Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

W górę serca chłopaki !


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 cze 2005, o 11:28
 W górę serca chłopaki !
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Ciągle w Was wierzymy. Mimo ,że napisaliśmy na Was tony krytyki. Takie mamy prawo. Jesteśmy wymagającymi kibicami. Ale sami nas do tego przyzwyczailiście dobrą jazdą. Wierzymy ,że dalej nią będziecie nas zachwycać.

W GÓRĘ SERCA CHŁOPAKI :!: :!: :!: Ekstraliga czeka....

Niech wpisują się w tym temacie wszyscy ,którzy chcą się do tych życzeń przyłączyć.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, o 11:49 przez GRISZA, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 cze 2005, o 11:31
 


o widze, ze Grisza przeszedl z ciemnej strony mocy. Widac, ze nawolywania Obi...tfuu, Michala na marne nie poszly ;)

Mam nadzieje, ze na nastepnym meczu na nasyzm stadionie (niewazne, czy po wiktorii w Gorzowie, czy nie) kazdy z nas pokaze, ze wierzy w naszych asow i jest z nimi calym sercem - na dobre i na zle 8-)


           
Post 23 cze 2005, o 11:40
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
i kazdy bedzie stal i spiewal :P
Jak mamy pokazac ze wierzymy to musimy spiewac a nie ze sie wstydza co niektorzy albo inne bajery qrde nie piknikujemy tylko spiewamy i nie na prezentacji tylko na calym meczu :idea:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 cze 2005, o 11:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
o widze, ze Grisza przeszedl z ciemnej strony mocy.


To dlatego, że Karol już umie mówić: "Grisza ajm jor fader" :P

A wracając do tematu to uważam, że jeszcze wszystko przed nami :)


           
Post 23 cze 2005, o 11:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Oświadczam ,że z żadnej ciemnej strony mocy nie przechodziłem. Tylko może nadszedł czas by zacząć się tym wszystkim mniej denerwować i podejść do tego sportu bardziej na luzie 8-)

Kocie nie żartuj sobie :!: :wink:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 23 cze 2005, o 11:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mrucky napisał(a):
michal_m napisał(a):
o widze, ze Grisza przeszedl z ciemnej strony mocy.


To dlatego, że Karol już umie mówić: "Grisza ajm jor fader" :P

A wracając do tematu to uważam, że jeszcze wszystko przed nami :)


Dokładnie, dlatego jadę zobaczyć zwycięstwo w Gorzowie :wink: mam jakieś przeczucie, że wygramy 8-) i mam nadzieję, że zawodnicy z Gorzowa zlekceważą naszych podobnie jak większość kibiców Staleczki.

Natomiast jeśli się nie uda to nie ma się czym załamywać. Najważniejsze są play offy, a na nie już wiele pomysłów i planów. 8-)


           
Post 23 cze 2005, o 12:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Napisałem w jakimś poście po meczu z Krosnem, że optymizm będzie w tym tygodniu towarem deficytowym na forum. I bardzo dobrze, że się pomyliłem :!:
Wierzymy w was chłopaki, podbiliście Ostrów, podbijecie i Gorzów :!:

_________________
Obrazek


           
Post 23 cze 2005, o 12:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
,,Hej! Szable w dłoń..."

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 23 cze 2005, o 12:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
ja tez zycze wszystkim zawodnikom to co inni :]
W GÓRĘ SERCA CHŁOPAKI Ekstraliga czeka....


           
Post 23 cze 2005, o 13:07
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
blackmann napisał(a):
,,Hej! Szable w dłoń..."


I Spowrotem do Reszowa po porażce w Gorzowie goń , goń , goń !!! :wink:

Jestem pod wrażeniem. Ładny gest, w światku kibicowskim liczy sie to bardzo. Zawsze trzeba wierzyć ... bo jak sie nie wierzy to sie nie jest prawdziwym kibicem...

pozdrawiam.


           
Post 23 cze 2005, o 13:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
a po co nam wygrana w gorzowie ??? lepiej sprawdzić forme Tomasza R i Karolka B. :) a Trojan niech sobie poczeka na następny mecz w rzeszowie żeby nie było podobnych sytuacji jak w meczu z grudziądzem :|

_________________
.


           
Post 23 cze 2005, o 13:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
dolaczam sie do zyczen panowie. do gorzowa po.. 3 punkty :>)

_________________
Obrazek


           
Post 23 cze 2005, o 13:23
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
No nie wierze :) Mnie tam mecz w Gorzowie "loto", bo jak przegramy to stracimy przynajmniej szanse na miejsce w pierwszej dwojce i dwutygodniowy urlop po zakonczeniu rundy zasadniczej... Ale przypuszczam, ze na runde finalowa to juz moze byc zupelnie inny zespol... Czujecie to:

Max, Sledz, Kuciapa w obecnej formie + Baran, Rempala i Trojanowski w formie z poprzedniego roku? A tu jeszcze juniorzy pare punktow dorzuca... Ciekawie moze byc, ciekawie...


           
Post 23 cze 2005, o 13:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Ja ze swojej strony życze wszystkim naszym zawodnikom awansu do extraligi

W GÓRĘ SERCA CHŁOPAKI Ekstraliga czeka....


           
Post 23 cze 2005, o 13:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
Czujecie to:
Max, Sledz, Kuciapa w obecnej formie + Baran, Rempala i Trojanowski w formie z poprzedniego roku? A tu jeszcze juniorzy pare punktow dorzuca...


Szok ! Szkoda, że nie jesteśmy w ekstralidze, bo DMP już w tym roku ;)

Widać przed Gorzowem MaK(s)ymalną mobilizację bowiem chłopaki zameldują się w (pod) Gorzowem już w sobotę i wypoczęci przystapią do niedzielnego pojedynku :) Trzeba wierzyć, że na play-offy już wszystko będzie ok :)


           
Post 23 cze 2005, o 13:45
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Witam i dołączam się do życzeń, mamy wspaniałą drużynę, a w przyszłym roku będziemy mieli ekstraligę 8-) Tak więc W GÓRĘ SERCA PANOWIE, dacie rade, a kibice wam w tym pomogą.


           
Post 23 cze 2005, o 13:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
Czujecie to:
Max, Sledz, Kuciapa w obecnej formie + Baran, Rempala i Trojanowski w formie z poprzedniego roku? A tu jeszcze juniorzy pare punktow dorzuca... Ciekawie moze byc, ciekawie...

No ja juz to super poczulem!!!! Ostatni mecz w Rzeszowie Play Off z Gorzowem o awans!!! W pierwsztym meczu remis 45-45. Słońce przypieka a przed nami ostatni wyscig!! Jak datad mamy nadale remis 42-42 i wszystko okaze sie po ostatnim biegu w ktorym wystartuj:
1.Karol Baran ktory po nie udanych wystpach, dzieki kibicom wrocil do fenemenalnej formy sporzed roku!!!! (ewentualnie M.Max)
2.Paweł Hlib bardzol lubiany :twisted: pzrez Rzeszowskich kibicow!! :wink:
3.Rafał Trojanowski ktory nekany pzrez kontuzje nie blyszczale ale w dzisiejszym meczu pokazuje klase! (ewentualnie M.Kuciapa)
4.Mark Loram ktory w dzisiejszych zawodach zawsze meldowal sie na pierwszym miejsu.....

Cały stadion na stojąco! I taśma w góre niestety na prowadzenie wysuwaja sie goscie ale teraz rozpedza sie Karoo Baran i to on mijajac dwoch zawodnikowwychodzi na prowadzenie! Juz ostatnia prosta Karol juz z duza przewaga nad Anglikiem i Paweł Hlibem ale teraz swietna szarza Rafała trojanowskiego i pozostaje nam czekac na sedziego az wyda werdykt kto pierwszy minal linie mety......
Kazdy na stojaco zceka w ciszy az sedzia podejmie decyzje!
I wreszcie Wacek Pyra smutnym glosem oglasza:
Prosze panstwa pierwsze miejsce Karol Baran drugie Mark Loram...
Teraz glos Wacława jeszcze abrdziej posepial.... trzecie.................
Starsi kibice juz dostali zawalu ale ci mlodsi glownie KK swietnie dopingujacy swoja druzyne pzrez caly mecz nadal w skupieniu i z wielka nadzija czeakj an ogloszenie kto zajal tyrzecie miejsce...
a wiec trzecie miejsce Rafał Trojanwowski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odrazu Wacław wyjasnia.....:]:
Chcilamem panstwa pzrestraszyc troche bardzije!!!!!!!!!
ALe inikt juz nie sluchal Wacka kazy mlody czy stary chudy czy gruby madry czy glupi wbiega pzrez bramke na tor jak pilkarscy chuligani!!!!!
Strzelaja szampany w gorze lataja podrzucani przez kibicow zawodnicy'w szczegonosci Rafal trojanowski ale w gore lataj takze prezesi i Panie prezes najwyzej p.Marta Półtorak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW W ROKU 2006 WYSTĄPI W EKSTRALIDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale sie rozmazylem 8-) NIezly ze mnie BAJKOPISARZ:]

_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 23 cze 2005, o 13:52 przez duscher, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 cze 2005, o 13:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Duscher jak to czytałem to mnie ciarki przechodziły :lol: :wink:


           
Post 23 cze 2005, o 13:57
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dobry tekst, duscher, az ciarki po pleach przeszly ;) Omal mi sie lezka nie zakrecila w oku... Proroku :) Jak scenariusz sie sprawdzi, kupie Ci kanister piwa ;)


           
Post 23 cze 2005, o 14:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Strzelaja szampany w gorze lataja podrzucani przez kibicow zawodnicy'w szczegonosci Rafal trojanowski ale w gore lataj takze prezesi i Panie prezes


A na końcu w powietrze wleciał park maszyn wysadzony z rakietnicy przez mariana pazdziocha :lol:

Ale scenariusz rewelacja :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 183 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi