Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 cze 2021, o 23:17
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 348

Zobacz profil 
I jakie efekty walnego? Wie ktoś coś?


           
Post 17 cze 2021, o 01:02
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
a jak myślisz skoro prawelskiego oceniali jego koledzy, niestety idziemy w stronę Krosna sprzed 15 lat

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 17 cze 2021, o 08:08
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 cze 2021, o 19:28
Posty: 99

Zobacz profil 
Ależ przecież kilka dni temu lepiej poinformowani koledzy z forum odtrąbili dymisję zarządu i "Prawelski już nie jest prezesem"..


           
Post 17 cze 2021, o 09:15
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Dlatego kilka dni temu napisałem, że oddanie się do dyspozycji a złożenie rezygnacji i dymisja to drugie. Czekam cierpliwie na "komunikat" zarządu (zbieram je sobie i wklejam do segregatora :D ) lub na informacje z drugiej ręki kolegów z forum co tam się wczoraj na walnym "odwaliło".

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 17 cze 2021, o 11:00
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Spokojnie, wszystko ma swoją kolejność. Zawsze będą krzykacze a organizacja ma swoje procedury. Inaczej wygląda jak ktoś odchodzi przed audytem a inaczej jak poddaje się audytowi.... Dla poważnego człowieka różnica jest znacząca...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 17 cze 2021, o 13:51
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
https://sport.interia.pl/zuzel/news-zuz ... Id,5302847

Może nie będzie tak źle

Edit: Teraz jest dobry link przez przypadek wkleiłem inny


Ostatnio edytowano 17 cze 2021, o 14:08 przez KibicRzeszowa, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 cze 2021, o 14:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
A co do spraw klubowych i walnego wnosi ten artykuł załączony powyżej?

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 17 cze 2021, o 20:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
https://www.facebook.com/rztzrzeszow/po ... 8219960951

Lipa


           
Post 17 cze 2021, o 20:16
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Czekaj, co lipa ? :lol: Że klub nie stracił sponsora, podburzanego przez sznownego Pana Drymajło ? Że będzie audyt w klubie ? Czy że klan Stachyrów nie bedzię już wraz z pieniaczem Drymajło ustalać składu na mecze ? :biggrin:

A pan Drymajło ma co robić, tyle firm na raz ogarniać fiuu fiuu

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 17 cze 2021, o 20:18
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 29 kwi 2016, o 14:06
Posty: 160

Zobacz profil 
Czemu lipa? Skoro sobie pewne rzeczy wyjaśnili i doszli do porozumienia to o to chyba chodzi. Problemem było, że wcześniej sobie nie wyjaśniali i do porozumienia nie dochodzili. Czy lepiej by było jakby wszystko je....o? Wtedy żużla w Rzeszowie chwile mogłoby nie być.


           
Post 17 cze 2021, o 20:37
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 3 paź 2017, o 14:57
Posty: 467

Zobacz profil 
Lipa,bo wiele osób nie chce Prawelskiego jako prezesa, jakim cudem w klubie znajduję się osoba ,która mówi do juniora ,że go nienawidzi?
Dlaczego junior został zawieszony za powiedzenie prawdy o braku mechanika ? W każdym normalnym klubie mechanik jest dostępny dla juniorów.
Organizacja w klubie to porażka, gdy prezesem był pan Madej, nie było takich afer. Najlepsze jest to ,że w klubie tylko 2 osoby mają dostęp do konta i w tej dwójce nie ma Madeja ,który jest wiceprezesem.


           
Post 17 cze 2021, o 22:59
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
https://www.facebook.com/27267839948245 ... 0/?app=fbl

Coraz większa lipa

@Trick mam nadzieje, że teraz ty zamiast Pana Drymajło zainwestujesz w juniorów kupisz im motocykle, ogarniesz mechanika klubowego oraz paragony z biletów dla klubu.


           
Post 18 cze 2021, o 08:12
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Proszę mnie poprawić jeśli źle coś zrozumiałem.
Walne zostało zawieszone.
Jeden ze sponsorów po rozmowie z Prawelskim znowu będzie finansował żużel.
Sponsora musiały usatysfakcjonować wyjaśnienia.
Prawelski ostatecznie zgodził się na audyt.
Prawelski dalej jest Prezesem.
Stowarzyszenie Kibiców nie chce mieć z tym nic wspólnego.
..czyli?
Kuluarowo sprawę wyciszono i zamieciono pod dywan. Nic się nie stało! I wogóle po co tyle krzyku. Macie tu cukierka w postaci jupiterów. I wogóle cieszcie się że jest żużel.
Dobrze kombinuję?

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 18 cze 2021, o 08:53
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 16 cze 2021, o 19:28
Posty: 99

Zobacz profil 
Nie do konca. O godz 15 mialo odbyc sie zebranie Zarządu na którym miedzy innymi mialy być akceptowane deklaracje przystąpienia do Stowarzyszenia nowych czlonków. Członkowie Ci to przedstawiciele wiekszych i mniejszych sponsorow,prawnicy, ekonomisci. Oczywistym jest ze przyjecie ich do grona spowodowaloby zmiane wladz klubu. W zwiazku z tym Prawelski odwolal zebranie zarzadu tlumaczac to sprawami rodzinnymi. O 17 Walne sie odbylo. Walne nie zmieniajace nic. Reszte dopowiem wieczorem.


           
Post 18 cze 2021, o 11:02
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Mhm, w oublikowanym przed momentem oświadczeniu kluczem do rozwiązania całej tej sytuacji staje się AUDYT, nieprawdaż?
I teraz czytamy:
Na wniosek Zarządu RzTŻ w najbliższym czasie zostanie przeprowadzony audyt finansowy stowarzyszenia z jego działalności od 1 lutego do 16 czerwca 2021 r. Powołana została także specjalna komisja, która zbada sposób, ilość i dystrybucję zakupionych części do motocykli w tym okresie.
Moje pierwsze pytanie: co to znaczy w najbliższym czasie? - sformułowanie, które w zasadzie znaczy tylko tyle, kiedyś tam. Gdyby napisano do dwóch tygodni, do 25 czerwca to rozumiem. Oczywiście nie jestem w ciemię bity i wiem, dlaczego w dokumentach stosuje sie takie sformułowanie.
Moje drugie pytanie: Jeśli na walnym ogłoszono przerwę, to kto? Według jakich zasad i trybu? ma powołać audytorów, określić zakres audytu itp? Podobnie jeśli chodzi o tę komisję?
Można wnioskować że ma się tym zająć zarząd. Czyli tak. Zarząd w osobie między innymi pana Prawelskiego kiedyś tam powoła audytorów, nie wiemy kto nimi będzie, przypuszczamy jedynie - logicznie rozumując, co niekoniecznie musi stać się rzeczywistością - że to będą przedstawiciele sponsorów), którzy w zakresie określonym przez ... prezesa (zarząd) będą badać sprawy z zarzutami wobec ... prezesa (zarządu). I to wszystko po tym, kiedy medialnie panowie sobie uścisnęli dłonie z uśmiechami na twarzy.
Aha ... no to ja bym tego lepiej nie wymyślił.
Możecie sobie pisać że się 'czepiam", no bo moje prawo jako kibica jest się "czepiać". W dalszym ciągu nie uzyskałem nigdzie odpowiedzi na moje pytanie i bodajże K2 o tym wspomniał: dlaczego podczas meczu z Opolem na dość dużą skalę nie wydawano ludziom paragonów do biletów? Rozumiem, że audyt mi na to odpowie? No i inne pytania: dlaczego nie ma dalej mechanika w klubie? Jeśli według zarządu go nie potrzeba to jakie jest uzasadnienie? itp itd.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 18 cze 2021, o 13:46
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Nie jestem ekspertem w tej kwestii, ale sprawa z brakiem paragonow tak mocno smierdzi walem, ze az dziwi brak jakiegos anonimowego donosu do skarbowki...


           
Post 18 cze 2021, o 16:30
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 lip 2018, o 07:37
Posty: 6

Zobacz profil 
Mecz z Opolem zakończony walkowerem. Wydarzenie sportowe nie odbyło się, tak więc można żądać zwrotu pieniędzy za coś czego nie było.

Wnioskuję, że można się ubiegać o zwrot pieniędzy za bilet. Czy ktoś z forumowiczów starał się o zwrot? Czy był potrzebny paragon do zwrotu czy nie?

Jedną kwestią jest sprzedać towar, nabić na kasę ale nie wydać paragonu (klient później nie może domagać się zwrotu bez dowodu zakupu) a w ogóle nie odnotowywać transakcji (co już jest przestępstwem).

Jeżeli się okaże, że klub stwarzał problemy ze zwrotem pieniędzy za brak paragonu a sam ich nie wydawał ... no to chyba wiedzieli już wcześniej, że mecz się nie odbędzie.


           
Post 18 cze 2021, o 19:20
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3983

Zobacz profil 
Nie było problemów. Byłem przejazdem w Rzeszowie dziś i Pani w biurze RZTŻ bez niczego zwróciła. Można było zwracać w dni powszednie między 8-16. Jak ktoś nie dał rady zwrócić, to może na ten bilet wejść w niedzielę na mecz z Landshut.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


           
Post 19 cze 2021, o 10:46
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Jest nowy mechanik klubowy :) https://www.rztz.pl/aktualnosci/przedst ... -klubowego

_________________
Obrazek


           
Post 24 cze 2021, o 13:03
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 lis 2017, o 23:40
Posty: 331

Zobacz profil 
Prawelski to najlepszy wybór jaki tylko mógł być.... https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/94597 ... y-do-ktore


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 906, 907, 908, 909, 910, 911, 912 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi