Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 lis 2018, o 21:20
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Medalikarz, wytłumacz mi jakie to podobieństwa występują pomiędzy bohaterem powieści K D Mostowicza a Ireneuszem, że tego ostatniego nazywasz "Dyzmą"? Rozumiesz pytanie?

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 28 lis 2018, o 21:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1928

Zobacz profil 
medalikarz :arrow: Gdzie napisałem, że jako kibic nie wypełniłeś swojego obowiązku ? Chłopie nie dopisuj jakichś swoich chorych bredni.


           
Post 28 lis 2018, o 21:33
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Medalikarz, wytłumacz mi jakie to podobieństwa występują pomiędzy bohaterem powieści K D Mostowicza a Ireneuszem, że tego ostatniego nazywasz "Dyzmą"? Rozumiesz pytanie?


Zauważ, że nie jest to tylko postać literacka ale i filmowa :P A jeśli chodzi o podobieństwa no to czym się charakteryzuje Dyzma? Czasem nie cwaniactwem i krętactwem?


@Stalowy44 w nawiązaniu do Twojego wcześniejszego wpisu to odpowiedz na proste pytanie - czy wierzyciele spółki Speedway Stal Rzeszów S.A powinni domagać się spłaty należności od stowarzyszenia ZKS Stal?


           
Post 28 lis 2018, o 21:41
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Podobieństwo może być takie, że Dyzma i Ireneusz wzięli się właściwie znikąd i podobnie (nie)przygotowani byli do swojej roli - Dyzma natomiast (jeśli dobrze pamiętam) miał chyba lepszych doradców i mniej mówił, a więcej słuchał. To z różnic ;)

Co do długów i bankructw, to możemy się zastanawiać akademicko, czy lepiej zgodnie z prawem zbankrutować po sezonie z długami wobec 7 rajderów i pobliskich okolic, a po roku wrócić z czystym kontem i wiarygodnymi ludźmi, czy może lepiej jednak rolować długi z roku na rok, pływać w mętnej wodzie i wciągać w zadłużenie co raz to nowych zawodników i podmioty, dusząc się przy tym sportowo? Bo że najlepiej spłacić to, co się zaciągnęło to wiadomo, ale jakoś mało komu to się w przeszłości udało ;)


           
Post 28 lis 2018, o 21:59
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Medalikarz, czyli każdego kogo nazywasz krętaczem i prostakiem można nazwać Dyzmą? Gdybyś przeczytał książkę ze zrozumieniem, lub przynajmniej zrozumiał serial z Wilhelmim nigdy byś Irka Dyzmą nie nazwał, bo między nimi jest więcej różnić aniżeli podobieństw...
Każdy kto nazywa Irka Dyzmą z Carycą na czele - która chyba jako pierwsza użyła tego porównania - wystawia sobie świadectwo ignoranta literackiego...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 28 lis 2018, o 22:34
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 14 mar 2012, o 15:09
Posty: 223

Zobacz profil 
Ostafiński powtórze po raz kolejny. Smutny człowieku, czy ty naprawdę nie masz nic innego do roboty jak pisać tylko negatywy o Stali i Nawrockim?

Kupiłem kiedyś twoją biografię o Tomaszu Gollobie. Zamiast zrobić barwną biografię, bo Tomasz Gollob miał ciekawe historie to napisałeś słodko pierdzące teksty gdzie w połowie książki mało nie usnąłem. Szukasz sensacji to idź do brukowców i tam pisz.

i mam pytanie do ciebie Ostafiński. To skoro tak żle jest w Rzeszowie, to dlaczego jest tak fajny skład skompletowany na I lige?

Dlaczego przychodzi Kowalski o którego walczą kluby ekstraligowe. Czy Janusz z Krzyśkiem Cegielskim wrzucali by młodego na minę?

Zainwestuj lepiej Ostafiński w koszule, bo w tv wyglądasz jak smutny pan w stroju grabarza.


           
Post 29 lis 2018, o 09:29
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Sorry za OT, ale

sportowefakty (syfy) przypominają portale plotkarskie i nie patrzę tylko pod kątem Stali Rzeszów, ale całokształtu (piłka, skoki, siatka itp. itd.)

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... poroznila- :wysmiewacz:

Wygląda to jakby grupa trzymająca władzę przyjęła grupę docelową w wieku 14 - 16 lat ( z całym szacunkiem dla młodzieży).

Usunąć zakładek, nie czytać i będzie się zdrowszym.


           
Post 29 lis 2018, o 10:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Wystarczy mieć zdrowy dystans do tego co płodzą pismaki w większości żyjący z klikalności, będący w większości w wieku moich dzieci... Niby wiek nie powinien mieć tutaj znaczenia, ale np. Marek Bluj takich tanich sensacji nie sprzedaje, a wie o bardzo wielu rzeczach o których nawet dyżurnym malkontentom się nie śniło...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 29 lis 2018, o 11:38
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Popieram w 100%, dochodzi jeszcze kwestia Stoczni Szczecin w siatce. Tam też jest afera. A więc pismaki na posterunku. I tak to niestety w większej części mediów będzie polegać. I mnóstwo ludzi w to wszystko uwierzy....


           
Post 29 lis 2018, o 15:56
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2009, o 18:24
Posty: 637

Zobacz profil 
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/79138 ... peedway-di
No. Kolejne kłamstwo.

_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 29 lis 2018, o 15:57
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2006, o 13:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 446

Zobacz profil 
Na syfach wyjaśnienie dlaczego szwedzki kibic nie może jeździć autem. Ostafinski pisze o zaległości 5400PLN względem salonu skody. Chyba bardzo się tym interesuje skoro sam tam zadzwonił :D
Z jednej strony cieszy fakt że to nie dużo do spłacenia ale z drugiej wstyd że tak niewiele do zapłaty a tu dwa miesiące już chłop czeka na samochód :roll:
No chyba że to wszystko brednie ale obie strony(Irek i Ostafinski) tak kręcą że nie wiadomo już komu wierzyć :)

_________________
"Wolę swoją Ukraine, niż w Tarnowie mieć drużyne"


           
Post 29 lis 2018, o 15:57
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 939

Zobacz profil 
strona aparthotelaton.pl została zablokowana :D kasa za skode niezapłacona :D koniec już blisko :D


           
Post 29 lis 2018, o 16:10
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 1 lip 2003, o 17:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 199

Zobacz profil 
medalikarz napisał(a):
Co zrobiła banda oszustów i krętaczy. Niestety w tym porąbanym kraju uszło im to na sucho. Jak wielu innym.

Nie zawiniła Częstochowa, nie wrzucaj wszystkich do tego samego wora. Jeśli zaś uważasz, że ja jako mieszkaniec Częstochowy i kibic Włókniarza jestem krętaczem i złodziejem to jesteś zwykłym kłamcą i oszczercą. Ja swoje zrobiłem, bilet i program kupowałem, zdzierałem gardło na meczu. Tyle do mnie należało jako kibica.


A czym Pan Irek zawinił długom poprzednich właścicieli Stali? A wrzuca się go do jednego worka z waszymi oszustami...
Pan Irek coś tam spłaca, dlaczego Częstochowa tego nie robi? Macie przecież sporo kasy od miasta.
Jeżeli Wy jako kibice akceptujecie taki układ, a wręcz bronicie takiego rozwiązania, to dlaczego My nie możemy bronić Pana Irka?

Szkoda, że Pan Irek mówi, że czarne jest białe. Bo gdyby grał w otwarte karty i mówił, że potrzebuje czasu na posprzątanie, to pewnie wizerunkowo wyglądało by to zdecydowanie lepiej.
Ciężko taki burdel posprzątać w jeden rok, no ale Pan Irek obiecał to jeszcze przed sezonem i nadal tego się trzyma, więc co raz więcej osób mówi sprawdzam.


           
Post 29 lis 2018, o 16:11
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1928

Zobacz profil 
Rychu to Ostaf kolejną propagandę nakręci. Już jutro artykuł w stylu: "Strona aparthotelaton.pl zablokowana ! Koniec Nawrockiego coraz bliżej !".


           
Post 29 lis 2018, o 16:18
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Zablokowana bo Wilki Krosno ją przejęły :wysmiewacz:

_________________
Obrazek


           
Post 29 lis 2018, o 18:53
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
od przyszlego tygodnia dostepne na zamowienie koszulki Jestem jak Irek - nie płacę nikomu . Chetnych zapraszam na priv


           
Post 29 lis 2018, o 19:55
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1928

Zobacz profil 
Jak wygląda taka koszulka ? Wstaw tu zdjęcie.


           
Post 29 lis 2018, o 20:34
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 paź 2018, o 12:21
Posty: 47

Zobacz profil 
Poczatkiem tygodnia wstawie czekam na projekt. Swoja droga Ostaf czy Puka obojetnie kto nie zmienia to faktu iz jest pozywka to sie pisze. Dziwie ze niektorzy slepo patrza w Nawrockiego. Szkoda, Zaraz - Janik upomni sie o bitcoiny ktore pozyczal, aurelia o kase a na koncu pewni panowie zapukaja do szczesliwcow po diamenty a Wasz Irek powie ze lad dzien wszystko wyprostuje. Logiki szanowni kibice chyba ze tu jak i na SF mosci prezes robi sobie PR polecam nicki idiotobojca oraz krakowianka 49. Prawdziwie nowoczesny z samokreacja wizerunku, choc idiotobojca idealnie pasuje...... Wierzcie dalej w swojego guru bo mi po prostu wstyd


           
Post 29 lis 2018, o 21:22
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1928

Zobacz profil 
No ja będę bronił Irka do końca. Masz z tym problem ?


           
Post 29 lis 2018, o 21:54
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
JAK chcesz bronić Irka to nie ma problemu. Ciekawe kiedy wyjdzie ze za toyote też nie zapłacił bo faktura od Lazara leży w klubie... a to nie koniec.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 788, 789, 790, 791, 792, 793, 794 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi