Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 30 paź 2018, o 10:16
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Nie bardzo wiem co w tym śmiesznego. Jednocześnie dodam, że sezon 2017 również nie jest do końca spłacony.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 paź 2018, o 10:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1928

Zobacz profil 
Dla mnie to jest już śmieszne.


           
Post 30 paź 2018, o 11:07
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 paź 2018, o 11:36
Posty: 67

Zobacz profil 
Puki nawet nie czytam ....

_________________
Here comes Pedersen!!!!!!


           
Post 30 paź 2018, o 14:43
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Śmiesznie to będzie podczas przyznawania licencji bo faktur jeszcze sporo w klubie nie uregulowanych i to nie tylko zawodnikom.


           
Post 30 paź 2018, o 16:02
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
yyyy...a najgorsze jest to że prezes cytując "klasyka" ma na to :cenzura: :?

_________________
1960-1961-0000


           
Post 30 paź 2018, o 16:06
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2015, o 15:47
Posty: 308

Zobacz profil 
Nie ma się co obrażać na Przegląd Sportowy, bo prezes parę dni po tym, jak wręczył diamenty za ponad bańkę przyznał w wywiadzie, że zalega z kasą m.in. żonie Tomka Jędzejaka...
Do końca października ma czas na uregulowanie zaległości i stwierdził, że to zrobi...


           
Post 30 paź 2018, o 16:37
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Nie bardzo wiem co w tym śmiesznego. Jednocześnie dodam, że sezon 2017 również nie jest do końca spłacony.

Zdaje sie, ze to "wyjdzie" teraz na jaw przy audycie? Bo chyba nie tylko eliga musi sie rozliczyc papierami, ale wszystkie ligi?


           
Post 30 paź 2018, o 19:39
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Wyjdzie tylko część, czyli umowy (te legalne) z zawodnikami, trenerami, Urząd Skarbowy itp.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 paź 2018, o 22:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Zakladam, ze Andrew nie byl na tyle "sprytny" zeby regulaminowe kwoty posplacac, a reszte olac. Myle sie? :)


           
Post 31 paź 2018, o 16:08
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 paź 2018, o 17:01
Posty: 6

Zobacz profil 
z tego co wiem to wisi ze 20 000 podkarpacie live pl

_________________
Dziewczyna na jedna noc, Stal Rzeszow na cale zycie


           
Post 31 paź 2018, o 19:39
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 sie 2018, o 00:12
Posty: 10

Zobacz profil 
W temacie spraw finansowych, z FB Łukasz Golden Panther Bojarski: https://www.facebook.com/gpracewear
Jakiś czas temu zdecydowałem się na współpracę z klubem żużlowym Speedway Stal Rzeszów. Miałem zaopatrzyć 5 turniejów Diamond Cup w plastrony, osłony kierownicy i dodatkowe elementy reklamowe. Wizja jaka została mi przedstawiona była bardzo ciekawa. Plany były wielkie: telewizja, nowe lokalizacje turniejów, oprawa jak w Grand Prix - plastrony w kolorach kasków, unikalne numery startowe, na każdy turniej nowe osłony dla zawodników i wreszcie nagrody w postaci diamentów. Obsada zawodników ekstraligowych - były wymieniane takie nazwiska jak Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki czy Maciek Janowski.

Niestety, jak to w życiu czasami bywa, były to tylko i wyłącznie plany oraz wizje prezesów wymienionego wyżej klubu. DZIŚ MIJA 2,5 MIESIĄCA OD UPŁYNIĘCIA TERMINU PŁATNOŚCI ZA DRUGĄ CZĘŚĆ FAKTURY, KTÓRA DOTYCZYŁA 1 RUNDY Speedway Diamond Cup. Nie pomogła nawet osobista wizyta jednego z prezesów klubu. Od czasu 2 rundy Speedway Diamond Cup w Motali, działacze zapadli się pod ziemię. Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile, wreszcie nie raczyli nawet spróbować się dogadać po otrzymaniu przedsądowego wezwania do zapłaty. Dodam, że nie jestem jedyną osobą, która została postawiona w takiej sytuacji.

Nie pozostaje mi nic innego jak opublikować tenże post, licząc na to że być może dostąpię zaszczytu i ktoś z klubu łaskawie zapłaci wreszcie należne mi pieniądze. Jeśli to nie poskutkuje pozostaje już tylko droga sądowa.

Od razu zaznaczam, że posiadam wszystkie niezbędne dokumenty, które jasno stanowią że to Speedway Stal Rzeszów nie wywiązuje się z umowy i nie płaci na czas należności.

Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez tych ludzi i proszę o kontakt każdego kto znalazł się w podobnej sytuacji.


Ostatnio edytowano 31 paź 2018, o 22:43 przez siwy9997, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 31 paź 2018, o 19:57
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Nawet ponad 20 tysi. Jest sporo faktur nie popłaconych nawet za gadżety klubowe faktura wisi od... marca.
Ja nie rozumiem jednego gość rozdaje diamenty za ponad bańke a ostatnio wyrzucili go z mieszkania ktore wynajmował za nie zapłacone cztery czynsze.

Pisałem kiedyś ze gość nawet za plastrony nie zapłacił. Właśnie pokazał się o tym artykuł.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... do/vepdheg


Ostatnio edytowano 31 paź 2018, o 20:33 przez Kuk1986, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 31 paź 2018, o 20:00
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 lip 2017, o 11:49
Posty: 18

Zobacz profil 
Cytuj:
Jakiś czas temu zdecydowałem się na współpracę z klubem żużlowym Speedway Stal Rzeszów. Miałem zaopatrzyć 5 turniejów Diamond Cup w plastrony, osłony kierownicy i dodatkowe elementy reklamowe. Wizja jaka została mi przedstawiona była bardzo ciekawa. Plany były wielkie: telewizja, nowe lokalizacje turniejów, oprawa jak w Grand Prix - plastrony w kolorach kasków, unikalne numery startowe, na każdy turniej nowe osłony dla zawodników i wreszcie nagrody w postaci diamentów. Obsada zawodników ekstraligowych - były wymieniane takie nazwiska jak Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki czy Maciek Janowski.

Niestety, jak to w życiu czasami bywa, były to tylko i wyłącznie plany oraz wizje prezesów wymienionego wyżej klubu. DZIŚ MIJA 2,5 MIESIĄCA OD UPŁYNIĘCIA TERMINU PŁATNOŚCI ZA DRUGĄ CZĘŚĆ FAKTURY, KTÓRA DOTYCZYŁA 1 RUNDY Speedway Diamond Cup. Nie pomogła nawet osobista wizyta jednego z prezesów klubu. Od czasu 2 rundy Speedway Diamond Cup w Motali, działacze zapadli się pod ziemię. Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile, wreszcie nie raczyli nawet spróbować się dogadać po otrzymaniu przedsądowego wezwania do zapłaty. Dodam, że nie jestem jedyną osobą, która została postawiona w takiej sytuacji.

Nie pozostaje mi nic innego jak opublikować tenże post, licząc na to że być może dostąpię zaszczytu i ktoś z klubu łaskawie zapłaci wreszcie należne mi pieniądze. Jeśli to nie poskutkuje pozostaje już tylko droga sądowa.

Od razu zaznaczam, że posiadam wszystkie niezbędne dokumenty, które jasno stanowią że to Speedway Stal Rzeszów nie wywiązuje się z umowy i nie płaci na czas należności.

Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez tych ludzi i proszę o kontakt każdego kto znalazł się w podobnej sytuacji.


Jest to post Łukasz Golden Panther Bojarski na temat współpracy

Jak widać nie wszystko jest tak jak mam być.


           
Post 31 paź 2018, o 20:57
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
New Way Club bis...?:-/

_________________
1960-1961-0000


           
Post 31 paź 2018, o 21:04
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Osobiście mam dość tego co się tu dzieję. Może i prezes ma kasę, ale zabiera się do tego wszystkiego od dziwnej strony. Brak sponsorów, niepotrzebne DC i jeszcze jakieś teksty o klubie na śląsku. Po co?

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 31 paź 2018, o 21:18
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Gdzie są ci od "w klubie jest dobrze"? ;)

Co by się nie działo to będzie ciekawy sezon. Nie tylko ze względów sportowych.


           
Post 31 paź 2018, o 22:01
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Pochowani. A jak pisałem od dwóch miesięcy że nie jest za dobrze w klubie to mnie tylko wyzywali od trolli i chcieli żebym zniknął z forum.
Oby Irek sprzedał jakiś apartament i spłacił zaległości bo nie wygląda to dobrze.


           
Post 31 paź 2018, o 22:19
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 sie 2018, o 00:12
Posty: 10

Zobacz profil 
Mnie to zaczyna coraz bardziej przypominać Łabudzkiego. Na początku euforia i obietnice a skończyło się prawie upadkiem klubu. Wiarygodność finansowa spada coraz bardziej.


           
Post 31 paź 2018, o 22:45
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Audyt wyjdzie raczej ok, bo regulaminowe zaległości będą spłacone. No a że przyszły sezon może skończyć się dla nas wcześniej...


           
Post 1 lis 2018, o 00:41
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 15 lis 2017, o 00:51
Posty: 108

Zobacz profil 
Hehehhehehehehehe
Bernie Madoff
Hehhheheheheehhehehehhehh
P. S. Hehehehhahahaha


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 765, 766, 767, 768, 769, 770, 771 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 156 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi