Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 sty 2006, o 16:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
a skzoda, byly naprawde smaczne te wody :D, ja jesczez mile wspominam slonecznik w takich rulonikach z gazety, co panie sprzedawaly przed stadionem ;) chce zaznaczyc, ze wtedy slonecznik jadlo sie przed spotkaniem a nie w trakcie (to tak dla przypomnienia ;) )

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 7 sty 2006, o 18:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Potwierdzam slowa blackmana, Grucha to jest gosc i kazdy prawdziwy fan Stali go zna :) jak widac na fotce ponizej Grucha juz z utesknieniem czeka na nadchodzacy sezon!
Obrazek
P.S. Kulturka ;)

NIejaki Grucha byl dzisiaj na spotknaiu KK i chcial sie zapisac do anszego Fan Clubu :D TEn koles to ma dopiero pzreszlosc kibicowska.. jak nam pokazywal album....

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 7 sty 2006, o 18:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Bo czekanie 5 godzin na zuzel, to jest jak wigilia, kiedy caly dzien sie posci, po to zeby wieczorem porzadnie zjesc :)

Te słowa powinny zostać uwiecznione ! Proponuje umieścić je w programie zawodów na 1 mecz z Czestochową. Świetnie ujęty urok tego czekania. Sam pamiętam, jak w czasach, o których wspominał blackman 5 godzin przed meczem to była norma. Siedziało się, analizowało składy, potem, gdy zaczęto sprzedawać na stadionie magazyn "Żużel", przeglądanie zdjęć na rozkładówkach (do dziś mam przed oczami czarno - białe zdjęcie kibiców szalejących ze szczęścia w momencie jak Skupień wpada na metę przed profesorem z Oxfordu !), wymiana opinii na temat tekstów, szeroko omawiane były np. reklamy pojawiające się coraz częściej na kombinezonach żużlowych. W końcu człowiek podnosił głowę, a tu po stadionie idą goście i niosą flagi i taśmy - uff, jeszcze tylko 2 godziny do meczu :D
K 2 napisał(a):
Sa jednak miasta, gdzie kibice i to full zawsze beda, czyli Gdansk i Zielona Gora.

Może u nas i tak będzie (kiedyś) ...

_________________
Obrazek


           
Post 7 sty 2006, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
K 2 napisał(a):
Bo czekanie 5 godzin na zuzel, to jest jak wigilia, kiedy caly dzien sie posci, po to zeby wieczorem porzadnie zjesc :)

Te słowa powinny zostać uwiecznione ! Proponuje umieścić je w programie zawodów na 1 mecz z Czestochową. Świetnie ujęty urok tego czekania. Sam pamiętam, jak w czasach, o których wspominał blackman 5 godzin przed meczem to była norma. Siedziało się, analizowało składy, potem, gdy zaczęto sprzedawać na stadionie magazyn "Żużel", przeglądanie zdjęć na rozkładówkach (do dziś mam przed oczami czarno - białe zdjęcie kibiców szalejących ze szczęścia w momencie jak Skupień wpada na metę przed profesorem z Oxfordu !), wymiana opinii na temat tekstów, szeroko omawiane były np. reklamy pojawiające się coraz częściej na kombinezonach żużlowych. W końcu człowiek podnosił głowę, a tu po stadionie idą goście i niosą flagi i taśmy - uff, jeszcze tylko 2 godziny do meczu :D
K 2 napisał(a):
Sa jednak miasta, gdzie kibice i to full zawsze beda, czyli Gdansk i Zielona Gora.

Może u nas i tak będzie (kiedyś) ...


Ech, aż się łezka w oku kręci gdy człowiek sobie przypomni jakie to było święto związane z żużlową niedzielą, zawody czuło się już od samego rana, 5 godzin przed już wyprawa na stadion. Pamiętam dobrze magazyn "Żużel", potem zdaje się "Banda". Te rozmowy i ekscytacja bo np. przyjechał Hans Nielsen albo np. silny wówczas ROW Rybnik ze Skupieniami na czele. Ktoś jeszcze wspomniał o gastronomii, ten smak hot dogów .... :D, to były czasy i jakie zawody ekscytujące....

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 8 sty 2006, o 18:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Prawdziwy boom na zuzel byl tu w latach 1994 - 1998, kiedy rozwijala
sie czworka Winiarz, Wilk, Kuciapa i Trojanowski. :) I potem wszystko
popsul Piotr "Parasol" Swist.


Jasiek, oni sie i moze rozwijali, ale nie w tych latach ;-). Przyznaje Piotr Świst nam wiele nie pomogł, ale winnym spadku formy wymienionej czwórki na pewno nie jest.

Boom - pierwszy to na pewno w latach 50-tych, pozniej awans do 1 ligi itd itd. Znajomy opowiadał mi FIMP rozegrane w Rzeszowie. ludzie stali ścisnieci tuz za banda, na drzewach itd. pozniej okres chudy tzn lata 70-te nastepnie awans do 1 ligi i znowu boom o ktorym wspominal blackman. w historii analogicznych sytuacji mozna doszukac sie wiele. obecnie obserwujemy podobne zjawisko wzrostu zainteresowania po awansie do wyzszej klasy rozgrywkowej. na meczu z Ostrowem decydujacym o awansie nie bylem. zapełnioen trybuny widziałem tylko na zdjeciach uzytych do teledysku i musze przyzanc, Rzeszów mi zaimponował. czegos takiego jeszcze nie widziałem przy Hetmanskiej. bravo kibice i kk.

czekanie na mecz - kiedys i owszem przychodziłęm wczesniej. teraz z reugły tuz przed spotkaniem albo i w trakcie. miejsca nie zajmuje. wole stac i przemieszczac sie po koronie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 12 sty 2006, o 16:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
stal.rze.pl napisał(a):
Czy jest szansa na wspólne oglądanie na telebimie i emocjonowanie się przez kibiców meczami wyjazdowymi Stali na stadionie przy Hetmańskiej? Okazuje się, że jest to jedno z cichych marzeń Prezes Marty Półtorak, której wypowiedź prezentujemy:

"Liczę, że ze względu na to, iż na stadionie przy Hetmańskiej będą się odbywały świetne widowiska sportowe, co zapewnią nam nasi zawodnicy, będziemy mieli ogromną rzeszę kibiców. Moim cichym marzeniem jest, by udało nam się zrobić coś takiego jak w Tarnowie, gdzie zorganizowano mecz bez zawodników, a z kibicami. Jeżeli byśmy doszli do czegoś takiego to wtedy mogłabym powiedzieć, ze odniosłam swego rodzaju sukces. Jak do tej pory nie mogę się takim sukcesem pochwalić..."

Oczywiście nie dotyczy to każdego spotkania, a zawodów transmitowanych na antenie Polsatu Sport. Jednak po raz kolejny pomysł Pani Prezes zasługuje na przyklaśnięcie i swego rodzaju podziw za to co robi dla rzeszowskiego żużla.

Bylby top bardzo dobry pomysl. Tyle ze beda to mecze transmitowane w PS wiec za duzo ich pewnie nie bedzie.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 12 sty 2006, o 16:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Ale i tak cala smietanka kibicowska bylaby na wyjezdzie :P

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 12 sty 2006, o 17:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
K 2 napisał(a):
Potwierdzam slowa blackmana, Grucha to jest gosc i kazdy prawdziwy fan Stali go zna :) jak widac na fotce ponizej Grucha juz z utesknieniem czeka na nadchodzacy sezon!
Obrazek
P.S. Kulturka ;)

NIejaki Grucha byl dzisiaj na spotknaiu KK i chcial sie zapisac do anszego Fan Clubu :D TEn koles to ma dopiero pzreszlosc kibicowska.. jak nam pokazywal album....


jak chodzilem jeszcze do gimnazjum nr. 6 to ten koles byl u nas woźnym, czy jakąs taką podobną "funkcje" sprawował, spoko facet :wink: i bardzo często widuje go na stadionie :)

_________________
Obrazek


           
Post 12 sty 2006, o 18:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
A ja widuje go często w klubowej knajpie(swój chłop lubi wypić) :D Też chodziłem do 6 i z tego co mi wiadomo to nadal jest tam wożnym.

_________________
1960-1961-0000


           
Post 12 sty 2006, o 19:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Dalej pracuje w 6 gimie... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 sty 2006, o 19:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
He he he, najlepszy numer z "Gruchą" był w Opolu, na lidze, gdzieś na początku lat '90, jak chciał w parasolu przemycić pół "basa" i nakryli Go bramkarze!


           
Post 12 sty 2006, o 22:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
Ja też chodziłam do Gimnazjum nr 6 i trzeba przyznać, że w pracy gość nigdy nie był pijany i był spoko. A co już robi w wolnym czsie to... jego sprawa: np. lubi przebywać na stadionie...


           
Post 12 sty 2006, o 23:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Pamietam kiedys po spotkaniu KK, przyszedl Grucha i jego dwaj koledzy... Swieto narodowe bylo w ten dzien, ale to nic bo razem z Damonem pomoglismy im "dokonczyc" flaszke, wtedy poznalismy tak lepiej Gruche :)

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 13 sty 2006, o 00:21
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Wiktoria napisał(a):
np. lubi przebywać na stadionie...


Co drugi kibic Stali lubi przebywac na stadionie :] baa ja sie przyznam ze nawet bardzo lubie siedziec na stadionie.Idac do szkoły codziennie przechodze przez stadion :) poza tym mnostwo miłych chwil spedzilem na stadionie :) no ale niewazne :]

Co do postu k2 to ja pamietam jak na mecze w 98 chodzilem z dwoma kumplami (z racji tej ze bylismy najmlodsi) i zajmowalismy miejsca dla calej Hetmanskiej :) ehh to były czasy piękne:) przez zulem kazdy podekscytowany kogo z zuzlowcow to dzis zobaczy :) Niestety kilka nastepnych lat było "biednych" w porownaniu z tamtymi meczami ale ja mam wielka nadzieje ze teraz te czasy beda jeszcze lepsze niz 98r! czego sobie i wszystkim kibicom zycze.
A tak apropo przychodzenia na mecz to na finał z Ostrowem wybralismy sie o 10 bodajze :) dobrze pamietam?:)

Pozdro!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 13 sty 2006, o 16:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Wiktoria napisał(a):
np. lubi przebywać na stadionie...


Co drugi kibic Stali lubi przebywac na stadionie :] baa ja sie przyznam ze nawet bardzo lubie siedziec na stadionie.Idac do szkoły codziennie przechodze przez stadion :) poza tym mnostwo miłych chwil spedzilem na stadionie :) no ale niewazne :]

Co do postu k2 to ja pamietam jak na mecze w 98 chodzilem z dwoma kumplami (z racji tej ze bylismy najmlodsi) i zajmowalismy miejsca dla calej Hetmanskiej :) ehh to były czasy piękne:) przez zulem kazdy podekscytowany kogo z zuzlowcow to dzis zobaczy :) Niestety kilka nastepnych lat było "biednych" w porownaniu z tamtymi meczami ale ja mam wielka nadzieje ze teraz te czasy beda jeszcze lepsze niz 98r! czego sobie i wszystkim kibicom zycze.
A tak apropo przychodzenia na mecz to na finał z Ostrowem wybralismy sie o 10 bodajze :) dobrze pamietam?:)

Pozdro!

Jak najbardziej dobrze.
Ja przyjechalem z Matiusem ok. 10-20 i pod stadionem byl min. tysiac ludzi... normalnie lezka w oku sie kreci...

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 13 sty 2006, o 17:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Ja troszeczkę odejdę od tematyki wspomnień, a jako że temat dotyczy spraw klubowych, pozwolę sobie zadać jedno pytanie w bardzo istotnej kwestii. A z racji tego, że osoby z zarządu odwiedzają to forum, liczę na odpowiedź.
Sprawa dotyczy sponsoringu indywidualnego zawodników. Wiele się o tym mówiło, pisało, że po wejściu do ekstraklasy sponsorów będzie więcej, mówiono nawet o dużych koncernach. Jednak nie dużych koncernów dotyczy moje pytanie, a mniejszych, lokalnych firm, które od dłuższego czasu wspierają zawodników w ramach sponsoringu indywidualnego.
Otóż, czy prawdą jest, że w ofercie sponsorskiej nie ma miejsca na wykupywanie reklam (czy też umieszczanie loga, symbolu, nazwy) przez firmy chcące objąć sponsoringiem indywidualnym zawodników ? Czy prawdą jest to, że Marma jako sponsor takiej możliwości nie przewiduje i zarezerwowała dla siebie całość powierzchni kombinezonu oferując sponsorom indywidualnym miejsce na bandach lub szyldach/tablicach reklamowych? Czy z tego powodu Maciek Kuciapa nie może podpisać umowy ze swoim przyszłym (mam nadzieję) sponsorem indywidualnym, gdyż sponsor chce umieścić reklamę swojej firmy na kombinezonie ? Jak w takim razie sprawa ma się z pozostałymi sponsorami indywidualnymi zawodników (choćby Greinplast)?

Kolejna kwestia dotyczy poruszanej na forum wielokrotnie sprawy ochrony. Czy jest/będzie rozpisany nowy przetarg na usługę ochrony stadionu ? Jak klub zamierza nie dopuścić do sytuacji z meczu półfinałowego i finałowego, że na stadionie "full ludzi" a w kasie gotówka nijak mająca się do frekwencji na stadionie ?

_________________
Obrazek


           
Post 13 sty 2006, o 23:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Dziękuję za odpowiedź, pozwolę sobie się jeszcze do niej odnieść.
Nigdzie nie napisałem, że Marma uzurpuje sobie prawo do całości kevlarów, tylko pytałem, czy prawdą jest, że całkowita ich powierzchnia jest już zarezerwowana przez firmę Marma Polskie Folie. Uzurpowanie to przywłaszczanie bez podstaw prawnych, a tego absolutnie nikomu nie zarzucam. Marma ma prawo uieszczac reklamy tam gdzie chce, jest w końcu tytularnym sponsorem klubu.
Cieszą mnie zapewnienia, że jednak w temacie sponsorów rzeczy mają sie dobrze, szczerze powiedziawszy byłem nieco zaniepokojony ta kwestią.

P.s. Ireneusz to moje imię, więc cudzysłów był niepotrzebny ....

_________________
Obrazek


           
Post 14 sty 2006, o 14:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ja bym wprowadził kosmetyczne zmiany podczs meczów a mianowice:
1. Startowy - niech ten człowiek jakoś wygląda a nie dresy w jaskrawych kolorach, koszulka za 10 PLN z logo marmy i jakas czapeczka z daszkiem, przydalby się jakis bardziej "prezentujący" się strój.
2. Podprowadzające - w tym roku kilka razy zapewne bedzie u nas Polsat i kibice oglądający mecz z Rzeszowa chętnie pooglądałby sobie ładne dziewczyny, które podprowadzają zawodników pod taśme a z tym w ostatnich latach różnie bywa. Chętnie w przerwach napewno kazdy kibic oglądnałby występ chearleaderek.
3. Gastronomia - podobało mi się bardzo na finale, mozna bylo zjesc cos innnego niz Hot-dogi (nic do nich nie mam) takie urozmaicenie to byl strzal w dziesiatke, oczywiscie piwa tez nie moze zabraknąć ale na miłość Boską niech to nie będzie Karpackie zmieszane z wodą.
4. Traktor i polewaczka - są to może już bardziej kosztowne inwestycje ale ten sprzęt pracuje przy Hetmńskiej od kiedy pamiętam, można by było nad tym pomysleć. Polewaczkę identyczną widziałem ostatnio na filnie "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" z lat 70-tych.
No i to chyba narazie wszystkie moje uwagi co do zwiększenia atrakcyjności widowiska :D


           
Post 14 sty 2006, o 16:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 wrz 2005, o 20:23
Posty: 4

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
Ja bym wprowadził kosmetyczne zmiany podczs meczów a mianowice:
(...)
2. Podprowadzające - w tym roku kilka razy zapewne bedzie u nas Polsat i kibice oglądający mecz z Rzeszowa chętnie pooglądałby sobie ładne dziewczyny, które podprowadzają zawodników pod taśme a z tym w ostatnich latach różnie bywa. Chętnie w przerwach napewno kazdy kibic oglądnałby występ chearleaderek.


Zgadzam się, choć podstawowym kryterium doboru i tak powinna być umiejętność ustawienia się zgodnie z programem... Żal było czasem patrzeć na to co te Panny wyprawiały w minionym sezonie. Wydawać by się mogło, że jedynymi osobami na stadionie, które nie zauważały, że ustawienie podprowadzających jest złe, były one same.
OK, zdaję sobie sprawę, że na wykonaniu tego, opierającego się na potrójnych axlach i toeloopach, układu choreograficznego trzeba skupić całą swoją uwagę, ale fajnie by też było, jakby przy okazji trafiały na właściwe pole i nie wprowadzały niepotrzebnego chaosu.


           
Post 14 sty 2006, o 17:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
raduczulu napisał(a):
Michael napisał(a):
Ja bym wprowadził kosmetyczne zmiany podczs meczów a mianowice:
(...)
2. Podprowadzające - w tym roku kilka razy zapewne bedzie u nas Polsat i kibice oglądający mecz z Rzeszowa chętnie pooglądałby sobie ładne dziewczyny, które podprowadzają zawodników pod taśme a z tym w ostatnich latach różnie bywa. Chętnie w przerwach napewno kazdy kibic oglądnałby występ chearleaderek.


Zgadzam się, choć podstawowym kryterium doboru i tak powinna być umiejętność ustawienia się zgodnie z programem... Żal było czasem patrzeć na to co te Panny wyprawiały w minionym sezonie. Wydawać by się mogło, że jedynymi osobami na stadionie, które nie zauważały, że ustawienie podprowadzających jest złe, były one same.
OK, zdaję sobie sprawę, że na wykonaniu tego, opierającego się na potrójnych axlach i toeloopach, układu choreograficznego trzeba skupić całą swoją uwagę, ale fajnie by też było, jakby przy okazji trafiały na właściwe pole i nie wprowadzały niepotrzebnego chaosu.

Hmm ja tam się aż tak bardzo nie dziwię. To są panny z jakiegoś tam zespołu tanecznego niekoniecznie muszą się na żużlu znać, czy interesować (wystarczy że interesują się żużlowcami :wink: ). Popatrzyły w program a tam pierwszy kolor czerwony itd. to tak sie ustawiły. Niekoniecznie musiały wiedzieć co to za oznaczenia te A, B, C, D. Ale wystarczyłoby żeby ktoś poświęcił 2 minuty przed meczeu i im wytłumaczył. Jakoś wątpię zeby ktokolwiek to zrobił skoro nawet wielokrotnie sam startowy nie zauważał, że dziewczyny stoją źle a jak już zauważył to patrzył głupio w kierunku budki sędziowskiej :roll:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 202 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi