Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 142  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nicki "Power" Pedersen - Stal Rzeszów 2024!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 gru 2005, o 02:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
W ogole to dziwni jestescie... Pewnie jeszcze nie dawno polowa co najmniej nie lubila Nickiego, a teraz go juz ubostwia... :roll:

Ja mam zdanie na jego temat takie samo jakie mialem wczesniej... Moze swa jazda w barwach naszego klubu mnie przekona do siebie... :roll: Podobno tylko krowa nie zmienia pogladow, ale czy nie za wczesnie na ich zmiane?

Podpisalby w Zielonce, czy we Wrocku dalej bylby be, a teraz nagle jest cacy...

jestem podobnego zdania i dodam ze nielubialem, nielubie i raczej niepolubie Nickiego ale ze go nielubie nieoznacza ze go nieszanuje 8-)


           
Post 6 gru 2005, o 03:07
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Post Ramelowa skłonił mnie do podobnego „wyznania” ;)

Podobnie jak u niego to było kiedyś, także miałem raczej negatywny stosunek do Pedersena, teraz już wiem, że głównie za sprawą otoczki, którą wytworzyły polskie media. To głównie na podstawie tego co one pisały, wyrobiłem sobie takie a nie inne zdanie o Nickim. Wszystko zaczęło się po pamiętnym finale IMŚJ i starciu Pedersena z Dobruckim. Wtedy właśnie przypięto mu taką „łatkę”, która ciągnie się za nim do dziś. Jak już wspomniałem, też miałem o nim negatywne zdanie, głównie dlatego, że nie miałem zbyt wielu okazji widzieć go na żywo na torze.

Wszystko odmieniło się mniej więcej rok temu, kiedy zacząłem na ten temat rozmawiać z Drozdem. Nie było oczywiście tak, że on mnie do niego przekonał, po prostu zacząłem zauważać inną stronę Pedersena. Uważnie mu się przyglądałem i zauważyłem, że on popełnia faule przede wszystkim z ogromnej woli walki! W jego głowie jest tylko chęć bycia najlepszym, a nie tylko ligowym wyrobnikiem raz w tygodniu w niedziele. I to właśnie zacząłem w nim podziwiać. Oczywiście nie jest on moim idolem (mam innych), ale na pewno to, że będzie jeździł w Rzeszowie, sprawi, że będę mu kibicował choćby w Grand Prix.

Poza tym dzięki takim zawodnikom jak właśnie Pedersen trochę inaczej spoglądam teraz na żużel. Dawniej liczył się TYLKO wynik własnej drużyny. Teraz idąc na mecz, chcę również zobaczyć walkę od startu do mety, a nie udawane defekty itp. Dlatego przykładowo 25.09 moje serce podwójnie się radowało: raz, że Rzeszów wygrywał, a dwa, że bohaterem i najbardziej widowiskowo jeżdżącym zawodnikiem był Jędrzejak, jeden z moich idoli. Dlatego też sporą sympatią darzyć zacząłem Pawła Miesiąca w tym sezonie, dlatego zmieniłem zdanie na temat Nickiego itd. Obecnie żużel to jest dla mnie trzymanie gazu na pełnej od startu do mety i to mi się najbardziej podoba. Tak właśnie jeździ Nicki i jeżeli ktoś mi powie, że lubie go, bo przyszedł do Rzeszowa to będę wyśmiewał, bo tak nie jest.

A na koniec bardzo ciekawy artykuł z poprzedniego wydania Tygodnika Żużlowego. Czytając go cały czas zastanawiałem się, czy czasem przypadkiem nie napisał go Grzesiek Drozd :D



Latający" Duńczyk

Nicki Pedersen elektryzuje żużlowe środowisko na całym świecie. Sposobem jazdy, niekonwencjonałym ukazywaniem swoich emocji, czy też swoją bezpardonowością, której nie unika waleczny Duńczyk.

Nickiego Pedersena można nie darzyć sympatią, ba, można go nawet nie znosić, ale na pewno nie można przejść obok niego obojętnie i to nie ulega żadnej wątpliwości.

- Jeżdżę, by zwyciężać, ale też by tworzyć i dać widowisko kibicom. Na żużlu jeździ się agresywnie i ja tak właśnie robię. A wypadki się po prostu zdarzają - taki jest żużel.

Miliony go kochają, miliony nienawidzą, z wielką pasja oczekują na tylko jedną kontrowersyjną akcję w wykonaniu Duńczyka, aby przypiąć mu po raz kolejny łatkę żużlowego zabijaki.

-Jestem agresywny kiedy jeżdżę. Jest to element. którego nie chcę zmieniać. Nigdy nie zostaniesz mistrzem świata, jeśli będziesz zbyt miękki. Lubię twardo atakować, podczas walki na torze od rywali spodziewam się tego samego.

Odkąd wychowany w Odense Nicki pojawił się na żużlowych torach, w jego głowie pojawił się tylko jeden cel bycia tym najlepszym. I od tej chwili z żelazną konsekwencją z dnia na dzień wprowadzał swoje założenia w życie, jednocześnie budząc w sobie buntownika z wyboru. Duńczyk jest jedną z najbarwniejszych postaci speedwaya obecnych czasów. Wsiada na motor, odkręca manetkę i ma tylko jeden cel. pojawić się pierwszy na linii mety.
Nicki Pedersen nie jest żużlowym bandytą, nie jest też żużlowcem, który poluje na swoich rywali, owszem, jest łowcą zwycięstw, ale każdy zawodowy żużlowiec dąży do tego, aby być najlepszym.

Oponenci zawodnika Holsted coraz bardziej ochoczo dyskryminują Jego osobę, każda okazja Jest sprzyjająca do tego. aby nagonka trwała na dobre. Prawda bywa bolesna, wielu nie może znieść faktu, że Nicki Pedersen jest czołowym żużlowcem świata i przy każdej nadarzającej się okazji manifestują chorobliwą nienawiść do jego osoby. Kibiców, którzy notorycznie gwiżdżą pod jego adresem ocenia słowami:

- Tak zachowują się tylko ci, którzy nie znają się na żużlu. Oni mnie nie obchodzą. Ja jeżdżę, by zwyciężać, ale też, by tworzyć i dać widowisko kibicom. Na żużlu jeździ się agresywnie i ja tak właśnie robię. Niech jednak zauważą, że potrafię podziękować za walkę i pogratulować zwycięstwa.

Oznaki przewrażliwienia na punkcie Nickiego Pedersena są coraz bardziej niepokojące, przyjmując już postać chorobliwej obsesji. Wielu zarzuca Duńczykowi, że nie szanuje swoich rywali, nie zostawia im miejsca pod bandą kiedy prowadzi wyścig i dyktuje w nim warunki.

Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w całej historii żużla, Tony Rickardsson również od początku swojej kariery nie pozwalał przejeżdżać obok siebie rywalom po zewnętrznej części toru, zmuszając ich do zamknięcia gazu. Widocznie są równi i równiejsi. Rickardssona nikt nie posądzi o jazdę nie fair, Szwed jest,,świętym", którego nie można w żaden sposób skrytykować. Tej pamiętnej deszczowej soboty 2001 roku, podczas Grand Prix Niemiec w Berlinie, Nicki Pedersen zmierzał po pewne pierwsze historyczne zwycięstwo w cyklu Grand Prix i został staranowany przez Rickardssona. Oczywiście nikt nie miał wątpliwości, że nie byto to zamierzone zagranie Szweda, ale czy Nicki Pedersen atakuje swoich rywali w celu doprowadzenia do ich upadku?

To największy nonsens, jaki można na ten temat powiedzieć. Duńczyk jest walecznym żużlowcem, posiada charakterystyczną dynamiczną sylwetkę i styl jazdy, który preferuje, oparty jest na nieustannej walce na pograniczu faulu, zaznaczam, pogranicze to nie faul.

Nicki Pedersen jest klasycznym przykładem manipulacji oraz niesamowitej siły mediów, które kiedyś stworzyły żużlowego bandytę, poczynając od IMŚJ w Mseno, gdzie Nicki był jeszcze młodym juniorem i jego technika jazdy pozostawiała wiele do życzenia. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, to chyba najbardziej adekwatne stwierdzenie, które można użyć w odniesieniu do tej sytuacji.

- Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą - to motto, które przyświeca mistrzowi świata z 2003 roku.

Taki właśnie jest ten charyzmatyczny wojownik z Odense, urodzony, by wygrywać i skazany na sukces

TOMASZ ZARANEK (czyli Loram z Tarnowa)

Skan oryginału: http://img441.imageshack.us/img441/158/nicki1vd.jpg

P.S. Jezeli ktos przeczytal calego tego posta to zapraszam :piwo: ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


Ostatnio edytowano 6 gru 2005, o 03:40 przez K 2, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 6 gru 2005, o 03:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
ładny tekst. to nie ja napisałem. przeciez ja nie dziennikarz. zwykły zjadacz internetu. mi tam frajde sprawi jak cos na forum napisze. kudy mi do gazety.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 6 gru 2005, o 03:33
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
mi tam frajde sprawi jak cos na forum napisze.


hahahahahha :piwo: :D


           
Post 6 gru 2005, o 04:23
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
i znowu ta gazeta dałą popis. chodzi mi o komentarz pod zdjeciem, gdzie Nicki powiedział, ze ma gdzies opinie innych o sobie? tak nie jest. redkacja powinna bardziej uwaznie takie podpisy wykonywac , bo znowy wychodzi na to, ze to grubianski charakter Dunczyka, ma to gdzies itd, i dalej robi sie z niego chama poza torem. a tak nie jest . to wrazliwy gosc i przejmuje sie tym co sadzi sie na jego temat. ktos kto byl na konfernecji moze zauwazył, ze przez długa ilość czasu prawa rekę trzymał pod stołem. wstydzi sie, ludzki normalny odruch. pożniej zaczał wywijac konczynami jak rozgadał sie , bo on taki jest. nie potrafi spłąwić. i odpowiadac: "moze tak, moze nie" w samym sposobie wypowiadania sie widac, jak mu zalezy na włąsciwym wyartykułowaniu tego co chce powiedziec. ja go nie chce przechwalac , bo jest mi troche niezrecznie, nie jest tak, ze widze w nim bostwo itd,. ale ten podpis pod zdjeciem normalne mnie wku... bo o swojej leszczynskiej swietej australijskiej krowie nigdy nie napisaliby, ze ma gdzies oipnie o nim samym, co przez sie rozumie ze ma gdzies kibicow itd itd, kazdy sobie teorie juz dorobi odpowiednia by podtrzytmac stereotyp wariata itd.

p.s. manipulowac informacja jest bardzo łątwo. ciekawe zagadnienie zwłąszcza w dzisiejszych czasach mediów. polecam zaintersowac sie tym zagadnieniem. mozna przejrzec na oczy wtedy. to tak poza zuzlem ;-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 6 gru 2005, o 12:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ramelow napisał(a):
zaczalem sie przygladac pedersenowi juz troche temu kiedy pojawilo sie widmo awansu... sam bym raczaj na to nie wpadl, ale ktos mnie do tego namowil i nie zmienilem zdania w ciagu 5 dni... wcale sie tego nie wstydze, ze kiedys myslalem o pedersenie gorzej niz mysle teraz... uwazam, ze nicki ostatnio zmienil styl swojej jazdy co latwo zaobserwowac w porownainiu nawet do sezonu kiedy zdobyl tytul, czy wczesniejszego... mialem nadzieje, ze to wlasnie nim zajma sie nasi dzialacze i teraz jestem 2-nie ucieszony, ze mamy duna w skladzie... Grand Prix teraz ogladne z duuuuzo wieksza ciekawoscia niz kiedys i na pewno bede mu kibicowal rowniez na innych arenach poza polskimi... po prostu docenilem jego talent i mozliwosci jakie sa jeszcze przed nim w wieku, w ktorym obecnie jest. Byla do tego okazja zeby sie glebiej zastanowic i przygladnac.

tu nie chodzi o proste rozumowanie - podpisal kontrakt w rzeszowie to jest cacy. Wsrod zagranicznych nie mam jakos tkaich zawodnikow, ktorych bardzo nie lubie... za niektorymi nie przepadam i tak bylo z pedersenem swego czasu, podobnie z crumpem czy rickardssonem, ale zwlaszcza tego ostatniego zawodnika warto kiedys bylo docenic bo to prawdziwy mistrz. Crump i Pedersen jeszcze swoje pokaza... osobiscie dolaczajac do tego Adrenaline w nich upatruje przyszlych mistrzow swiata na najblizsze sezony. Po takiej glebszej analizie... nie wierze w Adamsa, czy innych. Predzej bedzie jakas angielska niespodzianka... standardowo co kilka lat taka wpada (1992 Havelock)-inna bajka, czy kilka lat temu rowno jezdzacy Loram.

sporym tez argumentem "za" dla nickiego byla jego narodowosc... jakos lubie skandynawow a i nasz klub mial do nich spore szczescie (wyjmujac kilka wyjatkow, pfu - pomylek - mam tutaj zwlaszcza jedna na mysli)... ale ogol jak najbardziej okej. Mam nadzieje, ze Nicki nawiaze do tej zwlaszcza rownej i skutecznej jazdy chocby Briana Andresena bo co do widowiska jestem spokojny :)

ciekawe czy ten post nadaje sie do czytania, strasznie wszystko zamieszane, ale mocno jestem zmeczony :)

Ale Ty pierd.... :lol: Nie bede Ci przypominal w jakim stanie przewaznie sie GP ogladalo... Obserwacja Pedersena na pelnej...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 6 gru 2005, o 23:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Ramelow napisał(a):
zaczalem sie przygladac pedersenowi juz troche temu kiedy pojawilo sie widmo awansu... sam bym raczaj na to nie wpadl, ale ktos mnie do tego namowil i nie zmienilem zdania w ciagu 5 dni... wcale sie tego nie wstydze, ze kiedys myslalem o pedersenie gorzej niz mysle teraz... uwazam, ze nicki ostatnio zmienil styl swojej jazdy co latwo zaobserwowac w porownainiu nawet do sezonu kiedy zdobyl tytul, czy wczesniejszego... mialem nadzieje, ze to wlasnie nim zajma sie nasi dzialacze i teraz jestem 2-nie ucieszony, ze mamy duna w skladzie... Grand Prix teraz ogladne z duuuuzo wieksza ciekawoscia niz kiedys i na pewno bede mu kibicowal rowniez na innych arenach poza polskimi... po prostu docenilem jego talent i mozliwosci jakie sa jeszcze przed nim w wieku, w ktorym obecnie jest. Byla do tego okazja zeby sie glebiej zastanowic i przygladnac.

tu nie chodzi o proste rozumowanie - podpisal kontrakt w rzeszowie to jest cacy. Wsrod zagranicznych nie mam jakos tkaich zawodnikow, ktorych bardzo nie lubie... za niektorymi nie przepadam i tak bylo z pedersenem swego czasu, podobnie z crumpem czy rickardssonem, ale zwlaszcza tego ostatniego zawodnika warto kiedys bylo docenic bo to prawdziwy mistrz. Crump i Pedersen jeszcze swoje pokaza... osobiscie dolaczajac do tego Adrenaline w nich upatruje przyszlych mistrzow swiata na najblizsze sezony. Po takiej glebszej analizie... nie wierze w Adamsa, czy innych. Predzej bedzie jakas angielska niespodzianka... standardowo co kilka lat taka wpada (1992 Havelock)-inna bajka, czy kilka lat temu rowno jezdzacy Loram.

sporym tez argumentem "za" dla nickiego byla jego narodowosc... jakos lubie skandynawow a i nasz klub mial do nich spore szczescie (wyjmujac kilka wyjatkow, pfu - pomylek - mam tutaj zwlaszcza jedna na mysli)... ale ogol jak najbardziej okej. Mam nadzieje, ze Nicki nawiaze do tej zwlaszcza rownej i skutecznej jazdy chocby Briana Andresena bo co do widowiska jestem spokojny :)

ciekawe czy ten post nadaje sie do czytania, strasznie wszystko zamieszane, ale mocno jestem zmeczony :)

Ale Ty pierd.... :lol: Nie bede Ci przypominal w jakim stanie przewaznie sie GP ogladalo... Obserwacja Pedersena na pelnej...

Po pierwsze nie zawsze, a po drugie docelowo mialem na myslic SWC i 100 razy lepsza okazje na zywo podgladniecia nawet parkingu (zwlaszcza z miejsca, w ktorym bylismy) niz podczas SGP w knajpie.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 gru 2005, o 11:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Ciekawe, czy za rok bedziecie tak kochali Nickiego, jak podpisze z innym klubem, mimo
utrzymania sie Stali w ekstralidze. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 7 gru 2005, o 16:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Jasiek Nickiego nie trzeba kochac ani zadnego innego zawodnika, mozna mu kibicowac identyfikowac sie z nim przez czas jak jeżdiz w Rzezowie. odejdzie trudno. i dziwie sie tutaj ludziom ktorzy psiocza na Maxa, deklaruja ze nie beda chodzic w czapkach itd troche to smieszne. lubie zawodnika to zawsze z checia włoże na siebie jego gadzet. najwazniejsze ze zuzlowy gadzet. 8-) Max nam pomogł wejsc do ekstraligi , zparezentował troche fajnego speedway i szafa gra, teraz jest gdzie indziej. i z Nickim bedzie podobnie, bo nikt tutaj nie uwierzy, ze Nicki bedzie jezdzil do konca kariery w Rzeszowie nawet w założeniu, ze nie spadniemy.

Nicki Dziubeczku Ty moj, ku,,,, w dechy...... Adamsa i reszte..........Nicki roz.....l klientere zgarnij kase i niech Cie nienawidza.... hehehehehehe

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 23 gru 2005, o 10:38
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Prezencik na swieta dla fanow Powera ;)

Cytuj:
Nicki Pedersen prywatnie

Bawi się szybkością i motorem. Jazda go kręci. Nie odpuści ani na centymetr. To cały Nicki Pedersen, żużlowy mistrz świata, który będzie jeździł w rzeszowskiej drużynie. - Jaki jestem? Musisz zapytać moich przyjaciół. a mam ich wielu. Pewnie powiedzą ci, że Nicki to miły i równy gość. To prawda. Taki jestem. - uśmiecha się Pedersen.

Ten typ tak ma

Ma 28 lat. Pierwszy raz wystartował w zawodach, kiedy miał 11 lat. Później pracował jako
mechanik. Tytuł mistrza świata wywalczył w 2003 roku. Nie ukrywa, że największy wpływ na jego karierę wywarł ojciec Prehen. – Wielu twierdzi, iż podczas meczów jestem bardzo arogancki. ale ja cały jestem skoncentrowany tylko na tym, jak wygrać. Żużel to nie jest sport dla mięczaków. Wiem coś o tym, bo miałem złamana rękę i mocno poturbowane kolano.
Oczywiście. trzeba szanować swoich przeciwników i siebie, ale trzeba walczyć o zwycięstwo. Do samego końca. Jestem typem zwycięzcy.

Samolub? To nie ja...

W sportowym światku Nicki uchodzi za indywidualistę. Nie brakuje opinii, że dla niego najważniejszy jest wynik indywidualny, że koncentruje się tylko na sobie, a koledzy niech się męczą sami za jego plecami. - To nieprawda - protestuje sportowiec. - Robię wszystko, aby moja drużyna zwyciężała. Przed zawodami pomagam innym zawodnikom przy sprzęcie, doradzam.

Nicki, gdy mu tylko na to czas pozwoli, na pewno chętnie obejrzy przynajmniej kilka meczów przyszłorocznych piłkarskich mistrzostw świata, bo interesuje się pitka nożną, podobnie jak Formułą I.

- Gdy nie startuję w zawodach, myślę o innych rzeczach. Lubię biegać, gram w golfa.

Duńczyk chętnie słucha muzyki Queen oraz Jenifer Lopez. Jak ma czas, ogląda filmy. Lubi
te z Brucem Willisem i Sandrą Bullock. Jeździ peugeotem 307 HDI.

Jestem fanatykiem

- Nie lubię tracić czasu. Wyznaję zasadę, że najważniejsze jest poprawianie, ulepszanie tego wszystkiego, co robi się każdego dnia. To nie muszą być jakieś ważne rzeczy, bo przecież życie składa się z detali. Jestem fanatycznym jeźdźcem speedway’a. Wszystko co robię, podporządkowuję mojej dyscyplinie. Jestem profesjonalistą i staram się być maksymalnie skoncentrowany na każdej robocie.

- Czy jestem przesadny? Są pewne rzeczy, które przed zawodami wykonuję zawsze w ten sam sposób - przygotowanie kasku, gogli czy sprzętu. Każdy zawodnik, aby wyczyścić umysł przed zawodami, skupia się nad jakąś czynnością czy detalem. Generalnie więc nie jestem bardzo przesądny, ale w małych rzeczach trochę tak. Lubię na przykład niebieski kolor.

Kobiety w jego życiu

- Ojej! Mam w Danii narzeczoną. Jestem jej wdzięczny przede wszystkim za to. że rozumie, czym dla mnie jest żużel. Jest wyrozumiała, bo całe lato pracuję i w domu jestem rzadkim gościem. Za to staram się spędzać z nią dużo czasu zimą.

Właśnie spędzili razem wakacje w Meksyku.

- Święta spędzę z moją rodziną (Nicki ma starszego brata Ronniego. młodszą siostrę Michelle - przy. red.). Będzie tradycyjnie, prawdopodobnie tak jak w Polsce. Zatańczymy dookoła choinki, pośpiewamy, zjemy smaczne potrawy. Bo w sezonie najczęściej jem moje ulubione kurczaki. Powitanie nowego roku to z kolei dużo dobrej zabawy, drinków Jedzenia, fajer- werków. Tylko tańca nie za dużo. Nie jest to moje hobby.

To będzie dobry rok

- Mam przeczucie, że nadchodzący sezon będzie dobry dla mnie i mojej polskiej drużyny. Może nic wygramy ekstraligi. ale Jeśli popracujemy nad jazdą, motorami i będziemy się starać, będzie dobrze. Marzę o odzyskaniu tytułu mistrza świata. Będzie to niezwykle trudne, bo Tony Rickardsson będzie chciał na zakończenie kariery zostać mistrzem po raz siódmy i pobić rekord Ivana Maugera. Trzymajcie za mnie kciuki - kończy nowa gwiazda rzeszowskiego żużla.


http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=205 :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 gru 2005, o 16:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Jak można się przyznać do słuchania muzyki Jennifer Lopez? To tak jakby Tomek Gollob powiedział, że słucha Dody Elektrody :lol: :lol: :lol:

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 23 gru 2005, o 20:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
Dody Elektrody

Albo Mandaryny :lol:

_________________
1960-1961-0000


           
Post 24 gru 2005, o 14:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
To jest Topic o Nickim Pedersenie więc rozmowa o jego gustach muzycznych jest jak najbardziej na miejscu. Udzielił konkretnego wywiadu i trzeba skomentować :) Zdziwię się jeśli moderatorzy wkroczą do akcji...

Na pocieszenie dodam, że Queen to jest chyba najlepszy wybór dla sportowca :) Kto by nie znał utworu "We are the Champions" :) Nicki Pedersen pewnie miał już kilka okazji słuchać tej piosenki i dlatego mu się podoba Queen :D Oby miał szansę ją usłyszeć w barwach Stali Rzeszów :)

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 31 gru 2005, o 01:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
. Udzielił konkretnego wywiadu i trzeba skomentować :))


wywiadu, albo dziennikarz skutecznie szpera po necie. w ostatnim TZ przeczytalem artykul o nickim, wszystko wczesniej czytalem na jego stronie. z racji, ze baaaaardzo czesto ja czytam i chyba przegladadnalem ze 200 razy bez problemu wyczuwam kiedy wykorzystwyane sa z niej materiały. choc przyzam , ze zawodnicy dosc czesto wypowiadaja sie w identyczny sposob w wielu kwestiach.

a Jenifer Lopez? no coz , w sumie jest niewielu zuzlowcow, ktorych mozna szanowac za muzyczne gusta. Jacek Gollob, Henka Gustafsson, Adam Skórnicki moze jeszcze ze dwoch, trzech


zyczenia noworoczne od Powera. :wink:

Dear sponsors and fans


I wish you all a very happy New Year

Your support in the 2005 campaign still warms my heart - without your commitment I could not have reached the same high level.

In the 2006-season my main targets are to keep the same high level in the Polish, English, Swedish and Danish Leagues as in 2005. In the GP's my goal is to be a real hard contender for the World Championship.

I really hope your support will continue in 2006 - it really means a lot to me and my team.

See you on the tracks

Happy New Year


_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 sty 2006, o 06:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
Jak myslicie co Nicki osiagnie w tegorocznym cyklu GP
czy bedzie w stanie powalczyc o najwyzsze laury czy raczej stac go bedzie na pozostanie w cyklu na kolejny rok a moze ........
ja mysle ze stac Powera w tym roku na miejsce w czolowej piatce
popatrzmy na nazwiska;rickardson,crump,adams,nicki i ja na piatego widze tutaj andreasa jonsona,ewentualnie Herbie.


           
Post 11 sty 2006, o 01:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Na specjalne zyczenie K2 wklejam zdjecie przedstawiajace moment wkładania kasku przez Powera i jego wzrok. poluj na podobne momenty ;-) powodzenia

Obrazek

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 11 sty 2006, o 01:57
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
O ja piernicze! :D:D Potwierdzily sie opowiesci o tym, co sie dzieje z Powerem jak zalozy kask! On w tym momencie jest juz chyba pod tasma i tylko patrzy kogo upolowac :twisted:


           
Post 11 sty 2006, o 01:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
O ja piernicze! :D:D Potwierdzily sie opowiesci o tym, co sie dzieje z Powerem jak zalozy kask! On w tym momencie jest juz chyba pod tasma i tylko patrzy kogo upolowac :twisted:


eeee tam, spojrzenie smutnego aniołka, ktorego wszyscy przewracaja :arrow: reportaz w temacie "ciekawe fotki"

http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewto ... ht=#111518

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 11 sty 2006, o 07:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
a Jenifer Lopez? no coz , w sumie jest niewielu zuzlowcow, ktorych
mozna szanowac za muzyczne gusta. Jacek Gollob, Henka Gustafsson,
Adam Skórnicki moze jeszcze ze dwoch, trzech


Bo lubia rzepolenie na strunach i wycie zachrypnietym glosem? I to
jest gust? :Dh

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 sty 2006, o 11:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Prawdziwy killer z tego Nickiego. Zabija samym wzrokiem :D

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 142  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 198 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi