Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 lis 2017, o 00:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Nie dam, bo wtedy Ty nie kupisz. Mogę dać komuś, kto i tak by biletów nie kupił . Jeśli dał bym komuś kto i tak by kupił to klub będzie na 0, ja na - a ktoś będzie skąpa swina. Dlatego wole wyrzucić

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 15 lis 2017, o 00:15
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Jak chcesz dać komuś kto i tak by nie kupił to daj byłej Pani Prezes :D


           
Post 15 lis 2017, o 00:20
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1597

Zobacz profil 
Dobry pomysł z tymi karnetami, ale zamiast wyrzucania, lepiej oddać komuś kto do tej pory na żużlu nie bywał. Ja też kupuję, choć nie mieszkam w Rzeszowie. Czas zacząć budować Stal Rzeszów. Kibic to ważna część.

_________________
***** ***


           
Post 15 lis 2017, o 00:28
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
A może taka zbiórka ? Kupmy ile się da tych karnetów i dajmy np. Dzieciom z domu dziecka . Tylko wtedy trzeba by ogarnąć ile tych dzieci jest, tak żeby nikt nie został pominięty. Trzeba by najpierw wytypować dany dom dziecka i sprawdzić ilość dzieci. No i chętnych musiało by być sporo, przecież ja nie dam rady kupić 30 karnetów :?

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 15 lis 2017, o 01:03
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2017, o 00:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 29

Zobacz profil 
Pomysł z karnetami genialny. Pisze się na to.


           
Post 15 lis 2017, o 05:20
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2221

Zobacz profil 
kamyszyn napisał(a):
Zgadzam sie z przedmowca ze Gosc ma lep na karku
Jaki lep, może jeszcze muchy lezą? :mrgreen: Nie błaznuj już
Trick napisał(a):
Kupmy ile się da tych karnetów i dajmy np. Dzieciom z domu dziecka . Tylko wtedy trzeba by ogarnąć ile tych dzieci jest,
To już nie będzie za darmo do 16 lat?


           
Post 15 lis 2017, o 06:30
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Tego to nie wiem, to był pomysł AL :biggrin:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 15 lis 2017, o 09:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):

Klimat się z lekka oczyścił, więc gdyby Irek zorganizował zbiórkę na dobry początek sezonu 2018 jak ongiś Andrzej próbował, to deklaruję kwotę 10.000 x większą, od tej którą wpłaciłem wtedy.


Mnożąc przez zero możesz zadeklarować nawet i kwotę równą PKB kraju.


Darmowych biletów jak za Andrzeja raczej nie będzie... Warto już to mocno komunikować i uprzedzić potencjalne narzekania malkontentów. Skoro marka ma być mocna to nie może być za darmo... A jak dla kogoś bilet o wartości 3 a nawet 4 paczek papierosów to dużo... to tylko jego problem.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 15 lis 2017, o 10:29
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1597

Zobacz profil 
To prawda, z drugiej strony gdyby udało się utrzymać tę promocję, że do 16 roku życia za darmo, a bilety powiedzmy w cenie 15-25 to mieliby frekwencyjny super sukces i po prawdopodobnym awansie nawet znaczna podwyzka cen biletow nikogo by nie odstraszyla. Pamietajmy, ze mimo zapowiadajacego sie najwyzszego poziomu 2 ligi w historii to dla wielu wciaz jakas podrobka zuzla.

_________________
***** ***


           
Post 15 lis 2017, o 10:55
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Sporo wycieczek ignorowałem... mnoży się razy, a dzieli się przez, to po pierwsze. Po drugie, nie można wpłacić kwoty zero - wpłaciłem 1 gr z jasnym przesłaniem w tytule przelewu, do czego zachęcałem na forum; Andrzej ze zbiórki się nie rozliczył. Po trzecie, sprawdź ile kosztuje paczka papierosów i przemnóż ją razy 3 lub 4, a następnie popatrz na ceny biletów w innych klubach II ligi - dobrze wycenione bilety i cała polityka karnetowo-biletowa to kwestia klubu, a nie problem kibica. Osobiście uważam, że darmowe wejściówki dla osób poniżej 16 roku życia to jednak rozrzutność, ale wtedy sytuacja była inna i nawet przy podniesieniu limitu do 40 roku życia byłby problem z zapełnieniem stadionu w ówczesnych realiach.

Jakiś poziom darmowych wejściówek trzeba zachować, a czy to będzie 7, 10, czy 13 lat to już pasuje jakieś symulacje odpalić , np. na bazie sprzedawanych biletów i karnetów normalnych vs. ulgowych w zeszłych sezonach. Do tego pakiety rodzinne, partnerskie, rodzicielskie, dla dziewczyn i co kto jeszcze wymyśli i przełoży się na sprzedaż. Na pewno karnety odpalić trzeba przed Mikołajem, żeby można było kupować je na prezenty w jakiejś progresywnej ofercie. Później, przy sprzedaży on-line można bawić się czasem i w zależności od daty zakupu, przeciwnika, ilości kupowanych i sprzedanych biletów ustawiać ceny. Do tego zakłady pracy, które mogą z funduszu socjalnego finansować lub współfinansować takie rzeczy pracownikom. Można podzielić wszystkie szkoły podstawowe i średnie w województwie przez liczbę zawodów ligowych i pogrupować je w ten sposób - na każde zawody można za darmo wpuszczać jedną grupę szkół. W każdej szkole może być ktoś na wzór ambasadora Stali Rzeszów, który na miejscu prowadziłby konkretne i określone działania marketingowe. Chodzi o to, żeby żużel i Stal były stylem życia, a nie wizytą na stadionie w niedzielę raz na 3 tygodnie. Pomysłów jest sporo, można podejrzeć je nie tylko w innych klubach, ale też przy innych imprezach, niekoniecznie sportowych, czy rezerwacjach przejazdów. Stadion ma pojemność 12 tyś. i fajnie byłoby zapełnić go niemal w całości - zrobić obrót przy maksymalnie wysokiej marży, bo koszty organizacji imprezy, czy będzie to 2, czy 12 tyś. ludzi są z grubsza stałe. Klimat i szansa jest ;)


           
Post 15 lis 2017, o 12:11
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Jakichby słów nie używać to zarówno mnożenie jak i dzielenie zera daje ten sam wynik... 1 grosz faktycznie zmienia tutaj sporo... No cóż przyznaję się, że nie jestem wiernym czytelnikiem twych postów stąd nie przypuszczałem, że jakikolwiek grosz w spółkę Andrzeja włożyłeś sądząc po twym malkontenckim nastawieniu względem niej.
A ile kosztują papierosy tego nie wiem, to tylko przykład obrazowy.

Jedno jest pewne polityka biletowa musi się zmienić. Bo nikt nie może oczekiwać produktu dobrej jakości za darmo, za wyjątkiem promocji.

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 15 lis 2017, o 12:21
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Różnica pomiędzy mnożeniem lub dzieleniem zera, a jedynki jest zasadnicza - jakkolwiek, z ostatnim zdaniem zgadzam się w zupełności ;)


           
Post 15 lis 2017, o 13:28
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 9 kwi 2006, o 21:42
Posty: 385

Zobacz profil 
Trick napisał(a):
A może taka zbiórka ? Kupmy ile się da tych karnetów i dajmy np. Dzieciom z domu dziecka . Tylko wtedy trzeba by ogarnąć ile tych dzieci jest, tak żeby nikt nie został pominięty. Trzeba by najpierw wytypować dany dom dziecka i sprawdzić ilość dzieci. No i chętnych musiało by być sporo, przecież ja nie dam rady kupić 30 karnetów :?

Te dzieci muszą czymś przyjechać na mecz i też musi być z nimi opiekun. Takie rzeczy to powinny leżeć po stronie klubu. Można takie akcje przeprowadzić na meczach ze słabszymi przeciwnikami jak np. Rawicz. Wzorem klubów piłkarskich można kilka rzeczy z marketingu przenieść na żużel.
Kibice powinni moim zdaniem koncentrować się na takich akcjach ja Niebieski Mikołaj etc.

_________________
SZANUJ WYCHOWANKA SWEGO BO NIE BĘDZIESZ MIAŁ ŻADNEGO!!


           
Post 15 lis 2017, o 14:30
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2221

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Po trzecie, sprawdź ile kosztuje paczka papierosów i przemnóż ją razy 3 lub 4,
Może on pali jakieś ukraińskie siano z przemytu za 4 zł? :D
Liwer napisał(a):
Pamietajmy, ze mimo zapowiadajacego sie najwyzszego poziomu 2 ligi w historii to dla wielu wciaz jakas podrobka zuzla.
Zwłaszcza przy wynikach 68-22 w Rzeszowie


           
Post 15 lis 2017, o 15:46
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Karolcia,
nie wiem czy "on" tyczy się mnie... Jeśli tak to zachęcam do lektury tego co pisałem poprzednio w odpowiedzi na wpis R. Może to zobrazuje ci cokolwiek w temacie papierosów... Nie wiem ile kosztują i współczuję tym, którzy muszą wiedzieć ile to badziewie kosztuje...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 15 lis 2017, o 16:42
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2221

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Nie wiem ile kosztują
To po co piszesz że bilet to równowartość 3-4 paczek szlugów skoro nie wiesz ile kosztują, a tym samym niewiadoma jest cena biletu?


           
Post 15 lis 2017, o 16:56
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
3-4 paczki fajek, to przecież 15-20 butelek piwa ;)


           
Post 15 lis 2017, o 18:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Karolcia,
To był przykład obrazowy - jeżeli wiesz co to znaczy... Zresztą nikt na ten moment nie wie ile bilety będą kosztować, więc trudno o odnośniki konkretne...
Ty wiesz ile kosztują szlugi z przemytu, Ritche wie ile kosztują szlugi oryginalne i potrafi je przeliczyć nawet na piwa, więc jeśli poznamy ceny biletów będziecie mogli sobie ustalić dokładne przliczniki biorąc oczywiśce poprawkę na dane z KRSu... :)

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 15 lis 2017, o 19:59
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Mi się wydaję że bilety będą po masło 2x + 10 jajek a ulgowy masło + 5 jajek dla ludzi z wysokim cholesterolem wstęp gratis :tak:

_________________
ZKS


           
Post 15 lis 2017, o 20:01
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
20 zł - normalny
10 zł - ulgowy
Dzieci do lat 16 za darmo
Tak to ja widze :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 677, 678, 679, 680, 681, 682, 683 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi