Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 paź 2018, o 20:54
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
ksrk :arrow:
Cytuj:
Na tem moment w Rzeszowie nie pojedzie nickt kogo imię zaczyna się na N

czyli co morris odchodzi ?
Cytuj:
Kto rozmawiał z Jaskiem Stachyra, to wie, że zapowiadał swoje odejście "jeżeli nic w klubie się nie zmieni".

ale o co chodzi o kase ? jprd moze ktos pojasnic co sie dzieje w klubie :cenzura:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 6 paź 2018, o 21:18
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
ksrk :arrow:

Gościu nie siej fermetu i opuść forum. Gó..o wiesz na temat tego co się dzieje teraz w klubie.
ksrk napisał(a):
na ten moment w klubie skład przedstawia się następująco:

1. Aureliusz Bieliński
2. Maciej Kuciapa
3. Edward Mazur
4.
5. Karol Baran
6. Arkadiusz Potoniec
7. Michał Curzytek

najbliższe godziny zadecydują zadecydują tak naprawdę jakim składem pojedziemy


Pamiętasz Twój piękny skład jaki wystawiłes na mecz w Ostrowie? Chyba się trochę pomyliłeś jak i teraz w swojej wypowiedzi


           
Post 6 paź 2018, o 21:34
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
FIS napisał(a):
czyli co morris odchodzi ?

AD 1. Jak wiesz, wszystkich zawodników obowiązuje kontrakt do końca września. Następnie mogą odbywać rozmowy i podpisywać nowe kontrakty. Martwy, durny przepis. Obecnie jest zawodnikiem Stali Rzeszów, tak jak cała reszta. Terminologia żużlowa mogę powiedzieć że "jego bus widziany był w innym miescie".

FIS napisał(a):
ale o co chodzi o kase ? jprd moze ktos pojasnic co sie dzieje w klubie :cenzura:

AD 2. Tutaj chłopaki już pisali w innym temacie, jeszcze w sezonie zasadniczym, o co chodzi. Dostali pocisk i znikneli z forum. Mniej hejtu i obrażania, więcej czytania między wierszami - polecam wszystkim.
W klubie kolorowo nie jest. Nie było przez cały sezon, ale może będzie lepiej, liczę na to. Żeby uzmysłowić Ci jak było to zacytuję słowa jednego z mechaników dość znanego żużlowa ":cenzura:, u was jest większy burdel niż za Labudzkiego"
.
RychuZKS napisał(a):
Gościu nie siej fermetu i opuść forum. Gó..o wiesz na temat tego co się dzieje teraz w klubie.


Rychu, nie trudno dowiedzieć się kim jestem, jak się nazywam i co robię. Pomyśl logicznie - pisał bym to, żeby robić sobie jaja i kłamać, niszcząc sobie opinie? Rozbraja mnie to, jak potrafisz oceniać ludzi i rzeczywistość :) Jestem chyba ostatnia osoba związana z klubem, która możesz oskarżyc o brak szczerości :)

A co do składu - wiedziałem, że ktoś to wyciągnie. Niestety (albo i stety), dałem się namówić na "grę" z Ostrowem. Zaskoczenie się udało, sraczka w obozie gospodarzy po pojawieniu się Grega wskazywała na porażkę już przed ich wyjazdem na tor. Przeciek kontrolowany - tak to się fachowo nazywa. Z początku byłem przeciwny, ale wszystko wyszło tak, jak było zaplanowane. To był całkiem dobry ruch Marcina, czapki z głów. No i ciężkie logistycznie - takie info nie poszło tylko tutaj, ale w wiele różnych miejsc, m.in. Do zawodników. Ot "gra psychologiczna".

Największy plus tego wszystkiego, że może po tym poście, chłopaki oprzytomnieja i przedłuża kontrakty z kangurem i wikingiem. Jak wiadomo - nic nie jest jeszcze przesadzone.


Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 21:44 przez ksrk, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 6 paź 2018, o 21:40
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
No właśnie za wiele nie wiesz. Jak Ci nie płacą załatwiaj to z klubem a nie piszesz jakieś bezsensowne składy i to że Morris odchodzi.


           
Post 6 paź 2018, o 21:42
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
ksrk napisał(a):
Rychu, nie trudno dowiedzieć się kim jestem, jak się nazywam i co robię. Pomyśl logicznie - pisał bym to, żeby robić sobie jaja i kłamać, niszcząc sobie opinie? Rozbraja mnie to, jak potrafisz oceniać ludzi i rzeczywistość :) Jestem chyba ostatnia osoba związana z klubem, która możesz oskarżyc o brak szczerości :)


Jak tylko zaczęły się większe problemy w klubie, to zakończyłeś swoją przygodę ze Stal TV. Ostatnie spotkania oglądałeś z trybun, nie miałeś pojęcia o tym co się dzieje wewnątrz. Skład, który podałeś przed meczem w Ostrowie jako "wersję z klubu", nie był w ogóle brany pod uwagę. Zakładam, że "sobota, wieczór", czyli zwrot, którym zacząłeś swój poprzedni post, to głębsze przesłanie, które może usprawiedliwiać wypisywane farmazony ;)


           
Post 6 paź 2018, o 21:49
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
ksrk: Jeżeli kontrakt do końca września, to dziś jaki klub reprezentują? Po wtóre: co znaczy, że jest źle w klubie? Że kasa nie płynie na lewo i na prawo? I nie popłynie. Ciesz się, że ktoś kupił bankruta z 2 mln długu, Ten dług trzeba odrobić i jeszcze zarobić. BTW: Gratulacje dla Taia!


           
Post 6 paź 2018, o 21:53
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
@Ksrk po co przedłużac kontrakt z Porsingiem bo nie rozumiem?


           
Post 6 paź 2018, o 21:56
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
W klubie jest tak "źle", że Greg powiedział, że zostaje, Becker powiedział, że chce zostać, Baran powiedział, że chce zostać. Tak właśnie jest źle w klubie. A kto jest niby tym wikingiem ?


           
Post 6 paź 2018, o 21:59
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Grembi napisał(a):
Skład, który podałeś przed meczem w Ostrowie jako "wersję z klubu", nie był w ogóle brany pod uwagę. Zakładam, że "sobota, wieczór", czyli zwrot, którym zacząłeś swój poprzedni post, to głębsze przesłanie, które może usprawiedliwiać wypisywane farmazony ;)


Obrazek
Jeszcze raz powtórzę - mniej obrażania, więcej merytorki.

A właśnie ze dopiero teraz poszedłem sobie do sklepu po piwo :)


           
Post 6 paź 2018, o 22:02
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Co wynika z tego screena? :wysmiewacz:


           
Post 6 paź 2018, o 22:04
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
"...Na tem moment w Rzeszowie nie pojedzie nickt kogo imię zaczyna się na N. Jeden wybierze miasto włókniarzy, drugi miasto Ewy Sonnet..."

To rozszyfrujmy. Moriss i Porsing. Łódź i Rybnik. Czyli Mrozek z Witkiem biją sie o Porsinga... Trzydziestego piątego zawodnika II ligi... Mimo duzej sympatii do Niklasa, śmiem wątpić.


           
Post 6 paź 2018, o 22:08
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
LeonX napisał(a):
ksrk: Jeżeli kontrakt do końca września, to dziś jaki klub reprezentują? Po wtóre: co znaczy, że jest źle w klubie? Że kasa nie płynie na lewo i na prawo? I nie popłynie. Ciesz się, że ktoś kupił bankruta z 2 mln długu, Ten dług trzeba odrobić i jeszcze zarobić. BTW: Gratulacje dla Taia!


Do końca października - mój błąd. Miesiące mi się pomylily :)

Ja kompletnie nie pisze, że się nie cieszę, że ktoś kupił Stal. Wręcz przeciwnie - jestem pełen podziwu. Problem leży gdzie indziej. W zarządzaniu i dotrzymywaniu słowa, umów, terminów...


           
Post 6 paź 2018, o 22:10
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Ważne,żeby finanse sie zgadzały inne sprawy są mniej ważne.


           
Post 6 paź 2018, o 22:16
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Grembi napisał(a):
Co wynika z tego screena? :wysmiewacz:


To, że za rzucasz mi, że nikt w klubie nie wiedział o takim składzie, że nie był on nawet brany pod uwagę. Post wrzuciłem 17 września o 9:50. O 12:13 rozmawiałem na ten temat z Marcinem. Żebyś przeprosił mam Ci wrzucić nasza rozmowę z biura na ten temat? Fajny chłopak jesteś, ale przestań mnie obrażać :)


           
Post 6 paź 2018, o 22:24
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Tego dnia była msza za śp. Tomka. Po niej też chwilę staliśmy w klubowym gronie i rozmawialiśmy m. in. z viceprezesem. Potwierdził wtedy wersję składu jaką słyszałem już dzień wcześniej z różnych źródeł. Nie wyglądała ona tak jak ta wrzucona przez Ciebie. Coś ewidentnie się nie zgadza.

W którym miejscu Cię obraziłem i za co miałbym przepraszać ? :aniolek:


           
Post 6 paź 2018, o 22:26
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 paź 2018, o 22:22
Posty: 4

Zobacz profil 
Oj Kuba Kuba :)


           
Post 6 paź 2018, o 22:41
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
Grembi...z postu wszystko wynika :) Janik kazał komuś działać. Ten ktoś coś napisał a nikt tym czymś sie nie zainteresował. To takie "działanie-niezainteresowanie"


           
Post 6 paź 2018, o 23:18
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Jedno jest pewne, na podstawie kilkudziesięciu powyższych postów, od poniedziałku w medialnym światku żużlowym pojawią się "fajne nagłówki" artykułów, ech trza napić się wina, głowa to wyczyma!

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 7 paź 2018, o 00:11
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Koniec tygodnia więc czas na kolejne news'y? :D

Śmiech na sali :D

Jak masz pewne info to napisz wprost a nie łamigłówki. A nie czekajcie, pod koniec tygodnia powrót na białym koniu i ogłoszenie końca klubu, albo nie, nie przystąpimy do rozgrywek, zobaczycie w klubie na prawdę źle :wysmiewacz:

Po tym jak Cie wystawili i olewali na pewno masz info z pierwszej ręki :bat:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 7 paź 2018, o 00:24
 Re: Skład Stali Rzeszów 2019
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
ksrk napisał(a):
Największy plus tego wszystkiego, że może po tym poście, chłopaki oprzytomnieja i przedłuża kontrakty z kangurem i wikingiem. Jak wiadomo - nic nie jest jeszcze przesadzone.

Wiking masz na myśli Porsinga ? Sorry gościu ale na prawdę nie wiesz co się dzieje w tym klubie a tak dla Twojej wiadomości Nicklas się wyprowadził i przechodzi do innego klubu :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 754, 755, 756, 757, 758, 759, 760 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi