Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 sie 2018, o 13:24
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Pojęcia to ty nie masz o niczym. Weź pomnik postaw Nawrockiemu. Narzekanie się nie bierze z niczego. Gdyby wszystko było cacy to by ludzie, pismaki i wszyscy do okoła nie narzekali. Ja klubu nie przejmę bo nie mam takiego zaplecza aby to zrobić. A na horyzoncie jest duży sponsor i o tym tylko napisałem.


           
Post 23 sie 2018, o 13:33
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Może ten duży sponsor to firma Fibrain z Rafałem Kaliszem na czele prezesem Stali Rzeszów w piłce?Gdzieś taką plote slyszałem chcialbym,aby to była prawda.


           
Post 23 sie 2018, o 13:35
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Człowieku to, że nie jest nieskazitelnie to każdy wie, ale najeżdżanie na Nawrockiego jest już nudne. I jak masz takie super informacje to trochę jeszcze musisz jednak się doinformować, bo sponsor duży na horyzoncie jest, ale nie jako zastępstwo Irka tylko po prostu jako pomoc. A czy będzie on na 100% to nie wiem. Wiem tylko, że ma być to duży sponsor.


           
Post 23 sie 2018, o 14:52
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
Na to co robi prezes większego wpływu nie mamy, a oficjalnie nie ma go za co krytykować. Wynik sportowy zasługuje wręcz na gromkie oklaski.
Jako kibice róbmy swoje - wysoka frekwencja na meczach może tylko pomóc Stali.

Edit: W kopanej to zaczyna wyglądać naprawdę profesjonalnie i oby poszedł za tym wynik sportowy. Współpraca/wymiana doświadczeń spółek: piłkarskiej i żużlowej mile widziana.


           
Post 23 sie 2018, o 15:08
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2651

Zobacz profil 
no to co kto slyszal :hahaha: k2 tu pisal ze ta nagonka to nie wychodzi od marty ale z innej firmy zwiazanej z rzeszowskim sportem , no to ja slyszalem :D ( choc uwazam ze to jakas paranoja ) ze tym duzym sponsorem ktory niby jest za rogiem to asseco ktore ponoc mialo by wejsc ostro w zuzel w rzeszowie , oczywiscie jeszcze niby w tym palce macza ratusz , jedyny problem by weszlo to obecny prezes ... dla mnie to brednie ale takie zeczy slyszlem :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 23 sie 2018, o 15:17
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Jeżeli to prawda to mogli przecież brać Stal gdy Irka nie było jeszcze :wysmiewacz:


Ostatnio edytowano 23 sie 2018, o 15:46 przez SpeedwayFan7, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 sie 2018, o 15:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Jestem za aby Asseco weszło powaznie w zuzel byłaby to bardzo dobra informacja dla sytuacji finansowej naszego klubu.


           
Post 23 sie 2018, o 15:30
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Jako sponsor, który wykłada kasę, ale nie wtyka nosa w sprawy prezesa, trenera, składu jak najbardziej.


           
Post 23 sie 2018, o 15:47
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 kwi 2018, o 23:09
Posty: 5

Zobacz profil 
Mogę was uspokoić-firma Asseco nigdy zainteresowana żużlem nie była i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Nie wiem kto rozpowszechnia takie informacje, ale to kompletna bzdura. :D


           
Post 23 sie 2018, o 17:35
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2651

Zobacz profil 
SpeedwayFan7 napisał(a):
Jeżeli to prawda to mogli przecież brać Stal gdy Irka nie było jeszcze :wysmiewacz:

zadalem to samo pytanie , " bo ponoc cos bylo na rzeczy ale irek byl pierwszy w kolejce , mieli mu dac dzialac i jak wszystko by bylo w pozadku i byl awans to mieli wejsc w przyszym sezonie , ale ze wyszlo tak jak wyszlo ... "

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 23 sie 2018, o 17:39
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
No to na razie idzie wszystko tak jak założono. Brak przegranego meczu. Pokazuje to, że Stal jest najpoważniejszym kandydatem do awansu. Jeżeli awans będzie to Asseco wchodzi jako sponsor ?


           
Post 23 sie 2018, o 19:23
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2005, o 16:13
Posty: 825

Zobacz profil 
Tak. Przychodzi Asseco i Hampel.


           
Post 23 sie 2018, o 19:34
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Hampel ? Myślałem, że się będziemy wzmacniać, a nie osłabiać...


           
Post 23 sie 2018, o 19:37
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Kuk, zastanawia mnie po co ludzie Twojego pokroju wypisują takie rzeczy? Zasiwasz wątpliwości, nie przedstawiasz żadnych nowych faktów. Na pewno twoja działalność nic pozytywnego dla żużla w Rzeszowie nie wniesie, siejesz defetyzm. Wytłumacz mi po co?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 23 sie 2018, o 21:14
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Kuk, zastanawia mnie po co ludzie Twojego pokroju wypisują takie rzeczy? Zasiwasz wątpliwości, nie przedstawiasz żadnych nowych faktów. Na pewno twoja działalność nic pozytywnego dla żużla w Rzeszowie nie wniesie, siejesz defetyzm. Wytłumacz mi po co?


Takie to znaczy jakie? Czego nie rozumiesz w moim poście? Prawda w oczy kole?
Napisałem że jest firma chętna do sponsoringu i o dziwo w tym wszystkim pomaga Tadeusz Ferenc.
Wejdzie gdy nie będzie Irka na stanowisku ponieważ w ratuszu już mu nie wierzą w żadne jego zapewnienia. A zapowiadało się przed sezonem na fajna współpracę. Niestety z biegiem jest coraz gorzej. Jeżeli Ci moje posty nie pasują to po prostu je omijaj i nie czytaj. Gdyby było super o i posty były by odmienne a po prostu tak nie jest.


           
Post 23 sie 2018, o 21:23
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1617

Zobacz profil 
A skąd pewność, że owa firma zagwarantuje coś lepszego? I od kiedy El Presidente troszczy się o rzeszowski żużel? Albo od kiedy ratusz troszczy się o sport w ogóle? Marma miała być wybawieniem i wspaniałym sponsorem a wystarczyło pary na 3 sezony. Potem zaczęło się zabijanie tej dyscypliny. Więc może jednak nie ma sensu siać fermentu skoro nie da się przewidzieć rzeczywistości alternatywnej?

_________________
***** ***


Ostatnio edytowano 23 sie 2018, o 22:19 przez Liwer, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 23 sie 2018, o 21:31
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1747

Zobacz profil 
Jak już pewny sponsor chce wejśc do klubu to niech jako sponsor tytularny według mnie to łatwe do zrobienia.


           
Post 23 sie 2018, o 21:33
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Czyli już można śmiało powiedzieć, że te informacje to ściema. Ferenc pomagający w żużlu ? A to dobre. Przecież on nigdy nie pomagał w żużlu :wysmiewacz: Co do Irka to dlaczego ma go nie być na stanowisku ? Miasto mogło wyłożyć 2 miliony jak ma teraz problem. A nieeee zapomniałem, że Stal dostaje miażdżącą kwotę 300 tysięcy złotych z czego połowa jest zabierana za wynajem stadionu :kielb_pala:


           
Post 23 sie 2018, o 21:57
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Miasto jak narazie to wyłożyło pół banki na kopaną po awansie do 2 ligi. A druga drużyna jest w bardzo dobrych rękach i jest dobrze zarządzana jak zresztą inni pisali w postach wyżej.
Pomoc prezydenta jest z tego że ową firmę interesuje tylko i wyłacznie wejście w żużel.
W tym roku dotacja wyniosła 200 tysięcy z) oraz 50 tysięcy złotych na szkółke (w tym 20 tysięcy na wynagrodzenie trenerów)
Wynajem stadionu to około 60 tysięcy. Stawki są nie zmienne od paru lat.


           
Post 23 sie 2018, o 22:08
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Śmieszne pieniądze i tyle. Kompromitacja.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi