Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 gru 2018, o 15:50
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Jeszcze będą pewnie sami zainteresowani się wypowiadali na temat braku licencji ciekawe co mają dopowiedzenia w tej sprawie


           
Post 7 gru 2018, o 15:51
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 304

Zobacz profil 
@Stalowy44
Deklarowałeś tu, że jesteś z Irkiem do końca. Jak samopoczucie?


Stal nie zasłużyła na to by być przykładem patologii, a kibice nie zasłużyli by być pośmiewiskiem całej żużlowej Polski.
Nawet jak nasz czarodziej wyczaruje brakujące papiery przez tydzień, to coś się zmieni na lepsze? Bardzo w to wątpie...


           
Post 7 gru 2018, o 15:55
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Będziemy jeździć w diamentowej lidze założonej przez Pana Prezesa. Skład ligi: my i ten drugi zespół, który założy Śląsku ;)

Na poważnie to również czekam na tłumaczenia. Kurier nie dostarczył dokumentów, bo okres prezentów, telefony się rozładowały i nikt nie wiedział, że audytor przyjechał?


           
Post 7 gru 2018, o 16:00
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1921

Zobacz profil 
solskjer deklarowałem, że jestem za Irkiem do końca i właśnie ten koniec nadchodzi. Co było złego w tym, że nie srałem we własne gniazdo ? Trudno się mówi. Ja pisałem. Na żużel zawsze chodziłem. Jako kibic zrobiłem wszystko co mogłem. Karnety, programy, SDC, gadżety klubowe. Wszystko kupowałem. Teraz żużla w Rzeszowie zapewne nie będzie i powtórzę to co pisałem kiedyś. Żałuję tylko tego, że nie będę mógł już pośmiać się z rzeszowskich kibiców sukcesu i znawców stadionowych ;)

PS. W zasadzie to nie jest powiedziane, że nie dostaniemy nadzorowanej.


           
Post 7 gru 2018, o 16:10
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 sie 2018, o 18:19
Posty: 16

Zobacz profil 
Ale jeszcze mozna się pdeolać. Trzeba spróbować i mieć nadzieje.


           
Post 7 gru 2018, o 16:14
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 304

Zobacz profil 
@Stalowy44 spoko, choć niepotrzebnie się przejmujesz wpisami na forum. Większość z nas nie sra we własne gniazdo, tylko krytykuje błędne działania prezesa, a to wg mnie nie to samo. A, że trudno w tym bajzlu znaleźć coś pozytywnego... Oczywiście zdażają się głupkowate albo chamskie wpisy ale to raczej margines i rzecz nieunikniona w przestrzeni publicznej.
Problemem Stali nie są kibice, tylko brak skutecznych działaczy i prezesi z przypadku...


           
Post 7 gru 2018, o 16:17
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1921

Zobacz profil 
Rozumiem. Dobrze by było, żeby Irek jednak ogarnął ten syf, bo jak to pieprznie to serio nie widzę nadzieji. Kto to weźmie niby ? Jakoś po Półtorak nikt się chętny nie znalazł co ma kasę to dlaczego teraz miałby się znaleźć ?


           
Post 7 gru 2018, o 16:57
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
scania napisał(a):
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-plz/zuzel-nie-moze-byc-zadnej-taryfy-ulgowej-dla-stali-nie-ma-co-brnac-w-ten-uklad/k3rwl28
no to prezes musiał zaszaleć

Kiedy jeździł u nas Krzystyniak, to darzyłem go dużą sympatią, większą niż Stachyrę, ale potem nie przypominam sobie, żeby z sentymentem odnosił się do Rzeszowa, wręcz przeciwnie.
Nie orientuję się ile czasu mamy na wyjaśnienie tej sytuacji. Ktoś może podpowiedzieć jak wygląda ewentualna procedura?


Ostatnio edytowano 7 gru 2018, o 16:59 przez Czosek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 gru 2018, o 16:58
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1921

Zobacz profil 
Czosek zostaje odwołanie do PZM do 13 grudnia.


           
Post 7 gru 2018, o 17:00
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lis 2018, o 13:59
Posty: 13

Zobacz profil 
Stalowy44 :arrow:

Nadzorowaną od nadzorowane to tak można? Pewnie poda do sądu Pocztę Polską. A tak na poważnie to Waszemu prezesowi zabrakło odwagi do mówienia prawdy i tyle. Przecież nikt nie gra kasą to oczywiste. Pozdrawiam


           
Post 7 gru 2018, o 17:11
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3137

Zobacz profil 
W mojej ocenie może być bardzo ciężko. Zaniedbanie zbyt mało powiedziane. Popatrzcie, 7 grudzień - przyjazd audytora do klubu. Sprawa wydaje się najwyższej rangi i NIKOGO nie ma w klubie ? Po takich przejściach w mediach powinni na rzęsach stać z rozwiniętym czerwonym dywanem. Bez powodu takie rzeczy się nie dzieją :P

_________________
Obrazek


           
Post 7 gru 2018, o 17:15
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
@Stalowy44 Dzięki.

@GoodLikE Niestety. Chociaż mnie drażni fakt, że działania klubu mają być zdefiniowane przez doniesienia medialne, ale i bez nich do takiej sytuacji nie powinno dojść.

To jeszcze tydzień chyba możemy poczekać. A PZM ile ma czasu na rozpatrzenie, jeśli w ogóle jest co rozpatrywać w takiej sytuacji?
Tylko nie mogę jednej rzeczy zrozumieć. Z jednej strony piszą, że dokumenty nie dotarły, z drugiej, że nie potrafią ocenić ich zawartości.


           
Post 7 gru 2018, o 17:27
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Odwołają się i licencję dostaną - nie pierwszy to i nie ostatni tego typu przypadek.

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 7 gru 2018, o 18:23
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
Ireneuesz szerzej do odsluchu https://www.facebook.com/Po-bandziecomp ... 264307767/


           
Post 7 gru 2018, o 18:25
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Dostaną licencję jak będą mieli ugody z zawodnikami i inne dokumenty które mają dostarczyć. Chyba tylko unowe o wynajem stadionu mozna po nowym roku dostarczyć.
Ostatnio o pieniądze dopytuje się również Mirek Kowalik i to o śmieszna kwotę. A przypomnę że prezes jak i kilku użytkowników z forum pojechali po nim jak po burej suce. Pamiętam wywiad Irka jak mówił że Kowalik jest wierzba oraz że ma komorników i musi mu wysyłać pieniądze na różne konta itp itd. A tu nagle życie odwróciło rolę i to Irek wysyłał pieniądze z różnych kont i teraz do kupy nie mogą dojść. Jeszcze możnaby zrozumieć przelewy z dwóch różnych kont gdyby wypłacał umowy z klubem oraz sponsorskie. Lecz tych nie było w dokumentach.


           
Post 7 gru 2018, o 19:06
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 maja 2017, o 11:35
Posty: 102

Zobacz profil 
Szczerze wolałbym drużynę mieć w II lidze, z zawodnikami typu: Kuciapa, Stachyra, Rząsa, Baran itd i budować skład systematycznie co roku, niż tak jak jest obecnie. Wiecznie czegoś brakuje, wiecznie brakuje jeden papierek. To skoro pracują w klubie tak nieodpowiedzialni ludzie to jakim prawem oni tam są? Mieli tyle czasu żeby wszystkie papiery uporządkować i wysłać a tutaj informacja że nie wysłali kilku papierków. Nosz :cenzura: Wiecznie jest dobrze, wiecznie jest wszystko w porządku, ale zawsze zawsze czegoś brakuje. Więc do kogo te pretensje panie Nawrocki? Gdyby klub był prowadzony tak jak się powinno prowadzić zespół żużlowy, to żadnych tam by nie było. To tylko klub sobie robi opinie taką więc nie ma co się dziwić że później tak kibice, czy zawodnicy reagują jak słyszą pan Nawrocki czy Stal Rzeszów. Nie widzę tego w przyszłości, no chyba że zawodnik będzie miał płacone na czas, a nie że musi czekać tydzień czy dwa... Skoro nie stać mnie na zapewnienie pensji zawodnikowi to nie proponuję mu takiej stawki...


           
Post 7 gru 2018, o 19:11
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 931

Zobacz profil 
Nawrocki zabieraj manele z tego klubu, nie chcemy Cie tu. Czy Wy słyszycir to nagranie? Przecież tam jest kłamstwo na kłamstwie. To jest niemożliwe żeby goście papierów nie wysłali. Tych papierów tam po prostu nie ma lub są zatajone. Nie zwalaj już winy na nikogo tylko odejdź z tego klubu bo już się nie da tego słuchać. Rzygać się chce jak się to tylko slyszy

A i jeszcze jedno. Odejdź rozwiąż kontrakty i daj chłopakom swobodnie funkcjonować, żeby mogli sobie znaleźć drużynę na wiosnę bo te Twoje słowa są strasznie toksyczne

#niedlanawrockiegowrzeszowie


           
Post 7 gru 2018, o 19:20
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Nic tylko sie śmiać... gość nie wie jakie dokumenty miał wysłać. Znowu ktoś nawalił tylko nie on. O dziwo to nie kurier czy poczta. Jesteśmy w czołówce płac w Polsce. A na dokładkę gksz czy pzm proponuje jego zawodnikom inne kluby. Czy on myśli że ma doczynienia z dziećmi?
Wracając do tematu licencję dostaniemy bo te ugody pewnie uda się załatwić i dosłać do centrali. Tylko co dalej. Jak w kasie klubowej pustki.


           
Post 7 gru 2018, o 19:28
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Wszystko to jest :cenzura: kotka za pomocą młotka licencja będzie tu chodzi o rozgłos i tyle w temacie


           
Post 7 gru 2018, o 19:33
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 16 paź 2018, o 01:06
Posty: 47

Zobacz profil 
Tak jak piszę scania. Chodzi tylko o rozgłos i szum medialny. Po za tym to tylko SF i PS, oni zawsze nakręcają temat. Jestem niemal pewny, że licencja będzie, a co dalej to czas pokaże.


Ostatnio edytowano 7 gru 2018, o 20:24 przez objt, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 793, 794, 795, 796, 797, 798, 799 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi