Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 lut 2018, o 19:23
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
jeszcze snieg dobrze nie stopnial a tu juz jeki ze bedzie niska frekfencja :nie:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 19 lut 2018, o 21:23
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Frekwencja bedzie spokojnie na +5tyś


           
Post 19 lut 2018, o 21:41
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Oświadczenie Pana Irka:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/73894 ... ie-z-wlasn


           
Post 19 lut 2018, o 22:48
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Nawrocki powinien przyzwyczaić się do tego, że żużlowe środowisko zwane bydłem będzie robiło nam pod górkę, a nienormalni kibice innych klubów zwani swołoczą każde nasze potknięcie będą triumfowali bardziej niż zwycięstwa swojej drużyny. Trzeba robić swoje i tyle.


           
Post 20 lut 2018, o 09:47
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/738531/stal-pisze-do-zespolu-ds-licencji-dla-klubow-domaga-sie-zdecydowanych-krokow-prz

No coz... Rzeszowowi za prezesa Jajcarza pozwalano co roku jezdzic, przyznajac rozne typy licencji, mimo ze dlugi byly spore. Dlaczego wiec nie mozna na to pozwolic Wandzie, ktorej dlugi sa duzo nizsze niz Rzeszowa za tamtych czasow?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 lut 2018, o 14:24
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Stal Rzeszów jest teraz tak sławna, że się piszę o nas 5 artykułów dziennie z czego 5 jest negatywnych.


Ostatnio edytowano 18 wrz 2018, o 21:53 przez SpeedwayFan7, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 lut 2018, o 20:16
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Ma może ktoś dostęp ? Może redaktorek coś napisał innego niż wszyscy ?

https://plus.nowiny24.pl/sport/a/ireneu ... c,12942996


           
Post 21 lut 2018, o 08:06
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
głupimi komentarzami, to ja cały czas robię swoje. Nie ma problemu.

Dużo trupów wypada z tej szafy?

Sporo, oj sporo. Jedni legalnie, czyli z papierami, z jakimiś niezapłaconymi rachunkami przychodzą, ale są też tacy, którzy na bezczelnego chcą pieniędzy mówiąc na przykład, że zeszłym roku dogadali się z prezesem Andrzejem Łabudzkim, a on im nie zapłacił.

Na co idzie teraz najwięcej kasy?

Ładuję kasę, żeby przygotować się jak najlepiej do sezonu i aby „rozpętać” jak najwięcej burzy inwestycyjnej, czyli na otwieranie różnych działalności, co nam zresztą bardzo dobrze wychodzi, na przykład sprawa pojemników przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Inne nasze plany też idą bardzo dobrze. Nie ma takiej rzeczy, którą obiecaliśmy, a której byśmy nie robili.

Co z płatnościami z tytułu podpisanych kontraktów?

Są realizowane zgodnie z planem. Część została zrealizowana już w grudniu, bo niektórzy żużlowcy chcieli otrzymać pieniądze w dwóch ratach. Pierwszą w grudniu, drugą teraz. Myślę, że w końcu tego tygodnia te zaliczki, bo dla mnie jako dla biznesmena z rynku nieruchomości jest to zaliczka, bo płacę za coś, co nie wiem do końca jaki przyniesie efekt w sezonie. W przyszłym będę już mądrzejszy. Jeden z sponsorów klubu z ekstraligi doradził mi, żeby więcej płacić za punkt niż za podpis na kontrakcie. Ale, okay, kontrakty są podpisane, jak są, trzeba je realizować. I to robimy. 23 lutego w Szczyrku rozpoczyna się obóz przygotowawczy. Rozprowadzamy już bilety na turniej Nazimka, który w mocnej obsadzie odbędzie się w Rzeszowie 2 kwietnia, będą także pokazy kaskaderów, wystąpi zespół. Organizujemy imprezę w stylu piknikowym.

Słyszałem plotki, że Tomasz Jędrzejak chcie iść na wypożyczenie do Częstochowy?

Tak, to są plotki i tak trzeba je tak traktować. Spotkałem się z Jędrzejakiem, rozmawialiśmy bardzo w przyjaznej atmosferze, przede wszystkim poznaliśmy się. Tomek jedzie z nami, w naszej drużynie. Mam nadzieję, że nie tylko w tym roku...

Nawrocki przychodzi z Bielska do Rzeszowa, wykłada kasę, aby postawić Stal na nogi, a dwóch utalentowanych juniorów - Wiktor Lampart i Patryk Wojdyło - daje dyla do innych klubów. Nie wkurzyło pana to?

Jeszcze jak. Byłem wściekły. Biegałem za motorami dla Wojdyły, starałem się, a tu taki klops. Tak się nie robi. Mniej więcej wiem, jaki był mechanizm. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy. Liczymy, że Michał Curzytek na profesjonalnych zasadach będzie startował w Stali. Kilka dni temu zostało zarejestrowane w sądzie Stowarzyszenie Mini Żużel Speedway Stal Rzeszów. Obowiązki dyrektora mamy zamiar powierzyć Bartoszowi Hałasowi, który prowadzi obecnie przygotowania. Rozwijamy szkolenie. Przychodzi do nas dwóch zawodników z Tarnowa. Do końca roku chcemy mieć 40-50 juniorów, w różnych kategoriach wiekowych, będziemy przyjmować dzieciaki od 10 lat i będziemy ich prowadzić tak długo jak będzie trzeba. Przystąpimy wkrótce do budowy mini toru.

Jaki jest podział obowiązków między trenerami?

Nie ma jakiegoś sztywnego podziału, Mirek, jako główny trener, zajmuje się pełnym treningiem, Janusz wspomaga go, zajmuje się młodymi zawodnikami, przygotowaniem toru. Chcemy, aby dołączył do nich jeszcze, do treningu ze szkółką Maciek Kuciapa, ponieważ trzech trenerów na taką liczbę zawodników i obowiązków to może być mało.

Jaki jest pański największy ból głowy na półtora miesiąca przed startem ligi?

Kłody rzucane nam w związane z diamentową ligą oraz wielka chęć żeby wszystko się udało, by pojawili się sponsorzy, którzy nas wesprą - nie można tylko liczyć na to, że przyszedł gość i na wszystko wyłoży pieniądze, bo przecież są granice. Ogromnie leży mi na sercu funkcjonowanie szkółki. Jest tych bólów kilka.

Ile będzie wynosił budżet klubu na ten rok?

Około 4 mln zł. Miasto na promocję ma nam dać 300 tysięcy złotych, czyli tyle samo co rok temu, prawdę mówiąc liczyłem na więcej. Będziemy organizować więcej zawodów, wyższej rangi, będą je pokazywać telewizje Eleven, Canal +, Polsat i Eurosport, który na żywo relacjonował będzie turniej Speedway Best Pairs. Otwieramy własną telewizję internetową, którą w przyszłym roku chcemy wprowadzić na platformę cyfrową. Ta promocja jest dużo większa i bogatsza niż w ubiegłym roku. Mamy mistrza świata


           
Post 21 lut 2018, o 09:59
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
A tu znow czepianie sie Ireneusza... i znowu Marcie zal tylek sciska, ze nie umiala dogadac sie z tyloma zawodnikami, a Ireneusz umie

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/739030/wielki-biznesmen-w-domu-zawodnika-stal-nie-powinna-sie-tym-chwalic

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 lut 2018, o 10:34
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Przesadzasz. Marta się dogadywała z wieloma zawodnikami: Baran, Bjerre, Crump, Okoniewski, Pavlic, Zagar, Vaculik, Holta :wysmiewacz:


           
Post 21 lut 2018, o 22:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/739 ... rka-z-gdan

Ostaf po raz kolejny pompuje balonik...


           
Post 22 lut 2018, o 04:32
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
A propos słów o wycofaniu zespołu z meczu, to taka jedna już to kiedyś przerabiała :)


           
Post 22 lut 2018, o 09:57
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Tak mnie zastanawia (czy autor najbardziej słodko pierdzącej biografii sportowej jakiej czytałem ,, Testament Diabła'' czyli wielce szanowny Ostafiński ) budzi się codziennie rano i jedyne co potrafi napisać to artykuł o Stali. Wbić szpilkę Panu Ireneuszowi. Tylko tyle potrafi? Jeszcze niedawno pisał o nim dobrze, ale widać temu przeciętnemu dziennikarzowi coś musiało trafić w serduszko, że nagle zmienił ton.

P.S. Pięknie go Drabik i Janowski zlał na zgrupowaniu i nie udzielili mu wywiadu. Szacun dla nich. Z Ostafińskim niedługo to nawet sprzątaczka na sf nie będzie miała ochoty rozmawiać.


           
Post 22 lut 2018, o 14:18
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Pisanie głupot, plotek, przypuszczeń a cytowanie wypowiedzi, które nie padły - robi jednak różnicę. Facet jest od tego żeby pisać, pytać i analizować


           
Post 22 lut 2018, o 19:15
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
prezentacja w sobotę
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/73943 ... iedzielach


           
Post 23 lut 2018, o 12:11
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Prawdziwki z sekcji poczuły piniondz i zamiast szkolić, to będą handlować:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/73950 ... slowo-nale

Transferami Lamparta i Wojdyły stworzyli precedens na skalę kraju i nie ma z tej sytuacji dobrego wyjścia ;)


           
Post 23 lut 2018, o 19:12
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Czyli młodzi będą pod skrzydłami Nawrockiego przez 4 lata jak dojdzie do porozumienia z rodzicami


           
Post 24 lut 2018, o 12:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Wspomożmy nowy projekt zostawiając subskrybcje na kanale Naszego klubu!!!

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... NGYWvzBAQE


           
Post 24 lut 2018, o 18:25
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3133

Zobacz profil 
Każdy wie,że SF.pl piszą pierdoly, ale wg mnie warto będzie śledzić ten portal w najbliższym czasie :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 24 lut 2018, o 19:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Każdy wie,że SF.pl piszą pierdoly, ale wg mnie warto będzie śledzić ten portal w najbliższym czasie :wink:



Rozwiń swoją myśl :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi