Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 sie 2018, o 09:28
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Ten tydzień da odpowiedź na wiele pytań.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 13 sie 2018, o 09:34
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Źródło to jest w baraniej górze. Przecież ci nie powiem kto z klubu otarcie mówi o kłopotach. Raz że mamy rodo a po drugie mogło by to być potraktowane jako działanie na szkodę spółki. W sobotę wszystko będzie wiadomo.


           
Post 13 sie 2018, o 09:47
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
W sobotę wszystko będzie wiadomo.

Tesknilem za tym.


           
Post 13 sie 2018, o 10:14
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
K2, poproszę o statystyki, ilu nowych userów zarejestrowało się na forum w ostatnim miesiącu, a ilu od początku roku? Chyba rzeczywiście jakiś wysyp kilkupostowców mamy, aktywnych głównie w wątkach o kłopotach Ireneusza, a żużel interesuje ich jakby mniej. Ale może to tylko moje mylne wrażenie, więc wolę podeprzeć się liczbami ;)

K2: Od początku roku dokładnie 40 osób (26 coś napisało). W lipcu 6 (wszyscy coś napisali), w sierpniu 7 (3 piszących). Generalnie wszystko w normie ;)


           
Post 13 sie 2018, o 10:25
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 sty 2006, o 20:26
Posty: 81

Zobacz profil 
Sprzedawali wczoraj bilety na DC ?


           
Post 13 sie 2018, o 10:25
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
Ustrobinski sam już otwarcie mówi że w ratuszu maja go dość i że ten człowiek w Rzeszowie nie zrobi żadnej inwestycji. Można było to usłyszeć wczoraj na meczu. Zawodnicy odmawiają startu w DC Miedziński, Ułamek, Musielak, Baran, Hancock, Andersen już nie jadą więc to będzie wielka klapa.


Czyli Twoje źródło to dziadek ze stadionu siedzący rząd wyżej? :D Pamiętam jak więcej niż 10 lat temu na Nazimku Wacek Pyra walnął, że Jarosław Hampel nie mógł przyjechać, ale wierzy, że już niedługo będzie więcej okazji do prezentowania się na rzeszowskim torze. Po kilku chwilach w drodze do wc mijając kiosk na koronie stadionu usłyszałem jak jakiś "informator na 100%" mówi podekscytowany do kobiety z kiosku "słyszała Pani? Będziemy mieć za rok Hampela w Rzeszowie!". Ot i tak się to kręci. A co do zawodników, którzy odmówili to Miedziński dostał zakaz z klubu, tak samo zresztą chyba jak Musielak. Nigdzie nie pojawiła się informacja, że startu odmówili Baran, Hancock i Andersen więc lepiej podaj źródło bo to co robisz to jest błazenada. Nie twierdzę, że sytuacja w klubie jest dobra, ale te wszystkie plotki, doniesienia i wzmożona aktywność nowych użytkowników jest podejrzana.

_________________
***** ***


           
Post 13 sie 2018, o 10:36
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Marcin81 napisał(a):
Sprzedawali wczoraj bilety na DC ?

Tak.


           
Post 13 sie 2018, o 13:44
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
Raz że mamy rodo
Może nawet i rodeo? :wysmiewacz:


           
Post 13 sie 2018, o 15:34
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Cytuj:
Czyli Twoje źródło to dziadek ze stadionu siedzący rząd wyżej.

Wiem, że mój post niewiele wnosi do dyskusji ale rzec muszę: wszystkim dziadkom przychodzącym na stadion Stali należy się szacun bez względu na to jaką uknują sobie tam historyje licencje poetica :) Sam zabieram ze sobą prawie 80 letniego ojca i 8 letniego syna. Posłuchać jak te dwa pokolenia reagują i komentują wydarzenia na torze - bezcenne.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 13 sie 2018, o 19:29
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
K2, poproszę o statystyki, ilu nowych userów zarejestrowało się na forum w ostatnim miesiącu, a ilu od początku roku? Chyba rzeczywiście jakiś wysyp kilkupostowców mamy, aktywnych głównie w wątkach o kłopotach Ireneusza, a żużel interesuje ich jakby mniej. Ale może to tylko moje mylne wrażenie, więc wolę podeprzeć się liczbami ;)

K2: Od początku roku dokładnie 40 osób (26 coś napisało). W lipcu 6 (wszyscy coś napisali), w sierpniu 7 (3 piszących). Generalnie wszystko w normie ;)


Ja od kilku sezonów byłem tylko gapiem tutaj ale jak wali na żółto takie zaproszenie "Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz." to się skorzystałem :luzak:


           
Post 13 sie 2018, o 19:55
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Powiem tak. Nie mam znajomego pracującego w klubie czy urzędzie miasta, nie znam dziadków spod wieżyczki, więc o sytuacji w spółce się nie wypowiem. Wydaje mi się jednak, że przy takich wynikach (ale nie tylko takich) rolą kibica jest wspierać klub - przede wszystkim chadząc na mecze , ale także kupując program, korzystając z oferty gastronomicznej, odwiedzając stronę internetową, lajkując posty w mediach społecznościowych etc. Alternatywy dla Irka na ten moment nie ma, a oficjalnie nic nie potwierdza, że jest w ogóle potrzebna, więc róbmy swoje, a prezesowi cały czas należy życzyć powodzenia, bo od niego zależy przyszłość naszej ukochanej Stali.


           
Post 13 sie 2018, o 19:59
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Liwer napisał(a):

Czyli Twoje źródło to dziadek ze stadionu siedzący rząd wyżej? .

Na balkonie nad parkiem maszyn nie ma rzędu wyżej. Także nie trafiłeś.


           
Post 13 sie 2018, o 20:01
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Może to sam Ireneusz kręci tymi aferami? Jest medialnie, wszędzie pełno o Ireneuszu i Stali, a na koniec okaże się że wszystko nieprawda i w porządku. Jeśli tak, to manewr z jelitówką w Rawiczu był dosyć ryzykowny


           
Post 13 sie 2018, o 21:30
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Smród jest, prasa zła, ewidentnie idzie to na stworzenie złej atmosfery wokół Rzeszowa. Na rękę to Ostrowowi i nawet laik widzi, że to oni maczają w tym paluchy mając usłużnych pismaków...

Swoją drogą Ireneusz swoimi działaniami daje tym pasożytom pożywkę.

Oby tylko nie sprawdziły się czarne scenariusze bo wtedy naprawdę będziemy w czarnej d....

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 13 sie 2018, o 22:45
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
karolcia wątpię w to. Swoją drogą już niewiadomo komu wierzyć. Jedni piszą, że już jest okej, drudzy piszą o dramatach. Niedawno Nawrocki podobno był pozytywnie postrzegany przez Urząd Miasta, teraz nagle nie jest. Z jednej strony jazda zawodników, po której nie widać braku kasy, z drugiej strony Greg udający jelitówkę. Informacji jest kilkanaście i sprzeczne ze sobą...


           
Post 14 sie 2018, o 18:30
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
Czy ty wiesz co to jest rodowodem ze się na to powołujesz


           
Post 14 sie 2018, o 19:02
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
zapatista nie wiem czy to do mnie, ale ja dzisiaj nie jestem w stanie o niczym innym myśleć niż o Tomku...


           
Post 14 sie 2018, o 21:22
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
"Skłamie, jeśli napiszę, że nigdy nie pomyślałam, że nie napiszę takiego tekstu. Pięć lat temu widziałam pierwsze oznaki depresji i ogromną rezygnację. Ale później było dobrze. Życie płynęło nadal. A jednak od rana łzy same napływają do oczy i z ciężkim sercem"

http://www.speedwaynews.pl/aktualnosci/ ... -trampkach


           
Post 14 sie 2018, o 23:02
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2011, o 01:32
Skąd: Wrocław
Posty: 251

Zobacz profil 
Ta autorka artykułu linkowanego wyżej skoro widziała, że coś się zaczynało dziać, to nie mogła tego zgłosić w klubie, by psycholog porozmawiał z Tomkiem lub w inny sposób można byłoby pomóc chłopakowi???
Jaka teraz mądra jest.
I jeszcze po co opisuje, że Tomek jej mówił, że brakuje jej uśmiechu w parku maszyn, czy hasło o perfumach.

W 2006 roku, jak opisano na rybnickim forum, niestety już po czasie, jak się zachowywał Łukasz Romanek na swoim ostatnim treningu, to już było wiadomo, że sobie coś może zrobić.
Więc skoro widziałaś oznaki depresji i teraz to opisujesz, to mogłaś zareagować.
Gdybym była na Twoim miejscu, na pewno bym tego tak nie zostawiła wtedy.

Ja Go niestety nie znałam osobiście.
Owszem, zamieniłam zdania z Nim, ale nie na takiej stopie jak tamta dziewczyna.
Jej się otworzył,pokazał, co rzeczywiście czuje, a przy kibicach uśmiechnięty, pogodny.
Tak jak ostatnio w Rawiczu.


           
Post 15 sie 2018, o 11:14
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Niestety tego się już nigdy nie dowiemy co spowodowało tak drastyczne posuniecie TJ ale tak jest i to jest prawda " tylko ludzie Najodważniejsi wtargają na swoje życie" :nie: :nie: :nie:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi