Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 340  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nasi rywale w sezonie 2024


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 lis 2005, o 19:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
omentarz - w tym skladzie jedyny atut to juniorzy, optymistycznie patrząc drudzy w lidze po Toruniu


wg mnie nie gwarantuja we dwojke wiekszej ilosci punktow niz jakikolwiek inny duet w ekstralidze. na wyjazdach nie daje im wiecej jak 3-4 punktu do laczneog dorobku to max. u siebie 5-6, czyli sadze ze srednio na mecz beda robic po 4 punkty. oby.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 lis 2005, o 16:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/index.php?d ... s_id=88801

ps. Tomek my czekamy:)))

_________________
bERY


           
Post 3 lis 2005, o 16:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
bery napisał(a):
http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id=88801

ps. Tomek my czekamy:)))

Chyba ci się Gollob z Jedrzejakiem pomylil :D


           
Post 3 lis 2005, o 16:59
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
ja tam nie czekam na Tomusia ani tym bardziej na Jacka,,Strzykawe" Golloba :wink:
ciekaw jestem jak to wszystko sie ulozy w tarnowie, narazie jeszcze nikt nie podpisal kontraktu :arrow: mlody rempala niby jest dogadany mial podpisac na poczatku listopada a narazie cisza, wiele niewiadomych w tarnowie tak samo jak w pozostalych ekipach(u nas tez co zaczyna byc wkurzajace i budzi niepokoj), czas zaczac sezon ogorkowy na pelnej k..... :wink:


           
Post 3 lis 2005, o 17:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Dlatego jest taka cisza bo wszyscy czekaja na decyzje czy bedzie mozna jezdzic z 1 czy z 2 obcokrajowcami! Nie boj sie prezesi z zawodnikami sie powolutku i pociuchu dogadują ,a gdy juz wszystko bedzie wiadomo co do regulaminu to wtedy zaczna sie transfery :P


           
Post 3 lis 2005, o 18:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
eee cos raven zle ci wyszlo ukladanie naszego skladu biorac pod uwage plotki

to powinno byc jakos tak:

max
walasek
kuciapa
gollob
jedrzejak
sledz
sawina
swist
rempala
stachyra
miesiac

w plotkach przewijaly sie jeszcze pederseny, czerwinskie i takie tam. wiec jak o plotkach gadamy to jeden zawodnich jest w skladzie 6 druzyn



sprowadzenie swista jest mozliwe a nawet prawie pewne w sytuacji gdy nie uda sie zakontraktowac nikogo lepszego. wtedy zarzad bedzie pod murem i swista wezma
jest jeszcze duzo czasu i nie rozumiem co niektorych, ktorzy juz zaczynaja powoli wjezdzac na zarzad za brak kontraktow. przeciez to norma i wlasciwie tylko bydzia potrafi w miare szybko dzialac


           
Post 3 lis 2005, o 20:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 cze 2005, o 08:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 83

Zobacz profil 
Max najsłabszym obcokrajowcem? No nie wiem.


           
Post 3 lis 2005, o 20:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
żwirekmahumorek napisał(a):
Max najsłabszym obcokrajowcem? No nie wiem.

Ja raczej nie licze ze Max bedzie objezdzal Crumpa, Rickardssona, Adamsa, Pedersena, Sullivana, Jonssona. Ale z krajowymi jezdzcami powinien sobie radzic z palcem w d ... khm khm :D

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 4 lis 2005, o 09:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
żwirekmahumorek napisał(a):
Max najsłabszym obcokrajowcem? No nie wiem.

Ja raczej nie licze ze Max bedzie objezdzal Crumpa, Rickardssona, Adamsa, Pedersena, Sullivana, Jonssona.


a ja wlasnie na to licze :D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 5 lis 2005, o 14:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Ani Robert Kościecha, ani Robert Sawina nie pojawili się na rozmowach w bydgoskim klubie. Działacze BTŻ złożą oferty innym zawodnikom.

Kościecha w Bydgoszczy miał stawić się w czwartek. Rozmów o kontrakcie jednak nie było.

- Jego menedżer telefonicznie odwołał spotkanie - informuje Leszek Tillinger, wiceprezes BTŻ Polonia. - Powiedział, że coś im wypadło. Do rozmów wrócimy najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia.

Wtedy też swój finał powinny mieć wreszcie negocjacje z Sawiną. On z kolei, z prezesem Bogdanem Sawarskim spotkał się w poniedziałek, a termin kolejnego spotkania obie strony wstępnie ustaliły na wczoraj. Choć do rozmów nie doszło, nieoficjalnie wiadomo, że Sawina przedłuży kontrakt.

- Postaramy się sfinalizować je we wtorek - zapowiada Tillinger. Nie ukrywa jednocześnie, że klub złoży oferty dwóm innym zawodnikom. - Nazwisk nie mogę jednak zdradzić; trzeba się jeszcze wstrzymać. Mogę natomiast powiedzieć, że definitywnie zakończona jest już sprawa Roberta Miśkowiaka, który zdecydował się przyjąć ofertę Unii Leszno.

Z grona kandydatów do jazdy w bydgoskim klubie wykluczyć można również Mariusza Staszewskiego, który przedłużył umowę z ZKŻ Zielona Góra. To samo dotyczy Rafała Okoniewskiego (jest blisko porozumienia z klubem). Mówi się natomiast, że klimat zmienią Sebastian Ułamek i Grzegorz Walasek z Włókniarza Częstochowa.

karuzle transferowa nabiera tempa, jak Kosciecha nie w Bydzi no to zapraszamy do nas;)
Kostka chce tez Unia Leszno...


           
Post 5 lis 2005, o 14:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
i zapewne chce z nim przedłuzyc umowe Lotos Gdańsk, wątpie zeby Kostek podpisał z nami, wybierze oferte z bydzi tak mi sie wydaje :P a co do Sawiny to wolałbym ogladac juz Walaska w naszych barwach... :wink:


           
Post 5 lis 2005, o 14:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sie 2005, o 16:50
Skąd: RYBNIK
Posty: 39

Zobacz profil 
micson napisał(a):

Stal Rzeszów:
Max
Kuciapa
Sledz ? (ale chyba sie dogadaja....)
Jedrzejak??/Czerwinski (heh w polowie klubow Ogora wymienilem :D, o Sałacie cos Ziolkowski wspominal w TZ czy gdzies)
Rempala/Baran
Stachyra
Miesiac
komentarz - w tym skladzie jedyny atut to juniorzy, optymistycznie patrząc drudzy w lidze po Toruniu. Sklad seniorski wyrównany ale nie znaczy ze mocny. To sa zawodnicy na 2-7pkt. Obcokrajowiec niestety najsłabszy w lidze :( W tym skladzie to degradacja chyba ze z Gdanska odejdzie Kostek i nie znajda za niego nikogo. Najbardziej sie obawiam wtedy wyjazdów bo beda straszne baty a to wplynie na frekwencje i zacznie sie błedne kolo. U siebie jesli beda naprawde dobrze spasowani beda w stanie sprawiac niespodzianki. Ale jednak ten LIDER by sie przydał. Jesli nie krajowy to za Maxa sprowadzic Nickiego. On przynajmniej trzymałby wynik na wyjazdach a Max na wyjazdach dostawałby baty od wszystkich liderów a zdobycze typu 2,1,3,2,2,1 to za malo by pociągnąc zespol.

masz rację powiem Ci jedno z takim składem nie macie szans utrzymać sie w elidze w najlepszym wypadku baraże z nami albo z ostrowem a wtedy żegnaj E-ligo Rybnik będzie chciał się zemścić i was pojedzie :):P krążą słuchy że rybnik zakontraktować chce Sullivana i Pawła Staszka więć skałd może być ciekawy życzę wam zostania oczywiście w elidze i meczu z nami jako beniaminkiem i wtedy bedzie walka :) pozdrawiam i życze wzmocnienia składu[shadow=green]ROW RYBNIK[/shadow]


           
Post 5 lis 2005, o 15:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
a wtedy żegnaj E-ligo Rybnik będzie chciał się zemścić i was pojedzie krążą słuchy że rybnik zakontraktować chce Sullivana i Pawła Staszka więć skałd może być ciekawy


Tak, tak już to przerabialiśmy w tym roku. A co do wzmocnień to krążki słuchy, że do Rzeszowa przyjdzie Pedersen, Walasek i Ułamek, więc skład może być ciekawy.

Takie gadanie nie ma sensu, będą podpisy pod kontraktami to będzie rozmawiać, kto ma jakie szanse... :|


           
Post 5 lis 2005, o 18:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Opinia kibica z zewnatrz jest bezcenna :) My tu za bardzo obiektywni co do naszych krajowych jezdzcow nie jestesmy :lol: :lol: :lol: Dlatego mam nadzieje ze Pani Marta Poltorak spelni obietnice i sprowadzi dwoch liderow do zespolu (2 seniorow lub senior+obco).

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 7 lis 2005, o 08:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
tak jak pisal duscher Jablonscy zostaja w Lotosie natomiast pawel hlib jak pisze przegaldzulowy co nie jest nowoscia na pewno opusci klub z Gorzowa na rzecz innej ekipy exstraligi, jak sam zainteresowany sie wypowiada nie jest przesadzone, ze bedzie to unia tarnow


           
Post 7 lis 2005, o 09:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
fans napisał(a):
pawel hlib jak pisze przegaldzulowy co nie jest nowoscia na pewno opusci klub z Gorzowa na rzecz innej ekipy exstraligi, jak sam zainteresowany sie wypowiada nie jest przesadzone, ze bedzie to unia tarnow


A ja raczej mysle, ze powinno byc: "jak ludzi sie ekstraligowa Polska, nie jest przesadzone, ze bedzie to Unia Tarnow". :)


           
Post 7 lis 2005, o 19:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Wydaje mi sie ze Rusko moze miec chrapke na Hliba ... W tamtym roku podobno robil pod niego podchody. Kiedys musi sie skonczyc cierpliwosc do Jamrozego i Pacholaka :lol:

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 8 lis 2005, o 12:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 kwi 2005, o 15:15
Posty: 9

Zobacz profil 
[quote="CzarnyOlek"]Wydaje mi sie ze Rusko moze miec chrapke na Hliba ... W tamtym roku podobno robil pod niego podchody.

Hlib sam jeszcze nei wie gdzie bedzie jezdzil :D To zalezy w ktorym miescie extraligowym sa najladniejsze dziewczyny i najtansze piwko :fuckyou: :twisted:


           
Post 8 lis 2005, o 16:07
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Akurat nie jest to tajemnica, ze najladniejsze ekstraligowe kibicki sa w Tarnowie. Do tego browar w Brzesku, czyli pod bokiem - pelen pakiet socjalny zapewniony. :)

PS A Ricki przylatuje w czwartek do Polski cos podpisac. :D


           
Post 8 lis 2005, o 17:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
PS A Ricki przylatuje w czwartek do Polski cos podpisac.


To chyba do Rzeszowa, bo w Tarnowie to raczej lotniska nie ma :D

K 2: i oto chodzi!!! :peace: :D:D:D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 340  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi