Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 134  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Maciej Kuciapa - Stal Rzeszów 2018


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 wrz 2005, o 09:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
Cytuj:
A jak to wogole sie stalo ze Hampel wjechal w niego po zakonczeniu biegu.

Wydaje mi się że Jarek Hampel pomylił okrążenia i myślał że jest jeszcze jedno, no trudno powiedzieć, fakt jest taki że Maciek jechał bardzo wolno a Hampel wpadł na linię mety na pełnej prędkości(czyli tak jak to się zwykle robi...).

Maciek zostawil popelnil blad i zostawil wolne miejsce Jarkowi a Jarek jako wlaeczny zawodnik chcial wykorzystac blad Macka i do konca jechal na gazie....
Ja siedzialem na pierwszym lulku i dokladnie nie widzialem tego co sie stalo i zaraz po kolizij obawialem sie ze to Maciek uderzyl w bande a nie jego motor... A uderzenie w bande bylo naprwde bardzo mocne....
Na szczescie Maciek pojedzie w Rybniku!! Tylko ja jestem za tym ze gdy ju zdobedziemy te 34pkt. albo chociaz 30 to niech za Macka jezdzi P.Miesiącbo lepiej go nie pzremeczac zeby byl w pelni sil na final!!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 4 wrz 2005, o 09:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ręka boli, ale Maciek dostanie blokade i nic nie będzie czuł. Jest dobrej myśli i na pewno nie zostawi drużyny w tej chwili.

Darek całą noc siedział w klubie i robił sprzęt. Ma być wporzo.


           
Post 4 wrz 2005, o 09:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Ręka boli, ale Maciek dostanie blokade i nic nie będzie czuł. Jest dobrej myśli i na pewno nie zostawi drużyny w tej chwili.

Darek całą noc siedział w klubie i robił sprzęt. Ma być wporzo.


dobrze, ze mecz o 19 to sie Darek kimnąć jeszcze może :P

Maciek da rade, wiem ze pojedzie i tak na calego i zrobi sporo pkt!


           
Post 4 wrz 2005, o 09:28
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wszyscy, bez wyjatku do Rybnika !!! :D Hej STAL :D

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 4 wrz 2005, o 09:31
 


Cytuj:
Na szczescie Maciek pojedzie w Rybniku!! Tylko ja jestem za tym ze gdy ju zdobedziemy te 34pkt. albo chociaz 30 to niech za Macka jezdzi P.Miesiącbo lepiej go nie pzremeczac zeby byl w pelni sil na final!!


taaa, na jaki final? Przypomne, ze na raize jedziemy w polfinale PO i wcale nie jestesmy w znakomitej sytuacji. Zeby czasem co niektorym po meczu nie bylo glupio...


           
Post 4 wrz 2005, o 10:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sie 2005, o 16:38
Skąd: 7km od Rzeszowa
Posty: 56

Zobacz profil 
miejmy nadzieje że Maciek pojedzie a Darek dobrze przygotował sprzęt. Tyle z mojej strony .Czekamy do 19 00 :|


           
Post 4 wrz 2005, o 10:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Cytuj:
Na szczescie Maciek pojedzie w Rybniku!! Tylko ja jestem za tym ze gdy ju zdobedziemy te 34pkt. albo chociaz 30 to niech za Macka jezdzi P.Miesiącbo lepiej go nie pzremeczac zeby byl w pelni sil na final!!


taaa, na jaki final? Przypomne, ze na raize jedziemy w polfinale PO i wcale nie jestesmy w znakomitej sytuacji. Zeby czasem co niektorym po meczu nie bylo glupio...

Michał, możesz dokładniej przeanalizować tekst, który cytowałeś. Pisze tam, że gdy zdobędziemy 34 punkty, to Maćka zmieniać Pawłem Mieciącem. Czyli gdy już zapewnimy sobie zwycięstwo w dwumeczu (o ile zapewnimy), to nie ryzykować wystawiania Maćka.


           
Post 4 wrz 2005, o 10:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Cytuj:
Na szczescie Maciek pojedzie w Rybniku!! Tylko ja jestem za tym ze gdy ju zdobedziemy te 34pkt. albo chociaz 30 to niech za Macka jezdzi P.Miesiącbo lepiej go nie pzremeczac zeby byl w pelni sil na final!!


taaa, na jaki final? Przypomne, ze na raize jedziemy w polfinale PO i wcale nie jestesmy w znakomitej sytuacji. Zeby czasem co niektorym po meczu nie bylo glupio...

Do finalu brakuje nam 34 pkt. Czyli Macka Karola i Niklasa (po 10 pkt.) Nie wierze ze mozemy nie awansowac.... A Ty cos taki pesymista?? :wink:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 4 wrz 2005, o 10:08
 


Lirasz napisał(a):
michal_m napisał(a):
Cytuj:
Na szczescie Maciek pojedzie w Rybniku!! Tylko ja jestem za tym ze gdy ju zdobedziemy te 34pkt. albo chociaz 30 to niech za Macka jezdzi P.Miesiącbo lepiej go nie pzremeczac zeby byl w pelni sil na final!!


taaa, na jaki final? Przypomne, ze na raize jedziemy w polfinale PO i wcale nie jestesmy w znakomitej sytuacji. Zeby czasem co niektorym po meczu nie bylo glupio...

Michał, możesz dokładniej przeanalizować tekst, który cytowałeś. Pisze tam, że gdy zdobędziemy 34 punkty, to Maćka zmieniać Pawłem Mieciącem. Czyli gdy już zapewnimy sobie zwycięstwo w dwumeczu (o ile zapewnimy), to nie ryzykować wystawiania Maćka.


Przepraszam, faktycznie nie doczytalem do konca. Jestem uczulony na tego typu kwestie, wiec moze po prostu zobaczylem to, co chcialem ;)

pozdrawiam


           
Post 4 wrz 2005, o 10:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
jak moglem sie sam przekonac...z wszelkimi kontuzjami najgorzej jest na drugi dzien:(dalsze dni przynoszą już stopniową poprawę.Boje się o występ Maćka.

P.S Lirasz spie....j z tym tą swoją propagandą prezydencką na forum!!!PRECZ Z KOMUNISTĄ CIMOSZEWICZEM!!!

_________________
joo


           
Post 4 wrz 2005, o 10:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 wrz 2005, o 10:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 6

Zobacz profil 
Hey, może macie jakieś info, czy Ciapek pojedzie dzisiaj w Rybniku????


           
Post 4 wrz 2005, o 10:38
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sty 2005, o 01:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 115

Zobacz profil 
Wstaje rano i słysze ze ktos trenuje na torze... Ciekawe kto to ? Moze Darek probuje sprzetu robionego przez cala noc albo kto inny... ?

PS. Liriasz nie rób sobie jaj z wyborami i wywal sie z agitacją tego Judasza i kłamcy. Naginaj :!:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 wrz 2005, o 11:46 przez simat, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 wrz 2005, o 10:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Niestety wina Jarka ewidentna (pokazywali na TV Wrocław) i sam sobie zrobił krzywde. Niestety, już sezon ma z głowy podobnie GP. Z tego co wiem, Jarek ma złamaną kość śródręcza. Napewno nie zrobił tego specjalnie, on wie przecież że każdy jego upadek kończy się kontuzją, KAŻDY.

Mam nadzieje że Maćkowi z związku z tym upadkiem nic poważnego się nie stało, pojedzie dziś w Rybniku, i poprowadzi drużyne Stali do finału :)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 4 wrz 2005, o 11:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Dobrze, że nasi pracują, jakby u nas był remis. To może tylko napawać optymizmem. Jeśli Karol pojedzie tak, jakby w każdym biegu miał jechać Gollob, to może nawet walnąć coś w okolicach kompletu. Juniorzy wczoraj pokazali, że są mocni, więc Paweł, jakby coś się nie daj Boże stało, może jechać z rezerwy za Maćka.

P.S. :twisted:
joo napisał(a):
P.S Lirasz spie....j z tym tą swoją propagandą prezydencką na forum!!!PRECZ Z KOMUNISTĄ CIMOSZEWICZEM!!!

1. Nie klnij, to zabronione, dlaczego moderatorzy nie reagują :?:
2. To twoja opinia, ja cie do niczego nie zmuszam :!:
3. Nie zabraniam tobie dać strony "Kaczora" czy Donalda w opisie
4. napiszę podobnie jak kolega joo:
PRECZ Z ZAPRZEDANYM AMERYCE TUSKIEM!!!
simat napisał(a):
PS. Liriasz nie rób sobie jaj z wyborami i wywal sie z agitacją tego Judasza i kłamcy. Naginaj :!:

UDOWODNIJ, ŻE JEST JUDASZEM I KŁAMCĄ, JAKŻEŚ TAKI CFANY I ODWAŻNY :!: :!: :!: ŻE NA FORUM JEST ANONIMOWOŚĆ TO SOBIE POZWALACIE NA ZBYT WIELE!!
Aha, a ten pan, Che Guevara, walczący o wyzwolenie Kuby wraz z Fidelem Kastro, to niby był wzorowym demokratą? :lol:

Przypominam, że mamy ustrój demokratyczny, a nie żaden inny i każdy może wyrażać swoje przekonania polityczne, ale proszę nie klnąć i nie wyzywać kogokolwiek na tym forum!!

A poza tym, to jest temat o Maćku, temat o wyborach jest już gdzieś indziej: http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=2350 i nie zmuszajcie kibiców zatroskanych o stan zdrowia Maćka do czytania waszych głupot o kandydatach!


           
Post 4 wrz 2005, o 11:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Drabol napisał(a):
Niestety wina Jarka ewidentna (pokazywali na TV Wrocław) i sam sobie zrobił krzywde. Niestety, już sezon ma z głowy podobnie GP. Z tego co wiem, Jarek ma złamaną kość śródręcza. Napewno nie zrobił tego specjalnie, on wie przecież że każdy jego upadek kończy się kontuzją, KAŻDY.

Mam nadzieje że Maćkowi z związku z tym upadkiem nic poważnego się nie stało, pojedzie dziś w Rybniku, i poprowadzi drużyne Stali do finału :)


No nie stety musze sie z toba zgodzić z tym ze była to wina Jarka, bo Kuciapa po wygranym biegu spuścił z gazu tak jak to robi każdy i nie miał pojęcia co sie dzieje za jego plecami. Wyglądało to tak jakby Hampel przysnał na tym motorze i z niewiadomych przyczyn nie zmienił toru jazdy. Szkoda, że tak sie stało, co z Jarkim juzwiemy. Maciek trzymaj sie i wprowadź w końcu naszą Stal do upragnionej ekstraklasy.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 4 wrz 2005, o 11:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
jakos ty najwiecej rozpisałeś sie o wyborach.dobra przenosimy tam nasza rozmowe a tymczasem poczytaj sobie o Twoim idolu:

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=181

_________________
joo


           
Post 4 wrz 2005, o 12:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Nie ma jakiś nowych wieści nt. Maćka? że pojedzie, jesteśmy pewni, ale czy jest w 100% gotowy do jazdy?


Sorry za off-topic, ale muszę odpowiedzieć!
joo napisał(a):
jakos ty najwiecej rozpisałeś sie o wyborach.dobra przenosimy tam nasza rozmowe a tymczasem poczytaj sobie o Twoim idolu:

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=181

Musiałem odpowiedzieć, przecież to wy zaczęliście pisać tutaj. A ty poczytaj sobie o twoich idolach (nie wiem czy Kaczor czy Donald, ale co tam): http://www.antyprawica.republika.pl/ strona jest równie bezstronna, jak ta, którą ty pokazałeś. Dział PRAWDA


           
Post 4 wrz 2005, o 13:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Musiałem odpowiedzieć, przecież to wy zaczęliście pisać tutaj. A ty poczytaj sobie o twoich idolach (nie wiem czy Kaczor czy Donald, ale co tam): http://www.antyprawica.republika.pl/ strona jest równie bezstronna, jak ta, którą ty pokazałeś. Dział PRAWDA[/size]

Sorki za OT
Wydaje mi się, że to ty zacząłeś wszystko umieszczając adres strony "Cimoszenki" i jego "niewinne" oblicze.
Wracając do tematu: mam nadzieję, że Maciek wytrzyma cały mecz, a przynajmniej do momentu uzbierania upragnionych 34 pkt. Oby tylko tor nie był zbyt ciężki.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 4 wrz 2005, o 14:26
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Witam, do meczu jeszcze kilka godzin, mam nadzieje, że Maciek czuje się dobrze i da rade na kopie w Rybniku, jeśli zrobi z 8 pkt to bedzie super, resztę muszą dołożyć pozostali zawodnicy, a w ich formie jest to więcej niż wykonalne. Dzisiaj liderem może być Carlos,. najlepszy wczoraj w memoriale, mający doświadczenie z angielskich torów i dobry sprzęt.

Do panów, którzy się tak ostro spierają który osioł jest mniej głupi i uwikłany w afery - to nie jest miejsce do tego, a wybory w naszym przypadku to tylko wybranie mniejszego zła więc czy wygra kaczor czy cimoszenko czy lepper to i tak lepiej nie będzie.


           
Post 4 wrz 2005, o 14:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
Lirasz napisał(a):
Musiałem odpowiedzieć, przecież to wy zaczęliście pisać tutaj. A ty poczytaj sobie o twoich idolach (nie wiem czy Kaczor czy Donald, ale co tam): http://www.antyprawica.republika.pl/ strona jest równie bezstronna, jak ta, którą ty pokazałeś. Dział PRAWDA[/size]

Sorki za OT
Wydaje mi się, że to ty zacząłeś wszystko umieszczając adres strony "Cimoszenki" i jego "niewinne" oblicze.

http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=2350 :!:
Bysiu napisał(a):
Do panów, którzy się tak ostro spierają który osioł jest mniej głupi i uwikłany w afery - to nie jest miejsce do tego, a wybory w naszym przypadku to tylko wybranie mniejszego zła więc czy wygra kaczor czy cimoszenko czy lepper to i tak lepiej nie będzie.

Przynajmniej jeden forumowicz jest obiektywny! :peace:

EDIT: Jeśli ktoś ma jakieś info z Rybnika, jak czuje się Maciek - proszę pisać!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 134  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi