Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 15 sie 2018, o 11:19
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Depresja to jedno z największych dziadostw. Taka osoba nie zawsze nawet rodzinie da pokazać po sobie, że coś jest nie tak.


           
Post 15 sie 2018, o 12:44
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 sty 2012, o 21:26
Posty: 694

Zobacz profil 
Jest oświadczenie prezesa:

Jesteśmy bardzo zniesmaczeni zachowaniem władz TŻ Ostrovii, zastanawiamy sie dokąd sięga ich obłuda. Umówiliśmy się na uzgodnienie terminu meczu na dzisiaj, gdyż wczoraj nie chcieliśmy tego zrobić na gorąco, a dzisiaj dowiadujemy się, że jednak mecz nie został przesunięty.
Nie żyje człowiek, który był związany z obydwoma klubami i Rzeszowem i Ostrowem, a wy chcecie działać jakby nigdy nic? Podstawy moralności i uczciwości nakazują, aby poczekać chociażby do pogrzebu. Mieliśmy ogromny problem, aby przesunąć rozpoczęcie startu SDC we Francji, gdzie Tomek też miał startować, ale dopięliśmy tego, choć będzie to nas kosztowało karę.
Panie Prezesie jeżeli tak bardzo zależy wam na tym zwycięstwie za wszelką cenę to wam je oddamy, nie zmuszajcie kolegów Tomka, aby musieli współzawodniczyć, gdy on leży jeszcze niepochowany.

Prezes Speedway Stal Rzeszów S.A.
Ireneusz Nawrocki


           
Post 16 sie 2018, o 13:41
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Kopacze z Rzeszowa z kolejnym sponsorem, tym razem z Francji... A u nas..


           
Post 16 sie 2018, o 15:50
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2016, o 08:59
Posty: 350

Zobacz profil 
U nas tez jest sponsor, choc dobrze zeby bylo ich wiecej. W kopanej zaczyna to profesjonalnie wygladac, oby poszedl za tym wynik sportowy. Niezaleznie jednak od tego sekcje moglyby nawiazac wspolprace.


           
Post 16 sie 2018, o 16:09
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Chodzi mi o to, że u nas jest tylko jeden poważny sponsor + kilku którzy byli już w ubiegłym sezonie, a w kopanej ogłaszają nowych co chwilę


           
Post 16 sie 2018, o 16:52
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Na ten moment prezes Kalisz robi więcej niż Nawrocki bardziej profesjonalnie podchodzi do prowadzenia klubu niż Nawrocki i nie daje tak kontrowesyjnych wywiadów.Z takim zarządzaniem Stal w piłce wróci na zaplecze a być może nawet do ekstraklasy.


           
Post 16 sie 2018, o 16:57
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
O ile mnie pamięć nie myli to prezydent miasta Rzeszów jest wielkim fanem piłki nożnej i założę się, że w dużym stopniu pomaga czy to w znajdowaniu sponsorów czy w finansowaniu. Żużel w Rzeszowie jak zwykle ma pod górkę mimo że potencjał jest ogromny. Na mecze w Ekstralidze zawsze było mega ludzi. Teraz na 2 ligę też po te kilka tysięcy chodzi. Na kopaną ile chodzi osób ? Po 300-500. Żenada. Ja nie wiem. Nawrocki raczej ma spore kontakty to nie jest w stanie załatwić jakiegoś sponsora ? Swoją drogą 2 osoby na SF, jedna z Lublina, druga z Rzeszowa,pisały parę tygodni temu(było to już gdy zaczęły spływać informacje o zaległościach), że w przypadku awansu ma dojść do nas jakiś duży sponsor i na pewno będziemy zadowoleni z tej informacji (ponoć znają nazwę). Nie wiem na ile to prawda, ale za chwilę może się skończyć tak, że żaden sponsor nie dojdzie, bo się okaże, że klub zbankrutuje kolejny raz i awansu nie będzie.


           
Post 16 sie 2018, o 17:00
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Dasz link pod którym artykułem tak piszą?


           
Post 16 sie 2018, o 17:02
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Niestety teraz ciężko mi będzie to znaleźć. To było gdy pojawił się 1 artykuł o problemach Stali na PS. Jak znajdę ten komentarz, a raczej jego urywek, bo był on dość długi to tu wkleję.

"Ja również tak samo życzę Wam a przedewszystkim Prezesowi Nawrockiemu żeby się wszystko poukładało. Z resztą popatrz na moje komentarze . Znam grupę bardzo wpływowych osób z Rzeszowa którzy kiedyś dużo znaczyli w tym sporcie. Nawet przykład tego ze niektórzy śmiali się z moich komntarzy przed tym jak zaczęto mówić że u Was ma się pojawić duży sponsor. A ja to wiedziałem naprawdę dużo wcześniej ale było dane słowo że ma być cisza i tak było. A że na tym forum jest paru troli nic nie poradzimy . Czasami trzeba pocisnąć z niektórymi i tyle. Ale tak naprawdę to leje na tych leszczy bo to są Idioci którzy gówno wiedzą (przeważnie wszystkie wiadomości czerpią i opierają na s.f ). A wiadomo jakie to źródło informacji. Zapytaj któregoś z zawodników to nawet nie wiedzą co to są s.f. A tak na marginesie to powiem Ci już nie w tajemnicy że w przyszłym roku do Prezesa Nawrockiego dołączy jeszcze jeden gruby sponsor.Ale kto ? Ja wiem Wy pewnie nie ale napewno będzie duża radocha. Pozdro."

Był to komentarz pod artykułem, że GKSŻ nie przyjedzie sprawdzać finansów w Rzeszowie.


           
Post 16 sie 2018, o 17:38
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Prezes Nawrocki za dużo chce zrobić za jednym zamachem i to z baaaardzo dużym rozmachem. I natrafił na zawistników. W piłce, całe szczęście, że z Wyspiańskiego poszli do innej ligi, bo też by było rzucanie kłód (choć i tak pewnie jest). Poza tym ponoć piłkarze mają idealne warunki, i co rzadko spotykanie w Rzeszowie, nie oszczędzano też na sztabie szkoleniowym.


           
Post 16 sie 2018, o 22:34
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Czas chyba "wykupić" Schleina, który możliwe, że będzie w stanie zastąpić Grega.


           
Post 17 sie 2018, o 11:52
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2018, o 19:43
Posty: 27

Zobacz profil 
Schlein powinien sam to załatwić. Lepiej będzie innych zagranicznych próbować. Wg. mnie najlepszą opcją byłby Howarth, którego powoli powinniśmy objeżdżać w Polsce.


           
Post 17 sie 2018, o 14:17
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Stal ma zaległości - zmasowany atak ze wszystkich stron. Polonia Piła chyli się ku upadkowi - masa artykułów gloryfikujących zawodników, kibiców, którzy ratują biedną Polonię plus sędziego Lisa, który dojeżdża na mecz na własny koszt. Czy ten świat oszalał?

_________________
***** ***


           
Post 17 sie 2018, o 14:37
 Re: Sprawy klubowe
Nabijacz postów

Dołączył: 15 wrz 2017, o 09:09
Posty: 968

Zobacz profil 
Liwer, bo u nas niestety się skompromitowano mówiąc, że zaległości nie ma, a są i to wielkie. Powiem więcej. Na ten moment Grega nie ujrzymy w PO. A czy Ireneusz znajdzie do 9 września pieniądze na niego to nie wiem. Ma ciężki orzech do zgryzienia.


           
Post 17 sie 2018, o 14:37
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2012, o 02:01
Posty: 75

Zobacz profil 
widzisz Liwer, tak to jest w świecie podwójnych standardów. Nie od dziś każda sytuacja, czy na torze czy regulaminowa, jest rozstrzygana na niekorzyść Stali. Jeżeli jest tylko okazja aby nam dokopać... dawaj! Nie mówie tylko o miernych redaktorzynach ale o GKSŻetach, PZMotach i reszcie oficjeli - przecież przykład płynie z góry! Precedens z anulowaniem punktów Hancocka czy zmuszanie zespołu do jazdy w obliczu tragedii...

https://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4

Nie wiem jak było w latach '70, '80, '90 ale chyba nie aż tak? Więc wniosek nasuwa sie sam - 10 lat* rządów Pani Półtorak i przez najbliższe 20 lat będziemy niechcianym dzieckiem polskiego żużla.

Z moich prywatnych doświadczeń wychodzi jeszcze jedna kwestia. Mianowicie, Podkarpacie traktowane jest jako Polska C i dlaczego pozwala sobie na jakąkolwiek dyskusje ze "światłym" zachodem czy północą?

_________________
I'm just another bored male in a dead-end job, who lives for the weekend.


           
Post 17 sie 2018, o 14:43
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 sie 2018, o 14:02
Posty: 9

Zobacz profil 
Kolos na glinianych nogach...


           
Post 17 sie 2018, o 15:00
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Sorry, ale jeżeli SpeedwayFan7 ma rację, to nie możemy liczyć na inne traktowanie........ Polska płd.-wsch. miała zawsze "przechlapane" w żużlu. Powiedziałbym, że Półtorak "obudziła demony".


           
Post 17 sie 2018, o 15:11
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sty 2006, o 18:05
Skąd: ...:::STAL RZESZÓW:::...
Posty: 807

Zobacz profil 
Ostrów napisał(a):
Kolos na glinianych nogach...

Uważaj, żeby światła nie zabrakło w okolicach Ostrowa na dniach...
Piękny wysyp ostrowskich trolli. Tylko po co prowokować i się napisać w obliczu ostatnich wydarzeń?

_________________
Obrazek

http://www.walkakamila.pl


           
Post 17 sie 2018, o 15:40
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
Ostrów napisał(a):
Kolos na glinianych nogach...

az tak u was zle :shock:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 17 sie 2018, o 15:43
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 sie 2018, o 14:02
Posty: 9

Zobacz profil 
Ale czy napisałem nieprawdę?
Żyjcie dalej w swoim świecie narysowanym przez prezesa mającego zawsze rację.
FIS zacznij zbierać na Grega bo cos rzadko ostatnio bywa z Rzeszowie a miał przecież pracować również z młodzieżą. Może trzeba go zwolnic jak Kowalika za nie wykonywanie obowiązków.
Pozdrawiam normalnych kibiców żużla którzy pamiętają Joe Screena w Stali za czasów Van Puru


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 739, 740, 741, 742, 743, 744, 745 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi