Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 sie 2018, o 15:33
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Gregory Alan nie powie wprost, że nie dostaje kasy.


           
Post 11 sie 2018, o 15:36
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Wystarczy, że powie coś innego niż "nie jestem teraz potrzebny na mecze ze słabszymi rywalami" albo że nic nie powie ;)


           
Post 11 sie 2018, o 16:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Greg nie jestem płaczkiem nie będzie się żalił przed kamerami... oby się to wszystko wyjaśniło bo to obrzucanie błotem wizerunkowo nie wpływa korzystnie ani na drużynę ani na klub.

_________________
ZKS


           
Post 11 sie 2018, o 17:29
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 kwi 2018, o 22:54
Posty: 59

Zobacz profil 
I to mi się podoba. Po co od razu ze wszystkim iść do mediów. Jeżeli faktycznie coś jest na rzeczy - to sprawy wyjaśnia się wewnątrz klubu, a jeżeli wszystko jet w porządku - prawda sama się obroni. Według mnie, niezależnie jak wygląda sytuacja z Gregiem, postawa tego zawodnika świadczy o wysokiej jego klasie (nie tylko sportowej).

Szkoda tylko, że zupełnie odwrotnie potoczyła się sprawa z Mirosławem Kowalikiem. Prezes trochę za dużo powiedział w wywiadzie (że chce go zwolnić), więc Kowalik, aby wyjść z tego z twarzą, musiał uprzedzić decyzję klubu składając wypowiedzenie. A wystarczyło sprawę załatwić wewnątrz klubu i z Panem Kowalikiem rozstać się z kulturą.

Podsumowując, uważam że zamiast udzielać wywiadów portalom, które robią wszystko żeby sprawę nagłośnić lepiej zrobić konferencję prasową przed gronem kibiców stali i wyjaśnić wszystko, na tyle, na ile to możliwe. Innym rozwiązaniem jest po prostu zaprzestanie udzielania niepotrzebnych wywiadów. Na koniec sezonu i tak poznamy prawdę, niezależnie od tego jaka ona jest.

Obyśmy tylko wrócili do Pierwszej Ligi. A co do prezesa, marzę aby wszyscy: dziennikarze, kibice itk. stosowali się do tych słów:

"Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie. Zbyt często zwodzą nas pozory."


           
Post 11 sie 2018, o 20:02
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Play Off pokażą czy jest kasa czy jej nie ma a rzęczywistość sama się okaże czy jest brutalna czy nie


           
Post 11 sie 2018, o 20:40
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 kwi 2018, o 22:54
Posty: 59

Zobacz profil 
Nie wiem czy to dobry temat na zadanie tego pytania, ale spróbuję. Kupiłem dzisiaj w stoisku w Plazie bilet na jutrzejszy mecz. Jednak zapomniałem, że od teraz bilety są podzielone na nowa i starą trybunę. Niestety mój bilet jest przydzielony do starej trybuny mimo iż preferuję nową. Teraz pytanie.

Czy ten podział dotyczy tylko strony bramy przez się wchodzi? Czy mimo że wejdę od strony starej trybuny i posiadam bilet na starą trybunę będę mógł po wejściu przez bramkę na starej trybunie przejść na nową trybunę drogą prowadzącą od bramy wjazdowej?

Wiem że ostatnio na meczu było to możliwe tylko nie jestem pewien czy ten podział biletów to zmieni?


           
Post 11 sie 2018, o 21:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
A Ty pokazujesz że twoje posty są do niczego.
Żenujący poziom twoich wypocin.
Aż się nie chce czytać tego...

W każdej sensacji jest coś prawdy.
Zaległości są i zawsze będą w żużlu.
Poczekajmy do końca sezonu, wtedy się podsumuje osiągnięcia Irka.

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 11 sie 2018, o 22:45
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Grega dzisiaj chyba w Szwecji dopadła jelitówka, bo słaby występ bardzo.


           
Post 11 sie 2018, o 23:25
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
SpeedwayFan7 napisał(a):
słaby występ bardzo.

Słaby. Zimny prysznic nie zaszkodzi. Powinien się teraz "odbudować". Najlepiej w 2PLŻ. Ale trzeba chcieć przyjechać 8-)

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 12 sie 2018, o 00:15
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Tor jaki był, każdy widział - Greg co miał osiągnąć w karierze, to już osiągnął i lepszy nie będzie. Minimalizując ryzyko jedzie spokojnie do emerytury - chyba, że go Irek zaskoczy, to jeszcze w przyszłym roku pożegnalny kontrakt za bańkę+ w Elidze strzeli. A szarpią młodsi lub Ci, którzy mają młodsze dziewczyny ;)


           
Post 12 sie 2018, o 09:47
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Zróbcie z tym co chcecie, ale przed meczem z Rawiczem Greg miał jelitówkę - ok, przed meczem z Bydgoszczą - Prezes: "Polonia to słaby rywal, nie chcieliśmy żeby Greg jechał, bo potrzebujemy go zdrowego na PO, nie wiemy, czy skorzystamy z jego usług przed PO"; przed meczem z Poznaniem - Prezes: "zachowanie Grega jest dziwne, już nawet oferowałem mu apartament w zamian za zaległe pieniądze"

Do tej pory było tłumaczone, że Grega nie potrzebujemy, aż tu nagle wywiad, że Greg zachowuje się dziwnie ;)


           
Post 12 sie 2018, o 10:29
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Najmrocki sam się zachowuje dziwnie co rusz to co innego mówi in sam nie wie co chce chyba go pazerność gubi, zamiast jeść łyżeczką to on od razu chochlą , nie tedy droga panie prezesie czas się opamiętać :młotek:


           
Post 12 sie 2018, o 10:39
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Następny artykuł będzie typu:
Nie rozumiem zachowania Grega przestał odbierać telefony itp itd nie wspomoże nas w play off. O ile w ogóle w nich wystartujemy.


           
Post 12 sie 2018, o 10:52
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Niech Najmrocki zapłaci kare za Schleina i niech jedzie Australijczyk po to go zatrudnił więc niech da mu szanse


           
Post 12 sie 2018, o 10:52
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Dlaczego Najmrocki ? I skąd kasę wziąć na Schleina ?


           
Post 12 sie 2018, o 10:57
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Najmrocki tak żeby było wesoło a żeby były Play Off musi być kasa tyle w temacie


           
Post 12 sie 2018, o 11:15
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Dzień dobry.
Nazwam się Jan i od 40 lat jestem wiernym żużlowym kibicem Stali Rzeszów. Nie udzielałem się do tej pory na forum, ale ostatnie wydarzenia zmusiły mnie do zmiany te decyzji. Mój znajomy, który naprawiał pralkę u pewnego mechanika........ Pewne info panie.
Ciekawie się na tym forum porobiło, wysyp nowych użytkowników, którzy cisną ostro.

Jak widać środowisko tzw. sponsorów i prezesów klubów to zamnięte środowisko, które niczym Salon nie jest w stanie zaakceptować jakiegoś nowego, który nie dość, że chce wejść do środowiska, to jeszcze chce górować nad tym środowiskiem. A, że nowy prezes popełnia szkolne błędy i plecie w wywiadach straszne głupoty.
Pozostaje jedynie nadzieja, że na Stali przeżyło się Weste, VanPura, KKER, Jasola, foliowego okupanta, przeżyje się, Daj Boże, i mało rozgraniętego Irka.


           
Post 12 sie 2018, o 11:20
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
A firma "Faraon" to pies 8-)
edit:

Stal w tym roku awansuje więc bez paniki...a konkurencji niech gul skacze :bat:

_________________
1960-1961-0000


           
Post 12 sie 2018, o 12:11
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Awansuje? tylko musi pojechać w optymalnym składzie ale na razie jest to zagadką


           
Post 12 sie 2018, o 15:23
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
kamyk napisał(a):
i mało rozgraniętego Irka.

Niech zatrudni ogarniętego osobistego rzecznika prasowego


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 736, 737, 738, 739, 740, 741, 742 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi