Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 sty 2019, o 22:50
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 gru 2018, o 20:33
Posty: 28

Zobacz profil 
Poziom nie ma na tą chwilę znaczenia. Ważne, żeby tor żył. Żeby nie stracić kontaktu ze światkiem żużlowym. Niech to będą nawet tylko młodzieżowcy.


           
Post 3 sty 2019, o 09:48
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Zgadzam się, ale jeśli będzie przychodzić garstka, to w momencie gdy trzeba będzie przebudować boisko pod licencję dla kopaczy, miasto może uznać, że nie ma po co dokładać pieniędzy na dodatkową przebudowę toru i wtedy to już będzie koniec żużla


           
Post 3 sty 2019, o 18:23
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1920

Zobacz profil 
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/z ... na/j4627rs

Ciekawie.


           
Post 3 sty 2019, o 21:07
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 lip 2018, o 20:02
Posty: 59

Zobacz profil 
Ale co niby ciekawe? Sztuczne podtrzymywanie nadziei i tematu przez PS. Co do tego pisma o przywrócenie terminu to już pisał Tadeusz Szylar w swoim felietonie jaka jest sytuacja.

Cytuj:
Dowiedziałem się też, że Stal przysłała jeszcze pismo o przywrócenie terminu, czyli o możliwość ponownego przystąpienia do procesu licencyjnego, ale zostało ono bez rozpatrzenia, bo nie ma takich możliwości prawnych.


           
Post 4 sty 2019, o 22:43
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
:arrow: medalikarz, cnotliwy częstochowianinie, łap:

Cytuj:
Oprócz sezonu 2013, gdzie zostałem oszukany w Częstochowie nie narzekam na współpracę z klubami w Polsce. Wiem, że zawsze do zawodów jestem przygotowany najlepiej jak potrafię i staram się w 100 proc. wykonywać swoją pracę dla klubu. Mam też czystą głowę, bo w domu mam wspierającą mnie rodzinę, a wokół mnie ludzi którzy robią wszystko, aby problemów było jak najmniej. Zrezygnowałem z GP, ponieważ dość mocno zostało nadszarpnięte moje zdrowie w sezonie 2013 oraz finanse, gdzie niestety musieliśmy łatać dziury pożyczkami, aby w ogóle móc startować.


I s :cenzura: j


           
Post 7 sty 2019, o 19:44
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 kwi 2018, o 22:54
Posty: 59

Zobacz profil 
https://nowiny24.pl/konkurs-na-dzika-ka ... r/13790019

Jak dla mnie absurdem jest to, że wniosek Stali nie będzie rozpatrzony. Skąd niby wiedzą, że stal nadal nie spełnia warunków skoro nie rozpatrzą wniosku.
Na pewno w naszym klubie coś było nie tak. Ale mimo wszystko mam wrażenie, że ktoś tu się na nas uwziął...


           
Post 7 sty 2019, o 20:49
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej Stal przystąpi jako jedyna drużyna do konkursu. I co, mają nie rozpatrzeć kandydatury ? Jak nie chcą Stali Nawrockiego wystarczyło w regulaminie konkursu dodać punkt, że drużyna może ubiegać się o miejsce w 1 Nice LŻ tylko wtedy gdy posiada licencję startów na rok 2019. Dla mnie osobiście, brak tego punktu jest furtką dla Nas, którą musimy wykorzystać. Niemniej jednak mówienie przed konkursem o tym, że nie otworzymy przesyłki z H69 jest po prostu śmieszne i pokazuje stosunek władz żużla do Stali Nawrockiego ...

_________________
Obrazek


           
Post 7 sty 2019, o 21:19
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Lukix77 napisał(a):
Mam nadzieję, że miasto nie wyda stadionu Stali na starty w 2. lidze
Jak trzeba będzie, to da i na starty w I lidze :D
Nikt nie skorzysta z propozycji przejęcia miejsca w I lidze, a do ogłoszonego konkursu zgłosi się Irek i ogarnąwszy po drodze co nieco ten bajzel dostanie dziką kartę :biggrin:

Już 19 grudnia o tym pisałam :hahaha: Najwyraźniej szpiegują nasze forum.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 7 sty 2019, o 22:00
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2011, o 01:32
Skąd: Wrocław
Posty: 251

Zobacz profil 
@karolcia
To byłyby jaja jak berety :wysmiewacz: :spiew:
W sumie dobrze byłoby, jakbyście z powrotem "wrócili" do I ligi 2019.
Chętnie oglądnę w TV mecze z udziałem Waszej drużyny, ponadto zawodnicy będą mieć zapewnioną ciągłość jazdy itd.

Irku, cała nadzieja w Tobie, cały żużlowy Rzeszów liczy, że pospłacasz wszystkie zobowiązania, długi, a dodatkowo dostarczysz gwarancje finansowe na sezon 2019.

TAKIEJ SZANSY NIE MOŻNA ZMARNOWAĆ :!:


           
Post 7 sty 2019, o 22:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1920

Zobacz profil 
Coś czuję, że Stal jednak pojedzie w 2019 :D


           
Post 7 sty 2019, o 23:26
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
GoodLikE :arrow:

Przecież to proste.
Konkurs zorganizowany jest aby wyłonić zastępcę na jazdę w 1 lidze za Stal Rzeszów która nie otrzymała licencji.
Czyli niby jakim sposobem Stal ma brać w nim udział? Irka :cenzura: na zbity pysk z żużla.
To tak jakby wywalili Cię z pracy za przekręty finansowe,
ogłosili konkurs aby przyjąć kogoś na Twoje miejsce i Ty się zgłaszasz aby Ciebie przyjęli.
Chociaż z drugiej strony...w Polsce jest wszystko możliwe

Z całym szacunkiem ale o jakiej okazji Ty mówisz?
Pośmiewiska na całą Polskę bo to nam Irek zafundował.
Naprawdę chcesz kontynuacji tego cyrku?
Co myślisz że od teraz będzie już wszystko cacy?
Naprawdę masz poczucie humoru jeżeli chcesz nadal tego bagna w którym obecnie jesteśmy

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 8 sty 2019, o 00:31
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
:arrow: amiasik
Przykład dla porównania z wywaleniem z pracy za przekręty - bardzo chybiony. Stal nie zrobiła żadnego przewału w stosunku do żużlowych władz, jedynie nie spełniła wymogów licencyjnych. Zgłasza się więc po dziką kartę. Jeśli chcesz przyrównać to do rekrutacji, to byłaby to dogrywka o wakat. Zgadzam się z tym co piszesz, że w Polsce wiele rzeczy jest możliwych, w USA zresztą też :)
Stal na tę chwilę spełnia wymogi konkursu. Dziką kartę może dostać jeśli przedstawi gwarancje finansowe i spełni wymogi licencyjne. Podkreślić należy spełni. Widocznie od strony prawnej w żużlowych władzach są podobne barany jak działalność Irka, że wprost nie wykluczyli Stali, a wg tych zapisów brak rozpatrzenia rzeszowskiej oferty pozbawiony byłby podstawy prawnej. Inne wytłumaczenie jest takie, że otwierają furtkę Irkowi ponieważ odmowa licencji nie była tak oczywista jak się to wydaje i jednak boją się Irkowych dalszych kroków oraz zamieszania z tym związanego.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 8 sty 2019, o 00:47
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Pod postem na fb po-bandzie przeczytałem jakiś komentarz,że miasto wraz z 2-3 dużymi firmami chce odbudować rzeszowski żużel choć wątpie w to info.


           
Post 8 sty 2019, o 01:59
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
@Karolcia

Z jakiego powodu w/g Ciebie Stal nie otrzymała licencji?
Jeżeli wszystko byłoby tak jak Irek mówi to już dawno wszyscy z nas wiedzieliby co było powodem odmowy. Niestety ale u nas wszystko jest ściśle tajne. :banana: :banana:
O czym to swiadczy?
Jakoś Piła, Kraków oficjalnie mogą powiedzieć wysokość ich zadłużenia.
W Rzeszowie go nie ma (Irek tak uparcie twierdzi) a nawet były nadpłaty.... :banana: :banana:
Jeżeli jesteśmy na czysto i wszystkie wymogi licencyjne zostały spelnione ( w/g Irka ) to dlaczego do dziś nikt nic nie wie co i jak? Dlaczego dla oczyszczenia swojego dobrego imienia Irek nie ujawni dokumentu odmowy licencyjnej?
Ponoć wszystko było ok tylko na Irka się uwzięli... :kielb_pala:

Ktoś poważny i posiadający mózg nie traktuje tak kibiców własnego klubu.
Potraktowano nas jak plebs.
Jeżeli uważasz inaczej to nie mam z tym problemu.
Dla mnie juz jest po ptakach...nawet nie ma komu zgasić światła w klubie bo wszyscy jakoś tajemniczo zapadli się pod ziemie.

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 8 sty 2019, o 02:50
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
amiasik napisał(a):
Dlaczego dla oczyszczenia swojego dobrego imienia Irek nie ujawni dokumentu odmowy licencyjnej?
Coś mi się wydaje, że w tej sprawie to obie strony mają co nieco na sumieniiu, stąd ani Irek, ani władze nie upubliczniają treści uzasadnienia - a wszak takim upublicznieniem upokorzyliby, ośmieszyliby i uciszyliby Irka już na amen. Nie bronię chłopa, już dawno temu pisałam że sprawia on wrażenie takiego białoskarpetkowego biznesmena z początku lat 90-tych, ale w tym temacie jednak coś mi nie daje spokoju i brzydko pachnie.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 8 sty 2019, o 03:54
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 17 kwi 2009, o 19:01
Skąd: New Jersey
Posty: 300

Zobacz profil 
@Karolcia

Władze PZM treści odmowy licencyjnej nie mogą ujawnić (już dawno by to zrobiły gdyby tylko mogły)
Może to tylko Irek zrobić ale problem w tym że wówczas wyszło by na jaw
jak Irek kłamie i robi wszystkich w bambuko.
A tak nadal wszyscy kłamią, oczerniaja go uwzieli się na Irka. Tylko on mówi prawdę

_________________
https://youtu.be/5DxhXflwC8I
https://youtu.be/QvXM9ZvZ0zo


           
Post 8 sty 2019, o 08:03
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
amiasik napisał(a):
GoodLikE (...)
Z całym szacunkiem ale o jakiej okazji Ty mówisz?
Pośmiewiska na całą Polskę bo to nam Irek zafundował.
Naprawdę chcesz kontynuacji tego cyrku?
Co myślisz że od teraz będzie już wszystko cacy?
Naprawdę masz poczucie humoru jeżeli chcesz nadal tego bagna w którym obecnie jesteśmy

Jeśli plany prowadzenia klubu na przyszły rok miałyby wejść w życie to zaczęło by to wyglądać profesjonalnie. Irek narobił bagna, ale idzie w zaparte. Nie jest to dla Was dziwne ?
Zawodnicy z Piły są zdziwieni, że klub dostał licencję (dług ok. 870 tys.), w Krakowie Szczepaniak nawet nie powąchał pieniędzy za 2017 rok. Również dziwi się na jakiej podstawie klub otrzymał licencję na jazdę w przyszłym sezonie. W Rzeszowie dług nie przekracza 150 tys. złotych względem wszystkich urzędów oraz zawodników (mówimy o dokumentach uwzględnianych przy audycie). Jest okazja na licencję to trzeba ją wykorzystać. Jeśli nie wystartujemy to już całkiem pójdziemy na dno, a zbliżamy się do niego nieustannie. No i odpuszczenie konkursu będzie jednoznaczne z tym, że przyznajemy się do wszystkiego co napisali pseudo-redaktorzy. Wiem, że co najmniej 60% tych informacji to bzdury.

_________________
Obrazek


           
Post 8 sty 2019, o 08:09
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 sie 2018, o 11:11
Posty: 109

Zobacz profil 
Naprawdę skończcie już z tą licencja. Irek nie spełnił prawie żadnych warunków licencyjnych. Tyle w temacie.


           
Post 8 sty 2019, o 09:24
 Re: Sprawy klubowe
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 12:22
Posty: 43

Zobacz profil 
@Karolcia Mam takie same odczucia.

@amiasik Skoro jesteś pewny, że PZM nie może upublicznić, to możesz wskazać jakiś punkt statutu, jakiegoś regulaminu, jakąkolwiek podstawę tego stwierdzenia? Po prostu ja tej pewności i wiedzy odnośnie takiego stanu rzeczy nie posiadam.


           
Post 8 sty 2019, o 10:38
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Zacznijmy od nowa bez Irka od 2 ligi. Biednie ale z twarzą. Niech sekcję stworzą nowi świeży ludzie, z pomysłami z nowymi celami z rzeszowskiego towarzystwa żużlowego. W świadku żużlowym w kraju i na świecie jest wiele osób którzy wiedzą kto w mieście jest wielkim pasjonatem. Nasza złota młodzież z lat 90 rozjechała się po ośrodkach żużlowych w Polsce. Wychowankowie tułają się po kraju pomagając rozwijać się innym klubom. Pozostał tylko Janusz Stachyra. Trzeba otworzyć nową kartę. Zacznijmy od spotkania z władzami miasta. Kierownictwo stowarzyszenia kibiców mogłoby zainicjować takie spotkanie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 827, 828, 829, 830, 831, 832, 833 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi