Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 lis 2005, o 01:12
 Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie chcialem zakladac nowego tematu w zwiazku z "Żużlowymi Andrzejkami", ktore dzis byly w Przeworsku, wiec postanowilem zalozyc taki oto topic, w ktorym bedziemy pisac o ciekawych wydarzeniach dziejacych sie w naszej Stali, ale nie dotyczacych skladu, o ktorym dyskutujemy w innym miejscu.

No wiec na poczatek wspomniane "Żużlowe Andrzejki" - reportaz i fotorelacja: http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=170

Od siebie dodam, ze zalujcie, ze Was nie bylo. Impreza naprawde udana, chociaz czasami te mecze, ktorych bylo dosyc duzo (5 druzyn - system kazdy z kazdym) byly juz nudne. Poruszenie wywolal stroj prezes Marty Poltorak, a dlaczego to chyba widac na fotkach :D:D

Poza tym bylo generalnie wesolo :D:D zainteresowanie dosyc spore, w hali na meczach byl komplet. I mimo zydowskiego terenu dalo sie slyszec na trybunach niesmiale "kto wygra mecz? Stal!" ;) poza tym jakies mlode laski krzyczaly: Maciek Kuciapa! :D:D

Co do meczy to Kuciapa, Stachyrkowie, bramkarz (nie znam) i Miesiac rewelacja. Baran typowy rasowy sep :D malo kiedy wracal na wlasna polowe ;)

Nic jednak nie przebije koncertu Monstrum i jednego goscia, ktory tanczyl pod scena. Raz, ze tylko on tanczyl, dwa, ze mial z 10 lat, a trzy, ze byl porzadnie nacpany :D:D

Byl ktos z forum? :>

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 lis 2005, o 03:30
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2002, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
He he, widzę, że przyjemna imprezka była. No i ta nasza kochana, zgrabna Pani Prezes. Ostra z niej laska, nie powiem! Tak trzymać! :)


           
Post 20 lis 2005, o 03:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
w sumie ta prezesowa macie calkiem, calkiem...
ciekawa laska z niej, serdeczne pozdro dla niej i czekam na pw od niej, gwarantuje pelna dyskrecje

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 20 lis 2005, o 11:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Więcej postów nie będę usuwał tylko od razu bany. Zajmijcie się sprawami klubowymi, a nie wystawianiem oceń p. Marty. Bo to nie strona fotka.pl .

Co do tematu. Impreza bardzo sympatyczna, szkoda tylko, że nie zrobiono jej w Rzeszowie :/


Ostatnio edytowano 20 lis 2005, o 13:31 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 lis 2005, o 13:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Co do tematu. Impreza bardzo sympatyczna, szkoda tylko, że nie zrobiono jej w Rzeszowie :/

Troszkę rzeczywiście szkoda, że taka impreza nie odbyła się w Rzeszowie, na pewno wiele osób chętnie wybrałoby się pokibicować :wink:. Ale może jest w tym jakiś zamiar promocji speedwaya, Stali czy firmy Marma w szerszym regionie, niż Rzeszów i okolice. Choć na brak kibiców na trybunach w przyszłym roku raczej na pewno nie będziemy narzekać. A swoją drogą to fajny temat, głównie ze względu na to, że mimo przerwy zimowej w klubie będzie się dużo działo (i nie chodzi tutaj o transfery, lecz np. przygotowania, obozy kondycyjne czy różne sprawy organizacyjne)

_________________
Obrazek


           
Post 20 lis 2005, o 13:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Własnie dobrze ze impreza odbyla sie w innej miejscowosci moze tam spopularyzuja zuzel i na mecze zacznie przyjeżdżac silna grupa kibicow z Przeworska :>
Real Madryt jeździł gdzies po Chinach, Japoniach (co prawda oni dostawali za to miliony zielonych ale co tam :D) wiec nasi do Przeworska tez mogą zajrzec :D


           
Post 20 lis 2005, o 14:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lis 2005, o 23:29
Posty: 41

Zobacz profil 
Heh...
ja jestem jedna z tych mlodych lasek:) pozdrawiam a do Rzeszowa jezdzimy od jakiegos czasu na mecze wraz z pewna grupka (nasi kumple machaja tymi flagami z marmy :P) no i od siebie napisze ze cieszymy sie ogromnie ze taka impreza odbyla sie wlasnie w Przeworsku bo moze tym sposobem wiecej osob z naszego regionu zainteresuje sie meczami Stali... 8-) WIELKIE POZDROWIENIA DLA WSZYTSKICH KIBICOW JAK I TYCH Z RZESZOWA I TYCH Z CAŁEGO PODKARPACIA BO PRZECIEZ STAL JEST DUMA NASZEGO WOJEWODZTWA... :lol:
Wielkie dzieki za wczorajsze świetne widowisko!


" Czy Wygrywasz Czy Nie Ja I Tak Kocham Cię W Moim Sercu Jest STAL I Na dobre I Na Złe "


           
Post 20 lis 2005, o 14:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Tutaj piszesz najlepsze słowa na Stal, a tutaj ze wasi koledzy machają flagami marmy :roll: Weź kobieto im powiedz ze to jest Stal, a nie zadna marma i na naszym forum juz nie raz był kłutnia z tego powodu ..... :evil: :roll: Nie mogą machac flagami biało-niebieskimi ? :|


           
Post 20 lis 2005, o 14:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lis 2005, o 23:29
Posty: 41

Zobacz profil 
rozumiem... ale to chyba ma byc pewna reklama dla głównego sponsora :!: - te flagi sa z Marmy hmm... nie widze powodu do klotni wkoncu wszyscy kibicujemy jednemu zespolowi :!: :) :)




[glow=blue]" Czy Wygrywasz Czy Nie Ja I Tak Kocham Cię W Moim Sercu Jest STAL I Na dobre I Na Złe " [/glow]


           
Post 20 lis 2005, o 17:51
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 lis 2005, o 16:52
Posty: 1

Zobacz profil 
Na poczatek chciałem pozdrowic wszystkich kibiców Stali
Mieszkam w Przeworsku i uważam że impreza była świetna, licze że pojawi sie w nowym sezonie więcej kibiców z Przeworska i będą razem z nami dopingować żużlowców z pod znaku żurawia :D
A co do tych flag Marmy to własnie ja nimi macham, a na ten pomysł wpadła pani prezes, wiem że nie wszystkim sie to podoba, ale kibicujemy jednej drużynie więc uważam ze powinnismy sie połączyć i stworzyć świetną atmosfere na trybunie :peace: im nas więcej tym lepiej :D


           
Post 20 lis 2005, o 19:36
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Poza tym bylo generalnie wesolo :D:D zainteresowanie dosyc spore, w hali na meczach byl komplet. I mimo zydowskiego terenu dalo sie slyszec na trybunach niesmiale "kto wygra mecz? Stal!" ;) poza tym jakies mlode laski krzyczaly: Maciek Kuciapa! :D:D

Jaki zydowski teren? Ropczyce z tego co mi wiadomo to fan klub pilkarskiej sekcji... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 20 lis 2005, o 19:47
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
gadzet napisał(a):
Na poczatek chciałem pozdrowic wszystkich kibiców Stali
Mieszkam w Przeworsku i uważam że impreza była świetna, licze że pojawi sie w nowym sezonie więcej kibiców z Przeworska i będą razem z nami dopingować żużlowców z pod znaku żurawia :D
A co do tych flag Marmy to własnie ja nimi macham, a na ten pomysł wpadła pani prezes, wiem że nie wszystkim sie to podoba, ale kibicujemy jednej drużynie więc uważam ze powinnismy sie połączyć i stworzyć świetną atmosfere na trybunie :peace: im nas więcej tym lepiej :D

najlepiej zajmujcie miejsca na 2 wirazu jak najblizej budynku klubowego :wink:
machajac flaga Marmy kibicujesz sponsorowi a nie sekcji zuzlowej ZKS STAL RZESZOW
pzdr. :piwo:


           
Post 20 lis 2005, o 19:56
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
K 2 napisał(a):
Poza tym bylo generalnie wesolo :D:D zainteresowanie dosyc spore, w hali na meczach byl komplet. I mimo zydowskiego terenu dalo sie slyszec na trybunach niesmiale "kto wygra mecz? Stal!" ;) poza tym jakies mlode laski krzyczaly: Maciek Kuciapa! :D:D

Jaki zydowski teren? Ropczyce z tego co mi wiadomo to fan klub pilkarskiej sekcji... :roll:

A jakie Ropczyce?? Z tego co mi wiadomo to impreza odbyla sie w Przeworsku a tam to chyba Orzeł :D

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 20 lis 2005, o 20:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 lis 2005, o 18:23
Posty: 1

Zobacz profil 
Heheheh ..
Ja też jestem jedną z tych dziewczynek :lol:
Ciesze sie ze odbyła sie taka imprezaa ii generalnie to sadze ze w przyszlym sezonie na stadionie Stalii Zwiekszy sie liczba kibicow i ze nie beda to tylko kibice Rzeszowscy ale rowniez z Przeworska i Okolic :wink:
Dziekujemyy Za wspaniałe widowiskoo
Pozdrawiam Kibiców :wink:


           
Post 20 lis 2005, o 20:39
 Re: Sprawy klubowe
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
K 2 napisał(a):
Poza tym bylo generalnie wesolo :D:D zainteresowanie dosyc spore, w hali na meczach byl komplet. I mimo zydowskiego terenu dalo sie slyszec na trybunach niesmiale "kto wygra mecz? Stal!" ;) poza tym jakies mlode laski krzyczaly: Maciek Kuciapa! :D:D

Jaki zydowski teren? Ropczyce z tego co mi wiadomo to fan klub pilkarskiej sekcji... :roll:

Tak jak juz napisano nizej impreza byla w Przeworsku, a to jest teren gdzie kibice Stali nie sa zbyt mile widziani...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 lis 2005, o 21:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Co ta nauka matmy przez pol dnia robi z czlowiekiem... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 20 lis 2005, o 22:56
 Wcale tak nie jest....
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lis 2005, o 23:29
Posty: 41

Zobacz profil 
Kibice STali są mile widziani w Przeworsku... no niestety sa jednostki ktore odwalaja obore, ale tacy znajda sie wszedzie za nich tzreba sie wstydzic ;/
POZDRAWIAM KIBICOW STALI :D

K2 kojaze Cie :lol:


"CzY WyGrYwAsZ CZy NiE Ja I Tak kOChAM CiE W mOim SeRcU jEst STAL i Na DoBrE i Na ZŁe"


           
Post 21 lis 2005, o 16:14
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja tylko do tego goscia co sie przyznaje stary nie chce Ci ublizac itd... ale powiedz mi za 3 lata nie bedzie marmy i co? bedziesz machal wtedy flaga innego sponsora? weź te flagi mozesz sobie do tylka wsadzic i co z tego ze reklama? kazdy juz kto mial sie dowiedziec o firmie M p f to się juz dowiedzial... a co do takich imprez szkoda ze nie bylo np na podpromiu:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 21 lis 2005, o 18:07
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
W imieniu urzedu miasta Przeworsk, ktory sie dzis ze mna skontaktowal zapraszam serdecznie na ich strone, gdzie znajduje sie mnostwo fotek z sobotniej imprezy: http://www.przeworsk.um.gov.pl/ ;) na kilku nawet mnie zlapali :D

madelaine napisał(a):
K2 kojaze Cie :D

No wlasnie Madziu na poczatku jak to napisalas to sie zastanawialem skad, no ale teraz to juz wiadomo :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 lis 2005, o 20:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lis 2005, o 16:50
Skąd: ...
Posty: 5

Zobacz profil 
...Witam.. :)
Jestem kibicem z P-sk :D Na poczatku chcialabym pozdr wszystkich kibicow [shadow=brown]STAL RZESZOW[/shadow] :) Wiem ze mnie nie znacie poniewaz na mam krotki staz kibica i pierwszy raz pisze na forum ale chcialabym wyrazic swoje zdanie na temat flag... uwazam ze nie powinnismy sie klocic o flagi ..przyjezdzamy na mecze po to zeby kibicowac i cieszyc sie wygrana STAL RZESZOW i wspierac podczas przegranej- co oczywscie rzadko sie zdaza :lol: a nie patrzec sie na flage marmy .. :? takie jest moje zdanie.. :D Mysle ze po imprezie w P-sk wiecej osob zainteresuje sie tym sportem i zakocha sie taka jak ja.... :lol: Mam nadzieje ze zuzlowcy bawili sie u nas super i zaczna nas czesciej odwiedzac wkoncu tak kibicowalam Im z kolezankami ze az mnie gardlo boli :lol:


[glow=brown]KTO WYGRA MECZ ? STAL!![/glow]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi