Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Półmetek rundy zasadniczej-podsumowania :-))


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 maja 2005, o 10:08
 Półmetek rundy zasadniczej-podsumowania :-))
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Pozwoliłem sobie na załozenie takiego tematu, bo jestesmy na półmetku rundy zasadniczej i mozna pokusic się o podsumowanie i ocenę pierwszej części sezonu w wykonaniu rzeszowskich asów :D. Mam nadzieje ze nie naraze sie tym tematem adminom i nie zostane zbanowany :P:P

Więc tak: patrząc przed sezonem na terminarz liczyono na 6 wygranych. I tyle mamy. Choć z pewnością nikt nie liczył się z porażką z Gorzowem, ale to co wtedy stracilismy zostało odrobione w Ostrowie. Więc plan na 1 rundę jeśli chodzi o punkty został wykonany. Teraz zacznie się prawdziwa walka nie tylko o zwycięstwa ale i o bonusy. Odnośnie bonusów: W zasadzie tylko z Gorzowem mozemy go nie zdobyc. Mamy u siebie Ostrów i wystarczy zrobi 44 punkty by wywalczyc bonusa, w Grudządzu bedziemy faworytami i sądzę ze wygramy zważwyszy na postawę naszych na wyjeździe i grudządzan u siebie. W Rybniku spokojnie powinnismy zdobyc 40 oczek. O meczach z Krosnem, Lublinem i Opolem nie wspominam. Moim zdaniem cel na rundę rewanżową to wygranie 5 spotkan (pozwalam na porazki z Gorzowem i Rybnikiem :)) oraz zdobycie 6 bonusów. Na koniec rundy zasadniczej powinnismy miec 28 punktów. To powinno nam dać miejsce 1-2.

W podsumowaniu na pewno trzeba wspomniec o świetnej postawie zawodnikow na wyjazdach. 4 wygrane z rzędu, w tym 3 bardzo wysokie pokazują ze skonczyły sie czasy w których Stal była zespołem własnego toru. Tym bardziej ze u siebie idzie nam źle. To w tej chwili największe zmartwienie.

Indywidualnie też wypada podsumowac:
Mikael Max - idealna jazda, wygrał 23 z 25 biegów w których startował nie ma o czym w ogole mowić. Średniej 2.88 to ja nie pamietam zeby ktos taka miał od czasów Marvyna Coxa (3.00 w 93roku w 2 lidze). Utrzymac taka srednia bedzie niesamowicie ciężko. Wystarczy jeden defekt. Ale przy takim przygotowaniu sprzetu defektów raczej nie bedzie :D. Ocena 10+/10 (ponad skalę bo on jeździ ponad moje wyobrażenie :P)
Maciej Kuciapa - duze problemy sprzętowe. Średnia wysoka, ale martwi słaba dyspozycja startowa Macka. Owszem na dystansie pieknie walczy ale mocniejsi rywale nie dadzą się mijac jak slalomowe tyczki. Dobry start to podstawa. Przeciwko mocnym druzynom moze miec problemy. Ale na razie jest dość dobrze. Ocena 8/10
Tomasz Rempała - pozytywne zaskoczenie. Przed sezonem był obawy o niego tymczasem prezentuje najrówniejszą formę z krajowych jeźdźców. Często w meczach "niewidoczny" ale nie schodzi ponizej 8-9pkt. Podobnie jak Maciek ma słabe starty. Ocena 8+/10
Dariusz Śledź - straszna wpadka u siebie z Gorzowem, na szczęście zrehabilitował się w Ostrowie. Dobrze pojechał w Lublinie, Krosnie, u siebie z RKM i mimo marnej zdobyczy punktowej z GTŻ. Podsmowujac nie jeździ tak źle. Praktycznie jedna wpadka i jeden cienki występ w Opolu na szczęście bez wpływu na wynik zespołu. Ocena 6/10.
Karol Baran - tu niestety nadal dramat. Moze i maja racje ci którzy mowia ze juz wkrótce bedziemy Karola oklaskiwac na stojąco, ale kiedy to nastapi? Wszak mamy juz polowe sezonu zasadniczego! Nie mozna mowic ze nic sie nie dzieje skoro tak utalentowany zawodnik w przeciętnej I lidze ma srednia 1,3! To spadek w porownaniu do poprzedniego sezonu o 0,6 punktu. Chyba zaden inny zawodnik tak bardzo nie obnizyl lotów. W zasadzie tylko w Krosnie pojechał nieźle. Pozostałe mecze były bardzo słabe. Ocena 2/10 niestety
Paweł Miesiąc - on z kolei zyskał tyle co stracił Baran (0,6pkt na bieg). Postep jest widoczny i oby tak dalej. Ocena 8/10
Dawid Stachyra - idealny na 1 bieg kiedy jedzie sie jeszcze przy krawezniku i wystarczy dobry start. Pozniej jest juz zdecydowanie gorzej. Poztywne jest to ze ostatnio Dawid zaczął walczyc na dystansie co do tej pory było nie do pomyslenia. Pretensje mozna miec do niego o 1 bieg z Gorzowem kiedy to wystraszył sie Hliba i spadł z 1 na 4 miejsce... W sumie jednak jest całkiem przyzwoicie. Ocena 6+/10

Hmm... srednia ocena dla całego zespołu mi wyszła 7,07/10 czyli nie jest źle
8-)


           
Post 16 maja 2005, o 10:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
No to podsumujmy:

Co do rozegranych meczy.
W Lublin -----------> bez histori widać różnice dwóch klas między tymi zespołami dobry występ Śledzia , fenomenalny Maxa

D Rybnik -------> było momentami nerwowo kontuzja Czerwińskiego pokrzyżowała trochę szyki Rybniczanom dosyć wysokie zwycięstwo jak na tak wyrównane zespoły i szansa na bonus w rewanżu

W Opole----------> Znów bez historii Baranek nadal słabo co już zaczynało niepokoić łatwe i przyjemne zwycięstwo

D Gorzów -------> No i trzeba było przełknąć Gorycz porażki z lepszą tego dnia Stalą Gorząwską Śledź zawodzi na całej lini dużo defektów i pierwsza porażka zaczyna się nerwowa atmosfera przed kolejnymi meczami i szukanie winnych

W Krosno--------> Pierwszy mecz bez MAxa ale Krosno to nie poziom Stali Rzeszów było troche walki ładny mecz ale od początku do końca wszystko pod naszą kontrolą dobry występ naszych juniorów

D Grudziądz ----------> JEdziemy znowu bez Maxa i mogliśmy to przypłacić stratą punktów z osłabionym zespołem Grudziądza walka do ostatniego biegu dopiero szarża Kuciapy w 15 wyścigu daje nam 2 pkt plaga defektów i znowu Baran ze Śledziem zawodzą

W Ostrów --------> wielkie odrodzenie DArka Śledzia jest ojcem zwycięstwa MAx kolejny komplet , dobra jazda juniorów zawodzi tym razem Kuciapa ale po zaciętej walce 2 punkty jadą do Rzeszowa !!!

Co do zawodników to :
Max -- Heh czy jest sens cokolwiek dodawać nie do pokonania w 1 lidze objeżdża wszystkich z dziecinną łatwościa i nie sądze żeby miało to uledz zmianie

Kuciapa -- Barzdo dobry początek sezonu w ostatnich meczach widać że ma kłopoty sprzętowe , jednak jeśli się nimi upora to nadal będzie liderem naszej drużyny

T.Rempała -- Wspaniały początek sezonu , widać w jego jeździe wielkie zacięcie , walczy na każdym metrze toru , jeździ trochęostrzej niż w tamtym sezonie ale zdobywa bardzo dużo punktów w żadnym meczu nie zawiódł

Śledź-- w Lublinie świetny mecz później defekty defekty defekty i wielkie odrodzenie w Ostrowie oby tak dalej to będzie bardzo mocnym punktem szczególnie na wyjazdach

Baran-- Początek słabiutki później przebłyski lepszej jazdy , teraz ciężko cokolwiek powiedzieć o jego formie strasznie himeryczny w tym roku czekamy na wielkie przebudzenie KArola bo do tej pory stać go było w każdym meczu na jeden dobry bieg. Po powrocie Trojana może miećproblem z miejscem w składzie.

Miesiąć-- Bardzo pozytywnie , walczy na dystansie ma gorsze i lepsze występy z przewagą tych lepszych w OStrowie pojechał świetnie i razem ze Stachyrą zdobywali bardzo ważne oczka

Stachyra-- Dobry sezon ciuła te małe puncicki razem z Miesiącem są jedną z najmocniejszych o ile nie najmocniejszą parą na 1 bieg , czasem troche bojaźliwie i pasywnie na pierwszym łuku ale pokazał że ma charakter chociażby w KRośnie po groźnym upadku wygrywając powtórke

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 16 maja 2005, o 11:24
 Re: Półmetek rundy zasadniczej-podsumowania :-))
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Pozwoliłem sobie na załozenie takiego tematu, bo jestesmy na półmetku rundy zasadniczej i mozna pokusic się o podsumowanie i ocenę pierwszej części sezonu w wykonaniu rzeszowskich asów :D. Mam nadzieje ze nie naraze sie tym tematem adminom i nie zostane zbanowany :P:P
(...)
(...)
(...)


bardzo trafne podsumowanie :) rzeczywiscie nie jest zle :) kluczem do dalszych trudnych zwyciestw bedzie w duzej mierze nalezec do II lini. O darka raczej bylbym spokojny, ale karol? wydaje mi sie ze jak dalej tak bedzie to trojan wskakuje za barana.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 16 maja 2005, o 14:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Jeżeli chodzio naszą drużyne to na półmetku mamy "o niebo lepszy wynik" niż rok temu.Obyśmy tylko nie spoczeli na laurach.
Co do innych drużyn to :
TŻ Lublin---->bez wiekszych niespodzianek,będa walczyć o pozostanie
KSŻ Krosno---->Narazie 2 zwycięstwa i idą zgodnie z planem
Kolejarz Oplole----> narazie w bardzo trudnej sytuacjii.Jeżdzą praktycznie tylko Brhel I Trumiński
RKM Rybnik---->narazie na 4 miejscu,ale z pewnością beda sie liczyc w drugiej fazie rundy zasadniczej
Stal Gorzów---->jeżdzą narazie bardzo dobrze.Wygrali 4 mecze(wtym raz z nami :()Będa naszym głównym konkurentem w walce o awans
GTŻ Grudziądz----.bliscy sprawienia niespodzianki w Rzeszowie i Gorzowie


Ostatnio edytowano 16 maja 2005, o 19:52 przez tomasz, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 maja 2005, o 14:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Cytuj:
GTŻ Grudziądz----.bliscy sprawienia niespodzianki w Rzeszowie i Grudziądzu.



grudziadz w grudziadzu :lol: chyba ci sie porkecilo ale wiem o co ci chodzi, myslales o gorzowie!


           
Post 16 maja 2005, o 17:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2005, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 832

Zobacz profil 
....a Dawid świetnie jezdzi przedewszytskim w 1 biegu co jest bardzo ważne , bo nie raz pierwszy bieg może zadecydować o wyniku spotkania.


           
Post 16 maja 2005, o 22:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Wlasciwie chyba nie ma co narzekac, jestesmy liderem na polmetku rozgrywek przy zaledwie jednej porazce. Druga czesc sezonu bedzie jednak trudniejsza gdyz mecze z Gorzowem i Rybnikiem jedziemy na wyjezdzie. Za najwieksze wzmocnienie od kilklu sezonow uwazam zatrudnienie Super Maxa... za blad zatrudnienie Sledzia i odeslanie do Krosna Wilka. Ogolnie patrzac na lige musze przyznac ze jestesmy zdecydowanym faworytem do awansu jednak naszej druzynie daleko do optymalnej formy. Oprocz Maxa, nie ma zawodnika na ktorego mozna liczyc w 100 %.


           
Post 16 maja 2005, o 23:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
...no cóż półmetek rundy zasadniczej dobiegł końca!!! nasza drużynka wypadła bardzo dobrze... tylko krytycy moga ponatrzekać :wink:
"mój" Karolek tylko zawodzi :( mam nadzieje że wkońcu sie rozbudzi ze snu zimowego i bedzie jeździł jak należy...
...półmetek na oceniam na 5..!!!! :wink:

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 17 maja 2005, o 22:31
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 20:14
Skąd: z norki
Posty: 133

Zobacz profil 
Ogólnie podsumowując te I część zasadniczą sezonu nie mam powodu do narzekań. Sześć meczy wygranych i jedna porażka i pierwsze miejsce na półmetku to chyba nie jest źle. Ale pozostaje pewien niedosyt, ta "dość" pechowa porażka z Gorzowem i niestety słaba postaw Baranka to moje jedyne zastrzerzenia co do bilansu drużyny w pierszej rundzie. Dużym zaskoczeniem dla mnie jest postawa P. Miesiąca (kiedyś mieliśmy chyba lepszego juniora nie pomijając składu z lat 90 - A.Rybka ale on chyba nie kochał żużla) który dla mnie wyrasta na najlepszego juniora I ligi (pewnie powalczy z Hlibem) i synka J.Stachyry (myśle że przed nim jeszcze najlepsze wszystko). Juniorów mamy spoko, seniorów też nie najgorszych więc możemy walczyć o ekstralię; niech tylko przebudzi sie Baranek i będę w pełni zadowolony, a jak powróci Trojan i nie będzie "Marmy numer jeden w defektach" to będę spokojny o miejse w play-offach i walkę o ekstraligę . Podsumuwując poszczególnych zawodników:

MAX - co tu się rozpisywać w tym momencie to jest Max na pierwszą ligę; takiego obcokrajowca to chyba nie mieliśmy..... wielkie brawa co do transferu, byle tak dalej

Maciek - poczatek sezonu bardzo dobry, najgorsze w jego wykonaniu to chyba ostatnie dwa mecze (nie chciał bym go usprawiedliwiać ale to chyba wina sprzętu) lider krajowy naszej drużyny i co tu mowić chyba największy walczak na torze

Tomek Rempała - duże zaskoczenie in plus (stawiałem w tym sezonie na Baranka) jeździ bardzo równo i bardzo dobrze; nie ma defektów tak jak ostatnio Ciapek; zdobywa dla drużyny około 2 cyfrówki ( nie wyszedł mu mecz z Ostrowem chociaż tam przywiózł bardzo cenne punkty)

D. Śledź - kilka po prostu kiepskich występów ale za Ostrów to chyba największe brawa; niech robi sprzęt u naszego mechanika a bedzie jechał jak w Ostrowie

K. Baran - w tym momencie to jest dla mnie zaskoczenie in minus; typowałem go jako krajowego lidera (lepszego od Maćka - wrażenie zrobił na mnie błyszczac formą na koniec poprzedniego sezonu); w tym roku zdaża się mu zbyt często być gorszym od juniorów >> Mam nadzieje że na II rundę się przebudzi i będzie tym Barankiem co rok temu

D. Stachyra - myślę że to dobry młodzieżowiec który się musi wyrobić (udowodnił to zwłaszcza w Krośnie - chyba zaczął jeździć odważniej) dobre uzupełnienie dla Pawła

P Miesiąc - dla mni to chyba lider :D przywozi tyle ważnych punktów; powiem szczerze że nie spodziewałem się tyle po nim... I byle tak dalej Paweł a bedziesz mistrzem juniorów Polski i Świata.

PS. Był na wyjeżdzie w Ostrowie Adams; ja strasznie żałuje że nie mogłem jechać... może w play-offach będzie jakiś wyjazd.


           
Post 18 maja 2005, o 17:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
MOże więc i ja dodam coś tutułem podsumowania ligi na półmetku. :wink:
Najpierw klubowo (wg, tabeli):
1. STAL RZESZÓW - myślę, że zawodnicy nie rozczarówują. Porażka z Gorzowem nie dowodzi, abyśmy przestali być postrzegani jako głóni faworyci do awansu. Liga jest w tym sezonie niesamowicie wyrównana, a Stal w 1 rundzie nie przegrała meczu na wyjeździe, co znakomici rokuje na dalszą część sezonu i play-off.
2. Ostrów - najgroźniejszy konkurent STALI przed sezonem okazał się być nim w istocie, lecz porażka u siebie ze Stalą pokazała realne siły obu ekip. Zobaczymy jak będzie w rewanżu, na razie Ostrów realizuje przedsezonowe założenia.
3. Gorzów - Drugi obok Ostrowa najpoważniejszy rywal STALI w walce o awans. Jedyna porażka jak na razie (Ostrów) i wzmocnienie się Krzysztofem Pecyną pozwala sądzić, że pomiędzy tymi drużynami (+Intar i Stal) rozegra się batalia o 1 miejsce po rundzie zasadniczej.
4. Rybnik - Na razie biorąc pod uwagę trudne wyjazdy, jest przyzwoicie. W 2 części sezonu na pewno Rybnik odbije kilka punktów, gdyż mocnych rywali ma u siebie (chyba że Stal będzie kontynuować wsopaniałą postawę na wyjadach :wink: ). Ale mimo dużego potencjału, drużyna moim zdaniem na góra 3 miejsce po rundzie zasadniczej.
5. Grudziądz - na razie zespół GKM radzi sobie bardzo przyzwoicie. Bardzo dobra postawa na trudnym terenie w Rzeszowie i Gorzowie dowodzi, że może ona sprawić niespodziankę i urwać punkty "mocnym" tej ligi. Niestety kontuzje młodzieżowców i podstawowych seniorów nie umożliwiają pokazania całego potencjału drużyny. Miejsce na koniec rundy zasadniczej takie jak obecnie, czyli piąte.
6. Krosno - Zaskoczenie tego sezonu, beniaminek radzi sobie całkiem nieźle, 4 pkt wywalczona na Lublinie i Opolu, dzielna postawa w meczu z Ostrowem, perspektywa meczu u siebie z Grudziądzem (i realnej szansy na zwycięstwo) dają powody do zadowolenia krośnieńskich kibiców. Drużyna na 6 miejsce po rundzie zasadniczej.
:lol: 7. Lublin - tutaj cieniutko. 1 pkt drużyny po rundzie zasadniczej i kontuzja krajowego lidera spędzają sen z powiek kibicom w Lublinie. Jeżeli Franków i młodzież, a przede wszystkim nowy obco - Kylmakorpi - nie wpłyną znacząco na postawę drużyny, może ona w końcówce walczyć o utrzymanie z ...
8 . Opole - ... no właśnie, Opolem. Zespół przed sezonem typowany obok Krosna jako pewny spadkowicz, potwierdza przedsezonowe przypuszczenia. Za sukcej odnotować może wygranie 2 meczy w rundzie rewanżowej, o punktach bonusowych nie wspopminając ...

_________________
Obrazek


           
Post 20 maja 2005, o 08:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Waci napisał(a):
....a Dawid świetnie jezdzi przedewszytskim w 1 biegu co jest bardzo ważne , bo nie raz pierwszy bieg może zadecydować o wyniku spotkania.

zgadzam sie I bieg jest wazny, ale zauwaz ze przeciwnicy w I biegu sa slabi, nie wliczajac w to mlodziezowcow z Gorzowa

Stal Rzeszów - skrajne emocje, po porazce na wlasnym torze z Gorzowem watpliwosci co do przynaleznosci naszej druzyny do e ligi, wygrana na ciezkim terenie w Ostrowie - powrot nadzei :D
Stal Gorzów - wedlug mnie silna druzyna, ale noga podwinac sie moze na play-off.
KM Ostrów - bardzo mocna druzyna, chyba jednak najbardziej sie jej obawiam.

TZ Lublin - slabizna,
Kolejarz Opole - wydaawalo mi sie ze jakos sobie poradza, jednak mylilem sie
KSZ Krosno - Szansa na pierwsza 6 realna!!!
GTZ Grudziadz - pech
RKM Rybnik - zobaczymy jak bedzie, narazie nic rewelacyjnego chyba :?:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 20 maja 2005, o 08:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Cytuj:
RKM Rybnik - zobaczymy jak bedzie, narazie nic rewelacyjnego chyba


Polemizowałbym...Rkm pokazał i nam i Gorzowowi, ze bedzie groźny...mam nadzieje, ze teraz przekona sie o tym Ostrów :wink: I mysle, ze do końca rekiny bedą walczyć o jak najwyższe cele.... :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 maja 2005, o 09:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8396

Zobacz profil 
Tak naprawde do meczow, ktore beda decydowac o
awansie, pozostalo jeszcze co najmniej ze 2 - 3 miesiace.
Wiec na razie takie podsumowania to tylko sztuka
dla sztuki...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 maja 2005, o 09:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Coz. Wg mnie bardzo dobrze sie stalo, ze przegralismy mecz z Gorzowem. Dalo to do myslenia naszym zawodnikom i efekt byl widoczny w Ostrowie. Cieszy na pewno rowna postawa Macka Kuciapy, Tomka Rempaly, obcokrajowca i juniorow. W tej chwili brakowalo jednego zawodnika, ktory odciaza 2 wmienionych seniorow i Darek Sledz wydaje sie doszedl juz ze sprzetem i powinien zdobywac sporo punktow. W Ostrowie byl na prawde bardzo szybki. Jezeli Karol Baran dalej bedzie jezdzil tak jak jezdzi to jak najszybciej po powrocie do pelnej sprawnosci Trojana odsunalbym Karola do konca rundy zasadniczej z jazdy. Mysle, ze wtedy Karol mialbym wystarczajaco czasu na przemyslenie co jest wazne, gdzie jest jego problem i na runde finalowa wrocilby jako krajowy lider zespolu. Jestem o tym niemal przekonany. Nie pisze tutaj o robieniu Karolowi na zlosc, lecz ew. pomocy finansowej (sprzet), mentalnej i bedziemy miec takiego Carlosa jaki cieszyl nas swoja jazda rok temu. Gdyby Baran zrezygnowal juz z tej angielskiej ligi, robienia olimpijek tez by nie zalowal. Z pelna sympatia dla tego zawodnika, jego wystepy na wyspach staja sie zalosne.

W przypadku Macka, Tomka, Dawida, Pawla i Mikaela praktycznie nie ma sie do czego przyczepic. Kazdy jezdzi na zalozonym poziomie, albo nawet wyzszym patrz. Rempala, Max.

Podsumowujac dotychczasowy start pozostalych zespolow uwazam, ze bardzo grozne nadal beda druzyny z Gorzowa, Ostrowa i Rybnika. Z Intarem mamy szanse sie rozprawic juz za 10 dni i praktycznie od tego meczu zalezec moze nasz awans bezposredni do polfinalu.

Gorzowianie sa mocnym zespolem, ale jesli ktos tutaj ma jakies perspektywy na elige to chyba predzej my niz oni. Doszedl Pecyna, wroci Loram to fakt, ale wezcie prosze pod uwage nie ta juz forme Flisa i Palucha, ktorzy tworza trzon tego zespolu. Zupelnie nie przekonuje mnie ani Michal Rajkowski, ani Jarek Lukaszewski w roli seniora, ani w porownaniu z Maxem czy Karlssonem Keneth Bjerre. Przypuszczam poza tym, ze Loram wcale takim "bogiem" pierwszoligowych torow nie bedzie.

W Rybniku jest mlody zespol, ciekawy, ale z czym do ekstraligi? Rewelacyjnie jezdza Povazhny, Chromik i cennne punmkty do tego dokladaja Czerwinski, Szombierski i spolka. W tej chwili juniorow maja na pozimie mizernym jednak chcialbym zwrocic uwage na nazwisko Patryka Pawlaszczyka, ktory naszych juniorow u siebie zleje juz w 1 gonitwie. Bardzo mlody, utalentowany chlopak, ktory jeszcze nie raz da o sobie znac. Na temat rybnickich obcokrajowcow a zwlaszcza Nielsa Kristiana Iversena lepiej sie nie wypowiadac.

Reszta nam zagrozic nie ma prawa, ale bardzo wazny mecz czeka nas w Grudziadzu i uwazam, ze spotkjnie sobie poradzimy, skoro rok temu juz przelamywalismy zla passe na tamtejszym torze bodajze bez Kuciapy i Trojanowskiego (45:45). Grudziadz to jeden wielki pech i trzeba to wykorzystac. Mysle, ze w optymalnym skladzie mogliby tu sporo namieszac i szkoda, ze sie tak nie stalo. WArto jednak zauwazyc, ze jesli wszyscy wroca do zdrowia to Knapp, Fijalkowski, swietnie dysponowany Staszek oraz Zorro moga wyeliminowac kogos w cwiercifnale (na moje okko bedzie to Rybnik lub Ostrow).

Krosno niech sie skupi na meczach z Lublinem i Opolem. JAk wszystko pojdzie dobrze to za 2 miesiace Krosno zapewni sobie 1ligowy byt na nastepny sezon. Lublin i Opole to kompletna mizeria. Tych pierwszych usprawiedliwia po czesci ogromny pech. Jesli prawda jest, ze Lyko ma zlamana noge, to dopisujac do tego kontuzje Piszcza, dramatyczna jazde obcokraj. moze byc ciezko.

O wszystkim zadecyduja punkty bonusowe, ktore powinni powydzierac glownie Ostrowianie, ale na chwile obecna typuje na zakonczenie zasadniczej.
1. Gorzow /2. Rzeszow /3. Rybnik/ 4.Ostrow /5. Grudz /6.Krosno /7.Opole

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 maja 2005, o 11:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Ramelow napisał(a):
O wszystkim zadecyduja punkty bonusowe, ktore powinni powydzierac glownie Ostrowianie, ale na chwile obecna typuje na zakonczenie zasadniczej.
1. Gorzow /2. Rzeszow /3. Rybnik/ 4.Ostrow /5. Grudz /6.Krosno /7.Opole


Czyli Lublin wycofa się w trakcie sezonu ? (żartowałem ... :wink: )

_________________
Obrazek


           
Post 20 maja 2005, o 11:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Ramelow napisał(a):
O wszystkim zadecyduja punkty bonusowe, ktore powinni powydzierac glownie Ostrowianie, ale na chwile obecna typuje na zakonczenie zasadniczej.
1. Gorzow /2. Rzeszow /3. Rybnik/ 4.Ostrow /5. Grudz /6.Krosno /7.Opole


Czyli Lublin wycofa się w trakcie sezonu ? (żartowałem ... :wink: )
przyporzadkuj sobie Lublin do odpowiedniego miejsca :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 20 maja 2005, o 12:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Co prawda nie wszystkie mecze pierwszej rundy za nami, ale czołówka już się wykrystalizowała.
Bardzo ważne będzie jeszcze spotkanie Grudziądz- Rybnik.
Niespodzianek co do obsady pierwszej czwórki nie ma.
Wydaje mi sie paradoksalnie, że los przydziału dwóch pierwszych miejsc na koniec sezonu leży w rękach grudziądzan. Po dobrych wyjazdowych meczach w Rzeszowie i Gorzowie, podejma te drużyny u siebie. Wygrywając, jeden z tych meczów, lub oba, nie tylko sobie dają szanse na awans do czwórki, ale i mogą zadecydować o miejscach w/w zespołów.
Ale czy są w stanie wykorzystać szanse???No właśnie :idea: . Wydaje mi sie, że nie :roll: .

Z drużyn, które miałem okazje ogladać w tej rundzie, największe wrażenie zrobili na mnie zawodnicy z Rybnika.
Povażny, Chromik i Czerwiński, są w stanie robić na każdym torze znakomite wyniki. Juniorzy poczynili postępy. W pierwszej rundzie mieli problemy z obco na wyjazdach i kilka punktów uciekło.
Wciąż niedoceniana drużyna, aczkolwiek bardzo stabilna.

Ostrowianie do ostatniej kolejki wygrywali jak chcieli i z kim chcieli(może poza meczem w Krośnie).
Mimo ostatniej porażki, to nadal bardzo mocna drużyna. Idealny transfer Szczepaniaka. Pięciu seniorów na dobrym poziomie i możliwość rotacji w zespole(choc to czasem przysparza więcej problemów i niepewności, kto powinien jechać w meczu).

Gorzowianie, jak dla mnie bez błysku. Ich siła to "drużyna". Nie mają wielkiego lidera, ale są dobrze zgrani, pomagają sobie nawzajem.
Sprowadzenie Pecyny wzmocni rywalizacje w zespole. Zespół wyrównany. Będą groźni.

Nasza Stal, co mnie bardzo cieszy znakomicie radzi sobie na wyjazdach.
Problem własnego toru trzeba jak najszybciej rozwiązać, bo w decydujących meczach nie można sobie pozwolić na wpadki u siebie.
Trójka liderów, na czele z niesamowitym Mikaelem Maxem prowadziła Stalowców do zwycięstw.
Nasi juniorzy, wypełniają swoje zadanie. Cieszą szczególnie punkty wyjazdowe.
Czekamy oczywiście na powrót Trojana i "powrót" Karola Barana. Ten drugi pojedyńczymi wyścigami pokazuje, że nie zapomniał jak się jeździ.

Ciekawie na dole tabeli. Krosno odskoczyło nieznacznie od Lublina i Opola.
Dla Motoru ostatnią deską ratunku ma być Joonas Kylmaekorpi. Kiedy ten zaproponował swoje usługi Gorzowowi, zapewniajać, że w każdym meczu nie zejdzie poniżej 10 pkt, przyjęto to z lekkim uśmieszkiem i niedowierzaniem.
Wydaje mi się jednak, że stać tego zawodnika na dobre wyniki i mam nadzieje, że udowodni to już dziś właśnie w meczu z Gorzowem. Kto wie czy to nie on uratuje I lige dla Lublina? Ambicji mu nie brakuje, to twardy chłopak. Licze, że bedzie objawieniem 2 rundy spotkań 8-) .
W Opolu coraz gorzej. Nadzieje coraz mniejesze, szanse na utrzymanie też :? :|


           
Post 20 maja 2005, o 13:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja wpisalem swoja kolejnosc po rundzie zasadniczej niemniej jednak twierdze, ze Lublin mecz o prawo barazu z Opolem wygra i bede za koziolkow trzymal kciuki, bo jesli ktos tu zasluzyl do tej pory na spadek to Opole. Poza tym gdyby nam sie nie udalo awansowac to wole mecz z Lublinem. Wiec chlopy glowa do gory i trzymajcie w Lublinie 1 lige!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 maja 2005, o 13:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2005, o 22:48
Skąd: LUBLIN
Posty: 37

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
:lol: 7. Lublin - tutaj cieniutko. 1 pkt drużyny po rundzie zasadniczej i kontuzja krajowego lidera spędzają sen z powiek kibicom w Lublinie. Jeżeli Franków i młodzież, a przede wszystkim nowy obco - Kylmakorpi - nie wpłyną znacząco na postawę drużyny, może ona w końcówce walczyć o utrzymanie z ...
Jaki 1 punkt po rundzie zasadniczej :?: :?: Do końca rundy zasadniczej pozostało Motorowi jeszcze 9 z 14 spotkań. A Ty już wiesz, że z tym jednym punktem zostaniemy :?: :lol: Mam nadzieję, że jednak pójdziemy w ślady Stali Rzeszów z zeszłego sezonu i będziemy "rycerzami lata i jesieni" :wink: 8-)


           
Post 20 maja 2005, o 13:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
no bierzcie z nas przykład :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi