Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761 ... 962  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sprawy klubowe


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 paź 2018, o 01:18
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
I z innej beczki. Na co nam Porsing?

_________________
HEJ STAL !


           
Post 7 paź 2018, o 09:51
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Ma napisać wprost, a potem "hurr durr, o Stali źle piszą w mediach". Z tego co zrozumiałem, to skład kazali taki pisać, żeby Ostrów myślał, że ma wygraną w kieszeni, a my wtedy zaskakujemy i wyskakujemy z Gregiem, dobrze mówię?

W klubie jest jest lekki bałagan (nie bez powodu Janik został obrzucony po ostatnim meczu), dlatego tym bardziej potrzebny jest duży sponsor tytularny, który wykupi część udziałów i będzie naciskał na dotrzymywanie terminów, umów itd, w odpowiednim momencie zagrozi odejściem ;)

Nie wiem tylko, czy w obecnej sytuacji jakiekolwiek udziały są dostępne dla ludzi z zewnątrz


           
Post 7 paź 2018, o 10:24
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3135

Zobacz profil 
Z tego co wiem to nawet Dziobak nie wiedział jaki skład będzie na meczu w Ostrowie. Była to ścisła tajemnica.

Lukix77 napisał(a):
(...)W klubie jest jest lekki bałagan (nie bez powodu Janik został obrzucony po ostatnim meczu), dlatego tym bardziej potrzebny jest duży sponsor tytularny, który wykupi część udziałów i będzie naciskał na dotrzymywanie terminów, umów itd, w odpowiednim momencie zagrozi odejściem ;)


To, że jest bałagan można się domyślić. Choćby nawet sytuacja egzaminie na licencję "Ż". O Diamentach nie wspominając. Perfumy ? Kupił ktoś ? Obstawiam, że Irkowi nie wypalił biznes i miał duże ilości leżące pod toną kurzu. Dodał logo spółki i sprzedaje jako żużlowe. Kosze na śmieci ? Osobiście nie widziałem żądnego w Rzeszowie ... natomiast nad Soliną owszem ;) Był temat Ożanny, mini toru ... Myślę, że przez dekadę panowania MP nie było tylu pomysłów, które Irek przytoczył podczas jednego wywiadu.
Natomiast sytuacja z jajami wg mnie była żałosna. Po awansie, sukcesie sportowym żeby "kibice" pewnego stowarzyszenia obrzucali jajami v-ce prezesa Janika ? Wspominasz, że nie bez powodu dostał jajami - może rozwiniesz swoją wypowiedź ? Jestem przekonany, że wiele user'ów posłuchało by tej ciekawej historyjki :)
Przewijał się też temat sponsora. Osobiście nie przypominam sobie, żeby ktoś z klubu mówił podczas wywiadów, konferencji. Chyba, że jestem w błędzie to proszę o poprawienie mnie.
Podsumowując - jest jak jest, ale nie ma na co narzekać. Niemniej jednak ogłoszenie przedłużenia kontraktu z Morrisem może być niepokojące. Zaznaczam, że bardzo kibicuję Irkowi w tym co robi ...

_________________
Obrazek


           
Post 7 paź 2018, o 12:14
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
GoodLikE napisał(a):
Niemniej jednak ogłoszenie przedłużenia kontraktu z Morrisem może być niepokojące.

Rozumiem, że chodzi o BRAK ogłoszenia przedłużenia kontraktu jak na razie.
Dodam od siebie, że kilka dni temu rozmawiałem z tatą Nicka i w pewnym momencie zapytał mnie, czy kibice w Rzeszowie na prawdę chcieliby widzieć Nicka w przyszłym sezonie w Stali? Pytanie trochę mnie zaskoczyło, ale mając na uwadze czytane tutaj propozycje składów, w których za każdym razem pojawiał się kangur odpowiedziałem mu że" To nie ulega najmniejszej wątpliwości i jako kibice nie wyobrażamy sobie kolejnego sezonu bez niego.
"Good news" - tak to zakończył i do tematu już nie wracaliśmy.
Faktem, że każdego kibica może niepokoić sytuacja w której większość klubów "zaklepała" sobie dotychczasowych zawodników informując o tym opinię publiczną i przecinając jednoznacznie dywagacje na ten temat. Tem czasem u nas następuje raczej coś w rodzaju "budowania napięcia" albo "ciszy przed burzą"
No ale "wicie, rozumicie". Jako kibice możemy sobie tu chcieć, życzyć, proponować, dywagować. ja nie wiem co się dzieje w klubie, nie mam takiej wiedzy, czytam lub słucham jedynie wypowiedzi prezesa, próbuje je na swój sposób interpretować ... no i ... czekam na tę "prawdziwą petardę"

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 7 paź 2018, o 12:35
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Jak ktoś napisze, że w klubie jest dobrze, to wszyscy "o, wreszcie ktoś mówi prawdę". Ktoś skrytykuje, to "a daj dowód, na pewno tak nie jest, to zmowa PS".

Prawda jest taka, że jak jedna osoba powie, że śmierdzisz, to możesz to wyśmiać, ale jak mówi to kilka osób, w tym z Twojego otoczenia, to warto się nad tym jednak zastanowić ;)


           
Post 7 paź 2018, o 12:45
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 mar 2016, o 00:11
Posty: 1063

Zobacz profil 
Lukix77 napisał(a):
Jak ktoś napisze, że w klubie jest dobrze, to wszyscy "o, wreszcie ktoś mówi prawdę".


:wysmiewacz:

_________________
HEJ STAL !


           
Post 7 paź 2018, o 13:05
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wynik sportowy został osiągnięty, teraz pozostaje osiągnąć wynik finansowy, czyli zamknąć sezon na zero. Potwierdzeniem tego, czy jesteśmy na zero będzie okres transferowy i zawodnicy, którzy zostaną i przyjdą. Wielu tutaj ma mocno mocarstwowe ambicje i pojawiające się składy przypominają propozycje sprzed okresu transferowego za czasów Marty - oby tym razem skończyło się trochę lepiej. Jednak bez drugiego źródła finansowania (sponsor/miasto) ciężko będzie o dobry skład bo budżet w I lidze pasuje przemnożyć razy 2 lub 3 i ktoś za to musi zapłacić.

Jak ktoś wyżej napisał, z pomysłów Irka poza awansem wyszło niewiele, a takiej katastrofy SDC nawet ja nie wieszczyłem. Oby więc nauka nie poszła w las, a doświadczenia zebrane w II lidze zaprocentowały w I i oby nie stało się jak za Andrzeja, kiedy wszyscy myśleli, że z dotychczasowego składu odchodzi Majki bo jest za stary i za słaby, a później jeździł na sztukę amator z Gdańska ;)


Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 13:09 przez Ritchie, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 paź 2018, o 13:07
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
GoodLike...w pełni utozsamiam sie z Twoją wypowiedzią. I tak samo kibicuje Prezesowi. Ale... Moim wyznacznikiem bałaganu i nieogarnięcia jest jezdzący po miescie autobus z terminarzem meczow na rok 2017. Dopuki ten autobus bedzie jezdzil to dla mnie bedzie oznaczal brak marketingu i profesjonalizmu klubu. Żadne eventy czy konferencje mi tego poirytowania autobusem nie przysłonią.


           
Post 7 paź 2018, o 13:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Nie wiadomo co będzie z trenerem naszej drużyny bo Lechu przychodząc tutaj mówił że przychodzi trenować drużynę że względu na Jaska Stachyre. A Jasiek chce odejść z klubu


           
Post 7 paź 2018, o 13:44
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Przecież Jasiek chce odejsc z sekcji żużlowej a nie spółki.


           
Post 7 paź 2018, o 13:52
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2018, o 18:07
Posty: 157

Zobacz profil 
A skad informacja ze Stachyra chce odejsc z klubu?


           
Post 7 paź 2018, o 13:59
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2016, o 19:26
Posty: 928

Zobacz profil 
Panowie jakbyście pracowali ciężko tak jak Janusz Stachyra to sami byście mieli dość


           
Post 7 paź 2018, o 16:01
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
ksrk napisał(a):
Na tem moment w Rzeszowie nie pojedzie nickt kogo imię zaczyna się na N. Jeden wybierze miasto włókniarzy, drugi miasto Ewy Sonnet.
Podejrzewam, że za bardzo zapatrzyłeś się na wizualne atuty Ewki i pleciesz co ci się przyśni
Grembi napisał(a):
Co wynika z tego screena? :wysmiewacz:
Ja ci mogę zrobic lepsze screeny :hahaha:
KibicRzeszowa napisał(a):
Ważne,żeby finanse sie zgadzały inne sprawy są mniej ważne.
To tak jak za Marty. Kasa była, ale... :kielb_pala:
ksrk napisał(a):
Żebyś przeprosił mam Ci wrzucić nasza rozmowę z biura na ten temat?
Nagrywałeś jak kelnerzy u Sowy? :wysmiewacz:
Zbójcerz Oferma napisał(a):
Dodam od siebie, że kilka dni temu rozmawiałem z tatą Nicka
Nie traktuj tego w kategorii dogryzienia ci, ale nie sposób nie zapytać: po jakiemu? :)


           
Post 7 paź 2018, o 17:17
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
Nie traktuj tego w kategorii dogryzienia ci, ale nie sposób nie zapytać: po jakiemu? :)

Proszę. Lee Morris rozmawia po angielsku z delikatną i wyczuwalną na Messengerze nutką akcentu aborygenów ;)

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 7 paź 2018, o 19:14
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
Zbójcerz Oferma napisał(a):
z delikatną i wyczuwalną na Messengerze nutką akcentu aborygenów ;)
Pytałam o ciebie; mając na uwadze pewne babole z j.polskiego, trudno uwierzyć w zdolność rozróżniania akcentów języka obcego :)
Ciekawość moja idzie dalej: znasz już plany Nicka na 2019 co do polskiej ligi?


           
Post 7 paź 2018, o 19:42
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2017, o 21:35
Posty: 1008

Zobacz profil 
Tak. Rozmawiam z nim po angielsku. Nie. Nie znam planów Nicka. I nie cisnę Lee w tym temacie teraz bo byłoby to nietaktowne z mojej strony.

_________________
#naprawiamczerwonelampkinawirażach
#częścizliazasprzedam


           
Post 7 paź 2018, o 19:50
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1594

Zobacz profil 
Cytuj:
Dodam od siebie, że kilka dni temu rozmawiałem z tatą Nicka i w pewnym momencie zapytał mnie, czy kibice w Rzeszowie na prawdę chcieliby widzieć Nicka w przyszłym sezonie w Stali?


Może po finale dostał rykoszetem jajkiem?

_________________
***** ***


           
Post 8 paź 2018, o 22:29
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 paź 2018, o 22:25
Posty: 1920

Zobacz profil 
Tak z innej beczki. Czy był jakiś chętny sponsor lub sponsorzy na bycie sponsorem tytularnym w tym sezonie ? Bo utkwiło mi w pamięci takie zdanie, że "tanio Stal się nie zamierza sprzedać i bez sponsora też sobie damy radę". Jak to ma się teraz do spraw związanych na przykład z Morrisem, że niewiadomo, czy zostanie, bo nie uregulowano wszystkich zobowiązań wobec niego ? Okres transferowy się zbliża, a nasi nie "przyklepali" nawet jeszcze "swojaków" jak Morris, Baran, Becker, czy Curzytek.


           
Post 8 paź 2018, o 22:39
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2015, o 00:22
Posty: 1745

Zobacz profil 
Tak dla przypomnienia za rok przed sezonem powinien być SuperMecz w Rzeszowie pomiedzy Stalą Rzeszów a Unią Leszno.Będzie ciekawie :D


           
Post 9 paź 2018, o 08:57
 Re: Sprawy klubowe
Senior
Senior

Dołączył: 20 lip 2012, o 15:32
Posty: 272

Zobacz profil 
Prawda jest taka, że bez sponsora to będziemy kisić się w tej I lidze i to tylko dzięki Gregowi (o ile będą pieniądze na cały sezon).
Jak do listopada nikt się nie znajdzie to czarno to widzę


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19236 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 755, 756, 757, 758, 759, 760, 761 ... 962  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pidi i 70 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi