Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 83  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Memoriał im. Eugeniusza Nazimka


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 sie 2005, o 14:47
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sty 2005, o 02:07
Skąd: po drugiej stronie Wisłoka
Posty: 113

Zobacz profil 
mileq napisał(a):
Szkoda ,ze nie bedzie na memoriale rickarssona :cry:


Ja też bardzo żałuje :cry: gdyż już bardzo dawno nie występował na torze w Rzeszowie a z pewnością dużo osób by przyszło zobaczyć nowego Mistrza Świata :idea:

A może jeszcze nie wszystko stracone i są szanse aby Ricky zjawił się w Rzeszowie :roll: - tak więc proponuje organizatorom naciskać Go a nóż widelec się uda i zjawi sie na memoriale, a była by to - jak mówił P. Wójcik- "wielka sprawa".

_________________
„...czułem się trochę nieswojo przed zawodami...” – Jacek ”Strzykawka” Gollob po IMP w Tarnowie


           
Post 25 sie 2005, o 15:17
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mistrza Świata nie będzie, ale Mistrz Polski owszem :) Kołodziej przyjął zaproszenie.

Za kilka minut pełna obsada na stronie.


           
Post 25 sie 2005, o 15:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Cytuj:
Lista startowa Memoriału im. Eugeniusza Nazimka:

1. Maciej Kuciapa (Marma Polskie Folie Rzeszów)
2. Zbigniew Czerwiński (RKM Rybnik)
3. Niklas Klingberg (Marma Polskie Folie Rzeszów
4. Grzegorz Walasek (Włókniarz Częstochowa)
5. Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
6. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno)
7. Jacek Rempała (Unia Leszno)
8. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
9. Marcin Rempała (Unia Tarnów)
10. Karol Baran (Marma Polskie Folie Rzeszów)
11. Leigh Adams (Unia Leszno)
12. Daniel Jeleniewski (TŻ Lublin)
13. Dariusz Śledź (Marma Polskie Folie Rzeszów)
14. Jarosław Hampel (Atlas Wrocław)
15. Tomasz Rempała (Marma Polskie Folie Rzeszów)
16. Paweł Miesiąc (Marma Polskie Folie Rzeszów)


Sześciu zawodników Stali w Memoriale na dzień przed arcyważnym pojedynkiem w Rybniku :| Ale swoją drogą obsada całkiem dobra :!:

_________________
Obrazek


           
Post 25 sie 2005, o 15:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 11:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 105

Zobacz profil 
Zamiast Zbyszka Czerwińskiego, mogli zaprośić Szombierskiego, chętnie bym go jeszcze raz zobaczył przy Hetmańskiej. A tak poza tym obsada świetna, chyba najlepsza w historii, mam nadzieję że nasi nie będą tylko statystami :wink:


           
Post 25 sie 2005, o 15:59
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Ja stawiam ,ze maciek bedzie w czołówce..świetnie zna tor i powinien sobie poradzic :D :D :banana:
Do takich zawodów brakuje jeszcze sprawnych jupiterków :mrgreen:


           
Post 25 sie 2005, o 16:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jak już coś to nie za Zbyszka, bo z niego jest niezły walczak, a za Jeleniewskiego. Nie wiem czym się kierowano zapraszając go do Rzeszowa, ostatni występ w lidze na naszym torze fatalny. Lepiej już trzeba było Rafała Wilka zaprosić...no, ale cóż.


           
Post 25 sie 2005, o 16:34
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Powiem, ze spodziewalem sie troszke wiecej swiatowych nazwisk lub zawodnikow z zagranicy nawet takich jak: Gjedde czy Gafurov, ale i tak patrzac na poprzednie lata jest dobrze!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 sie 2005, o 20:32
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Nie wiem co w tej stawce zawodników robi Jeleniewski :roll: za Czerwińskiego i J. Rempałę też dał bym innych zawodników , wyższej klasy, ale co by nie powiedzieć memoriału w tak silnej obsadzie nie było w Rzeszowie już od kilku ładnych lat :!: wiec nie ma co wybrzydzać. Można napewno zaryzykować stwierdzenie że obecna lista zawodników w porównaniu do memoriałów które odbyły sie na przestrzeni ostatnich kilku lat jest REWELACYJNA :!: :)

Kuciapa,Walasek,Gollob,Kasprzak,Kołodziej,M Rempała,Adams,Hampel te nazwiska mówią same za siebie, wreście porządny speedway w Rzeszowie od kilku ładnych lat :!:


           
Post 25 sie 2005, o 21:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Jak już coś to nie za Zbyszka, bo z niego jest niezły walczak, a za Jeleniewskiego. Nie wiem czym się kierowano zapraszając go do Rzeszowa, ostatni występ w lidze na naszym torze fatalny.


dokładnie, nie tylko jeśli chodzi o wynik ale także o sportową postawę a właściwie jej brak - bo jak inaczej można nazwać zjeżdzanie na 4 okrązeniu do parkingu jadacego na czwartej pozycji Jeleniewskiego gdy ten już widział że zadnego pkt na trupie nie zdobędzie, żenujące. Ten "sportowy" manewr ów zawodnik "skutecznie" wykonał 3 razy. brawo!

co do reszty obsady jestem zadowolony bo takiej stawki zawodników nie było dawno w Rzeszowie choć mimo wszystko mogło być tych nazwisk wiecej a nie jak zwykle "dopchany" sklad zawodnikami z Rzeszowa ;) ale cieszmy sie z tego co jest.


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, o 21:31 przez WiHuRa, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 25 sie 2005, o 21:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
dis czytalem na portalu przegladzuzlowy o stawce w memoriale autor pisze podajac sie na supernowosci, ze bedzie to pierwszy start Tomka Golloba na rzeszowskim torze od meczu ligowego w 1999 roku, az jak mnie bola takie pomylki, ostani start Tomka przy Hetmanskiej to oczywiscie polowka par , jak mnie pamiec nie myli dokladnie 31 maja, punktowal 222223.

tak pisze o tym , bo nie widze aby gwiazdy z isq cos wspomnaily o tej pomylce :wink:

zapowiada sie niezly turniej, udanego speedwaya zycze, ja tam bede wojowal gdzies w Europie, troszke szkoda, ale coz...

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 25 sie 2005, o 22:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lis 2004, o 19:58
Skąd: Rzeszów
Posty: 30

Zobacz profil 
mi brakuje dwóch nazwisk : PRotasiewicz HOltanski :) i mielibysmy caly sklad z DPS :twisted: zamiast ...... zreszta teraz chyba juz skonczyl sie sezon na Jelenie :mrgreen:

a po drugie to nie wiem czemu na liscie startowej widnieje az 6 naszych zawodników :?: a kto bedzie sie szykowal na Rybnik :wink: ja wiem ze 34 punkty to moze sie zdawac nieduzo ale ktos je musi zrobic!! i przydaloby sie zeby chociaz Tomek i Miesiac sie skupili tylko na niedzielnym meczu !!!!!!!!! zwlaszcza ze Tomek jezdzi po ciezkiej kontuzji i moze nie wytrzymac przeciazenia startowego a Miesiac chyba nie daje rady 2 dni pod rzad startowac (mecz z rybnikiem z kwietnia doskonaly , na drugi dzien bezbarwny w opolu) a wiadomo ze gdy jedzie 6 zawodników to zwieksza sie ryzkyko kontuzji , a w Rybniku w sobote juz beda lizac (i nie tylko :wink: ) tor zeby w niedziele 57 punktów zrobi a tymczsem nasi wszyscy beda sie po memorialach rozjezdzac , ja rozumiem ze trzeba bylo kims zalatac te dziury w obsadzie ale nalezalo to zrobic :twisted: Rekinami!!!! dziwicie sie czemu Hanysy tylko larwe muchy wypucili na memorial ??? bo SZumina bedzie uczyl w Rybniku kolegów jak jezdzic :wink:

dla tych co na biologii sikaja do akwarium:larwa muchy to czerw :młotek:

_________________
STAL FOREVER!!


           
Post 25 sie 2005, o 22:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 sie 2004, o 02:24
Skąd: rzeszów
Posty: 48

Zobacz profil 
A jakby tak przy jupiterkach były zawody to komplet ludzi murowany no ale cóż przyjdzie nam pewnie na to zaczekać do przyszłego sezonu na play-offy o mistrzostwo ekstraligi :wink: :wink:


           
Post 25 sie 2005, o 23:37
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
grześ napisał(a):
A jakby tak przy jupiterkach były zawody to komplet ludzi murowany no ale cóż przyjdzie nam pewnie na to zaczekać do przyszłego sezonu na play-offy o mistrzostwo ekstraligi :wink: :wink:

Mysle,ze w przypadku awansu pieniazki na oswietlenie by sie znalazły szybciej niz przed play off :D
Mi sklad memoriału bardzo odpowiada,chetnie zobacze adamsa..bo juz szczerze mowiac nie pamietam ,kiedy go widziałem ostatnio na zywo.... :roll:


           
Post 26 sie 2005, o 01:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 6 kwi 2005, o 17:38
Skąd: Rzeszów :)
Posty: 86

Zobacz profil 
Więc ja się podpisuję obiema rękami pod tym co napisał ANDREW....
Przecież nie można całego składu naszej drużyny narażać na "niebezpieczeństwa".
Uważam, że zamiast ścigać się w memoriale nasi zawodnicy powinni na przygotowywać motocykle do Rybnika, aby były gotowe do walki na 200%.
Wiadomo, że sprzęt się zużywa i dzień po dniu może nie być już tak rewelacyjny i szybki.

Pozdrawiam.....szczerze martwi mnie trochę to, że memoriał jest 24 godziny przed meczem z RKM-em.

_________________
Rafał trzymamy kciuki !!!


           
Post 26 sie 2005, o 01:32
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Juz mi sie niedobrze robi, jak czytam te wszystkie krakania o kontuzjach! Tak bardzo tego chcecie, ze tylko o tym piszecie?!

To jest turniej prestizowy, w ktorym nie ma szalenstw. Owszem jakis wypadek moze sie zdarzyc, ale nasi zawodnicy stajac pod tasma z tak klasowymi zawodnikami, moga czuc sie bezpiecznie ;) oni w przeciwinstwie do "Pawliczkow" szaujac kosci rywala, tym bardziej gdy jada tylko o prestiz.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 sie 2005, o 01:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Badylku szalenstw moze nie ma, az takich jak na lidze czy jakis zawodach typu: IMP... Jednak na tyle dlugo chodzisz na zuzel ze chyba zdajesz sobie sprawe, ze w zuzlu na prawde nie wiele potrzeba do "szczescia"

Ja przyznam, ze tez sie boje kontuzji... Szkoda by bylo zmarnowac to na co sie pracowalo caly rok... Lepiej dmuchac na zimne...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 26 sie 2005, o 08:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Paweł Miesiac dzien wczesniej jeździ w Opolu MIMP, pozniej powrót do Rzeszowa na Nazimka i znow wypad na Śląsk do Rybnika. Dla juniora to stanowczo za duzo tym bardziej ze nie ma na czym jeździc! Apeluje o wycpfanie Miesiaca z memorialu i zaproszenie innego zawodnika! Chocby Wilka czy którego tarnowiaka. Pewnie Dawid bedzie R1 wiec jego to tez dotyczy bo wątpie zeby wszyscy zawodnicy dojechali... mam powazne obawy czy aby nie bedzie tak ze Adams utknie na lotnisku a Gollob będzie miał katar i nie przyjedzie
:wink:

A z kontuzjami to panowie nie przesadzajcie! Idąc tym tokiem rozumowania zuzlowcy nie powinni w ogole trenowac, jeździc sparingow, turniejow czy w innych ligach. Ja wyznaje odwrotna teorie. Im mniej startow tym wieksze ryzyko kontuzji bo zawodnik jest mniej objeżdżony. Popatrzcie na zawodnikow jeżdżących w 4-5 ligach. Startują w ponad 100 zawodach rocznie i w wiekszosci przypadkow wychodzą z nich bez szwanku. Niekoniecznie są to zawodnicy swiatowej czołówki. U nas niektórzy jeżdżą 30-40 razy w roku i maja po 2 kontuzje a jest tez taki który wystartował tylko 4 razy i połamał sie po raz drugi 8-) :|


           
Post 26 sie 2005, o 09:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
mi brakuje dwóch nazwisk : PRotasiewicz HOltanski


Jeśli chodzi o Protasa to nie było żadnego problemu, aby pojawił się w Rzeszowie, to samo Miśkowiak. Niestety tego samego dnia Ipswich ma zaległe spotkanie w Angli...

Co do kontuzji, nie bądzcie smieszni. Nie było by memoriału byłby trening, na nim też można złapać kontuzję.


           
Post 26 sie 2005, o 09:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Na każdym treningu, bądź zawodach można złapać kontuzje.Co do memoriału u nas w Rzeszowie, to nie przypominam sobie aby jakiś zawodnik odniosł na tych prestiżowych zawodach kontuzję.


           
Post 26 sie 2005, o 10:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Badylku szalenstw moze nie ma, az takich jak na lidze czy jakis zawodach typu: IMP... Jednak na tyle dlugo chodzisz na zuzel ze chyba zdajesz sobie sprawe, ze w zuzlu na prawde nie wiele potrzeba do "szczescia"

Ja przyznam, ze tez sie boje kontuzji... Szkoda by bylo zmarnowac to na co sie pracowalo caly rok... Lepiej dmuchac na zimne...


Idąc tym tropem proponuje odwołać wszelakie zawody żużlowe bo przecież można kontuzję złapać. Przecież to jakaś paranoja, zawsze coś sie może wydarzyć (odpukać) ale przecież wcale nie musi, zresztą dla naszych zawodników często trening był bardziej niebezpieczny niż same zawody.

micson napisał(a):
Dla juniora to stanowczo za duzo tym bardziej ze nie ma na czym jeździc! Apeluje o wycpfanie Miesiaca z memorialu i zaproszenie innego zawodnika!


Miesiąc ma na czym jechać !!, tak mówił po meczu z RKM Stachyra, a to że nie pojechał więcej nie miało z tym nic wspólnego. A jeśli zaś chodzi o jazdę dzień w dzień to chyba sam zawodnik powinien się nie zgodzić a skoro tak się nie stało to znaczy że mu to nie przeszkadza, to nie liga gdzie ma obowiązek jechać.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1646 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 83  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi