Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 lis 2005, o 15:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
A ja uwazam, ze w Rzeszowie taka impreza niekoniecznie jest potrzebna... W Rzeszowie kibice byli, sa i pewnie beda... Lepiej reklamowac sport poprzez takie imprezy w mniejszych miejscowościach... Mam podobne zdanie jak Micson lepiej popularyzowac ten sport i nasza druzyne gdzies indziej...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 22 lis 2005, o 21:29
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
co do Reszowa i takiej imprezy to mogliby w klubie sie wreszcie postarac i w marcu 06 zrobic prezentacje druzyny, miala sie odbyc w tym roku przed sezonem w ktorym walczylismy z 100% rezultatem o exstralige ale wszyscy wiemy jak wyszlo, oczywisice narazie niech lepiej zajma sie wzmocnieniami,transferami itd. ale tego typu imprezka po zimie mile widziana 8-)


           
Post 22 lis 2005, o 21:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
fans napisał(a):
co do Reszowa i takiej imprezy to mogliby w klubie sie wreszcie postarac i w marcu 06 zrobic prezentacje druzyny, miala sie odbyc w tym roku przed sezonem w ktorym walczylismy z 100% rezultatem o exstralige ale wszyscy wiemy jak wyszlo, oczywisice narazie niech lepiej zajma sie wzmocnieniami,transferami itd. ale tego typu imprezka po zimie mile widziana 8-)

Moim skromnym zdaniem to w zimie tez by sie pzrydala nawet bardzejh bo wtedy najbardziej nam wszystkim brakuje zuzla.... A w marcu to moze juz jakies traningi....
Proponuje cos na podpromiu... :D i njalepiej za free :D albo niech zrobia bilkety po 5 czy 7 i na sprzet to pzreznacza...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 23 lis 2005, o 08:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tak jak napisałem wcześniej...

Wszystkie posty nie na temat wywaliłem.


           
Post 23 lis 2005, o 22:31
 Flaga biało-niebiesko-pomaranczowa
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 lis 2005, o 22:04
Posty: 1

Zobacz profil 
jezeli masz dobry wzrok to powinienes zauwazyc ze flaga jest troj kolorowa wiec nie rzucaj sie tak ... i pamietaj ze to jest glowny sponsor i miej jakies poszanowanie...

[ Dodano: Sro 23 Lis, 2005 21:40 ]
jezeli masz gosciu dobry wzrok to powinienes zauwazyc ze flaga jest troj kolorowa ... i nie rzuczaj sie tak bo to jest głowny sponsor a widze ze kibice z Rzeszowa wogule go nie szanuja...


           
Post 23 lis 2005, o 23:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
PRECZ Z FLAGAMI MARMY! :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 lis 2005, o 17:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Wy kibicujecie sponsorowi czy żużlowcom i klubowi ?? :roll:
W przyszłym sezonie nie machajcie juz tymi flagami ............ :evil:


           
Post 24 lis 2005, o 18:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2005, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 85

Zobacz profil 
Jak dla mnie to ten pacjent może wymachiwać sobie nawet flagą WANDY KRAKÓW ,jeżeli chce się tak dalej błażnić to powodzenia życze. :D 8-)


           
Post 26 lis 2005, o 23:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
SADAM18 napisał(a):
Jak dla mnie to ten pacjent może wymachiwać sobie nawet flagą WANDY KRAKÓW ,jeżeli chce się tak dalej błażnić to powodzenia życze. :D 8-)
Owszem nie sobie macha ale nie w sektorze gdzie zasiada KK, bo to trochepsuje naszą opinie:/

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 27 lis 2005, o 00:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Czegoś tu nie rozumiem.... dostał flagę to macha.... jakby dostał biało niebieską z napisem STAL RZESZÓW też pewnie by machał....
A co jest na meczach, tylko widać flagi MARMY.... mnie to wogóle nie razi..... nie wiem czy jestem w temacie czy nie, ale wszystkich postów nie czytałem.
Pozdrawiam
P.S. Wolność dla machających :aniolek: :spiew:

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 28 lis 2005, o 00:11
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2005, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 85

Zobacz profil 
Czy ktoś wie gdzie i o której godzinie ma być ta konferencja prasowa z Nickim Pedersenem. :?:


           
Post 28 lis 2005, o 00:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Podobno o 16.00, w klubie albo w "Marmie".

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 28 lis 2005, o 10:13
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
I mimo zydowskiego terenu dalo sie slyszec na trybunach niesmiale "kto wygra mecz? Stal!" ;)


A według mnie to kontrowersyjna jest powyższa część wypowiedzi K 2, ktory jako redaktor nie powienien uzywać takich słów, rozne mogą być stosunki kibicow klubow sąsiadujących miast ale to chyba nie powinno dotyczyć żużla, mamy w Rzeszowie sekcje żużlową i całe podkarpacie jest z niej dumne, nie wiem dlaczego tak wysocy rangą na tym forum określają teren Przeworska jako zydowski, nie świadczy to do końca dobrze o nich. Przepraszam jesli kogoś uraziłem

_________________
Witajcie


           
Post 28 lis 2005, o 10:32
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
grzwro napisał(a):
A według mnie to kontrowersyjna jest powyższa część wypowiedzi K 2, ktory jako redaktor nie powienien uzywać takich słów, rozne mogą być stosunki kibicow klubow sąsiadujących miast ale to chyba nie powinno dotyczyć żużla, mamy w Rzeszowie sekcje żużlową i całe podkarpacie jest z niej dumne, nie wiem dlaczego tak wysocy rangą na tym forum określają teren Przeworska jako zydowski, nie świadczy to do końca dobrze o nich. Przepraszam jesli kogoś uraziłem

Powiedz o tym kibicom z Resovii...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2005, o 10:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
K 2,
Resovia Resovią ale nie wydaje ci sie ze mogło to urazić niektórych z Przeworska i okolic

_________________
Witajcie


           
Post 28 lis 2005, o 10:50
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
grzwro napisał(a):
K 2,
Resovia Resovią ale nie wydaje ci sie ze mogło to urazić niektórych z Przeworska i okolic

Byc moze, ale fakt faktem w ten sposob okresla sie dane rejony wedlug podzialow kibicow. Mowienie "teren zydowski" nie dotyczy wzystkich mieszkancow, chodzi o to, ze na tym terenie mozna po prostu dostac latwo oklep bedac kibicem przeciwnego klubu.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 lis 2005, o 11:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
Byłes w Przeworsku, czy ktos probowal cie bić??

Myśle, że nie więc nie możesz oceniać ogółu na podstawie marginesu jakim może być grupka pseudokibiców

_________________
Witajcie


           
Post 28 lis 2005, o 12:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
grzwro napisał(a):
Byłes w Przeworsku, czy ktos probowal cie bić??

Myśle, że nie więc nie możesz oceniać ogółu na podstawie marginesu jakim może być grupka pseudokibiców

mopze i K2 byl w Przeworsku ale na szyji mial aparat a nie szalik Stali...
Jakby byl w szaliku to twedy byc moze chcieli by go pobic... zalezy jescze kogo sie napotyka na swojej drodze i w ktorych czesciacgh miasta sie lazi....

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 28 lis 2005, o 23:05
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
teraz dla wyrownania rachunkow tajie samo spotkanie powinno odbyc sie w rzeszowie np na podpromiu bo cos nam sie nalezy za kibicowanie a takie spotkanie bylo by milym akcentem zimowej przerwy. Zapraszamy ludzi z calego podkarpacia do kibicowania rzeszowskim zuzlowcom pod znakiem bialego zurawia na niebieskim tle i niezapomnijcie o tym bialo-niebieskim fakcie!!!!

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 28 lis 2005, o 23:25
 Przeworska kibicka!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lis 2005, o 23:29
Posty: 41

Zobacz profil 
grzwro napisał(a):
Byłes w Przeworsku, czy ktos probowal cie bić??

Myśle, że nie więc nie możesz oceniać ogółu na podstawie marginesu jakim może być grupka pseudokibiców


zgadzam sie! K2 jak chcesz to wpadnij do Przeworska z szalikiem Stali jakby sie trafili jacys pseudo.... to ja Cie obronie hehe :D :aniolek:

[glow=blue]KIbiców wierny śpiew niczym armatni strzał obwieszcza zwycięski bieg...![/glow]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Misi i 42 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi