Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 gru 2018, o 06:59
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Słavko napisał(a):
"..

Odpowiedz mi jednym slowem.
Czy Jędrzejak jest (był) jedynym żużlowcem wobec ktorego polskie kluby mają zaległości?
Jesli z jakiegos względu odpowiesz "Nie" , to nie podnoś już wiecej tego argumentu jako pierwszy i najwiekszy zarzut wobec Nawrockiego.

Nie, nie jedyny , ale to ze inne kluby nie placa swoim zawodnikom to akurat w tym przypadku nie jest argument , zostala kobieta z dwojka dzieci sama , mozliwe ze ogor byl " jedynym zywycielem " w obliczu takiej tragedi nawrocki powinien stanac na uszach by zapracowane przez jej meza pieniadze jej zaplacic !
to co w tej sprawie wyprawia nawrocki to hanba , dla mnie ten czlowiek jest zerem , bez honoru

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 14 gru 2018, o 09:57
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
@Slavko
Nie wiem jaki masz układ z prezesem. Prawda jest taka ze zawodnicy są nie spłaceni. Z tego co kojarzę to wystarczy mieć podpisane ugody co do spłaty zobowiązań aby otrzymać licencję. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.
Mówiłem o tym że w klubie jest bardzo dużo faktur nie opłaconych i kolejne artykuły o zadłużeniach są tylko kwestia czasu. Prędzej czy później pisma ki dojdą do kolejnych firm a jest ich jeszcze dużo. Naprawdę prezes praktycznie przez cały rok nie płacił nic i nikomu (chodzi mi o firmy zawodnicy to osobna kwestia)

Pytał ktoś wyżej nie pamiętam już kto czy pieniądze za obsługę stadionu są zapłacone oraz czy pensja kierownika jest opłacona.
Za obsługę stadionu płaci miasto więc wszystko jest uregulowane.
Co do kierownika nie wiem.

Jeszcze kilka słów na temat naszego prezesa. Dobrze określił go prezydent że jest zwykłym hosztaplerem. Gdy popatrzymy na jego wczesniejsze dzialania to mozna tak wnioskować. Irek już się nie zmieni. Jego opowiadania jak to jest kolorowo były są i będą zawsze.
Przedstawię tylko niektóre z nich. Projekt New way club, oglądnijcie filmik w internecie o jego planach itp. Księgowość korespondencyjny domy pasywne, obsługa adwokacka za 500 zł miesięcznie w całym kraju (szok za 500 zł biorę od razu) itd itp NIE WYSZŁO NIC. Zwykłym wyciągnięcie pieniędzy od ludzi.

Jego inwestycje zaczął od new way club. Tak jak pisałem już wyżej szybko zaczęli i szybko skończyli.
Kolejno weeCONOMY. Aplikacja w której robisz codzienne zakupy w wybranych sklepach i zbierasz punkty które wymienisz na złoto :lol: . Jak chciał na tym zarobić to nie wiem. Rozdawać ludziom złoto ?
Następnie zaczął budować apartamenty w Darłowie. Kolejne problemy ponieważ rozkopał wydme aby mieć widok na morze. Oczywiście sprawa jest w toku w sądzie. Tłumaczenie prezesa: to rada osiedla rzuca mi kłody pod nogi i ktoś robi pod górkę aby tu apartamentów nie było. A w urzędzie miasta w Słupsku twierdzą że nie miał na to pozwolenia oraz


Ostatnio edytowano 14 gru 2018, o 12:46 przez Kuk1986, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 14 gru 2018, o 10:01
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Amer222 napisał(a):
Bajkopisarze? A możesz podać z dwa konkretne przykłady owego bajkopisarstwa? Poza tym z jeden strony jak stwierdzasz nie bronisz Nawrockiego ale nazywasz ich bajkopisarzami. Gdzie tu sen? Moim zdaniem niech on spłaci zonę Ogora i będzie to inaczej wyglądać. Póki co sam podaje daty kiedy tego dokona i sam ich nie dotrzymuje. Każdy sam sobie to nazwie.

Ktos tam wyzej chcial jeden przyklad, ty dwa, nastepny osiem?
Tak, nazywam ich bajkopisarzami na podstawie tego co widzialem w tych ich artykulach duzo wczesniej, jeszcze zanim zaczela sie nagonka na Nawrockiego.

Ogarnijcie sie, ja zalecam chlodne podejscie, a wy mnie atakujecie, ze go bronie. No :cenzura: jeszcze tego by brakowalo :)


           
Post 14 gru 2018, o 10:08
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Uwaga , kolejny artykuł na syfach w sprawie żony Tomka. Ostaf był przy tej rozmowie i nagywał ją albo żona od razu do niego zadzwoniła z pretensjami :kielb_pala:

Kolejne kłamstwo

_________________
HEJ STAL !


           
Post 14 gru 2018, o 10:36
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
:arrow: Kuk1986
W tych funduszach i PZU to się babrał inny Nawrocki. Zwykła zbieżność imienia i nazwiska.


           
Post 14 gru 2018, o 10:37
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Kuk...ochłoń.. ...bo wpadniesz w samozaoranie.

"...Jak prześledzicie dalej jego życiorys to bez problemu natkniecie się na NFI Jupiter. Zarzuty wyprowadzenia ze spółki kilkunastu milionów złotych(między innymi inwestycje w Trinity Megavement którego jest wlascicielem) działanie na szkodę spółki itp.
Prezes PZU. Zatrudniony z nikąd. Otrzymał nominacje chociaż nikt go nie znał i z nikim nie pracował. Co najlepsze niektórzy pracownicy pracujący w PZU nie widzieli go w ogóle na oczy przez jego dwu letnia kadencję. Zrezygnował z funkcji po nieudanej próbie przejęcia akcji PZU życie które zarządzała majątkiem PZU..."


"Nasz" Irek prezesem PZU :) :) :)...
Przyjmij do wiadomosci ze na swiecie zyją ludzie o takich samych imionach i nazwiskach....


           
Post 14 gru 2018, o 10:44
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1597

Zobacz profil 
Jak to mozliwe ze za "prezesury" Labudzkiego, ktora doprowadzila nas do tragicznej sytuacji i perspektywy braku zuzla w Rzeszowie tak niewiele tutaj pisano o problemach...? Panowie w zuzlu pojawiliscie sie od tego sezonu czy o co chodzi. Nawrocki daje ciala delikatnie mowiac, ale to nie on :cenzura: ten klub.

_________________
***** ***


           
Post 14 gru 2018, o 10:45
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
Słowa ostafinskiego są tyle warte ze można sobie nimi dupę podetrzeć. Jasno Wam napisze żona Tomka ma dość tego tematu i stwierdziła ze ona nie chce żadnych pieniędzy a woli mieć święty spokój. Ze Nawrocki jest niepoważny to każdy wie. Powinnismy ruszyć dupy zebrać środki i wysłać jsko my kibice. Ktoś pisał komu zaufać. Na pewno ktoś się znajdzie. A ostafinski się przeliczył po prostu jak wielu innych .......Aurelia ponoć nie ma umowy o prace a masz dyrektor swego czasu pensje wyznaczał sobie sobie chodząc do bankomatu. Podczas słynnego wyjazdu do Szwecji z którego wrocil z racji perypetii z oddaniem pożyczonego samochodu pomoc przechulal niemała kasę. Jeśli ten klub licencje dostanie to Gksz straci resztki zaufania niestety. Jsnika na butach powinno się wynieść z klubu.


           
Post 14 gru 2018, o 11:34
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Słuchajcie. Skoro szukamy menadżera to Bartosz Górski z Resovii właśnie stracił robotę :biggrin:


           
Post 14 gru 2018, o 12:12
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 gru 2018, o 20:33
Posty: 28

Zobacz profil 
Jest coś optymistycznego dla prezesa i jego zwolenników. I liga musi być 8 zespołowa bo sponsor ligii może się wycofać. Telewizja również. Marketigowo porażka. A że chętnych z II ligii brak to będzie trzeba dopuścić do rozgrywek zespół. Każdy dzień zwłoki przybliża ten scenariusz.


           
Post 14 gru 2018, o 12:53
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
@Zoltan
Pełna racja. Jak macie okazję zapytaj cie Janika za co kupił tv do domu ;) założę się że z tej samej karty wybrał pieniądze.


           
Post 14 gru 2018, o 13:05
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Czy na odwołanie klub ma czekać na decyzje z centrali do 14 dni czy okres jest krótszy


           
Post 14 gru 2018, o 13:26
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1922

Zobacz profil 
scania 19 grudnia będzie oficjalna informacja o przyznaniu lub nieprzyznaniu licencji.


           
Post 14 gru 2018, o 13:32
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Stalowy dziękuje bardzo :piwo: :piwo: :piwo:


           
Post 14 gru 2018, o 14:03
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/794 ... lej-prezes

Przyznać się. Ktory to prosil Marte o powrot?????? :)


           
Post 14 gru 2018, o 14:10
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Przyznaję się - ja nie prosiłem ;)

Może rzeczywiście Irek liczył na interesy budowlane w mieście, ale się przeliczył i jakby zależy mu mniej, a konkretnie wcale. Przykładem takiej współpracy był Gorzów i Caelum, ale u nas cantra Ryśka już stoją;)


Ostatnio edytowano 14 gru 2018, o 14:14 przez Ritchie, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 14 gru 2018, o 14:11
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2221

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
Tłumaczenie prezesa: to rada osiedla rzuca mi kłody pod nogi i ktoś robi pod górkę aby tu apartamentów nie było. A w urzędzie miasta w Słupsku twierdzą że nie miał na to pozwolenia oraz
Chętnie się dowiem co ma Urząd Miasta w Słupsku do inwestycji w Darłowie :D Może wkrótce i nasz Tadeusz zacznie wydawać decyzje budowlane w Przeworsku :wysmiewacz:
A z tymi NFI i innymi PZU to się pogubiłeś chłopie, ktoś cię w maliny wpuszcza albo podjarałeś się sprawą Irka jak gimnazjalista pierwszym filmem dla dorosłych :mrgreen:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 14 gru 2018, o 15:20
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 gru 2018, o 15:15
Posty: 1

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Chętnie się dowiem co ma Urząd Miasta w Słupsku do inwestycji w Darłowie

witam,
koledze pewnie chodziło o Urząd Morski

Trzymam kciuki za żużel w Rzeszowie. Szkoda, że tak się męczycie:/
Chyba lepszy rok karencji i budowa klubu z sensownym Zarządem i pasjonatami.
Mieliśmy to u siebie i zadziałało.

pozdro z Lublina


           
Post 14 gru 2018, o 16:21
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 gru 2018, o 18:40
Posty: 34

Zobacz profil 
Co do sposobu pisania Ostafińskiego rzeczywiście nie jestem zwolennikiem pisania artykułów po ilość kliknięć.
Jeżeli jednak patrzymy na wiarygodność informacji to niestety są one z pierwszej ręki.
Kiedyś jak była afera za aferą w Tarnowie czy Częstochowie tez na forach pisali że bajki tworzy, a on sprawdzoną informację przedstawiał w sensacyjny sposób.
Nie zmienia to jednak faktu , że informacje się sprawdzały w 98%


           
Post 14 gru 2018, o 17:57
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lis 2018, o 13:59
Posty: 13

Zobacz profil 
Morał z tego taki że nie potrzeba płacić, lecz modlić się żeby nie było drużyny chętniej do awansu przy zielonym stoliku.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 803, 804, 805, 806, 807, 808, 809 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi