Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 340  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasi rywale w sezonie 2024


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 25 paź 2005, o 19:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
kusior_ napisał(a):
Iversen jest tylko z nimi dogadany tak jak w naszym przypadku Max :wink:


Też tak myślałem.

http://bobby2.w.interia.pl/index.html - Unii Tarnów gratulujemy nowgo juniora :lol: (sorka nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: )


           
Post 25 paź 2005, o 21:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
http://bobby2.w.interia.pl/index.html

hehehe, Tak się bawi ... Tak się bawi ... Paweł Hlib :D :mrgreen:
Swoją drogą, poziom kolesia to dno i metr mułu ... Jak Tarnów sobie zafunduje taką "gwiazdkę", to może się czasem okazać, że Rzym to "małe piwo" w porównaniu z tym, co może sie stać .... :D :D

_________________
Obrazek


           
Post 25 paź 2005, o 22:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
kusior_ napisał(a):
Iversen jest tylko z nimi dogadany tak jak w naszym przypadku Max :wink:


Też tak myślałem.

http://bobby2.w.interia.pl/index.html - Unii Tarnów gratulujemy nowgo juniora :lol: (sorka nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: )


buhahahahahahha :D :D :D

to ma byc ta nadzieja Polskiego żuzla :lol: :lol:

Ps. dobrze, ze zaden sponsor nie dał fotek z zabaw Karola :P :D (joke :wink: )

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 paź 2005, o 09:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Poziom dna i metr mułu Szanowny Irku to ma ta osoba ,która zamieściła takie beznadziejne fotki w internecie.I co tam takiego strasznie bulwersującego jest ? Że Pawcio kąpie się w jakuzi z panienką i siedzi w saunie ? Nie no to przecież przestępstwo jest.

Lepiej się chłopaki zajmijcie własnymi sprawami i nie wkładajcie nosa w cudze. Popatrzcie na siebie czy jesteście tacy świeci. Od Hliba się odpieprzcie bo to młody chłopak a wymiata aż miło.
Każdy z was szybko by się posikał w gacie jakby przyszedł do Rzeszowa...


           
Post 26 paź 2005, o 10:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
A juz szczególnie Szwedzi!! Polakow w Elitserien i Allsvenskan jest kilkudziesieciu a Szwedów u nas 5 czy 6



dokladnie tak jest, w szwdzkiej lidze polakow jest najwiecej,wiecej niz szwedow!!! tego Polaczki jzu nie widza, czasami az mnie to wkurzalo, czlowiek wali tyle kilosow zeby ogladac znow te same geby, nejednokrotnie sa wyscigi z udzia;em 4 polakow!!!

mysle, ze szwedzi wczesniej czy poznej zrobia z tym przadek, nie moze tak byc. uwzamy swoja lige za najsilniejsza a to co wyprawiamy regulaminowo to zascianek!!!!

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 paź 2005, o 10:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Poziom dna i metr mułu Szanowny Irku to ma ta osoba ,która zamieściła takie beznadziejne fotki w internecie

Fakt, ja też nie popieram takiej formy "rewanżu" za nienajlepszą (delikatnie mówiąc) współpracę na linii sponsor - zawodnik. Ale popatrz na sprawę z innej strony: jakie by było Twoje samopoczucie po informacji, że za Twoje zarobione pieniądze, które przekazujesz zawodnikowi wedle postanowień umowy sponsorskiej, liczysz na reklamę, dobra postawę ridera, dany zawodnik nie przeznacza ich na sprzęt, przygotowania itp, tylko mówiąc bezpośrednio chodzi na dupy i ładuje drinki DZIEŃ przed meczem, w którym de facto będzie reprezentował m.in. sponsora (firmę) ?
Co do jakuzi i panienki - oczywiście, że to nie jest przestępstwo - tylko czy całe zdarzenie można potraktować jako formę relaksu przed ważnym meczem sezonu? Czy tak powinien zachowywać się CZŁOWIEK POWAŻNY, ODPOWIEDZIALNY za to co robi? Dyskusyjna sprawa ....
Dla mnie człowiek nieodpowiedzialny i głupi zawsze będzie na poziomie "dna i metra mułu" właśnie, nawet jeśliby był mistrzem świata na żużlu, bo rozmawiamy nie tyle o samym sporcie, co o postawach człowieka...
Pozdrawiam serdecznie ...

_________________
Obrazek


           
Post 26 paź 2005, o 11:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lip 2005, o 13:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
niemozna spekulowac o naszych szansach jesli niezany dokonca skaldu naszej druzyny. jesli mielibysmy taki skald jak w 1 lidze to niema szans zaduzych a jesli mielibysmy gollobow richardsona walaska i wielu innych najlepszychw polsce zuzlowcow to bysmy z wszstkimi wygrali :)


           
Post 26 paź 2005, o 11:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
wojtas_8 napisał(a):
niemozna spekulowac o naszych szansach jesli niezany dokonca skaldu naszej druzyny. jesli mielibysmy taki skald jak w 1 lidze to niema szans zaduzych a jesli mielibysmy gollobow richardsona walaska i wielu innych najlepszychw polsce zuzlowcow to bysmy z wszstkimi wygrali


a jednak spekulujesz :P


           
Post 26 paź 2005, o 12:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Robert Kościecha i Tomasz Chrzanowski chcą nadal startować w barwach gdańskiego Lotosu. Tyle, że prezes gdańskich żużlowców Marek Formela, w sprawie startów w sezonie 2006 na razie spotkał się tylko z tym pierwszym.

Rozmawiałem z prezesem przed drugim meczem barażowym z Intarem Dartom - przyznaje Kościecha. - Oboje zadeklarowaliśmy dalszą współpracę. O szczegółach kontraktu nie dyskutowaliśmy. W Lotosie wypromowałem się, więc teraz na pewno nie odwrócę się od gdańskiego klubu. Jednocześnie zamierzam prowadzić rozmowy z innymi klubami, m.in. z Polonią Bydgoszcz. Wybiorę najkorzystniejszą ofertę.
Podobno właśnie w Bydgoszczy bardzo chcą mieć Kościechę. Działacze rozmawiali już dwukrotnie z menedżerem zawodnika.

- Dopiero wróciłem z Anglii. Nie znam jeszcze szczegółów propozycji Polonii. I w tej chwili nie mogę nic więcej powiedzieć - przyznaje Kościecha.
Dziesiątym zawodnikiem polskiej ekstraligi interesują się także inne kluby. W pierwszej kolejności Apator Toruń, którego Kościecha jest wychowankiem.

Sporym zainteresowaniem działaczy bydgoskich cieszy się także Chrzanowski. W Bydgoszczy mówią wprost, że w razie odmowy podpisania kontraktu przez Kościechę, Polonia starać się będzie o drugiego z liderów Lotosu. Chrzanowski mówi, że na razie czeka na telefon z Gdańska.

- Jeszcze nikt ze mną nie kontaktował się. Lotos ma pierwszeństwo w rozmowach, dlatego wstrzymałem inne negocjacje. Nie ukrywam, że interesują mnie dalsze występy w Gdańsku. Czuję się tutaj bardzo dobrze - powiedział Chrzanowski.

Trener Lotosu Grzegorz Dzikowski wierzy w pozostanie tej dwójki.

- Myślę, że okażą się lojalni, jeśli warunki zaproponowane u nas będą zbliżone do innych - stwierdził gdański szkoleniowiec, który pozostaje na swoim stanowisku na przyszły sezon.

Jednocześnie Dzikowski został upoważniony przez prezesa do poszukiwań nowego zawodnika.

no i ciagle czekamy na final walki o Kostka i Chrzanka, jak Kostek wyladuje w Torunie, a Chrzanowski w Bydzi, bedziemy miec konkurenta(Gdansk) do utrzymania w exstralidze


           
Post 26 paź 2005, o 13:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Mysle ze Kosciecha jednak zostanie... o ile Lotos nie zrezygnuje ze sponsorowania Gdanska a na to sie nie zanosi. Wiele klubów sie nim interesuje ale niewielu chyba gotowych jest wyłozyc wielka kasę która Kostek sobie wola.
Jutro ma byc wiadomo czy Sawina zostaje w Bydgoszczy (nie znaczy to ze jutro podpisze u nas :P, tylko okresli sie czy chce zostac w Polonii)


           
Post 26 paź 2005, o 13:21
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
Fakt, ja też nie popieram takiej formy "rewanżu" za nienajlepszą (delikatnie mówiąc) współpracę na linii sponsor - zawodnik. Ale popatrz na sprawę z innej strony: jakie by było Twoje samopoczucie po informacji, że za Twoje zarobione pieniądze, które przekazujesz zawodnikowi wedle postanowień umowy sponsorskiej, liczysz na reklamę, dobra postawę ridera, dany zawodnik nie przeznacza ich na sprzęt, przygotowania itp, tylko mówiąc bezpośrednio chodzi na dupy i ładuje drinki DZIEŃ przed meczem, w którym de facto będzie reprezentował m.in. sponsora (firmę) ?
Co do jakuzi i panienki - oczywiście, że to nie jest przestępstwo - tylko czy całe zdarzenie można potraktować jako formę relaksu przed ważnym meczem sezonu? Czy tak powinien zachowywać się CZŁOWIEK POWAŻNY, ODPOWIEDZIALNY za to co robi? Dyskusyjna sprawa ....
Dla mnie człowiek nieodpowiedzialny i głupi zawsze będzie na poziomie "dna i metra mułu" właśnie, nawet jeśliby był mistrzem świata na żużlu, bo rozmawiamy nie tyle o samym sporcie, co o postawach człowieka...
Pozdrawiam serdecznie ...




wg moich rozeznan przynajmniej 90% zuzlowcow wyczynia podobne rzeczy co na zalczonych obrazkach. czyli woda i kobiety. sami dzialacze podstawiaja panienki po meczu. zejdz chlopie na ziemie. Ci co sa od srodka widzac podobne wydarzenie nie sa w najmniejszym stopniu zbulwersowani tylko hihocza pod nosem , ze akurat na Pawla padło.

nawet najwiekszy profesjonalista z najwiekszych, czlowiek , ktory stworzyl nowe trendy w tym sporcie skonczyl swoje zycie prywatne w taki sposob.

potepie Pawła jesli znajdzie sie choc jeden niewinny mogacy rzucic w niego kamieniem ze srodowiska zuzlowego.


poza tym? gadamy na bazie faktow? prosze bardzo. ile mogl wydac? 1 tys, 2 dwa? co to jest. niektorzy kupuja fury po 50 tys i dobrze sie bawia narzekajac ze nie maja na sprzet. moze chcial troche wyluzowac? i na koniec najwaznejsze. Hliba mozna ustawic na samym koncu kolejki winnych braku awansu do ekstraligi, w playoff zrobil to, co do niego nalezalo.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 paź 2005, o 15:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 paź 2005, o 19:46
Skąd: RZESZOW
Posty: 4

Zobacz profil 
Czy Bjarne Pedersen juz podpisał kontrakt w gdańsku/????
z góry dzieki :D


           
Post 26 paź 2005, o 15:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
tak

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 paź 2005, o 15:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 paź 2005, o 19:46
Skąd: RZESZOW
Posty: 4

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
tak

qrwa szkoda widziałbym go u nas


           
Post 26 paź 2005, o 15:43
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Co do HLIBA i zdjec.
A co wy mysleliscie ze zuzlowcy szkola sie w seminarium i po meczu ida odprawiac msze do kosciola? Czego bym nie zobaczyl na zdjeciach oczywiscie zgodnego z prawem to nic by mnie nie zszokowalo. Ja nie wiem jak wy sie bawicie (a moze siedzicie non stop przed kompem na forum stali) ale chyba to nie jest nic dziwnego :| Dodatkowo zuzel to jeden z najbardziej stresujacych sportow i ludzie musza odreagowac...

A teraz dla tych ktorzy nie mieli przyjemnosci czytac Tygodnika Zuzlowego. Plotki i ploteczki co do transferow klubow ekstraklasy.

Tarnów
Odejda: Burza (Lublin, Rzeszów :lol: ), R. Wardzala (Krosno)
Zainteresowanie: Hlib (Gorzow), A. Gomolski (Gniezno)

Bydgoszcz
Odejda: Sawina (Toruń, Rzeszów), Robacki (Grudziądz), Krzyżaniak (Grudziądz)
Zainteresowanie: Chrzanowski (Gdańsk), Kościecha (Gdańsk), Miśkowiak (Wrocław)

Częstochowa
Odejda: Walasek (Zielona Góra)
Zainteresowanie: Jędrzejak (Ostrów), Szczepaniak (Ostrów)

Toruń
Odejda: Crump (Wroclaw), Miedzinski (Wroclaw)
Zainteresowanie: Chrzanowski (Gdańsk), Kościecha (Gdańsk), Sawina (Bydgoszcz), Miśkowiak (Wroclaw)

Leszno
Odejda: Ł.Jankowski (Zielona Góra), J.Rempała (?), Skórnicki (?)
Zainteresowanie: Miśkowiak (Wroclaw), Okoniewski (Zielona Góra), Ułamek (Częstochowa), Kościecha (Gdańsk)

Wroclaw
Odejda: Miśkowiak (Leszno, Toruń, Bydgoszcz)
Zainteresowanie: Pedersen (Zielona Góra), Crump (Toruń), Jędrzejak (Ostrów), Miedziński (Toruń), Kościecha (Gdańsk), Czerwiński (Rybnik)

Gdańsk
Odejda: K.Jabłoński (Gniezno), Bajerski (?)
Zainteresowanie: N.Iversen (Rybnik), Jędrzejak (Ostrów)

Rzeszów
Odejda: K.Baran (Lublin), Trojanowski (Krosno)
Zainteresowanie: Ułamek (Częstochowa), Kościecha (Gdańsk), Chrzanowski (Gdańsk), Jędrzejak (Ostrów), Sawina (Bydgoszcz)


           
Post 26 paź 2005, o 18:53
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 cze 2005, o 08:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 83

Zobacz profil 
Jeszcze o Hlibie.
Jeśli to jest autentyczna wypowiedź byłego sponsora to nie dobrze by to świadczylo o zawodniku. Natomiast same zdjęcia mi sie podobają.


           
Post 26 paź 2005, o 21:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 lip 2004, o 15:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 37

Zobacz profil 
[/quote] Natomiast same zdjęcia mi sie podobają.[/quote]

No... fajnego ma pindola.

_________________
Czekam byle zewnetrznej sposobności, aby móc się zabić z samej nędzy duchowej


           
Post 26 paź 2005, o 23:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Poziom dna i metr mułu Szanowny Irku to ma ta osoba ,która zamieściła takie beznadziejne fotki w internecie.I co tam takiego strasznie bulwersującego jest ? Że Pawcio kąpie się w jakuzi z panienką i siedzi w saunie ? Nie no to przecież przestępstwo jest.

Lepiej się chłopaki zajmijcie własnymi sprawami i nie wkładajcie nosa w cudze. Popatrzcie na siebie czy jesteście tacy świeci. Od Hliba się odpieprzcie bo to młody chłopak a wymiata aż miło.
Każdy z was szybko by się posikał w gacie jakby przyszedł do Rzeszowa...


Tak wiec Grisza oświadczam Ci tu na łamach całego forum, ze jesli Hlib by do nas przeszedł bym (wraz zapewne z kilkoma osobami) robił podobne akcje jak robili kibice Legii w stosunku do Pawła Kaczorowskiego (czyli min, transparenty czy rzucenie gumowymi kaczkami w niego). I wole 100 razy bardziej, nie wiem każdego zawodnika niż tego typa (zeby napisac najłagodniej). Wolałbym Jeleniewskiego niż jego...PRECZ z HLIBEM!

A posikał to bym sie moze na jego motor...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 paź 2005, o 23:19
 


GRISZA napisał(a):
Każdy z was szybko by się posikał w gacie jakby przyszedł do Rzeszowa...

dokładnie! zgadzam sie w 100% z Griszą. narobił by chłopak troche punktów i od razu byscie zmienili zdanie o nim.
pamiętacie jak było ze Stachyrą...


Kamil napisał(a):
jesli Hlib by do nas przeszedł bym (wraz zapewne z kilkoma osobami) robił podobne akcje jak robili kibice Legii w stosunku do Pawła Kaczorowskiego (czyli min, transparenty czy rzucenie gumowymi kaczkami w niego).

taaak juz to widze


           
Post 27 paź 2005, o 12:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 19:12
Posty: 663

Zobacz profil 
<<< Wasnie przed chwila dostałem link od kumpla i poprostu zatkalo!!!!! sa na nim fotkii umieszczone niby przez jakiegos sponsora !!!!na nic jest Hlib jak zabawia sie z panienkamii przed meczem z Rybnikiem nie umieszcze tego linka tu ale jak ktos chciałby zobaczyc to zapodam go na gg....>>>>


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi