Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 lip 2017, o 22:51
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
KibicRzeszowa napisał(a):
Wczoraj Syfy(nie Ostaf) podali,że wzielismy kredyt na 1,2 mln do 2022r.


Skąd/gdzie ta informacja?


           
Post 12 lip 2017, o 11:45
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 820

Zobacz profil 
Cytuj:
Ze Spartą wiążę swoją przyszłość. Nawet na całą karierę. Wspaniali ludzie prowadzą ten klub i choć jestem w nim bardzo krótko, to sporo mi pomogli - powiedział Lebiediew.

Cytuj:
Mogę tylko podziękować Bogu, że trafiłem do Sparty. Stałem się lepszym zawodnikiem w tym klubie. Już się dużo nauczyłem tutaj jako zawodnik, a wiem, że jeszcze sporo się nauczę


Cytat z wypowiedzi Lebiediewa nt Sparty Wroclaw. Czy ktos pamieta podobne wypowiedzi zawodnikow nt naszego klubu w ciagu ostatnich 11-12 lat? To tylko pokazuje ile lat zostalo zmarnowanych i jak ogromny dystans dzieli nas od polskiej czolowki w sposobie myslenia, planowania i ogolnej organizacji.


           
Post 12 lip 2017, o 11:52
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 kwi 2017, o 21:17
Posty: 941

Zobacz profil 
Pamiętam tylko jedną taką wypowiedź. Ale to już bylo chwile temu.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/53652 ... iem-pge-st

_________________
Typer żużlowych wydarzeń: 2023 - 1. ; 2022 - 3. ; 2021 - 1. ; 2020 - 2. ; 2019 - 3. ; 2018 - 2.
Typer Liga: 2023 - 1. ; 2022 - 7 ; 2021 - 1. ; 2020 - 9. ; 2019 - 1. ; 2018 - 8.
Elitserien Trenerów: 2019 - 5. ; 2018 - 4.
Ekstraliga Trenerów: 2023 - 5. ; 2022 - 2. ; 2021 - 5. ; 2020 - 9.
1 Liga Trenerów: 2021 - 5. ; 2019 - 6. ; 2018 - 5.
Duńska Liga Trenerów: 2019 - 6. ; 2018 - 7.


           
Post 12 lip 2017, o 11:57
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
Kildemand też mówił, że chętnie wróci do Rzeszowa.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 12 lip 2017, o 13:04
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
Na ten dłuższy moment to Kildemand formę ustatkował w okolicach Porsinga


           
Post 12 lip 2017, o 14:43
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 25 sie 2007, o 17:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 177

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
KibicRzeszowa napisał(a):
Wczoraj Syfy(nie Ostaf) podali,że wzielismy kredyt na 1,2 mln do 2022r.

Skąd/gdzie ta informacja?

Też to czytałem. Wydaje mi się jednak, że był podany rok 2020, a nie 2022.


           
Post 12 lip 2017, o 15:55
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Cytuj:
Stal nie może sobie pozwolić na degradację z Nice 1.LŻ z prostej przyczyny. Prezes Andrzej Łabudzki spłacił co prawda zawodników z feralnego sezonu 2015, ale zrobił to zaciągniętym kredytem. Zadłużenie względem kredytodawców wynosi na tę chwilę około 1 miliona 200 tysięcy złotych. W klubie mówią, że jest ono rozłożone na lata i sezonowe budżety Stali nie odczuwają tego aż tak mocno. Spadek do 2. Ligi Żużlowej będzie jednak oznaczał finansowy kataklizm.
Cytuj:
A raty kredytu trzeba spłacać, nawet jeśli jest on rozłożony do 2022 roku. Dlatego tak ważny dla przyszłości rzeszowskiego żużla będzie niedzielny mecz. Gra toczy się o to, by przy Hetmańskiej 69 za rok nie zgasło światło.


https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/69790 ... -zapowiedz


           
Post 12 lip 2017, o 16:13
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Na ten dłuższy moment to Kildemand formę ustatkował w okolicach Porsinga

Jego wyniki w ekstralidze nie napawają optymizmem, ale na pierwszoligowych torach byłby liderem.Tylko jest pytanie ile kosztowałby taki lider i czy jest Stali potrzebny? Jeżeli nie ma celu awansu do ekstraligi to nie ma żadnego sensu, bo są tańsi i nie jeżdżą w GP.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 16 lip 2017, o 12:53
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/698 ... li-rzeszow
Jest moc :D


           
Post 16 lip 2017, o 14:04
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
Zgadzam się z tym co piszesz w 100%.
1.Aby przekonać do większej ilości kibiców na meczach to muszą być wyniki i bardziej stabilny skład,a nie tworzony na kolanie z zawodników niechcianych.
2.Nie wierzę że w mieście 200 tysięcznym nie można znaleźć sponsora tytularnego.Stal kiedy jeździła ostatnio w ekstralidze widzów było spoko ponad 12 tys. na każdym meczu.Jest to największa widownia w województwie. Nawet w 1 lidze przy dobrym wynikach i składzie przydzie ok. 6 tys. Niech mi ktoś powie gdzie jak nie na żużlu można zgromadzić większą publikę ? Moim zdaniem jakaś ,,niewidzialna ręka" skutecznie blokuje potencjalnych sponsorów. Z całym szacunkiem dla tych co są ale to nie są sponsorzy wiodący.
3.Zatrzymanie trzonu zespołu z Lampartami oraz zagranicznych, ale tych co się sprawdzili. Musi być drugi polski senior na poziomie Dawida Lamparta, można wpierw szukać wśród wychowanków.
4.Większe inwestowanie w sprzęt i szkolenie młodzieży, co na większe korzyści i na długie lata.
5.Spełnienie tych warunków będzie skutkowała znacznym wzrostem kibiców na meczach żużlowych i nie będziemy się martwić czy drużyna pojedzie w pełnym czy nie pełnym składzie.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 20 lip 2017, o 19:16
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 11 maja 2006, o 11:14
Skąd: z C-Polski
Posty: 90

Zobacz profil 
A może trzeba zacząć od poszukania prezesa - profesjonalisty, w branży. I niechby się rozejrzał po rynku, dopytał. Po mojemu środki by się znalazły, ale sorry - w nieprofesjonalne bagno nikt nie wrzuci mądrze zarobionej przez siebie kasy. Po mojemu produkt jest sprzedawalny, ale musi sensownie wyglądać.


           
Post 20 lip 2017, o 21:31
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
Tak na prawdę to nie wiemy co się dzieje w sekcji żużlowej, bo nie jesteśmy w zarządzie i nie wiemy kto pociąga za sznurki rządzenia. Wiele zdarzeń czy sytuacji jest tylko nasze domniemanie że może tak być, ale wcale tak być nie musi.Jak wiemy klub jest spółką i pakiet większościowy ma firma prezesa Łabudzkiego. Póki prezes będzie miał pakiet większościowy będzie firmował działalność klubu. Opowiadanie byłej pani prezes bajek w postaci że nie wiedziała nic o zadłużeniu sekcji żużlowej w sezonie 2015, kiedy miała pakiet większościowy akcji klubu nie uwierzą nawet dzieci. W biznesie jakim jest teraz też sport nie ma jakoś to będzie. Wielu klubach są zmiany sponsorów strategicznych ale jest ciągłość sportowa i prawie nie ma zawirowań. W Rzeszowie po skończeniu sponsorowania przez PGE i MPF powstała prawie czarna dziura. Zadaję sobie pytanie czy w sezonie 2015 nie było poważnego sponsora, który mając obszar reklamowy w postaci ponad 10 tys. widzów nie zdecydował się na sponsorowanie żużla? Czy skutecznie został zniechęcony do wejścia do sponsorowania klubu ?

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 20 lip 2017, o 21:58
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
kaczordonald napisał(a):
A może trzeba zacząć od poszukania prezesa - profesjonalisty, w branży. I niechby się rozejrzał po rynku, dopytał. Po mojemu środki by się znalazły, ale sorry - w nieprofesjonalne bagno nikt nie wrzuci mądrze zarobionej przez siebie kasy. Po mojemu produkt jest sprzedawalny, ale musi sensownie wyglądać.

Bo najpierw trzeba produkt stworzyć, zainwestować, a potem szukać sponsorów. Ewentualnie można kogoś przekonać np. super pomysłem. A następnie powolutku wyciągać zainwestowaną kasę/realizować zyski. Ale jeżeli się zaczyna od wygenerowania długu, albo wyrywa się kasę "na chama.....", to o czym tu rozmawiać.


           
Post 20 lip 2017, o 22:37
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dokładnie tak - jeśli ze spółki 'zniknęło' przeszło 2 mln. PLN, to po restrukturyzacji długu i wzięciu kredytu jest ona obecnie 'warta' ok. -1 mln. PLN. Oznacza to, że poważny człowiek zainteresowany rzeszowskim speedwayem na początek powinien otrzymać od prezesa Andrzeja banieczkę, żeby wyjść na zero i wtedy móc zacząć inwestować pieniądze własne. I jeszcze taka ciekawostka sprzed lat:

Marta Półtorak potwierdza, że w ostatnim czasie pojawiło się kilka firm, które chciały wykupić należący do niej pakiet większościowy akcji. Jak tłumaczy, nie były to jednak poważne propozycje. - Były różne komiczne przypadki i oferty od osób związanych niekoniecznie z Rzeszowem. Te osoby chciały wykupić od nas akcje. Nie chcielibyśmy takiej sytuacji, żeby w Rzeszowie właścicielem akcji czy klubu były osoby lub firmy zupełnie z Rzeszowem niezwiązane. To by było wręcz trochę śmieszne, niepoważne i nie wiem czemu miałoby służyć - kontynuowała.

Wydaje mi się, że zanim pod zarządem Andrzeja i nadzorem Marty 'zniknęły' przeszło dwa miliony PLN, było co najmniej kilka opcji zmian właścicielskich nie gorszych od darmowego przekazania akcji człowiekowi znikąd udającego prezesa. Ale na przekazywaniu akcji żużlowych spółek akcyjnych się nie zarabia, a na długach, budżetach i upadłościach już tak ;)


           
Post 20 lip 2017, o 23:16
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
Teraz widać jak z dobrze funkcjonującego kluba można zrobić prawie bankruta i to w świetle prawa.Jak na prawdę było z tymi ofertami sponsoringu po MPF tego się nie dowiemy, bo jak skwitowała była pani prezes że to były niepoważne propozycje. Jakie by one nie były to trzeba było się nad nimi pochylić, bo wiadomo że bez odpowiednich finansów żużel będzie szedł na dno. Moim zdaniem nikt nie chciał wchodzić z kasą do klubu, gdzie musiałby się podporządkować pewnym układom.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 20 lip 2017, o 23:23
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
[...] największym problemem była.dla nich Caryca. Kobieta odeszła i mimo jej sprzeciwu Łabudzki wystartował w ekstralidze

Jakiego sprzeciwu? Pierwsze słyszę :> Możesz rozwinąć?

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 lip 2017, o 09:10
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2017, o 10:22
Posty: 197

Zobacz profil 
Można różne rzeczy mówić, ale nie to że prezes Łabudzki nie miał zgody na start w ekstralidze od właściciela większościowego pakietu akcji klubu. Przecież to oczywista oczywistość że właściciel lub jego pełnomocnik decyduje o wszystkim co się dzieje w spółce.Nieważne kto podejmuje decyzje, ale właściciel nie wie co się dzieje w jego firmie ? Po odejściu MPF od sponsorowania klub był tylko teoretyczny? Jest to co najmniej śmieszne co tragiczne. Wygląda na to że była pani prezes świadomie czy nieświadomie przyłożyła rękę do upadku żużla w Rzeszowie.

_________________
Jakoś to będzie, bo jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.


           
Post 21 lip 2017, o 10:29
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A co może być śmieszniejsze i bardziej niepoważne od przekazania akcji za darmo mało wiarygodnemu gościowi bez pieniędzy i doświadczenia, udającemu prezesa miesiącami/latami? ;)

weslake napisał(a):
[...] największym problemem była.dla nich Caryca. Kobieta odeszła i mimo jej sprzeciwu Łabudzki wystartował w ekstralidze

Nowe kadry pojawiły się na forum, ale jeszcze kilku żyje, co pamięta jak było, więc łagodnie pisząc, mijasz się z prawdą - kobieta 'odeszła', kiedy w jej spółce, pod jej nadzorem i zarządem jej człowieka 'zagubiły' się przeszło dwa miliony złotych. Tak mówi(ł) KRS. Z tym, że spółką nadal rządzi wybrany przez nią człowiek, który formalnie musiał otrzymać absolutorium od akcjonariuszy (potwierdzenie, że obowiązki członka zarządu w danym roku obrotowym były pełnione prawidłowo). A przekazanie akcji póki co jest faktem medialnym i może być podobnie, jak z prezesowaniem Andrzeja przez pierwsze miesiące/lata, kiedy prezesem był na gębę a nie wg dokumentów, więc z tym odejściem to też bym uważał ;)


           
Post 21 lip 2017, o 14:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
K 2 , sprzeciw w tym przypadku to mój skrót myślowy. Chodzi mi o brak chęci aby Stał wystartowała w ekstralidze po wywalczeniu awansu a nie po tym jak pozbyłło się pakietu akcji. Bo przecież Marta po wycofaniu się ze sponsoringu - ten okres trzeba oddzielić od momentu pozbycia się akcji - nie chciała startu w ekstra - powody to inny temat...

Richie, mieszasz wydarzenia, na samym końcu pisałem o czasach kiedy Szylar był prezesem i to pamięta tutaj niewielu, a ty mi o czs ach 10 lat później.... Czytaj ze zrozumieniem.... Mimo, że do formy moich ostatnich wpisów można się przyczepić bo piszę z tel lub tab to jednak treść wydaje mi się wystarczająca jasna dla osób, które cho iż częściowo znają fakty z czasów wcześniejszych i teraźniejszych... A te twoje wyprowadzone 2 miliony... to jak już wielokrotnie pisałem rachunek nie poparty żadnymi twardymi danymi tylko mieszaniną faktów i twoich domysłów....

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 21 lip 2017, o 16:01
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
To, że w budżecie spółki zarządzanej przez Andrzeja i nadzorowanej przez Martę na koniec słabego sezonu brakowało przeszło 2 mln. PLN to fakt, a nie domysły ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: chrzanik:) i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi