Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 wrz 2005, o 14:51
 Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Moim zdaniem powinien powstać taki temat wiem że już go zakąłdałem ale: już jestesmy w finale, to nie tyczy sie samego KK tylko wszystkich chętnych co chcą kibicować nasz zespoł. Wiec dajemy tu propozycje na lepszy doping!!!!! Ja już tu coś proponowalem np pod każdy sektor ktoś kto poporowadzi doping danego sektoru :), po drugie moze jakieś nowe piosenki a nie tylko to kto wygra mecz?? stal!! ??? No i sektro dla najlepszych kibiców który będzie ogłoszony w gazecie?? Kto ma jeszcze jakiś pomysł???

i Niech mi ktoś zamknie ten temat a slowo daje sie do niego przejde :/


Ostatnio edytowano 21 mar 2006, o 21:54 przez Martines, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 wrz 2005, o 15:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Cytuj:
Wiec dajemy tu propozycje na lepszy doping!!!!!

Wacek Pyra zaczyna....Kto wygra mecz? i caly stadion Stal!!, mysle ze jak sie wiekszosc odezwie to jako kk sobie z dopingiem na stadionie poradzimy ;)

Cytuj:
Ja już tu coś proponowalem np pod każdy sektor ktoś kto poporowadzi doping danego sektoru

Pomysl dobry ale watpie zeby bylo tylu chetnych :P

Cytuj:
po drugie moze jakieś nowe piosenki a nie tylko to kto wygra mecz?? stal!! ???

A co innego kibice znaja? Chcemy spiewac rozne piosenki ale malo osob je zna wiec fajnie to nie wyjdzie....

Cytuj:
No i sektro dla najlepszych kibiców który będzie ogłoszony w gazecie??

Lekka fantazja ci sie chyba wlaczyla :P Watpie zeby cos takiego kiedykolwiek bylo....


Cytuj:
i Niech mi ktoś zamknie ten temat a slowo daje sie do niego przejde :/

W ostatecznosci jak dla mnie moglby temat zostac, ale pasowalo by go przeniesc do "poza torem" bo tu chodzi o trybuny....no i jakos nie pasuje do tego dzialu w ktorym sie znajduje.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 13 wrz 2005, o 15:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
moim zdaniem na meczu finałowym podczas kk nie powinny siadać pikniki które każą cały czas siadać :? pikniki niech najlepiej idą na 2 łuk :D a co do oprawy tzn. race to juz przygotuje kk, a do śpiewania to napewno bedzie śpiewał cały stadion tak jak to było na meczu z Rybnikiem, tylko Wacek (spiker :D) musi śpiewać z nami :) bo jeśli my bedziemy śpiewać to znając życie nikt nie bedzie odpowiadał :wink: Oprawa na bank bedzie superowa :wink:

Ps. Myśle, że przyjadą kibice z Ostrowa .... :wink: :D :P


Ostatnio edytowano 13 wrz 2005, o 17:10 przez kusior_, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 wrz 2005, o 15:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
Cytuj:
Wiec dajemy tu propozycje na lepszy doping!!!!!

Wacek Pyra zaczyna....Kto wygra mecz? i caly stadion Stal!!, mysle ze jak sie wiekszosc odezwie to jako kk sobie z dopingiem na stadionie poradzimy ;)

Cytuj:
Ja już tu coś proponowalem np pod każdy sektor ktoś kto poporowadzi doping danego sektoru

Pomysl dobry ale watpie zeby bylo tylu chetnych :P

Cytuj:
po drugie moze jakieś nowe piosenki a nie tylko to kto wygra mecz?? stal!! ???

A co innego kibice znaja? Chcemy spiewac rozne piosenki ale malo osob je zna wiec fajnie to nie wyjdzie....

Cytuj:
No i sektro dla najlepszych kibiców który będzie ogłoszony w gazecie??

Lekka fantazja ci sie chyba wlaczyla :P Watpie zeby cos takiego kiedykolwiek bylo....


Cytuj:
i Niech mi ktoś zamknie ten temat a slowo daje sie do niego przejde :/

W ostatecznosci jak dla mnie moglby temat zostac, ale pasowalo by go przeniesc do "poza torem" bo tu chodzi o trybuny....no i jakos nie pasuje do tego dzialu w ktorym sie znajduje.


Pomysl z trybuna dla kibców tych najgorętrzych był już w podajże lesznie i podobno to wypaliło. Miejsce tematu nie jest złe bo to chodzi o stal rzeszów co sie dzieje na meczu. z tym Rysiem Piela to trzeba pogadać żeby czesćej miał takei akcje jak na meczu z rybnikeim. A kto sie odwazy jednego chętnego już mamy POLANA :D. Aha i jesczez jedno moze jakieś Ogłoszenia plakaty apropo WIELKIEGO FINAŁU???


           
Post 13 wrz 2005, o 15:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
nie pamietam żeby u nas śpiewano takie coś:

"w górę serca bo Stal dziś wygra mecz, bo stal dziś wygra mecz, bo Stal dzis wygra mecz! "

:]


           
Post 13 wrz 2005, o 15:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Retrac napisał(a):
nie pamietam żeby u nas śpiewano takie coś:

"w górę serca bo Stal dziś wygra mecz, bo stal dziś wygra mecz, bo Stal dzis wygra mecz! "

:]


To masz strasznie słabą pamięć :wink:

Cytuj:
z tym Rysiem Piela to trzeba pogadać żeby czesćej miał takei akcje jak na meczu z rybnikeim.


A co takiego Rysiu Piela zrobił na Rybniku? :D


           
Post 13 wrz 2005, o 15:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 wrz 2004, o 21:49
Posty: 906

Zobacz profil 
w tym poście wyzej to źle napisałem bo chodziło mi o mecz w Ostrowie, no a z Rybnikiem u nas zdaje sie tak śpiewaliśmy


           
Post 13 wrz 2005, o 15:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
[quote="Matius"][quote]
A co innego kibice znaja? Chcemy spiewac rozne piosenki ale malo osob je zna wiec fajnie to nie wyjdzie...

Zawsze mozna napisac na kompie tekst wszystkich piosenek i dolaczyc taka kartke do biletów i programów.
Cena: 500 stron papieru kosztuje w TESCO 9 PLN, tusz badz toner do drukarki, pozniej na meczu zbieracie do puszek kase i sobie odbijacie, no i oczywiscie jeszcze potrzebne są chęci


           
Post 13 wrz 2005, o 15:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Cytuj:
A co takiego Rysiu Piela zrobił na Rybniku?

Zapewne chodziło o Wacława Pyre-spikera zawodów


           
Post 13 wrz 2005, o 15:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Cena: 500 stron papieru kosztuje w TESCO 9 PLN, tusz badz toner do drukarki, pozniej na meczu zbieracie do puszek kase i sobie odbijacie, no i oczywiscie jeszcze potrzebne są chęci


To może się tym zajmiesz? :P :wink:

Cytuj:
Zapewne chodziło o Wacława Pyre-spikera zawodów


Doskonale wiem o kogo chodziło. :P


           
Post 13 wrz 2005, o 16:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
Cena: 500 stron papieru kosztuje w TESCO 9 PLN, tusz badz toner do drukarki, pozniej na meczu zbieracie do puszek kase i sobie odbijacie, no i oczywiscie jeszcze potrzebne są chęci


To może się tym zajmiesz? :P :wink:

Projekt moge zrobic nie ma problemu a nawet nie trzeba drukować tylko wystarczy zapodać na ksero i tez bedzie. Ale ksera za darmo juz nie zalatwie ewentualnie za 7-8 gr, chyba ze ktos ma w pracy czy cos takiego.


           
Post 13 wrz 2005, o 16:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2005, o 09:25
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Chłopaki zamiast drukowac jakies teksty zrobcie lepiej te kartoniki (pomalowane kartki) na sektor KK. Ktos wspomnial o papierze z tesco za 9 zl, do tego puszka niebieskiej farby i malujecie.... KK + sektor obok i pieknie to wyglada podczas prezentacji:):):). Pomalowanie 250 kartek duzym pedzlem dlugo nie zejdzie. Moglbym pomoc, ale niestety wyjezdzam na urlop.... Powodzenia i rozwazcie to......


           
Post 13 wrz 2005, o 17:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
A co z plakatami oglaszającymi mecz finałowy??? może zrobimy takie i porozwieszamy, ja moge porozwieszać z paroma osobami chetnym, z ta propozycją pasowało by sie zgłsoić do marmy w końcu to też dla niej reklama :) i żeby fundła te plakaty :) co Wy na to??


           
Post 13 wrz 2005, o 17:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
A co z plakatami oglaszającymi mecz finałowy??? może zrobimy takie i porozwieszamy, ja moge porozwieszać z paroma osobami chetnym, z ta propozycją pasowało by sie zgłsoić do marmy w końcu to też dla niej reklama :) i żeby fundła te plakaty :) co Wy na to??


Plakaty będą. Klub się tym zajmie.


           
Post 13 wrz 2005, o 17:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
I jesczze jedno wiem ze to sie nie dotyczy bezpośrednio zawdodów ale co z imprezką po ewentualnym awnasie???? czy jest coś planowane?? jakies miejscy wynajmowane???? W końcu trzegba to będzie oblać (jak oczywiście awansujemy) nio i aby na tym byli bohateroiwe i zarząd no i zaproszeni aby byli wszyscy!!!!!!!!


           
Post 13 wrz 2005, o 17:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
kozawa napisał(a):
Chłopaki zamiast drukowac jakies teksty zrobcie lepiej te kartoniki (pomalowane kartki) na sektor KK. Ktos wspomnial o papierze z tesco za 9 zl, do tego puszka niebieskiej farby i malujecie.... KK + sektor obok i pieknie to wyglada podczas prezentacji:):):). Pomalowanie 250 kartek duzym pedzlem dlugo nie zejdzie. Moglbym pomoc, ale niestety wyjezdzam na urlop.... Powodzenia i rozwazcie to......


W pełni popieram. Kaski dużo to raczej nie zje, a jeśli wszyscy na raz podnioasą te kartki( oczywiscie na gorze biale, na dole niebieskie:P) to da tonaprawdę dobry efekt. Do tego konfett, race. To wszystko dałoby naprawde niezły efekt :)
P.S Wiem, że łatwo się mówi :P

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 13 wrz 2005, o 17:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
do tego puszka niebieskiej farby i malujecie....


oczywiście to jest dobry pomysł, ale jest sens malować babrać się w tym i tracić jeszcze kase na farbe :?: nielepiej by było kupić odrazu niebieskie kartki ? jestem jaknajbardziej za :!: :wink: :D


           
Post 13 wrz 2005, o 17:21
 


Buber napisał(a):
kozawa napisał(a):
Chłopaki zamiast drukowac jakies teksty zrobcie lepiej te kartoniki (pomalowane kartki) na sektor KK. Ktos wspomnial o papierze z tesco za 9 zl, do tego puszka niebieskiej farby i malujecie.... KK + sektor obok i pieknie to wyglada podczas prezentacji:):):). Pomalowanie 250 kartek duzym pedzlem dlugo nie zejdzie. Moglbym pomoc, ale niestety wyjezdzam na urlop.... Powodzenia i rozwazcie to......


W pełni popieram. Kaski dużo to raczej nie zje, a jeśli wszyscy na raz podnioasą te kartki( oczywiscie na gorze biale, na dole niebieskie:P) to da tonaprawdę dobry efekt. Do tego konfett, race. To wszystko dałoby naprawde niezły efekt :)
P.S Wiem, że łatwo się mówi :P


oczywiscie, ze swietny pomysl nad ktorym jzu od wielu meisiecy sie rozwodzimy. Problem jest tylko taki, ze taki manewr warto zastosowac w sektorze KK, bo reszta ma przeciez do roboty co innego*. Na przyklad dziubanie slonbecznika ;) Konkludujac : trzeba zrobic jakas zrzute i jakies 100, gora 200 kartonow 'wymodzic' ;)

* Kiedys byl przeciez motyw z balonikami (IMHO bardzo fajna sprawa)i....? i nico :P kompromitacja 8-)


           
Post 13 wrz 2005, o 17:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
Cytuj:
do tego puszka niebieskiej farby i malujecie....


oczywiście to jest dobry pomysł, ale jest sens malować babrać się w tym i tracić jeszcze kase na farbe :?: nielepiej by było kupić odrazu niebieskie kartki ? jestem jaknajbardziej za :!: :wink: :D


Oczywiscie zwazywszy ze taki papier nie jest wcale drozszy od zwyklego :D a co do tekstow piosenek to mozna to zrobic w przyszlym sezonie, a poki co to moze ktos na forum wkleic najpopularniejsze teksty


           
Post 13 wrz 2005, o 17:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
chcialem tylko powiedziec, ze te wasze "kartki", tzw. kartoniada jest w temacie i nie zajmujcie sie tym. To zalezy od innej kswestii, ale zapewniam, ze ten temat mozecie odpuscic.

podstawa: przyjdzcie na jakies spotkanie KK. Widze, ze interesuje was to samo co nas.. wiec dlaczego jeszcze nie byliscie. Martines tkai z ciebie zapaleniec to przyjdz, podziel sie swoimi opiniami, nam swiezej krwi potrzeba zawsze. KK to nie tylko wyjazdy, ale tez doping, spotkania oficjalne, i nieoficjalne niemal codziennie, wspolne granie w pilke nozna itd... mozna sobie wymieniac.

prawda jest taka, ze wy tutaj sobie bedziecie gadac, pisac, a to co bedzie to i tak zorganizuje KK, bo jedna, dwie, czy nawet 10 osob nie jest sama w stanie nic zmienic. Przypuszczam ze bylby klopot z zebraniem chociaz na 3 race.

Dla przykladu podam, ze Ostrow na prezentacji odpalil 80 rac za ktore my musielibysmy zaplacic w granicach 1200-1600 zl. Bedzie na pewno pirotechnika, ale na pewno nie race, bo NAM juz dawno przestaly sie oplacac. O to sie nie martwcie.

Co mozecie zrobic ze swojej strony? potnijcie confetti, namowcie do ego znajomych, kupcie serpentyny na wlasny uzytek, za 10 sztuk zaplacicie gora 2 zl. Przyjdzccie wczesniej przed meczem. Pomozcie zajac sektor... czasem cos wrzuccie do puszek, z ktorymi chodza dziewczyny. Dawajcie swoje pomysly, ale nie na forum, bo traca przynajmniej 50% swojej wartosci.

Bedzie ogloszony tutaj termin specjalnego spotkania dla wszystkich, nie tylko dla KK wiec zapraszam. Temat jak najbardziej niech zostanie, ale nie mozna w nim pisac co bedzie dokladnie, oprawa to ma byc niespodzianka.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi