Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 wrz 2018, o 15:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Kuk, pisałeś, że to prawda więc odnieś się do tematu. Jak dla mnie zasłużyłeś na dożywotniego bana...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 13 wrz 2018, o 16:31
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... em/mh4v22d

jest odpowiedź.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 13 wrz 2018, o 17:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Szkoda rzucac komorka, Jasiek pewnie sie rozlaczyl, ale oczywiscie "rozlaczyl sie" nie robi takiej gownoburzy jak jeb*al sluchawka 8-)


           
Post 14 wrz 2018, o 06:53
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Kuk, pisałeś, że to prawda więc odnieś się do tematu. Jak dla mnie zasłużyłeś na dożywotniego bana...


Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem posty a później kogoś oskarżaj.
Napisałem wyraźnie że kiedyś na treningu widziałem podobna sytuację gdy Jasiek przeklinałatwo itp a było to jeszcze pod koniec maja. Między innymi była wtedy sprzeczka z Mirkiem Kowalikiem co w poście jest napisane.
Co do sytuacji opisywanej przez matkę adapta napisze jeszcze raz sytuacja miała miejsce. Koniec kropka.


           
Post 14 wrz 2018, o 07:48
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Wywiad z prezesem:

https://plus.nowiny24.pl/zuzel-ireneusz ... r/13489511

Wszystko u pana, w Stali Rzeszów gra?

Cały czas wszystko jest pod górkę. Niemal bez przerwy są na nas hejty i ataki, itd. A widzi pan jak jest faktycznie. Jest OK.

W ten piątek we francuskim Lamothe Landerron startuje Diamond Cup. To pana dziecko?...

Tak, w piątek jest pierwszy start. Potem mamy kolejno Szwecję, Słowenię. Finał miał być w Rzeszowie, niby wszystko przygotowane jest na Rzeszów, ale Urząd Miasta nie chce nam pomóc. Ja mam bużet 2 miliony na produkcję plus nagrody. Turniej pokaże TVP, która ma cztery razy większą oglądalność niż stacja, która proponowała transmisję na żywo, a miasto mówi, że nie może nas wspomóc. Tu nie chodzi o wielkie pieniądze, tylko o symbol, samo chcenie. Ładuje się pieniądze w boks, piłkę, która jaka jest, każdy widzi, a żużel jest wiecznie „be”, choć na żużel przychodzi najwięcej ludzi, jest najwięcej kibiców.

Zmieni pan Rzeszów, jako miejsce finałowych zawodów na inne miasto?

A jakie mamy wyjście, jeżeli ktoś nas nie chce? Wstępnie zainteresowanie wyraziła Łódź. Chłopaki mieli rozmawiać także Krosnem i Częstochową. Nie wciskam się tam, gdzie mnie nie chcą. Być może przewieziemy naszych kibiców autokarami do innego miasta.

A co z ligą?

Nie przegraliśmy ani jednego meczu, odpukać w niemalowane, jak się wszystko uda, to nie przegramy. Zrezygnowałem z udziału Karola Barana i Edwarda Mazura w Diamond Cup, oni nie jadą do Francji, aby jak najlepiej przygotowali się do finału z Ostrovią. Jadą tylko od nas Luke Becker i Greg Hancock. Z Francji prosto polecimy do Ostrowa. Jeśli nie przegramy do końca sezonu, to będziemy od 15 lat pierwszą drużyną, która w lidze nie przegrała ani razu. Prasa o nas pisze, telewizja pokazuje, a tu taki afront. To naprawdę boli.

W Lamothe Landerron, mimo absencji Barana, Mazura wystartuje cała stawka ?

Tak, choć trwają play-offy i jest ciężko. Stal Gorzów zablokowała start Grzegorza Walaska. Woleli zostawić go na ligę. Nie dziwię się. Grzesiek pojedzie w kolejnym turnieju.

Co pan powie o drużynie?

Jest dobra atmosfera, mamy dobry skład, ale garną się do nas na przyszły sezon drzwiami i oknami inni zawodnicy. Dalej chciałbym ciągnąć passę bez porażki. Także w pierwszej lidze...

Czyli nie tylko pan myśli, ale działa z myślą o przyszłym sezonie...

Mamy już prawie dogranych zawodników młodzieżowych. Jak wszystko dopniemy, to praktycznie nie będzie na nas mocnych w zawodach juniorskich. Stawka pozostałych zawodników też będzie mocna.

A co z Luke Beckerem? Zostanie. Rozmawiał pan z nim?

Oczywiście, że tak. Becker to jest przyszłość. Wziąłem go do diamentowej ligi, bo on potrzebuje jazdy. Jest bardzo ambitny. Dla niego najważniejszy jest żużel. Pokierujemy go tak, że będzie szalał na torze. Będzie jeszcze lepszy od Morrisa.

Trener Lech Kędziora też jedzie z wami do Francji?

Oczywiście. Myślę, że zostanie z nami na przyszły rok, jest fachowcem, jest zaangażowany. Podoba mu się atmosfera u nas. Jesteśmy najlepiej płacącym klubem. To wiemy. To co piszą, że chłopaki mają niezapłacone, to jest bzdura. Na przykład Morris ma zapłacone łącznie z Ostrowem. Wiemy, że w innych drużynach nie jest już tak wesoło.

Kupił pan samochód dla kibiców z Francji?

Tak. W każdych zawodach wśród kibiców rozlosujemy samochód. Zgodnie z obietnicą we Francji będzie to Toyota Aygo. Z Francji i Słowenii relację przeprowadzi Podkarpacie Live, natomiast ze Szwecji i Polski transmisję na żywo pokaże TVP. To nie jest mała sprawa...


           
Post 14 wrz 2018, o 09:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Więc tak, Panie Ireneuszu, prezesie nasz kochaniutki
1. Proszę w trakcie trwającego sezonu nie używać (nie pierwszy raz zresztą) w wywiadach argumentu , że żużele walą drzwiami i oknami, bo nawet jeśli tak w rzeczywistości jest to teraz nie miejsce i czas na wyciąganie czegoś takiego z rękawa (biorąc pod uwagę obecnie zakontraktowanych zawodników). Na nikim z Pana oponentów nie robi to wrażenia. Owszem po sezonie można zacząć się bawić w takie gierki
2. Impreza poza Rzeszowem? Jak nas nie chcą to zabieramy zabawki i idziemy do innej piaskownicy? Rozumiem Pana rozczarowanie współpracą (lub jej brakiem) z ratuszem ale primo to trochę dziecinne (znowu wlał Pan paliwo dla hejterków), secundo każdy, kto choć trochę ma pojęcia o biznesowych negocjacjach od razu wyczuje tutaj smrodek lekkiego szantażyku :) Scenariusz rozgrywania tego gdzieś indziej to w zasadzie popalone wszystkie mosty, które może odtworzyć już zupełnie inna ekipa samorządowców po wyborach. Ale wie Pan, wybory wyborami, ciul tam wie kto je ostatecznie wygra. czasem z deszczu pod rynnę się wpada.
3. Ratusz (personifikuje tera), jakkolwiek by się na Pana obraził byłby skończonym idiotą nie chcąc się z Panem w jakikolwiek sposób dogadać, wiedząc że będzie TVP a stadion rzeszowski i zawody może oglądać cirka kilkaset tysięcy ludzi minimum. Nigdy ratusza nie będzie stać na podobną i alternatywną reklamę miasta i żużla w jakiejkolwiek TV śniadaniowej. Po prostu przed wyborami strzeli sobie boleśnie w kolano.
Mimo wszystko Oferma liczy na to że w październiku wybierze się na H69 oglądnąć fajne zawody.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 14 wrz 2018, o 10:40
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
Artykuł jednak jest prawdą. To nie pierwsza sprzeczka Stachyry z rodzicami. Sam widziałem kiedyś taką sytuację jak Jasiek krzyczał przeklinał i wyzywał na treningu jednego z rodziców oraz Mirka Kowalika.

Kuk1986 napisał(a):
Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem posty a później kogoś oskarżaj.
Napisałem wyraźnie że kiedyś na treningu widziałem podobna sytuację gdy Jasiek przeklinałatwo itp a było to jeszcze pod koniec maja. Między innymi była wtedy sprzeczka z Mirkiem Kowalikiem co w poście jest napisane.
Co do sytuacji opisywanej przez matkę adapta napisze jeszcze raz sytuacja miała miejsce. Koniec kropka.


Z dwóch twoich postów ewidentnie wynika, że prawdą jest jakoby Stachyra :cenzura: babce, a dowodem na to jest fakt że trzy miesiące wcześniej darł japę na Kowalika, następnie insynuujesz że do prawdy dochodzisz gdyż Stachyra jest zamieszany w incydent - nieważne czy on uderzył czy jego uderzono, istotne że się tam przewija.


           
Post 14 wrz 2018, o 12:46
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Forum jest chyba po to żeby wyrażać swoją opinię nawet jeżeli jest ona niekorzystna dla klubu. Ja to robię i przytaczam fakty. Kiedyś byłem świadkiem podobnej sytuacji. Teraz tego nie widziałem lecz według informacji jakie posiadam taka sytuacja miała miejsce.


           
Post 14 wrz 2018, o 12:52
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Kuk masz lipne informacje ;)


           
Post 14 wrz 2018, o 15:03
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
Teraz tego nie widziałem lecz według informacji jakie posiadam taka sytuacja miała miejsce.
Jaka sytuacja? Sytuacja że był jakiś niewyjaśniony incydent, czy że Stachyra na 100% uderzył tę babkę?


           
Post 14 wrz 2018, o 15:03
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Kuk, jeśli mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem, to w takim razie jak interpretować twoje wpisy? Bo albo ja mam problem z recepcją tekstu, albo ty masz problem ze zrozumieniem tego co piszesz... pisząc eufemistycznie...
I jeszcze jedno, jak okaże się, że mijasz się z prawdą i monitoring nie potwierdzi rewelacji mamuśki niedoszłego żużlowca zniknij sam z tego forum... Amen

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 14 wrz 2018, o 16:46
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 kwi 2018, o 22:54
Posty: 59

Zobacz profil 
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Mimo wszystko Oferma liczy na to że w październiku wybierze się na H69 oglądnąć fajne zawody.


Mam nadzieje, że Pan prezes to czyta. Ja również chciałbym aby te zawody odbyły się w Rzeszowie. Panie Prezesie Nawrocki, przecież to zdanie mieszkańców i kibiców jest najważniejsze a nie ratusza. Jestem przekonany, że większość z nas chciałaby aby finał Speedway Diamond Cup odbył się w Rzeszowie.


           
Post 14 wrz 2018, o 17:58
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Mam zniknąć bo źle mówię o klubie ? A co jeżeli nie mijam się z prawdą ? Znikniesz Ty ? Śmieszne.


           
Post 14 wrz 2018, o 19:04
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Nie, nie zniknę z tego powodu, bo co by się nie okazało nikt mi oszczerstwa i kłamstwa nie zarzuci... A twoja reputacja wisi na włosku. Jeśli masz odrobinę honoru, będziesz wiedział jak się zachować. Bez odbioru...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 14 wrz 2018, o 20:20
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Tak właśnie. Ja nie zarzucam nikomu kłamstwa. A Ty widzę masz problem z moją osobą i coś ci caly czas nie pasuje. Także może omijaj moje posty nie czytaj i daj mi święty spokój. A jak się potwierdza moje informacje to będę czekał na post z przyznaniem mi racji. A nawet nie z przeprosinami. Dziękuję


           
Post 14 wrz 2018, o 20:35
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
marc120 napisał(a):
Jestem przekonany, że większość z nas chciałaby aby finał Speedway Diamond Cup odbył się w Rzeszowie.

Tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę, a nie o to kto czego chce :D

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 14 wrz 2018, o 21:07
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Rzeszow nie gwarantuje ani frekwencji ani ciekawego scigania, wiec przy takiej postawie wladz miasta ta decyzja nie dziwi. Wiadomo, ze aspekt finansowy nie jest bez znaczenia.

PS
W razie zawodow w Rzeszowie oczywiscie bede.


           
Post 15 wrz 2018, o 06:16
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Kuk1986 napisał(a):
TA jak się potwierdza moje informacje to będę czekał na post z przyznaniem mi racji. A nawet nie z przeprosinami.
A co zrobisz, jeśli się nie potwierdzą?


           
Post 15 wrz 2018, o 07:33
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Tak jak pisał twój poprzednik. Jak moje informacje się nie potwierdzą to zniknę z forum i będziesz miała spokój z moją osobą. A co jeżeli się potwierdzą i nie mijam się z prawdą ? Kolejna do przeprosin ?
Na zdrowy rozsądek myślisz że kobieta która oskarża Janusza szła by do ratusza po nagrania jakby ten nic nie zrobił ? Poszła z siebie zrobić idiotke ? Ciekawe


           
Post 15 wrz 2018, o 07:49
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3134

Zobacz profil 
Panowie proponuję wziąć na wstrzymanie. Takie przepychanki słowne nic nikomu nie dają - zawsze można użyć prywatnych wiadomości. Zaraz znowu jakaś CIOTA z Przeglądu :cenzura: coś przeczyta i będzie pisał jakieś wymiociny. Poczekajmy na oficjalne informacje i wtedy możecie się zastanowić kto co zrobi bądź napisze.
Kuk - moderatorem nie jestem, ale zapoznaj się z regulaminem p.2.13 odnośnie cytowania postów :piwo:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: NoBi i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi