Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Memoriał im. Eugeniusza Nazimka


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 sie 2005, o 12:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
3 września na stadionie przy ulicy Hetmańskiej odbędzie się Memoriał im. Eugeniusza Nazimka. Włodarze Marmy Polskie Folie zapowiadali, iż impreza ta na pewno będzie jedną z lepszych w przeciągu ostatnich kilku lat. Słowa dotrzymali !!!

Swój przyjazd zapowiedziało już kilku świetnych zawodników. Na pewno kibice w Rzeszowie zobaczą w akcji: Leigh Adamsa, Jarosława Hampela, Grzegorza Walaska, Niklasa Klingberga czy Krzysztofa Kasprzaka. Cały czas prowadzone są rozmowy z kolejnymi kandydatami. Informacje przekazywać będziemy Państwu na bieżąco.

W Memoriale wystartują naturalnie krajowi zawodnicy Marmy: Maciej Kuciapa, Karol Baran i Dariusz Śledź.


http://www.stal.rzeszow.pl

Miśkowiak nie przyjdzie, bo ma mecz w Anglii, a chciał bardzo zaprezentować się w Rzeszowie. :wink: Szkoda, może za rok. 8-)

Ceny biletów są ustalane, pewnie będą podobne jak na lige przed podwyżką.


           
Post 21 sie 2005, o 12:20
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Z pewnych zrodel wiem, ze smialo do tej listy mozna juz dopisac Charlie'go Gjedde ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 sie 2005, o 12:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Miśkowiak nie przyjdzie, bo ma mecz w Anglii, a chciał bardzo zaprezentować się w Rzeszowie. :wink: Szkoda, może za rok. 8-)
Za rok bedzie miał okazje nam sie prezentowac średnio co 2-3 tygodnie wiec nic straconego :D :lol: :lol:
Dobrze ze bedzie tez Gjedde. Widze ze zapraszaja zawodnikow w Rzeszowie lubianych a nie typów z łapanki.


           
Post 21 sie 2005, o 12:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
micson napisał(a):
kezman napisał(a):
Miśkowiak nie przyjdzie, bo ma mecz w Anglii, a chciał bardzo zaprezentować się w Rzeszowie. :wink: Szkoda, może za rok. 8-)
Za rok bedzie miał okazje nam sie prezentowac średnio co 2-3 tygodnie wiec nic straconego :D :lol: :lol:
Dobrze ze bedzie tez Gjedde. Widze ze zapraszaja zawodnikow w Rzeszowie lubianych a nie typów z łapanki.


Oj micson, żebyś nie musiał potem szukać tego posta i kasować emotów z końca zdania :D

_________________
Obrazek


           
Post 23 sie 2005, o 09:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Super Nowości napisał(a):
Tomasz Gollob wystartuje w zaplanowanym na 3 września Memoriale im. E. Nazimka. Najlepszy polski zawodnik ostatnich lat zaprezentuje się rzeszowskim kibicom po raz pierwszy od 1999 roku.

Było to podczas meczu ligowego ówczesnego KKER Stali Rzeszów z bydgoską drużyną. - Nie była to łatwa decyzja dla Tomka, który już wcześniej podjął decyzję, że w tym sezonie nie będzie występował w turniejach towarzyskich. Dodatkowo następnego dnia czeka go mecz ligowy w Toruniu, a że Tomek mieszka w Bydgoszczy, będzie to spore utrudnienie dla niego - mówi Marta Półtorak, prezes Marmy Polskie Folie Rzeszów. - Jednak różne względy zadecydowały o tym, że jednak zgodził się przyjechać i powiedział mi, że będzie chciał jak najlepiej się zaprezentować przed rzeszowską publicznością - dodaje pani Marta.

Jakie to były względy? - Myślę, że ważną postacią w rozmowach o przyjeździe do Rzeszowa była osoba Magdy Zimny-Louis [konsultant ds. sportowych Marmy - red], z którą Tomek się przyjaźni. Na pewno znaczenie miał też wynik niedzielnego meczu w Tarnowie. Wysoka wygrana Unii sprawiła, że w Toruniu tarnowianom będzie się jechało zdecydowanie łatwiej - mówi pani prezes.

W memoriałowych zawodach wystąpią także Australiczyk Leigh Adams reprezentujący w Polsce barwy Unii Leszno, jego koledzy klubowi Krzysztof Kasprzak i Jacek Rempała, Jarosław Hampel z Atlasu Wrocław, Grzegorz Walasek ze Złomrexu Włókniarza Częstochowa, Daniel Jeleniewski z TŻ Sipma Lublin, Zbigniew Czerwiński z RKM Rybnik oraz Szwed Niklas Klingberg, na co dzień straniero rzeszowskiej drużyny. Stawkę uzupełnią krajowi jeźdźcy Marmy Polskie Folie Rzeszów. Być może na liście startowej pojawią się jeszcze nazwiska indywidualnego mistrza Polski, Janusza Kołodzieja oraz Rosjanina Renata Gafurova. - Z Januszem nie możemy się skontaktować, natomiast Gafurov, który pokazał w niedzielę, że potrafi jeździć widowiskowo i ostro, zastąpi w tych zawodach mistrza świata Jasona Crumpa. Australijczyk bardzo chciał przyjechać do Rzeszowa, ale już wcześniej miał zakontraktowane w tym samym terminie zawody we Włoszech. I, mimo szczerych chęci, nie udało mu się tego "odkręcić" - kończy Marta Półtorak.

8-)

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 23 sie 2005, o 12:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
czy tylko mi sie wydaje ze tegoroczny memorial to "przeglad potencjalnych wzmocnien" w przypadku awansu ??? :D :D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 23 sie 2005, o 12:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
pablo napisał(a):
czy tylko mi sie wydaje ze tegoroczny memorial to "przeglad potencjalnych wzmocnien" w przypadku awansu ??? :D :D
Tak zwłaszcza Jeleniewski... co on robi na liscie startowej? Prawde mowiac poza 3-4 zawodnikami typu Adams to jest ogólna nędza. Pewnie sie tak zdarzy ze do Rzeszowa nie trafią i wskoczą za nich Miesiac, Szyszka i Les a zawody beda miec taka obsade jak zazwyczaj.


           
Post 23 sie 2005, o 13:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
jak zawsze optymistyczne myślenie micsona :D jak jest T.Gollob,Adams,Hampel i Walasek to obsada już jest dobra .... a na tym zapewne nie koniec ... :wink:


           
Post 23 sie 2005, o 14:06
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
micson napisał(a):
pablo napisał(a):
czy tylko mi sie wydaje ze tegoroczny memorial to "przeglad potencjalnych wzmocnien" w przypadku awansu ??? :D :D
Tak zwłaszcza Jeleniewski... co on robi na liscie startowej? Prawde mowiac poza 3-4 zawodnikami typu Adams to jest ogólna nędza. Pewnie sie tak zdarzy ze do Rzeszowa nie trafią i wskoczą za nich Miesiac, Szyszka i Les a zawody beda miec taka obsade jak zazwyczaj.


Mysle,ze nie masz racji..bo jak magda zimny cos załatwi to nie bata,zeby ich nie bylo :D :D :D :D
A z tym przegladem potencjalnych wzmocnien mozebym sie troche zgodził :wink: :D hampel ,walasek ehhhh


           
Post 23 sie 2005, o 15:24
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Nie ma co narzekać bo obsada i tak jest najlepsza od kilku ładnych lat.. stali bywalcy memoriału jak Baliński, Jacek Rempała, coś z Tarnowa, coś z Lublina mogliby nieco odpocząć od tej imprezy. Ale znając życie chyba faktycznie skończy się na standardowej obsadzie poza kilkoma eligowymi nazwiskami.


           
Post 23 sie 2005, o 19:20
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jacka Rempały poki co nie ma w obsadzie (nie potwierdzono go oficjalnie) ale chyba się pojawi bo w koncu to on rok temu wygrał memorial i powinien miec mozliwosc obrony 1 miejsca :D

Hehe jak kozy z Lublina dowiedziały sie ze Jeleniewski jest zaproszony to juz wpadły w poploch ze chcemy ów jegomościa kupic za rok :lol: Drodzy lublinianie! Jak bedziemy potrzebować kasjerów to znajdziemy ich u siebie! :wink:

Dalej... mowicie ze na liscie startowej sa zawodnicy którymi Marma ewentualnie bedzie sie interesowac. Ja niestety takich zawodnikow nie widze :| Walasek, Hampel sa nie do kupienia. Potrzeba nie tylko gigantycznych pieniedzy ale jeszcze czegos co ich przekona. Czy oni maja źle w CKMie czy WTSie? Na pewno nie. Maja tam wszystko czego zapragną wiec zeby ich wykupic kasa nie wystarczy. Ale nie przychodzi mi do głowy czym ich zachęcic 8-)


           
Post 23 sie 2005, o 21:18
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Jacka Rempały poki co nie ma w obsadzie (nie potwierdzono go oficjalnie) ale chyba się pojawi bo w koncu to on rok temu wygrał memorial i powinien miec mozliwosc obrony 1 miejsca :D

Hehe jak kozy z Lublina dowiedziały sie ze Jeleniewski jest zaproszony to juz wpadły w poploch ze chcemy ów jegomościa kupic za rok :lol: Drodzy lublinianie! Jak bedziemy potrzebować kasjerów to znajdziemy ich u siebie! :wink:

Dalej... mowicie ze na liscie startowej sa zawodnicy którymi Marma ewentualnie bedzie sie interesowac. Ja niestety takich zawodnikow nie widze :| Walasek, Hampel sa nie do kupienia. Potrzeba nie tylko gigantycznych pieniedzy ale jeszcze czegos co ich przekona. Czy oni maja źle w CKMie czy WTSie? Na pewno nie. Maja tam wszystko czego zapragną wiec zeby ich wykupic kasa nie wystarczy. Ale nie przychodzi mi do głowy czym ich zachęcic 8-)

Niewatpliwie masz racje z tym pozyskaniem hampela czy walaska ... ale nie ma rzeczy niewykonalnych :evil: ... tarnowiakom udało sie pozyskac gollobow rickardssona.. pamietaj,ze po sezonie moze sie wydarzyc jeszcze wiele rzeczy. Moim marzeniem jest (w przypadku awansu) miec w skladzie jarka hampela.. no ale zobaczymy.. moze panie : poltorak i zimny jakos go przekupia :roll: :D :D


           
Post 23 sie 2005, o 23:19
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Jacka Rempały poki co nie ma w obsadzie (nie potwierdzono go oficjalnie) ale chyba się pojawi bo w koncu to on rok temu wygrał memorial i powinien miec mozliwosc obrony 1 miejsca


No to potwierdzam, Jacek będzie.

P.S Kolejnym zawodnikiem, który przyjął zaproszenie jest natomiast jego brat - Marcin. 8-)


           
Post 24 sie 2005, o 00:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 24 gru 2004, o 21:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 87

Zobacz profil 
Tak, nazwiska (znane) są magnesem, ale sam osobiście nigdy nie lubiłem zawodów, w których 3 lub 4 zawodników deklasuje kolegów po fachu i jest poza czyimkolwiek (nielicząc siebie) zasięgiem, a reszta jeździ kilkadziesiąt (czasami kilkaset) metrów za nimi i rywalizuje o punkcik, czasem dwa punkciki. Inna rzecz, gdyby wystartowało szesnastu zawodników pokroju Adams, Walasek czy Hampel - ale to nierealne - lub szesnastka pokroju Kuciapy czy Barana. Wtedy dysproporcji nie ma. A tak dostaniemy kontrast - Adams, 50 metrów dalej ktoś jak Baran czy Kuciapa, wreszcie następne 50 metrów walczący o punkt Jeleniewski z kimś tam jego pokroju... Ale, co ja piszę, przy Hetmańskiej Adamsa czy Golloba (Tomasza) od lat nie było, nie ma sensu narzekać. Może gwiazdy nie pojadą na 100% i będzie trochę emocji i podium nie będzie znane po 4 pierwszych biegach. W każdym razie emocji, tego sobie i wszystkim życzę, a nie rozjechanej na 1/2 długości toru stawki :wink:


           
Post 24 sie 2005, o 12:44
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Darecki napisał(a):
Tak, nazwiska (znane) są magnesem, ale sam osobiście nigdy nie lubiłem zawodów, w których 3 lub 4 zawodników deklasuje kolegów po fachu i jest poza czyimkolwiek (nielicząc siebie) zasięgiem, a reszta jeździ kilkadziesiąt (czasami kilkaset) metrów za nimi i rywalizuje o punkcik, czasem dwa punkciki. Inna rzecz, gdyby wystartowało szesnastu zawodników pokroju Adams, Walasek czy Hampel - ale to nierealne - lub szesnastka pokroju Kuciapy czy Barana. Wtedy dysproporcji nie ma. A tak dostaniemy kontrast - Adams, 50 metrów dalej ktoś jak Baran czy Kuciapa, wreszcie następne 50 metrów walczący o punkt Jeleniewski z kimś tam jego pokroju... Ale, co ja piszę, przy Hetmańskiej Adamsa czy Golloba (Tomasza) od lat nie było, nie ma sensu narzekać. Może gwiazdy nie pojadą na 100% i będzie trochę emocji i podium nie będzie znane po 4 pierwszych biegach. W każdym razie emocji, tego sobie i wszystkim życzę, a nie rozjechanej na 1/2 długości toru stawki :wink:

Czego ty sie czepiasz ..zle Ci ,ze zobaczysz sobie zawodnikow pokroju hampela czy adamsa.. ?
A jesli myslisz,ze maciek darek czy karol nie beda potrafili nawiazac z nimi walki, to sie mylisz.
Ja wcale swoich zawodnikow nie stawiam na straconej pozycji,wrecz przeciwnie .Mam nadzieje,ze pokaza kawał dobrego zuzla w walce z najlepszymi :banana:


           
Post 24 sie 2005, o 15:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2003, o 14:04
Posty: 27

Zobacz profil 
Ja się bardzo cieszę że takie sławy zawitają do Rzeszowa… Dawno nie było u nas tylu tak dobrych zawodników. Wydaję mi się że nie będą oni jechać na 100% swoich możliwości, bo mają ważne mecze na drugi dzień, ale na pewno będzie ciekawie i każdy będzie z tych zawodów zadowolony. Ja liczę na Jarka, bo raczej ani Karol ani Maciek ani Darek nie stanął na najwyższym stopniu podium. Chociaż wszystko jest możliwe. Mam nadzieję że nie będzie żadnych wypadków i nikt nie nabawi się kontuzji…

Pozdrawiam…! :):):)


           
Post 24 sie 2005, o 15:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 6 kwi 2005, o 17:38
Skąd: Rzeszów :)
Posty: 86

Zobacz profil 
Hmmm a ja uważam, że memoriał 3 września (1 dzień przed arcyważnym pojedynkiem z Rybnikiem) to nieporozumienie. Przecież jakikolwiek odpukać upadek naszego zawodnika zmniejsza w jakiś sposób nasze szanse w Rybniku, a przecież najważniejszy jest awans.

Co o tym sądzicie ? Czy nie można przełożyć memoriału :> ?

Pozdrawiam

_________________
Rafał trzymamy kciuki !!!


           
Post 25 sie 2005, o 10:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Myśle, że nasi powalczą a przede wszystkim Maciek. Jeśli już takie gwiazdy do nas zjeżdżają to może za pare lat usiądziemy przy stadionie na Hetmańkiej oglądając SGP :D :lol:

Kto wie, jakby wyremontował i powiększył stadion, oraz dogadał się "pod stołem" z paroma działaczami, może by się dało :wink:

A jeśli chodzi o ewentualne wzmocnienia, to bardziej realni są Czerwiński czy Kołodziej (kończy on wiek juniora), chociaż coś mi mówi, że może to być Walasek 8-) , ale na Hampela to zupełnie nie liczę. Poza tym to mamy już dwóch seniorów, bo Maciek i Karol podpisali na dwa sezony.


           
Post 25 sie 2005, o 10:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Tommy napisał(a):
Myśle, że nasi powalczą a przede wszystkim Maciek. Jeśli już takie gwiazdy do nas zjeżdżają to może za pare lat usiądziemy przy stadionie na Hetmańkiej oglądając SGP :D :lol:

Kto wie, jakby wyremontował i powiększył stadion, oraz dogadał się "pod stołem" z paroma działaczami, może by się dało :wink:
Poki co to zapowiada nam sie GP w tarnobylu... :roll:
Lirasz napisał(a):
Poza tym to mamy już dwóch seniorów, bo Maciek i Karol podpisali na dwa sezony.
No to drugą linię juz mamy :D Trzeba znaleźć liderów hehe


           
Post 25 sie 2005, o 13:33
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Tommy napisał(a):
Myśle, że nasi powalczą a przede wszystkim Maciek. Jeśli już takie gwiazdy do nas zjeżdżają to może za pare lat usiądziemy przy stadionie na Hetmańkiej oglądając SGP :D :lol:

Kto wie, jakby wyremontował i powiększył stadion, oraz dogadał się "pod stołem" z paroma działaczami, może by się dało :wink:

A jeśli chodzi o ewentualne wzmocnienia, to bardziej realni są Czerwiński czy Kołodziej (kończy on wiek juniora), chociaż coś mi mówi, że może to być Walasek 8-) , ale na Hampela to zupełnie nie liczę. Poza tym to mamy już dwóch seniorów, bo Maciek i Karol podpisali na dwa sezony.

O SGP mozna sobie w rzeszowie zapomniec raczej... :D
Po co nam czerwiński w razie awansu .. :?: druga linie bysmy mieli w postaci kuciapy i barana :D to tego jakis dobry obco no i ... hmm .. kołodzieja ci nie oddadza z tarnowa,a zreszta z jego forma jeszcze roznie moze byc i to nie jest zawodnik na lidera..
Szkoda ,ze nie bedzie na memoriale rickarssona :cry:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1646 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi