Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 340  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasi rywale w sezonie 2024


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 8 lis 2005, o 17:39
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
podpisac się chyba dla jakies kibica:P bo prosi o autograf:) napewno najladniejsze dziewczyny sa w tarnowie...:) hehe prosto z pola które jest wkoło stadionu i krowy się na nim pasą?:):P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 8 lis 2005, o 17:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2004, o 17:33
Skąd: Rzeszów
Posty: 127

Zobacz profil 
Jak w Rzeszowie będzie Nicki to na bank będzie dobrze :)


           
Post 8 lis 2005, o 20:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
bery napisał(a):
http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id=88801

ps. Tomek my czekamy:)))


http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... s_id=89344

ps. Tomek ja czekam:))

_________________
bERY


           
Post 9 lis 2005, o 08:57
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak informuje tarnowskie Radio MAKS w najbliższy czwartek prezes ŻSSA – Szczepan Bukowski uda się do Poznania na spotkanie z Tonym Rickardssonem (na zdjęciu). Wtedy to też najprawdopodobniej dojdzie do parafowania kontraktu. Przypomnijmy, że Szwed startował w barwach Jaskółek w dwóch ostatnich sezonach.


,,Jadę do Poznania na rozmowę kontraktową z Tonym Rickardssonem a skoro przyjeżdża do Poznania to chyba nie po to aby dyskutować nad papierem lecz po to, żeby go podpisać. Nie powiem, że to uczyni na sto procent ale w to ufam" – wyznał prezes spółki na antenie.

Tony jednak zostanie w Tarnowie zobaczymy jak reszta ekipy na czele z pakietem Gollobow :wink:


           
Post 9 lis 2005, o 13:22
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 kwi 2005, o 15:15
Posty: 9

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Akurat nie jest to tajemnica, ze najladniejsze ekstraligowe kibicki sa w Tarnowie. Do tego browar w Brzesku, czyli pod bokiem - pelen pakiet socjalny zapewniony. :)


gushman napisalem ze w MIESCIE extraligowym wiec tarnow sie nie kwalifikuje :twisted:


           
Post 9 lis 2005, o 17:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
fans napisał(a):
Cytuj:
Jak informuje tarnowskie Radio MAKS w najbliższy czwartek prezes ŻSSA – Szczepan Bukowski uda się do Poznania na spotkanie z Tonym Rickardssonem (na zdjęciu). Wtedy to też najprawdopodobniej dojdzie do parafowania kontraktu. Przypomnijmy, że Szwed startował w barwach Jaskółek w dwóch ostatnich sezonach.


,,Jadę do Poznania na rozmowę kontraktową z Tonym Rickardssonem a skoro przyjeżdża do Poznania to chyba nie po to aby dyskutować nad papierem lecz po to, żeby go podpisać. Nie powiem, że to uczyni na sto procent ale w to ufam" – wyznał prezes spółki na antenie.

Tony jednak zostanie w Tarnowie zobaczymy jak reszta ekipy na czele z pakietem Gollobow :wink:


Tony narazie musi przetrzymac Tarnow zeby sie przekonac czy beda mieli kase.
Watpie żeby podpisał juz teraz w ten czwartek.

_________________
bERY


           
Post 9 lis 2005, o 21:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
alj napisał(a):
gushman napisał(a):
Akurat nie jest to tajemnica, ze najladniejsze ekstraligowe kibicki sa w Tarnowie. Do tego browar w Brzesku, czyli pod bokiem - pelen pakiet socjalny zapewniony. :)


gushman napisalem ze w MIESCIE extraligowym wiec tarnow sie nie kwalifikuje :twisted:


mozna troche posmiac, ale nie w takim wydaniu.
przeciez text tego typa jest ani do smiechu ani do placzu.
niechodzi mi w tym momencie o gushmana

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 10 lis 2005, o 08:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Balinski zostaje w Lesznie :arrow: http://sportowefakty.pl/index.php?dysc_ ... s_id=89657
Unia ma juz dwoch zawodnikow krajowych ktorzy beda liderami tego zespolu sa ta Krzysiu Kasprzak i wyzej wspomniany Balinski do tego obco w postaci Adamsa 8-)


           
Post 10 lis 2005, o 23:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2005, o 17:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 71

Zobacz profil 
Rickardsson !!! i Gollobowie ??! dalej w Unii ! za http://www.sportowefakty.pl http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... s_id=89776


           
Post 11 lis 2005, o 11:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
marcin_nm napisał(a):


Ja przeczytałem tam tylko, że Tony na razie zostaje...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 11 lis 2005, o 12:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2005, o 17:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 71

Zobacz profil 
to dokładnie czytaj co ja wyżej napisałem (weź pod uwagę znaki interpunkcyjne)


           
Post 12 lis 2005, o 17:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Czyli dajemy ostatni rok Buczolandii na utrzymanie w ścisłej czołówce e-ligi, za rok walka o utrzymanie lub spadek do niższej grupy rozgrywkowej...... :fuckyou:
Niestety Tony się kończy, Gollob (Tomek oczywiście) nie wiadomo??? a jaką gwarancją jest Kołodziej (mnie nie przekonują jego tegoroczne osiągnięcia - jakoś tak sztucznie wywalczone) Hlib - kilka meczy i znajdzie się tam gdzie jego miesjce (na bandzie jako dekoracja-sory ale gościa nie znoszę) albo wogóle sie nie sprawdzi w e-lidze (sodówa w głowie), o innych chłopakach szkoda pisać, za wyjątkiem Rempały M. ten młody człowiek zawsze mi będzie imponował.
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 12 lis 2005, o 17:23
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
mychas napisał(a):
za wyjątkiem Rempały M. ten młody człowiek zawsze mi będzie imponował.

W takim razie proponuje poczytac caly ten temat: http://www.jaskolki.fora.pl/viewtopic.php?t=34 ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 lis 2005, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
mychas napisał(a):
za wyjątkiem Rempały M. ten młody człowiek zawsze mi będzie imponował.

W takim razie proponuje poczytac caly ten temat: http://www.jaskolki.fora.pl/viewtopic.php?t=34 ;)


szkoda ze nie mam tam konta zalozonego...
k2: jak ci sie chce to zaloz mi konto i na pw napisz nicka i haslo, dzieki z gory

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 12 lis 2005, o 17:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
mychas napisał(a):
za wyjątkiem Rempały M. ten młody człowiek zawsze mi będzie imponował.

W takim razie proponuje poczytac caly ten temat: http://www.jaskolki.fora.pl/viewtopic.php?t=34 ;)

Gdyby mi się chciało czytać to bym sobie przeczytał
jak masz coś do powiedzenia to mów a nie podajesz jakieś linki.
Nie mam czasu śledzić dwóch forum!!

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 14 lis 2005, o 08:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Co do Hliba, to jestem ciekawa czy Unia wywali taką kasę za tego juniora?

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 14 lis 2005, o 08:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Koniara napisał(a):
Co do Hliba, to jestem ciekawa czy Unia wywali taką kasę za tego juniora?


wszystko chyba teraz lezy w rekach Trzebiny. Od jej sposoringu badz nie zalezą ruchy transferowe. 180 tysiaczkow to sporo patrzac w kontekscie jeszcze czeakajacych do podpisania umow z Gollabami i Koldim, ktorzy na pewno duuzzo beda kosztować :)


           
Post 14 lis 2005, o 16:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2005, o 09:09
Skąd: Mistrzowskie Miasto
Posty: 32

Zobacz profil 
Cytuj:




Sponsorzy do końca miesiąca

Do końca listopada powinni być znani wszyscy sponsorzy tarnowskich żużlowców w przyszłym sezonie. W najbliższych dniach mają być podpisane kontrakty ze sportowcami, w składzie nie będzie Grzegorza Rempały i Roberta Wardzały.

Na wspólnej konferencji prasowej prezydent Tarnowa Mieczysław Bień, prezes Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Tarnów Szczepan Bukowski oraz prezes Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach Ryszard Ścigała zapewniali, że nie ma obaw co do przyszłości sportu żużlowego w Tarnowie.

Sponsorem tarnowskich żużlowców w przyszłym roku będą napewno Zakłady Azotowe w Tarnowie - Mościcach S.A. Według prezesa Ściagały udział finansowy będzie na wyższym poziomie niż w minionym sezonie.
Natomiast do końca listopada poznany innych sponsorów - jednego strategicznego, albo 2-3 o mniejszym udziale - podkreśla prezydent Tarnowa.
Postępują także prace przy projekcie modernizacji stadionu miejskiego. W tym tygodniu ustalone zostaną szczególe dotyczące badania projektu w tunelu aerodynamicznym, tak by na wiosnę miasto rozpoczęło starania o finansowanie inwestycji ze środków unijnych.

Jak zapewnia Szczepan Bukowski nie ma obaw co do składu drużyny. - Kilka dni temu podpisaliśmy umowę z Tony Rickardssonem. Pozostałe kontrakty są już praktycznie przygotowane, teraz czekają mnie spotkania z żużlowcami - dodaje. W zespole na 2006 rok nie będzie Grzegorza Rempały, który do maja będzie się leczył i nie ma szans, by mógł w dobrej kondycji pojawić się na torze. W zespołe zabraknie także Roberta Wardzały.
W jaskółkach najprawdopodobniej zainauguruje jazdę Paweł Hlib.
Drugim obcokrajowcem ma być Scott Nichols, który w tym roku całkiem dobrze radził sobie w tarnowskiej drużynie.


Prezydent Tarnowa Mieczysław Bień i prezes Zakładów Azotowych otrzymali od prezesa Szczepana Bukowskiego medale zespołu Uni Tarnów za zdobycie Drużynowego Mistrza Polski Żużlowców w 2005.


Oprócz meczów ekstraligii na stadionie miejskim w Tarnowie nie zabraknie także innych spotkań. 15 sierpnia planowany jest Finał Indywidulanych Mistrzostw Polski, 2 wrześnie Finał Drużynowego Pucharu Europy i być może zawody o randze Mistrzostw Świata. Atrakcją będą napewno zawody na pożegnanie mistrza świata Tony Rickardssona, który zapowiedziałm, że przyszły rok jest ostatnim w jego karierze. Termin zawodów Unia Tarnów - Reszta Świata nie został jeszcze dokładnie ustalony. Na miejskim stadionie planowane są także koncerty.

http://www.tarnow.pl
I wszystko w temacie :D :D :D


           
Post 14 lis 2005, o 17:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Koniara napisał(a):
Co do Hliba, to jestem ciekawa czy Unia wywali taką kasę za tego juniora?


Pamiętajmy, że Paweł jest jedynie POTENCJALNYM wzmocnieniem naszych :) sąsiadów zza miedzy. Co nie znaczy że faktycznie do Unii przyjdzie. Zapewnie Papcio jest w notesach nie jednego polskiego prezesa... Pamiętajmy że w innym pierwszoligowym klubie jest równie ciekawy zawodnik... Adrian Gomólski, który chyba raczej jest tańszy od Pawła. I to moim skromnym zdaniem on zasili jaskółki.


           
Post 16 lis 2005, o 20:57
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2331

Zobacz profil 
DesertFox napisał(a):
Pamiętajmy że w innym pierwszoligowym klubie jest równie ciekawy zawodnik... Adrian Gomólski, który chyba raczej jest tańszy od Pawła. I to moim skromnym zdaniem on zasili jaskółki.

Z kąd ty niby masz takie informacje :?: Moim skromnym zdaniem to Gomólski na 90% pozostanie w Gnieźnie.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi