Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 gru 2005, o 18:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
iti napisał(a):
Nie wiem co napisac - sami ocencie :mrgreen:

Paweł Miesiąc
Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PS. Przepraszam za nabicie posta ale nie wytrzymalem :D:D:D


           
Post 4 gru 2005, o 15:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2005, o 13:45
Skąd: rzeszow :)
Posty: 136

Zobacz profil 
o maj gasz :?

_________________
OSIEEEEEEEM :D


           
Post 4 gru 2005, o 15:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Buahahahahah :D:D:D Nie ma co komentowac :P Wyszydzony ;)

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 4 gru 2005, o 23:02
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
O ile on rzeczywiscie sam umiescil tam te fotki... Bo szczerze w to watpie.


           
Post 5 gru 2005, o 18:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Może trzeba wysłać linka do Faktu :P Był Hlib teraz czas na Pawła ;)


           
Post 5 gru 2005, o 23:30
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Cytuj:
Tarnowianie według wstępnej wersji terminarza ekstraligi mają być 9 kwietnia pierwszym rywalem Marmy. Nie za bardzo takie zestawienie podoba się szefom rzeszowskiego żużla i zamierzają coś w tej sprawie zrobić. Ostateczna wersja rozkładu jazdy ma być zatwierdzona wkrótce przez PZMot.
zrodlo gcnowiny.pl
jakby nie patrzec sprawa klubowa, czyzby dzialacze obawiali sie potyczki derbowej na poczatek sezonu, moze to i sluszna decyzja jak wiemy derby rzadza sie swoimi prawami... :wariat:


           
Post 5 gru 2005, o 23:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
fans napisał(a):
Cytuj:
Tarnowianie według wstępnej wersji terminarza ekstraligi mają być 9 kwietnia pierwszym rywalem Marmy. Nie za bardzo takie zestawienie podoba się szefom rzeszowskiego żużla i zamierzają coś w tej sprawie zrobić. Ostateczna wersja rozkładu jazdy ma być zatwierdzona wkrótce przez PZMot.
zrodlo gcnowiny.pl
jakby nie patrzec sprawa klubowa, czyzby dzialacze obawiali sie potyczki derbowej na poczatek sezonu, moze to i sluszna decyzja jak wiemy derby rzadza sie swoimi prawami... :wariat:


Nie o to chodzi...

Jest to strata finansowa. Wiadomo, że na pierwszym meczu będzie komplet widzów, czy będą to debry czy też nie. Więc lepiej derby odjechać w późniejszym terminie, bo te elektryzują kibiców, którzy w całości zapełnią stadion, nie patrząc na dorobek punktowy i miejsce drużyny w lidze. Ot cała "tajemnica".


           
Post 5 gru 2005, o 23:48
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
kezman ja licze, ze publicznosc rzeszowska na kazdym meczu wypelni strzelnie nasz stadion, bez znaczenia na wynik jaki nasi jezdzcy uzyskaja w poszczegolnych meczach :wink:
nasi wlodarze bardzo umiejetnie rozwazaja kazde decyzje z gory, oby przynioslo to zamierzone efekty :wink:
nie wiadomo, kiedy bedzie oficjalna decyzja wobec naszego klubu o odlozeniu wymogu 3tys. krzeselek?


           
Post 5 gru 2005, o 23:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
fans napisał(a):
kezman ja licze, ze publicznosc rzeszowska na kazdym meczu wypelni strzelnie nasz stadion, bez znaczenia na wynik jaki nasi jezdzcy uzyskaja w poszczegolnych meczach :wink:
nasi wlodarze bardzo umiejetnie rozwazaja kazde decyzje z gory, oby przynioslo to zamierzone efekty :wink:
nie wiadomo, kiedy bedzie oficjalna decyzja wobec naszego klubu o odlozeniu wymogu 3tys. krzeselek?


Ja również mam taką nadzieję, ale trzeba być przygotowanym na wszystko.

Może to nie zbyt dobry przykład, ale na siatce (choć Sovia ostatnio zalicza wtopę, za wtopą) jest zawsze komplet / albo prawie komplet widzów. Miejmy nadzieję, że w Rzeszowie podobny "głód" jest na żużel. Choć ja jestem pewien, że nasza drużyna będzie na tyle solidna, że mecze u siebie będzie rozstrzygać na własną korzyść i problem sam się rozwiąże. :wink:


           
Post 6 gru 2005, o 00:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
W sumie to chyba nikogo nie dziwi, ze Rzeszow znow kombinuje i majstruje przy meczach z Unia. Czy nie mozna uszanowac tradycji (w zeszlym roku zostala co prawda zlamana, ale nie dziwno - Unia mialaby wg niej jechac az do Gdanska) i rozegrac pierwszy mecz z mistrzem? Dla wszystkich byloby to z korzyscia: wiadomo, pogoda z poczatkiem wiosny niepewna, wiec lepiej jechac gdzies blisko niz tulac sie po Polsce. Kibice z kolei dostaliby na przystawke danie glowne. :) Czyli jak u Hitchcocka - najpierw trzesienie ziemi a pozniej napiecie bedzie juz tylko roslo - do ostatniego meczu rundy rewanzowej i powtorki w Tarnowie.
Jak powiedzial kiedys jeden pilot do drugiego, gdy slyszal jego narzekania przez radio, ze kolejne podzespoly w unoszacej sie w powietrzu maszynie wysiadaja: "umieraj jak mezczyzna!". Nie kombinujcie i nie placzcie juz teraz a stance do walki, od pierwszej kolejki.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 6 gru 2005, o 08:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
"umieraj jak mezczyzna!". Nie kombinujcie i nie placzcie juz teraz a stance do walki, od pierwszej kolejki.


kto umrze kolego?:D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 6 gru 2005, o 12:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Kolega z Tarnowa, zaciekawiony uderzajacym podobienstwem tego czlowieka ze zdjec do Pawla Miesiaca, zarejestrowal sie w serwisie, aby dowiedziec sie o nim czegos wiecej. Oto co znalazl:

Cytuj:
Moje cechy: agresywny, całuśny, ciepły, delikatny, dowcipny, dyskretny, dziki, inteligentny, kochający, litościwy, miły, odpowiedzialny, otwarty, pewny siebie, poważny, powściągliwy, przesądny, przyjacielski, przyjazny, punktualny, romantyczny, spontaniczny, śmiały, troskliwy, uprzejmy, wiarygodny, wyluzowany

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 6 gru 2005, o 12:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Kolega z Tarnowa, zaciekawiony uderzajacym podobienstwem tego czlowieka ze zdjec do Pawla Miesiaca, zarejestrowal sie w serwisie, aby dowiedziec sie o nim czegos wiecej. Oto co znalazl:

Cytuj:
Moje cechy: agresywny, całuśny, ciepły, delikatny, dowcipny, dyskretny, dziki, inteligentny, kochający, litościwy, miły, odpowiedzialny, otwarty, pewny siebie, poważny, powściągliwy, przesądny, przyjacielski, przyjazny, punktualny, romantyczny, spontaniczny, śmiały, troskliwy, uprzejmy, wiarygodny, wyluzowany


nic nowego :D kiedys w podobnym serwisie znalazl sie karol baran :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 6 gru 2005, o 12:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Pytanie:

Cytuj:
kto umrze kolego?


Odpowiedź:

Cytuj:
Kolega z Tarnowa, zaciekawiony uderzajacym podobienstwem tego czlowieka ze zdjec do Pawla Miesiaca, zarejestrowal sie w serwisie, aby dowiedziec sie o nim czegos wiecej. Oto co znalazl:


Nie ma co. Na temat.
A ty gushmann nie szukaj znowu dziury w całym.
I nie dorabiaj ideologi do obsranych majtek...
Derby na dzień dobry to nie jest dobry pomysł z kilku względów, o których nie chce mi się pisać. A poza tym, kto powiedział, że beniaminek z mistrzem w pierwszej rundzie musi się spotkać? I czemu niby to dobre? Mądre?

Chyba, że chodzi Ci o to, żeby Rzeszów dwa razy nie zarobił?
Przesadzam??

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 6 gru 2005, o 12:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
seewy napisał(a):

Chyba, że chodzi Ci o to, żeby Rzeszów dwa razy nie zarobił?
Przesadzam??


popieram.
tak czy siak nie wazne z kim bedziemy jezdzic w 1 kolejce komplet i tak bedzie.
inna sprawa to np taki scenariusz.
1. stal -unia
2. torun - stal
3. stal -bygoszcz

jak dla mnie byloby pozamiatane :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 6 gru 2005, o 12:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Jakby na to nie patrzec wciaz nie podajesz argumentow przeciwko. Ponadto, byc moze krotko interesujesz sie zuzlem, niepisana tradycja jest, ze w pierwszej kolejce beniaminek spotyka sie u siebie z mistrzem. I do tej pory dla wszystkich byla to frajda, pewnego rodzaju nobilitacja, nagroda za awans. Tylko jak zwykle Rzeszow ma odmienne zdanie. A zrobcie sobie ten mecz o godz. 11 rano i tez bedziecie usatysfakcjonowani. Az do pierwszych biegow pojedynku.

PS A tak na marginesie, to ja optowalbym za Lanym Poniedzialkiem. Jakos dobrze mi sie z zuzlem w Rzeszowie kojarzy.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 6 gru 2005, o 15:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
fans napisał(a):
kezman ja licze, ze publicznosc rzeszowska na kazdym meczu wypelni strzelnie nasz stadion, bez znaczenia na wynik jaki nasi jezdzcy uzyskaja w poszczegolnych meczach :wink:
nasi wlodarze bardzo umiejetnie rozwazaja kazde decyzje z gory, oby przynioslo to zamierzone efekty :wink:
nie wiadomo, kiedy bedzie oficjalna decyzja wobec naszego klubu o odlozeniu wymogu 3tys. krzeselek?


Ja również mam taką nadzieję, ale trzeba być przygotowanym na wszystko.

Może to nie zbyt dobry przykład, ale na siatce (choć Sovia ostatnio zalicza wtopę, za wtopą) jest zawsze komplet / albo prawie komplet widzów. Miejmy nadzieję, że w Rzeszowie podobny "głód" jest na żużel. Choć ja jestem pewien, że nasza drużyna będzie na tyle solidna, że mecze u siebie będzie rozstrzygać na własną korzyść i problem sam się rozwiąże. :wink:


drogi kezmanku jak juz piszesz o "kochanej" resovii to cche Ci powiedziec ze około 20 % wcodzi na siatkowke za darmo!!! a wiesz dlaczego?? ponieważ sobie wykupiła karnet na siłownie i moze wejśc ( i nie chodzi mi o karnet na miesiąc np grudzien tylko tak jak moj szwagier pozdro:) pól roku temu) za darmo mowiac ze idzie na silke a nikt tam nie sprawdza w która strone gośc idzie druga rzecz to jak dla mnie derby mogą byc pierwszym meczem, bo jeśli by miały byc np gdzies w srodku to wtedy bucz moze byc nie do ugryzienia...taka jest prawda a w pierwszej kolejce wszystko jest możliwe

a co do krzesełek to ponoc już wszystko jest ok i nie musimy ich miec w sezonie 06 pozdro

mam pytanie do Gushmana jest kolega u was na forum antyslaczka?:D:D:D:D pozdrów go heh

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 gru 2005, o 15:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Fransik dobrze Wiesz, że u na na stadion za darmo wchodzi więcej niż 20% :P A co do meczu z Tarnowem to co za różnica w I czy X kolejce? Jak mamy wygrać to i tak wygramy ;)


           
Post 6 gru 2005, o 16:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Tylko w Polsce sa niepisane tradycje rodem z cyrku Monty Pythona.

Podam przyklad:
W Niemczech w lidze pilkarskiej mistrz zaczyna runde na swoim boisku. Malo tego zaczyna mecz dzien wczesniej (w piatek) przed wszystkimi zespolami (graja w sobote). Wszystkie laury pierwsza strzelona bramka, kartka i inne pierdoly przysluguja zawodnikom mistrza. Takie rzeczy fascynuja statystykow pilkarskich a w zuzlu jest troche inaczej pod tym wzgledem. Najwazniejsze jest to ze kibice mistrza kraju zostaja nagordzeni i nie musza czekac tygodnia zeby zobaczyc swoich pupili w akcji.

Dla beniaminka najlepsza nagroda jest mecz na swoim stadionie z kazdym procz dwoch przypadkow: derbowym rywalem, mistrzem kraju. Wogole dla kazdego zespolu najbardziej atrakcyjne sa wlasnie takie pojedynki. Tak sie nieszczesliwie zlozylo ze Unia spelnia oba warunki.

W Polsce jednak robi sie wszystko byle jak. Dlaczego beniaminkowi nie odpowiada pierwszy mecz z mistrzem? Jesli nie wiadomo oco chodzi to chodzi o pieniadze. Przyklad:

Pierwszy mecz jezdzimy z Gdanskiem, Toruniem, Wroclawiem, Tarnowem na trybunach siedzi 15 ooo kibicow. Zalozmy ze zaplacimy "frycowe" i przegramy

Drugi mecz przegrywamy na wyjezdzie 30-60 z byle kim

Trzeci mecz jezdzimy z:
a) z Wroclawiem ... entuzjazm po dwoch porazkach troche opada i na trybunach siedzi 8 000
b) z Tarnowem ... na trybunach 15 ooo

Oto prosta symulacja. Czy az tak trudna do zrozumienia. Nie boje sie porazki.
Chcialbym przezywac swieta zuzlowe jak najczesciej bo takimi wlasnie sa mecze: pierwszy w Ekstralidze, Derby, mecz z Mistrzem. Nie trzeba byc filozofem zeby domyslec sie ze inne emocje sa na meczach z Lesznem itp. Czy za nagrode uwazasz zafundowanie 3 dan w glownych w pakiecie? Niewatpliwie to bedzie trzesienie ziemi w Rzeszowie ale potem juz bedzie tylko gorzej. No chyba ze bedziemy czarnym koniem ligi w co watpie.

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 6 gru 2005, o 18:06
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
PS A tak na marginesie, to ja optowalbym za Lanym Poniedzialkiem. Jakos dobrze mi sie z zuzlem w Rzeszowie kojarzy.

Jak dla mnie moze byc :twisted: mozemy nawet dostac "w pape" jak w 1996, po to by pod koniec sezonu, tak samo jak wlasnie w roku 1996 pojechac do buczy i spuscic buczokow na dno! :twisted:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19230 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi