Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 gru 2018, o 20:10
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ym/l14snj2
jest głos prezesa


           
Post 7 gru 2018, o 20:21
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 303

Zobacz profil 
Kto by pomyślał, że zaświadczenia z ZUSu i skarbówki to takie wyzwanie :lol: :lol: :lol:


           
Post 7 gru 2018, o 20:23
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2004, o 09:41
Posty: 8

Zobacz profil 
Licencja w końcu pewnie będzie ale te tłumaczenia to żenada...


           
Post 7 gru 2018, o 20:41
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
@RychuZKS Kto Ci dał uprawnienia do wypowiadania się za innych?


           
Post 7 gru 2018, o 20:45
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Sam sobie dałem


           
Post 7 gru 2018, o 20:53
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
A, no to chyba, ze tak :roll:
Następnym razem pisz w swoim imieniu.


           
Post 7 gru 2018, o 20:54
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 gru 2018, o 18:40
Posty: 34

Zobacz profil 
Podziwiam was kibice stali. Podziwiam wiarę w człowieka który tyle razy was oszukał.
Jest tylko jedna prawda umowy zawarte trzeba dotrzymywać, jak się na coś umawiam wyplacam to co obiecałem. I nie ważne czy dotyczy to Rzeszowa, Tarnowa, Piły, czy Krakowa. Nie masz kasy nie jedziesz. Postawcie się w sytuacji zawodników czekających miesiącami na swoje pieniądze. Oni maja rodziny rachunki do opłacenia.
Gość nie ma obecnie kasy, może kiedyś miał ale teraz jej nie ma. Roluje kasę spłacając dług zaciągnięciem kolejnego długu.
Nie będzie dobrze w Rzeszowie dopóki ktoś nie wyczyści sytuacji do zera to samo dotyczy Piły, Krakowa i Tarnowa. O zgrozo Tarnowa który ma od sponsora rok w rok gwarantowane 3 mln.
Działacze z tych ośrodków są siebie warci i wiem co pisze, bo już z jednym takim gagatkiem toczylemotwarty spór.
Niestety nie ma przyszlosci zuzla w Rzeszowie z Panem Nawrockim u sterów.


           
Post 7 gru 2018, o 23:34
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Jeśli komuś leży na sercu dobro klubu, to serio chyba lepiej sobie dać spokój, niż pudrować trupa, który śmierdzi tak, że wszyscy dookoła będą go omijać.


           
Post 7 gru 2018, o 23:56
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 lis 2018, o 19:30
Posty: 42

Zobacz profil 
Za tydzien wszystko bedzie jasne. Ale nie jestem w stanie sobie wyobraźić, że rok albo i dłużej nie będziemy oglądać żużla w Rzeszowie.... :(


           
Post 8 gru 2018, o 00:07
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Da się pomóc? Każdego dnia jesteśmy karmieni coraz to nowymi kłamstwami... A wystarczyło zrobić zebranie kiedyś tam i powiedzieć co jest nie tak.. Może akurat znaleźli by się jacyś sponsorzy, jakieś akcje nawet wśród kibiców. A tak ciągle powtarzane: wszystko jest dobrze. A nie jest.
I tylko głupie wywiady w stylu, że mieliśmy chętnych na sponsora tytularnego, ale tanio miejsca w nazwie nie sprzedamy :)

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 8 gru 2018, o 03:51
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
Trupy z szafy wypadają co chwilę.
Tylko tym największym trupem z szafy jest osoba samego prezesa.
Jak dlugo można tak wrednie kłamać i mydlic nam oczy? Jakim trzeba być człowiekiem aby robić w :cenzura: własnych kibiców?
Caly swiat jest zły tylko nasz prezes jest cacy.
Kończ waść wstydu oszczędź !

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 8 gru 2018, o 04:43
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Proponuję wstrzymać się jeszcze tydzień z mieszaniem z błotem prezesa.
Reasumując. Wszystko zaczęło się od artykułów z pudelkowych faktów i PS (tłumaczcie jak chcecie).
Sami przyznacie, że na początku nie wielu z Was w te wszystkie pomyje wierzyło. To jest fakt i nie zaprzeczajcie.
Z każdym kolejnym artykułem już w kibicach zaczęły się pytania. Szczególnie po wypowiedziach prezesa (Panie Irku załatw Pan sobie kogoś od PR!!!!!)
Później brak jankesa w niektórych meczach i znowu dziwne tłumaczenia Pana Irka.
Nie chcę mi się w to wierzyć, że od połowy sezonu nie mieli chłopaki płacone, a tak jeździli. No ni :cenzura: już wiele widziałem w tym sporcie.
Najgorsze jest to, że przez ten sezon Stal Rzeszów wyrobiła sobie fatalną opinię. Tutaj winię dwie strony pseudo dziennikarzy i niepotrzebne i głupie odpowiedzi na te "artykuły"/komentarze (kto czyta te wypociny dzieciaków które prosto w twarz by słowa z siebie nie wydusiły, a przed monitorem kozaki ?!).
Ogólnie to większość z Was ma negatywne nastawienie do Pana Irka po artykułach w prasie (nie dziwię się to jest nasze główne źródło informacji, ale pamiętajcie, że dzięki mediom pięknie się ludźmi manipuluje, a skąd wiecie, że akurat Pan Irek nie ma racji?, a prasa robi mu koło tyłka?)
Tak ogólnie z góry mówię, że jestem osobą postronną nikogo nie faworyzuję, ale sami przyznacie, że te pudelki żyją z takich artykułów.
Najlepszą reklamą jest żeby cokolwiek pisali. Nie ważne źle czy dobrze (zgodnie z prawem). Ważne żeby pisali. Tak samo było po awansie za Rudej. Też co drugi artykuł z Nią w tle.
Kończąc. Panie Irku jak Pan czyta forum nalegam jak już będzie (oby) ta licencja to niech Pan tak jak mówił zorganizuję to spotkanie z kibicami i to w dużym pomieszczeniu gdzie wejdzie dużo osób i niech Pan sobie zarezerwuje kilka godzin bo sam mam wiele pytań do Pana.
Jak już będzie na 100% wiadome, ze Nasza Stal nie wystartuje w przyszłym roku to...

@amiasik Radzę się zapoznać co oznacza cytat "kończ waść wstydu oszczędź" :P


           
Post 8 gru 2018, o 06:39
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
-Misiek-
Chcesz wierzyć prezesowi to wierz Twoja sprawa.
Ja w te bajki juz.nie wierzę.
Bajki są dla dzieci.
Za stary jestem juz na takie bajki. Ale niestety są takie osoby którym możesz pluć w twarz a oni będą myśleli że to tylko pada deszcz.

Ps.
Pudelkow nie czytam a moje źródło informacji to zawodnik Stali któremu prezes wisi sporą sumkę

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 8 gru 2018, o 08:47
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 gru 2018, o 18:40
Posty: 34

Zobacz profil 
Tarnów się prawie utrzymał, a ostatnie pieniądze chłopaki dostali w maju, potem dopiero we wrześniu i październiku. Klub im wisi większą kasę stąd nadzorowana licencja.

Wierzcie w co chcecie dla mnie ten gość śmietrdzi na kilometr, tylko nie wiem o co mu codzi i po co to wszytsko


           
Post 8 gru 2018, o 10:37
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 sie 2018, o 23:34
Posty: 13

Zobacz profil 
Odmowa przyznania licencji..


           
Post 8 gru 2018, o 11:15
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
-Misiek- :arrow:

Niektórzy nie muszą czytać mediów, żeby go tak osądzać. Gość ma niepokolei w głowie i tyle i dlatego się skończyło brakiem licencji. Dopóki Pani Jędrzejak nie dostanie pieniędzy, licencji na start w sezonie 2019 nie będzie. Pozdrawiam


           
Post 8 gru 2018, o 11:25
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
nawrocki to klamca :fucker: i tyle , masakra , STAL RZESZOW R.I.P 2019
naprawde szkoda bo zbudowano ciekawy sklad jakiego nie bylo dawno , to moglbyc naprawde fajny sezon :cenzura:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 8 gru 2018, o 11:27
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
Cytując

Żeby było wszystko jasne. Licencja nie została przyznana tylko ze względu na brak kilku dokumentów. Nie ukrywam, że mocno się już za to dostało pracownikom mojego biura. To był ich duży błąd. Część brakującej dokumentacji została już wysłana wczoraj, reszta wyjedzie w przyszłym tygodniu. Nie zmienia to jednak faktu, iż - mówię otwarcie - komuś zależy bardzo na tym aby Stal Rzeszów nie wystartowała w lidze - stwierdził prezes Nawrocki.

Panie Irku serio? Bo z Pana słów wynika, że najbardziej to pańskim pracownikom zależy żeby Stal nie wystartowała...
A tak poważnie to dokumentów nie ma bo są zaległości i inaczej nie da się tego sensownie wytłumaczyć.


           
Post 8 gru 2018, o 12:32
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Witam
Czyli to czego nie chciałem słyszeć jest prawdą. Panie Irenewuszu tak jak pisałem dalem Panu czas do audytu i ten czas właśnie się skończy . A tu nadal ta sama śpiewka. To oni winni nie ja, jakaś grupa chce zniszczyć klub. Albo moi wspolpracownicy się niekompetentni, ale przecież zawsze te dwie osoby chwali pan. To z kim pan współpracuje kto taki niekompetentny jest. Pana Dziobaka miał pan wyrzucić za sprawę z Hencociem a nadal widzę go. Obiecuję Pan że wszystko jest zapłacone a tu taka niespodzianka. Nie wieże że brakuje jakiego guwnianego papierka, poprostu nie ma Pan kasy na prowadzenie klubu. Opowiada Pan w mediach że mini tor pan zbuduje już prawie jest, Ozanna ośrodek sportowy, że zapłaci Pan pani Jedrzejak i co nic nie jest prawdą ? To jak komisja będzie Panu wierzyć że wszystko jest w porządku ? Jak ludzie.kupia od Pana karnet na sezon jak możemy nie pojechać w 1 lidze. Proszę jak ma się to skończyć to teraz bo nie chce oglądać cały sezon jazdy z 3 lub 4 juniorami. Taki z Pana biznesmen co sam do wszystkiego doszedł a z takim klubem sobie Pan nie radzi! Zawiodłem się na Panu.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 8 gru 2018, o 13:09
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
http://www.stal.rzeszow.pl/oswiadczenie ... zeszow-sa/


Jeżeli nie dotrzymała obowiązku to dlaczego jeszcze pracuje ?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PewnySiebie i 95 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi