Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 paź 2018, o 13:34
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Przytoczę wypowiedź Piotra Więckowskiego (menadżer Lublina):
Cytuj:
Ja wszystkim zainteresowanym radzę z dużą ostrożnością podchodzić do informacji podawanych przez portale zajmujące się naszą dyscypliną. Są to portale plotkarskie. Tam liczy się sensacja, nie ma to wiele wspólnego z rzetelnością. Ta informacja do mnie nie dotarła, natomiast do tych wszystkich newsów podchodzę z dużym dystansem, wielokrotnie czytałem rzeczy wyssane z palca.

Myślę, że warto przestać panikować i po prostu poczekać.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 12 paź 2018, o 13:34
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2018, o 19:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
Stalowy44 napisał(a):
SDC to dramat, ale ruszcie trochę głową. Wierzycie PS, czy Hancockowi ? Chyba nie takie trudne to do ogarnięcia ;)


Nie masz racji. A jaką masz pewność że to słowa Hancocka? Że nie gada tak bo musi? Właśnie o tym mówię cały czas. Tutaj nie wiadomo kto mówi prawdę albo ciut tej prawdy i co się dzieje w klubie. Ja to widzę tak niestety że albo nie wystartujemy w pierwszej lidze i klub ogłosi upadłość albo minimum za dwa lata tak będzie i Nawrocki podziękuje. A tu proszę podrażniliśmy Krosno i jaki tego skutek? Wilki Krosno z normalnymi prezesami i planami a nie jakimś sci-fi i diamentami.


           
Post 12 paź 2018, o 14:53
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 4 sie 2010, o 10:12
Posty: 348

Zobacz profil 
Greg amerykański to nie Greg Walasek. Amerykaniec nigdy nie powie że coś jest nie tak z kasą, co najwyżej powie, że pewne sprawy muszą zostać poukładane.

PS. O godzinie 12:45 Przegląd podał, że Woryna zostaje w ROW. O godzinie 14:28 SF podaje że Woryna opuszcza klub z Rybnika. :razz:


           
Post 12 paź 2018, o 15:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Redaktor Puka już zmienił treść artykułu :wysmiewacz:


           
Post 12 paź 2018, o 16:13
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Irka pasowałoby zaprosić i żeby się przyglądnął jak wygląda marketing w piłkarskiej odsłonie. Dzisiaj do ekipy dołączyła Dakar Toyota i przeznaczyła dla nich 3 samochody. Da się? Da się


           
Post 12 paź 2018, o 16:38
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
Oczywiście że się da tylko trzeba mieć porządny marketing pomysły Irka nie wyszły to nic nie robili i teraz siedzą i kwiczą. WSTYD Krosno może my nie ten Janik i jego koleżanka Aurelia dawno powinni być za drzwiami chyba że nie o nową jakość tu chodzi a o jakieś układy między tą trójką. Ta kobita po polsku pisać nie umie. Zerknijcie na opis jak się ubiegać o akredytację chyba że już zmieniła. Ech..... szkoda nerwów oby to się wszystko unormowało


           
Post 12 paź 2018, o 16:53
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2018, o 19:43
Posty: 27

Zobacz profil 
RychuZKS napisał(a):
Irka pasowałoby zaprosić i żeby się przyglądnął jak wygląda marketing w piłkarskiej odsłonie. Dzisiaj do ekipy dołączyła Dakar Toyota i przeznaczyła dla nich 3 samochody. Da się? Da się


Już wcześniej pisałem o przyjęciu strategii marketingowej z sekcji piłkarskiej. Od czegoś takiego powinno się zacząć budowanie klubu. Na pewno osoba która w tym momencie prowadzi marketing w s. piłkarskiej by pomogła również s. żużlowej. Btw. mam nadzieję, że to co aktualnie dzieje się z piłkarzami to początek normalności w rzeszowskim futbolu i w końcu zobaczymy drużynę z naszego miasta w najwyższej lidze.


           
Post 12 paź 2018, o 16:57
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
O piłke sie nie martwie wyglada to jak na razie dobrze i czuje ze moze byc awans.Co do żużla Irek musi wywalic wszystkich z klubu i wziąc ludzi nowych z ambicjami,których w Rzeszowie nie brakuje.


           
Post 12 paź 2018, o 17:13
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Trochę to smutne, że kopana, na którą chodzi 400 osób tak super działa, jeżeli chodzi o marketing itp. Tak jak KibicRzeszowa pisze. Nawrocki powinien wywalić cały zarząd i zatrudnić nowych, kompetentnych ludzi.


Ostatnio edytowano 12 paź 2018, o 17:26 przez Stalowy44, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 12 paź 2018, o 17:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Polecam spojrzec na ich kanał #H69TV filmiki są na najwyższym poziomie.


           
Post 12 paź 2018, o 18:12
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Nic straconego. Jak nam prezes nie wymięknie, to może być tylko lepiej. Jest się od kogo uczyć, trzeba się uczyć i naprzód, a będzie dobrze. Kopana tkwiła ponad 20 lat w marazmie. Poza tym można mieć marketing, a i tak kicha. Patrz... Motor Lublin.


           
Post 12 paź 2018, o 19:00
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Aurelia jest ładna, fajna i chętnie bym się z nią umowil, ale programy zawodow jej autorstwa czy marketing jako calosc to dramat.

PS W pilce nadal jest jeszcze sporo do posprzatania, ale tam wpadki nie sa tak medialne, wiec praktycznie bez wplywu na wizerunek.


           
Post 12 paź 2018, o 19:06
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
KibicRzeszowa napisał(a):
Wywiad z Gregiem jemu wierze bardziej niz ps


Za czasów zatorów płatniczych we Włókniarzu Greg też nie narzekał publicznie, po prostu nie przyjeżdżał na mecz bo "ojciec zachorował" czy z powodu innego rozwolnienia.


           
Post 12 paź 2018, o 19:33
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Cytuj:
Jest się od kogo uczyć, trzeba się uczyć

jedno ale , trzeba chciec

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 12 paź 2018, o 20:58
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
k44 napisał(a):
Aurelia jest ładna, fajna i chętnie bym się z nią umowil, ale programy zawodow jej autorstwa czy marketing jako calosc to dramat.

Jakie masz uwagi do programów?

Damian92 napisał(a):
Stalowy44 napisał(a):
SDC to dramat, ale ruszcie trochę głową. Wierzycie PS, czy Hancockowi ? Chyba nie takie trudne to do ogarnięcia ;)


Nie masz racji. A jaką masz pewność że to słowa Hancocka? Że nie gada tak bo musi?

Poczytaj temat na forum o Diamond Cup, tam opisałem genezę wywiadu z Gregiem.

Bawi mnie to, że te artykuły, które cytują słowa Grega (a było kilka, w których mówił, że zamierza wypełnić kontrakt) , są odbierane przez niektórych mniej poważnie niż jakieś zwykłe ploty i domysły rodem z PS i SF.


           
Post 12 paź 2018, o 21:07
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Grembi, a nie wiesz może kiedy Irek ma zamiar spłacić Morrisa ?


           
Post 12 paź 2018, o 21:10
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Grembi napisał(a):
Jakie masz uwagi do programów?


Na pierwszy rzut oka amatorski skład, robiony chyba w Paint albo Wordzie.
Pikseloza niektórych zdjęć, bądź grafik.
Mało wywiadów, brak statystyk.


           
Post 12 paź 2018, o 21:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
k44 napisał(a):
Grembi napisał(a):
Jakie masz uwagi do programów?


Na pierwszy rzut oka amatorski skład, robiony chyba w Paint albo Wordzie.
Pikseloza niektórych zdjęć, bądź grafik.
Mało wywiadów, brak statystyk.

Jeśli dalej będę miał coś w tej kwestii do powiedzenia to ilość wywiadów w przyszlym sezonie powinna być większa, statystyki to też uwaga, którą zapamiętam. Na resztę nie mam bezpośrednio wpływu, mogę tylko zwrócić na to uwagę w klubie :wink:

Stalowy44 napisał(a):
Grembi, a nie wiesz może kiedy Irek ma zamiar spłacić Morrisa ?

Większa część została już uregulowana, kiedy reszta? Nie mam pojęcia, to sprawa Prezesa, ja również mam nadzieję, że jak najszybciej


           
Post 12 paź 2018, o 21:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1919

Zobacz profil 
Oby Irek się spieszył, żeby nam Nick nie uciekł do Rybnika. No i ciekawe co będzie ze wzmocnieniami. O ile Walaska przeboleję to Linusa Sinusa nie zdzierżę. Jego to Becker zje.


           
Post 13 paź 2018, o 16:34
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
@Grembi możesz zrobic wywiad z Morrisem :D?Od przyjscia do Stali nie było z nim w mediach zadnych wywiadow a chetnie bym poczytał co ma do powiedzenia na temat startow w Stali i planu na przyszlosc ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi