Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 134  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Maciej Kuciapa - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 wrz 2005, o 16:05
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Ludzie wyluzujcie zwieracze. Kolega Lirasz tylko wyraza swoja opinie. Jak wam sie nie podoba Cimoszewicz czy inny kandydat to sobie sluchajcie "Radio Maryja", czytajcie "Nasz Dziennik" i ogladajcie "Telewizje Trwam" i jeszcze wyslijcie datek pieniezny zeby ogladac reklamy Kaczora Donalda i Kwaczysnkiego. Z tego co tu sie orientowalem to na tym forum jest wolnosc slowa i kazdy moze wyrazac swoja opinie...

Apeluje do inteligentnych rozmawiajmy tutaj tylko o Speedwayu bo to nas laczy. Ci za przeproszeniem partacze politycy nie sa warci zeby sie klocic!

Bardzo martwie sie o stan Macka Kuciapy. Zawsze byl liderem zespolu i obawiam sie ze Zastepstwo Zawodnika to nie jest najlepszy pomysl. Jeszcze do dzisiaj bylem pewny wyniku ... ehhhh


           
Post 4 wrz 2005, o 16:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sty 2005, o 01:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 115

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
Ludzie wyluzujcie zwieracze. Kolega Lirasz tylko wyraza swoja opinie. Jak wam sie nie podoba Cimoszewicz czy inny kandydat to sobie sluchajcie "Radio Maryja", czytajcie "Nasz Dziennik" i ogladajcie "Telewizje Trwam" i jeszcze wyslijcie datek pieniezny zeby ogladac reklamy Kaczora Donalda i Kwaczysnkiego. Z tego co tu sie orientowalem to na tym forum jest wolnosc slowa i kazdy moze wyrazac swoja opinie...


Spoko ale mnie juz zaczyna nosic taka agitacja :!:

Co do meczu nie widze juz tego tak dobrze jak 2 tyg temu w Rzeszowie bo u nas bylem spokojny o wynik, zaś dzisiaj mam złe przeczucia. Darek stracił sprzęt... Maciek bedzie musial jechać z obolała reką... Niklas wczoraj niczego specjalnego nie pokazał... :? Obym nie miał racji...

_________________
Obrazek


           
Post 4 wrz 2005, o 16:21
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2004, o 18:20
Posty: 34

Zobacz profil 
DZIAŁACZOM GRATULUJEMY DATY MEMORIAŁU...


           
Post 4 wrz 2005, o 16:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
gb napisał(a):
DZIAŁACZOM GRATULUJEMY DATY MEMORIAŁU...


A Tobie gratulujemy wypowiedzi, w tym temacie piszcie o stanie zdrowia Maćka a nie po raz n-ty o memoriale (jest jeden temat o wczorajszych zawodach !!!!!!).

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 4 wrz 2005, o 16:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2004, o 18:20
Posty: 34

Zobacz profil 
Szanuje moderatora i wszystkich kibiców naszej kochanej żużlowej STALI .Jestem fanem MAĆKA od kilku dobrych lat.Widziałem jak na początku kariery był 8 w mistrzostwach Polski juniorów w Tarnowie,jak zdobywał złoto w MDMP .Jestem zażenowany głupotą działaczy bo tak to trzeba nazać!!!!!!!!!!!!!Dlatego martwie sie o niego .MODERATORZE


           
Post 4 wrz 2005, o 17:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sie 2005, o 16:38
Skąd: 7km od Rzeszowa
Posty: 56

Zobacz profil 
Jeszcze półtora godziny do meczu . Ciekaw jestem jak nasi dziś sie zaprezentują .Mam nadzieje że wygrają ,raczej przejdą dalej .PS Darek naprawił te motory ?????? Na memoriale niźle jeździł . Przydały by się dzis jego punkty bo jest w dobrej formie (gorzej ze sprzetem ,który zdezelował niepotrzebnie ) mógł jeździć 1 motorem .A co do tematu to Maciek w ogóle pojedzie cz nadal niewiadomo ????????????



Simat fajną robisz kampanie przyłączam sie do Ciebie.
buahahahahhaaaha ta strona spoks.


           
Post 4 wrz 2005, o 17:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Maciek opjedzie z blokadą, a Darek zrobił motory :wink:


           
Post 4 wrz 2005, o 18:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
Maciek opjedzie z blokadą, a Darek zrobił motory :wink:

Kucior, czy to info pewne? Bo jak widać, dziś jest dzień niespodzianek w I lidze: Krosno bardzo gładko rozjeżdza Opole, a Ostrów wygrał w Gorzowie :shock: i mam nadzieję, że niespodzianki na dzień dzisiejszy się skończyły :roll:
No, chyba że tą niespodzianką ma być wygrana Stali :P

P.S. Proszę was, koledzy zarówno proprawicowi, jak i prolewicowi (procentrowi też :)) przenieść dyskusję do niżej wymienionego tematu, bo moderatorzy jak wrócą z Rybnika to ostro po nas pojadą!
http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewto ... 0&start=60


           
Post 4 wrz 2005, o 18:29
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
raczej info pewne bodajze Kezman badz Ramelow pisla ze Maciek jest nastawiony bojowo na to spotkanie i pojedzie na przeciwbolowych z blokada a Darek doprowadzil jeden motorek do takiego stanu jak przed memorialem musi byc dobrze! :wink:


           
Post 4 wrz 2005, o 19:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 wrz 2005, o 19:24
Posty: 1

Zobacz profil 
mozecie mi podac linka do strony gdzie mozna posluchac relacji z tego meczu?


           
Post 4 wrz 2005, o 20:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ponieważ z Maćkiem jest raczej wszystko w porządku, to proponuję zamknąć, lub nawet usunąć, ten temat :!: Obyśmy nie musieli zakładać już tematów n.t. zdrowia naszych zawodników!
Maciek pokazał w Rybniku wielką wolę walki i wielki hart ducha. Brawa!


           
Post 5 wrz 2005, o 17:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
i wie ktos co z ta jego reka? bedzie w niedziele zdrowa?


           
Post 5 wrz 2005, o 19:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sty 2005, o 01:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 115

Zobacz profil 
Podobno bedzie jezdzil z blokada :( ale wiadomo ze czas leczy rany...
Moze to nie jest dlugo ( do meczu juz mniej nie tydzien) ale napewno powinno byc troche lepiej

_________________
Obrazek


           
Post 5 wrz 2005, o 22:21
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Maciek mowi, ze smak prawdziwego bolu po tym upadku tak naprawde to poczul dopiero dzisiaj. Ale chodzi dzielnie na rozne zabiegi, chyba pol dnia dzis na nich spedzil, jeszcze o 21 zaplanowany mial jeden! Do niedzieli wszystko powinno byc w porzadku i "Maly" liczy, ze odczaruje ostrowski tor. Jestem za ;).


           
Post 6 wrz 2005, o 08:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jesli nie ma tam zadnych złamań to do niedzieli wszystko powinno byc w jak najlepszym porządku. Nie obawiam sie raczej o stan zdrowia Macka, ale martwie o jego motorki. Narzekał ze cos mu sie z silnikiem stało w Rybniku. Czeka go wiec wyprawa do Kargera, oby owocna.


           
Post 6 wrz 2005, o 09:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Jesli nie ma tam zadnych złamań to do niedzieli wszystko powinno byc w jak najlepszym porządku. Nie obawiam sie raczej o stan zdrowia Macka, ale martwie o jego motorki. Narzekał ze cos mu sie z silnikiem stało w Rybniku. Czeka go wiec wyprawa do Kargera, oby owocna.


maciek nie raz narzekal na motorki np juz raz dwa silniki przed jednym z meczy zatarl i co? i pozniej jezdzil jak z nut :D wiec o to bym byl raczej spokojny :D macius to macius i tyle :D


           
Post 6 wrz 2005, o 13:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Czeka go wiec wyprawa do Kargera, oby owocna.


Raczej do Krawczyka z...Ostrowa :twisted: :wink: zapewne Maciek pojedzie do Ostrowa już gdzieś w piątek i zostanie na miejscu do meczu.


           
Post 6 wrz 2005, o 19:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lip 2005, o 13:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
jest juz po meczu z rybniiem. Chcialem zapytac czy wie ktos jak sie czuje maciek czy bedzie calkiem zdrowy na mecz z ostrowiem bo potrzebne sa jego pkt!!!


           
Post 6 wrz 2005, o 19:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
wojtas_8 napisał(a):
jest juz po meczu z rybniiem. Chcialem zapytac czy wie ktos jak sie czuje maciek czy bedzie calkiem zdrowy na mecz z ostrowiem bo potrzebne sa jego pkt!!!


Czy będzie całkiem zdrowy to będzie widział sam Ciapek tuż przed niedzielą :) Ale tak na serio, jeśli pojechał z Rybnikiem tuż po kontuzji, to myślę, że w Ostrowie też sobie poradzi. To jest facet ze "Stali" i już on dobrze będzie wiedział co zrobić, żeby było dobrze (i dla niego i dla drużyny).

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 6 wrz 2005, o 19:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
wojtas_8 napisał(a):
jest juz po meczu z rybniiem. Chcialem zapytac czy wie ktos jak sie czuje maciek czy bedzie calkiem zdrowy na mecz z ostrowiem bo potrzebne sa jego pkt!!!

ja nie wiem czy wy wogole czytacie forum :?:
Maciek narazie chodzi na szeregi zabiegow(mozliwe ze jest to krioterapia) napewno pare dni odpocznie sprawdzi rumaki u mechanika w Ostrowie badz u RysKa P. no i ruszy w niedziele na podboj exstraligi do Ostrowa :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 134  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08 i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi