Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 lis 2018, o 15:46
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 sie 2018, o 12:34
Posty: 14

Zobacz profil 
Mam nadzieje ze honorowi kibice n aowym spotkaniu dla kibicow odpowiednio podziekuja prezesikowi za ten caly trud wlozony w dobry wizerunek klubu.
Prezes przeciez smial nawet nazwac sie przyjacielem Tomka a jak widac jego zaleglosc rozni sie 3 krotnie wzgedem tego co zawodnik mial obiecane...

Porsing tez doigral sie swojego... w nieszczesciu.

WSTYD kibice wstyd ze bronicie tego waszego "wybawce"


           
Post 13 lis 2018, o 15:58
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1920

Zobacz profil 
Rodzinie Tomka wisi 300 tysięcy, Morissowi około 100 tysięcy. Ciekawe skąd weźmie kasę na to ? Zresztą Morris ponoć w Łodzi będzie jeździł. Nie wiem, czy to prawda.


           
Post 13 lis 2018, o 16:34
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Kiedy to spotkanie prezesa z kibicami...?!?! :roll: W grudniu popołudniu...?!?!? :P

_________________
1960-1961-0000


           
Post 13 lis 2018, o 19:12
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5722

Zobacz profil 
Sprawa Tomka i Morrisa to sprawa honoru, wiarygodności i słowa Prezesa.

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 13 lis 2018, o 19:13
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 2 lip 2007, o 14:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 400

Zobacz profil 
Stalowy44 napisał(a):
Rodzinie Tomka wisi 300 tysięcy, Morissowi około 100 tysięcy. Ciekawe skąd weźmie kasę na to ? Zresztą Morris ponoć w Łodzi będzie jeździł. Nie wiem, czy to prawda.


PREZIO wpakowal w speedway w rzeszowie przynajmniej 3 banki. Takze spoko o te 400 tys wykręci.

_________________
"Krzysiu Stal Rzeszów - Fotograf - Miło.... :D"/Kamionka czerwiec 2006


           
Post 13 lis 2018, o 19:24
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Ekspertem prawnym nie jestem, ale po mojemu nie ma opcji przelania pieniędzy przed zakończeniem postępowania spadkowego. Chyba, że jest już po.


           
Post 13 lis 2018, o 20:14
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Ekspertem prawnym nie jestem, ale po mojemu nie ma opcji przelania pieniędzy przed zakończeniem postępowania spadkowego. Chyba, że jest już po.


Można złożyć depozyty, uruchamiane zaraz po zakończeniu sprawy spadkowej (czyli ustaleniu komu te pieniądze de facto przelać). To by definitywnie zamknęlo cała rozmowę o pieniądzach s.p. Tomasza, ale trzeba je najpierw mieć.

Co do finansów, to przypominam (chociaż może niektórzy nie wiedzą), że kontrakt Grega to 3 letnie, progresywne monstrum, jeżeli chodzi o podpis. Pierwszy rok - bańka, drugi - dwie, trzeci - trzy. Info prosto z klubu, z czasów podpisania kontraktu. Miejmy nadzieję, że coś się w międzyczasie zmieniło, bo tak wysokiego kontraktu w 1 lidze to chyba nikt nie jest w stanie udźwignąć...


           
Post 13 lis 2018, o 20:56
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Też mi przez głowę to przeszły te tematy sądowe, ale w takim przypadku zostałoby to chyba powiedziane. A sama sprawa spadkowa może się ograniczyć do jednej rozprawy (nabycie spadku), albo wlec w nieskończoność (dział spadku).


           
Post 13 lis 2018, o 21:06
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2018, o 23:34
Posty: 13

Zobacz profil 
Mam nadzieję że prezes dotrzyma słowa i wszystko ureguluję z rodziną Ś.P Tomka.


           
Post 14 lis 2018, o 09:10
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lip 2007, o 00:52
Posty: 323

Zobacz profil 
Sam sobie odpowiedz ile warte są słowa prezesa.


           
Post 14 lis 2018, o 14:33
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Ekspertem prawnym nie jestem, ale po mojemu nie ma opcji przelania pieniędzy przed zakończeniem postępowania spadkowego.
Przelać zawsze można, tyle że te pieniądze wchodzą w skład masy spadkowej. Taki przelew na konto żony oznacza w sumie świadczenie nienależne. I jeśli są jakieś kwasy pomiędzy spadkobiercami, to różnie być może dla przelewającego :) Przelew na konto depozytowe sądu - jak najbardziej OK.
LeonX napisał(a):
Też mi przez głowę to przeszły te tematy sądowe, ale w takim przypadku zostałoby to chyba powiedziane. A sama sprawa spadkowa może się ograniczyć do jednej rozprawy (nabycie spadku),
Kto powiedział że musi to przejść przez sąd? Jeśli temat jest klarowny to wystarczy wizyta u notariusza - oświadczenie o przyjęciu spadku i akt poświadczenia dziedziczenia. Czas: ok. 1,5 godz.
Oczywiście klarowność oznacza brak nieporozumień co do podziału majątku, wiedza co do tożsamości wszystkich spadkobierców oraz brak aktywów zagranicznych. W przypadku kiedy w skład spadku wchodzi np. nieruchomość zagraniczna, nie obejdzie się bez sądu i nawet 2-3 letniego oczekiwania.


           
Post 14 lis 2018, o 15:14
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Cytuj:
Kto powiedział że musi to przejść przez sąd? Jeśli temat jest klarowny to wystarczy wizyta u notariusza - oświadczenie o przyjęciu spadku i akt poświadczenia dziedziczenia. Czas: ok. 1,5 godz.
Oczywiście klarowność oznacza brak nieporozumień co do podziału majątku, wiedza co do tożsamości wszystkich spadkobierców oraz brak aktywów zagranicznych. W przypadku kiedy w skład spadku wchodzi np. nieruchomość zagraniczna, nie obejdzie się bez sądu i nawet 2-3 letniego oczekiwania.

Trzeba mieć zgodę sądu na nabycie spadku w imieniu osoby nieletniej. Wtedy żona ś.p Tomka bez problemu może załatwić wszystko u notariusza. Na taką zgodę czeka się około 6-8 tygodni. Według prawa spadkowego połowa masy spadkowej należy się żonie a druga połowa jest do podziału pomiędzy dzieci.

Oczywiście pieniądze można było przelać wcześniej a weszły by w skład spadku.


           
Post 14 lis 2018, o 17:19
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
Trzeba mieć zgodę sądu na nabycie spadku w imieniu osoby nieletniej
Prawda, i zarazem nieprawda. W przypadku dziedziczenia ustawowego tj. z dobrodziejstwem inwentarza, wystarczy działanie opiekuna ustawowego. Zgoda sądu rodzinnego jest wymagana do odrzucenia spadku bądź przyjęcia wprost. Brak wymogu takiej zgody wynika z faktu, że w przypadku braku oświadczenia, małoletni i tak z mocy ustawy dziedziczy z dobrodziejstwem inwentarza (zresztą po nowelizacji, od października 2015 każdy z automatu tak dziedziczy, chyba że oświadczy inaczej).


           
Post 14 lis 2018, o 20:15
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Konferencja zapowiada się dużo bardziej emocjonująco niż wyjazdowe mecze GKM'u z tego roku. Jednak wydaje mi się, że wiele ona nie wyjaśni. To co się dzieje to jest jakiś skandal. Ogłoszenie zawodnika na prezentacji drużyny, który odmawia podpisania kontraktu. Jeszcze 6 godzin i można zacząć pisać "ocenę" Panu Irkowi.

_________________
Obrazek


           
Post 14 lis 2018, o 20:27
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 maja 2017, o 11:35
Posty: 101

Zobacz profil 
Powiedział że możemy spać spokojni, jeżeli Morris nie będzie u nas jeździł to okaże się klamcą i oszustem - i taka prawda. Obiecał juniora klasy takiej, z tego co można było wywnioskować - klasy ekstraligowej. Na razie mamy miernego Curzytka który w I lidze sobie nie da rady, i dwóch młokosów którzy na II ligę się póki co nie nadają. Nie jestem pewien - to nie mówie i nie obiecuje, no ale prezes dużo mówi a niestety mało z tego wychodzi. No jeszcze 5h i zobaczymy, aczkolwiek wydaję mi się że ani Morrisa ani juniora nowego u nas nie będzie.


           
Post 14 lis 2018, o 21:37
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Nie będzie nic goła dupa zostanie :banana: :banana: :banana:


           
Post 14 lis 2018, o 21:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1920

Zobacz profil 
Czyja ta pupa ? :kielb_pala:


           
Post 14 lis 2018, o 21:52
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Prezesa i spółki jak tak dalej będą kłamać kibiców


           
Post 14 lis 2018, o 22:45
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
A według mnie żadnej konferencji z udziałem kibiców nie będzie. Będzie pewnie prezentacja zawodników jak rok temu i to będzie uznane za "spotkanie z kibicami". Na nic więcej się nie napalajcie ;)


           
Post 14 lis 2018, o 23:17
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Oczywiście że spotkania nie będzie. Przecież prezes a tym bardziej wice prezes boją się niewygodnych pytań. Mało tego Marcin w ogóle się boi spotkania z kibicami. Jeszcze po sprawie z Morrisem to już w ogóle będzie cyrk.
Nam pozostaje tylko czekać na audyt. Na chwilę obecną długu jest co nie miara a co najlepsze prezesowi się pali grunt pod nogami. Sam mówi że szuka finansowania nie tylko na drużynę a i na swoją budowę w Darłowie.
Jak tak dalej pójdzie to będzie wielka klapa nie dopuszczenie nas do rozgrywek i powiem szczerze oby tak się stało. Przynajmniej skończy się na k łamanie i co za tym idzie naśmiewanie przez całą żużlową Polskę z naszej drużyny.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi