Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 205, 206, 207, 208, 209  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kibice Stali - doping, oprawy itp.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 kwi 2015, o 16:18
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ciekawe ile by bylo, jak by nie bylo koszulek wogole :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 27 kwi 2015, o 16:48
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Przypuszczam, ze na oprawy do konca sezonu by starczylo ;)


           
Post 5 maja 2015, o 15:13
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2011, o 15:57
Skąd: teraz Nowa Dęba
Posty: 112

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
ciekawe ile by bylo, jak by nie bylo koszulek wogole :D

zorganizuj zbiórkę sam bez koszulki a się przekonasz :biggrin:


           
Post 5 maja 2015, o 21:47
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
watpie w sukces , nie kazdy ma takie preferencje jak ty ze lubi ogladac polnagich chlopow :wink: :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 8 maja 2015, o 06:39
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ciagle pytam, zero odpowiedzi... troche szkoda... jaki kierunek, jaka tresc, jak kibice w Rzeszowie? dostane odpowiedz czy totalna ignorancja? pytam bo nie chcialbym nagle znalezc sie wsrod ludzi ktorzy nagle bija brawo Jankowi Kolodziej ;) #tylkopytam

poszla zbiorka. ok ale na co? czemu TUTAJ nikt nie pisze co i jak? boicie sie czy co? K2 Was nie zje chyba...?

ps. czy to forum zrzesza rzeszwoskich kibicow czy jest tylo muzealnym eksponatem? ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 11 maja 2015, o 18:23
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
pytam bo nie chcialbym nagle znalezc sie wsrod ludzi ktorzy nagle bija brawo Jankowi Kolodziej
zapomniałeś o możliwym oklaskiwaniu Vaculika i gwizdaniu na Pedersena (i już w tą niedzielę pewnie znów trzeba będzie się wstydzić :/).


           
Post 3 cze 2015, o 21:32
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 cze 2015, o 16:38
Posty: 6

Zobacz profil 
Po długim czasie przerwy zawitałem na stadion przy ul. Hetmańskiej, oczywiście pojawiłem się na derby, skoro temat o dopingu to o tym będzie, doping był nie można powiedzieć że nie, ale brakowało tam jednej osoby takiej jak kiedyś człowiek z mlekiem w ręce :) Polan człowieku czy Ty dalej kręcisz młynem na pierwszym łuku? Jeśli tak następnym razem zawitam u Ciebie. Szacun od bardzo długiego czasu dla Ciebie ukłony naprawde :)


           
Post 30 lip 2015, o 03:36
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
ostatni post: 03.06.2015

kiedy bedzie jakies zebranie w sprawie oprawy na najblizszy mecz? mam kilka pomyslow.
pisalem w maju, pisze w lipcu.

gdzie sa zebrania kibicow, jaki jest pomysl tych ktorzy rzucaja rolka od kasy fiskalnej. ej piszcie. kazdy chece wiedziec. a osob jest sporo. naprawde. kazdy wie ze stalrzeszow.com to oficjalna strona rzeszowskich kibicow zuzla.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 30 lip 2015, o 20:48
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
ostatni post: 03.06.2015

kiedy bedzie jakies zebranie w sprawie oprawy na najblizszy mecz? mam kilka pomyslow.
pisalem w maju, pisze w lipcu.

gdzie sa zebrania kibicow, jaki jest pomysl tych ktorzy rzucaja rolka od kasy fiskalnej. ej piszcie. kazdy chece wiedziec. a osob jest sporo. naprawde. kazdy wie ze stalrzeszow.com to oficjalna strona rzeszowskich kibicow zuzla.


Już raz się kolega wyparł i mówił , że włamują mu się na konto . Drugi raz też chce to zrobić? Pytanie nie dotyczy tlyko tego posta , dotyczy Twojego całokształtu twórczości. Po prostu niektórzy nie mają jej żeby się przyznać do swoich słów na żywo:)

Jestem użytkownikiem , który raczej czyta niż pisze . Niektórzy to znawcy typu "wszystko wiem". Nie martwcie się , Stowarzyszenie i tak będzie robić swoje i ciągle się rozwija nie patrząc na to co tacy jak niektórzy tutaj wypisują:)

Tymczasem zapraszam wszystkich na wyjazd do Tarnowa.

Terminy zapisów:

31.07 (piątek) godz. 18:30-19:00 w bramie wjazdowej na stadion od ul. Hetmańskiej
- 03.08 (poniedziałek) godz. 18:30-19:00 w bramie wjazdowej na stadion od ul. Hetmańskiej
- 05.08 (środa) godz. 19:30-20:00 w bramie wjazdowej na stadion od ul. Hetmańskiej
- 09.08 mecz Stal Rzeszów – GKM Grudziądz – w sektorze dopingującym
- 11.08 (wtorek) godz. 18:30-19:00 w bramie wjazdowej na stadion od ul. Hetmańskiej
- 13.08 (czwartek) godz. 18:30-19:00 w bramie wjazdowej na stadion od ul. Hetmańskiej

A jak ktoś potrafi siać ferment , że robimy grubą kasę na tym dopingu to zapraszam na stadion - pogadamy i się przekonacie jak jest.


           
Post 30 lip 2015, o 22:07
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Meller napisał(a):
Już raz się kolega wyparł i mówił , że włamują mu się na konto .

hehe dobre to było


           
Post 30 lip 2015, o 22:09
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
to ja tak przy okazji zapytam, czy stowarzyszenie cos robi by pomoc szkolce zuzlowej :?:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 31 lip 2015, o 06:21
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
fis kij w szprychy


           
Post 31 lip 2015, o 15:15
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
co kij w szprychy :?:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 2 sie 2015, o 17:15
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
Jest pomysł żeby się zaangażować jako Stowarzyszenie prowadzące szkółkę i szukające sponsorów do młodych chłopaków . Niektórzy z nich sami nam o tym mówili. To jest dopiero pomysł , jeden z wielu na działalność Stowarzyszenia. Niestety nie ma nas aż tylu żeby zrobić wszystko od razu.

I tak na marginesie powtarzam - Stowarzyszenie nie zarobiło ani złotówki na swoich działaniach. Co z puszki to albo na gadżety , albo też na oprawę , której koszty są bardzo duże. Czasem robiąc gadżety kibicowskie musimy inwestować własną kasę , którą potem oddajemy po sprzedaży gadżetów. Nie jest też prawdą to , że Klub w jakiś sposób nas finansuje. Wszystko co robimy robimy sami. Fakt zmiana w kontakcie na linii Klub-Stowarzyszenie w tym roku uległa zdecydowanej poprawie co ułatwia nam wiele działań na stadionie ( chociażby video na telebimie promujące wyjazd do Tarnowa - nigdy czegoś takiego nie było).


           
Post 3 sie 2015, o 21:08
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 kwi 2015, o 14:06
Posty: 45

Zobacz profil 
I to jest dobry pomysł. Lepiej tą kasę co zbieracie, przeznaczyć na osiołka dla młodych. Ja wiem, że oprawa meczu oprawą, ale młodzi by mieli na czym hasać...


           
Post 7 sie 2015, o 13:30
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2005, o 21:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 76

Zobacz profil 
fifi napisał(a):
I to jest dobry pomysł. Lepiej tą kasę co zbieracie, przeznaczyć na osiołka dla młodych. Ja wiem, że oprawa meczu oprawą, ale młodzi by mieli na czym hasać...


Źle zrozumiałeś . Pomysł nie polega na tym żeby oddawać kasę z puchy chłopakom. Chodzi o przejęcie inicjatywy w poszukiwaniu sponsorów. Zaoferowanie firmie opieki nad danym zawodnikiem . W zamian za wsparcie taki młody zawodnik po uzyskaniu licencji mógłby gwarantować występowanie we wszystkich rozgrywkach ze sponsorem "wychowawcą" na swoim kevlarze przez ustalony okres czasu. To tylko jeden z przykładów.

A kasa z puszki to nie tylko oprawa , to sprzęt na sektorze ( podesty , głośniki , kable , bęben , megafon ) , to gadżety ( przecież nikt nam nie daje kasy macie 2 tys zróbcie sobie szaliki i zaróbcie na nich) itd itp.


           
Post 30 lis 2015, o 05:42
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Meller napisał(a):
Już raz się kolega wyparł i mówił , że włamują mu się na konto . Drugi raz też chce to zrobić? Pytanie nie dotyczy tlyko tego posta , dotyczy Twojego całokształtu twórczości. Po prostu niektórzy nie mają jej żeby się przyznać do swoich słów na żywo:)

a napisałem ze drugio raz ktos pisał?
3 posty bodajze wtedy. jeden komp, bez włamu ;) pozwolenie, ale bez wulgaryzmów, wyszło inaczej, ja oberwałem i więcej na to nie pozwalam. aczkolwiek kontekst pochwalam. tyle.

nie, nie chciałem, ale widziałem oprawę na derbach w Tarnowie i chciałem bardzo pochwalić. miałem pomysł żeby jakiś temat coś o Powstancach itd. bardzo się ucieszyłem jak widziałem w TV.

wielkie brawa dla wszystkich tych osób które się w to zaangażowały. serce roście.
tak naprawde tyle wtedy chciałem.

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjeci ... hoto-start

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 3 lut 2016, o 16:47
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2011, o 16:25
Skąd: rzeszów
Posty: 126

Zobacz profil 
Witam mam pytanko
Jako że najprawdopodobniej pojedziemy w lidze a co za tym idzie odbędą się derby z krosnem
To chciałem sie was zapytać jaka jest atmosfera tych derbów?
Chodzi mi czy jest kosa jakieś wyzwiska typu jak buczoki czy coś w tym stylu?
Ciekawe jest tez to że Karpaty i stal mają układ to też może mieć jakiś wpływ na te derby...


           
Post 3 lut 2016, o 22:01
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Atmosfera jest przyjacielsko-piknikowa - w Rzeszowie od lat wyrażenie 'derby z Krosnem' to synonim upadku i miernego poziomu, więc jaka ma być ta atmosfera? Jak na stypie ;)

Dwa spotkania derbowe z Krosnem zostały mi w pamięci - jedno w 1994 roku w Krośnie. kiedy nasza młodzież rozstawiała na torze m.in. Ciupaka, który z Rzeszowa poszedł do Krosna w ramach programu przedemerytalnego. Wygraliśmy 43:46 i wywalczyliśmy awans do I ligi (tak wtedy mówili na EL). A drugie derby to spotkanie w 2005 roku w Rzeszowie, kiedy starsi o 11 lat local matadors pokpili sprawę i ledwo co ujechali wynik 47:43. W drużynie Krosna jechał nasz dzisiejszy trenejro i to z niezłym skutkiem. Reszta derbów z Krosnem uległa zapomnieniu - niemniej jednak, są to raczej mecze przyjaźni nieporównywalne specjalnie do derbów z Tarnowem ;)


           
Post 4 lut 2016, o 20:34
 Re: Kibice Stali - doping, oprawy itp.
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 25 paź 2008, o 20:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 66

Zobacz profil 
To ja się cofnę jeszcze o kilka lat do wyjazdowych derbów z 1991 roku. Zapadło w pamięć, bo przekładane ze względu na deszcz w pierwotnym terminie.
25 lat temu wyjazd do Krosna to było nie lada wyzwanie :). A i tak połowa stadionu to ludzie z Rzeszowa, z czego połowa na totalnej bani :)

A z samego meczu, to w pamięci zapadł mi Jasiek Stachyra, który po kontuzji jechał z rezerwy pod nr 7 i jego brawurowe akcje. Jeździł wtedy w białej skórze, ale jak "czarny anioł" ... co akcja to ktoś leżał :) W jednym z biegów na ostatnim łuku zaatakował po małej, w wyniku czego "wyciął" (chyba) Petrikovicsa, a ten "wsunął" się pod koła Zollego, który "lotem koszącym trzmiela" poleciał plecami na bandę i wyłamał chyba 3 deski (wtedy dmuchańców nie było). Stadion zamarł, a Zolly po minucie wstał, otrzepał się i poszedł na piechotę do parku maszyn, a cały mecz zakończył z 14 punktami. Przez remont bandy, ledwo na autobus do Rzeszowa zdążyliśmy :) Okazuje się, że ten meczyk w necie jest https://www.youtube.com/watch?v=8AIv2cIYfZA

Taka refleksja ... Lee we Wrocku wg mnie miał o wiele łagodniejszy upadek, a skutki ...

Pozdrawiam

_________________
Redaktor TV: - Czego tak konkretnie zabrakło dziś Waszej drużynie aby zwyciężyć?
Grzegorz Walasek: - Czy ja wiem? Chyba ... Punktów.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4167 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 205, 206, 207, 208, 209  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: frater, RychuZKS i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi