Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 75  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karol Baran - Stal Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Karol Baran powinien dostać szansę walki o skład?
Tak 87%  87%  [ 61 ]
Nie 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 70
Opcje      Szukaj
Post 25 sty 2006, o 16:40
 


Cytuj:
A tak wlasnie robi dwoch typow na tym forum i zupelnie nie rozumiem czym to jest spowodowane.


tjaaa...Chlopcze, ostatnio zbyt czesto odrywasz sie od rzeczywistosci. Zejdz na ziemie poki czas!

Od miesiecy bowiem twierdze, ze jesli ktos czuje potrzebe wyladowywania zlosci na zawodnikach, to niech to robi, ale na poziomie. A rozwodzenie sie na temat tego, co karol robi w czasie przerw miedzy meczami, tudziez treningami i naigrywanie sie z niego przy kazdej nadazajacej sie okazji jest mocno niesmaczen. Zwazaywszy na to, ze to jest nasz wychowanek...sic!

I tak jak juz wczesniej napisalem, ale niestety ten post znikl. Nie jestem wielkim obronca karola. Lubie jego styl jazdy, jego zadziornosc, ale przede wszystkim stoje na strazy zdrowego rozsadku 8-) A co niektorzy dawno juz go pogubili...

Co do sredniej Karola - tutaj Krzysku widac Twoje ogromne uprzedzenie do tego zawodnika. Bo jesli mnie pamiec nie myli to Karol z Krosnem nie uciulal za wiele punktow (zreszta mialby ich wiecej, ale pech go nie opuszczal. Podobnie w innych spotkaniach, ale juz o tym nawet nie warto dyskutowac). Na pewno nie zawodzil tez caly seon. Koncowke mial co najmniej udana...

Cytuj:
do Kamila - skad wiesz, ze Karol jest lepiej oplacany od Tomka? :>

to jest wlasnie najbardziej zabawne. jeden sobie cos ubzdura i pozniej uwaza sie powszechnie, ze to prawda. Ja rowniez nie znam faktow, ale jestem daleki od wypowiadania sie na ten temat...


           
Post 25 sty 2006, o 17:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
do Kamila - skad wiesz, ze Karol jest lepiej oplacany od Tomka? :>


Dam sobie rękę uciąc, iż w poprzednim sezonie, dostał wiecej kasy przed sezonem i wydaje sie iz punktówke również miał wyższa :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 sty 2006, o 18:02
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
tjaaa...Chlopcze, ostatnio zbyt czesto odrywasz sie od rzeczywistosci. Zejdz na ziemie poki czas!

I tu wlasnie doskonale widac Twoj brak argumentow na czyjes argumenty. Zamiast odpowiedziec to Ty wymyslasz cokolwiek innego. A chlopcze to sobie mow do swojego synka jak go kiedys bedziesz mial.

michal_m napisał(a):
Od miesiecy bowiem twierdze, ze jesli ktos czuje potrzebe wyladowywania zlosci na zawodnikach, to niech to robi, ale na poziomie. A rozwodzenie sie na temat tego, co karol robi w czasie przerw miedzy meczami, tudziez treningami i naigrywanie sie z niego przy kazdej nadazajacej sie okazji jest mocno niesmaczen

W moich powyzszych postach nie znajdziesz jakis pierdol wyssanych z palca, pisze to co wiem i co widzialem. Owszem moglbym pojechac na ostro, ale jednak zachowuje spokoj i poziom.

Cytuj:
Lubie jego styl jazdy, jego zadziornosc, ale przede wszystkim stoje na strazy zdrowego rozsadku A co niektorzy dawno juz go pogubili...

Takze lubie jego styl jazdy - nigdy nie powiedzialem, ze jest on zly i ze Karol sie nie nadaje do zuzla, a wrecz przeciwnie. Ale wlasnie zachowuje zdrowy rozsadek i oceniam to co sie dzieje, a nie jestem slepo zapatrzony w niego.
Cytuj:
Na pewno nie zawodzil tez caly seon. Koncowke mial co najmniej udana...

Udana, w sumie w porownaniu z wiekszoscia sezonu to tak, ale doskonale wiesz co Karol robil w rozmowach kontraktowych rok i dwa lata temu, jakie warunki stawial i jeszcze "straszonko" innymi klubami. Co najmniej jak lider. Ale mial pecha, bo podpisal w tamtym sezonie kontrakt na dwa lata bez mozliwosci negocjacji warunkow finansowych. Tym samym w tegorocznym sezonie - jezeli sie zdecyduje na jazde w Rzeszowie - bedzie startowal na warunkach z sezonu 2005, czyli I-ligowych.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 sty 2006, o 19:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
b) Przejdzcie sie do Karola, powiedzcie, co robi zle. To na pewno bedzie mialo lepszy efekt. Nawet jesli Karol odrzuci Wasze propozycje, to cos na pewno dadza mu do myslenia.


nie wiem ile jest w tym prawdy :D ale kiedys pewnej osobie zadalem pytanie (dotyczace tego co napisales wyzej).
w odpowiedzi uslyszalem:
"poje... cie, nie chce dostac wpier...."
:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 sty 2006, o 19:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
nie wiem ile jest w tym prawdy :D ale kiedys pewnej osobie zadalem pytanie (dotyczace tego co napisales wyzej).
w odpowiedzi uslyszalem:
"poje... cie, nie chce dostac wpier...."
:D:D:D:D:D:D:D:D


Ja rozmawialem z Karolem o plotkach na jego temat i jakos wpier... nie dostalem. Pa... Znaczy dupman - wlasnie w taki sposob powstaje plotka.


           
Post 25 sty 2006, o 20:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
dupman napisał(a):
nie wiem ile jest w tym prawdy :D ale kiedys pewnej osobie zadalem pytanie (dotyczace tego co napisales wyzej).
w odpowiedzi uslyszalem:
"poje... cie, nie chce dostac wpier...."
:D:D:D:D:D:D:D:D


Ja rozmawialem z Karolem o plotkach na jego temat i jakos wpier... nie dostalem. Pa... Znaczy dupman - wlasnie w taki sposob powstaje plotka.


co do plotki zgadzam sie.
jednak pamietaj MaK ze co innego jak powiesz to Ty a jak taki mlody kibic )

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 sty 2006, o 21:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Ja rozmawialem z Karolem o plotkach na jego temat i jakos wpier... nie dostalem. Pa... Znaczy dupman - wlasnie w taki sposob powstaje plotka.

Popieram Mak'a. Rozmawiajmy właśnie w ten sposób, nie siejmy plotek. Ja postąpiłem podobnie jak Mak - po prostu zapytałem Karola jak wygląda sprawa z jego punktu widzenia, jak wygląda sprawa jego kontraktu, co jest kością niezgody w rozmowach - żadnych "pretensji" do mnie nie miał.

_________________
Obrazek


           
Post 25 sty 2006, o 23:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
A Baran nabil sobie srednia glownie na Lublinie, Krosnie itp. i stad tez taka srednia biegowa. Ale jaka mial "skutecznosc" to kazdy widzial.


O ile ja dobrze pamietam to Baran calkiem skutecznie jezdzil wlasnie
w fazie finalowej play-off, gdy jego punkty byly naprawde potrzebne,
a przebudzil sie jakos na dwie lub trzy kolejki przed koncem sezonu
zasadniczego.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 sty 2006, o 00:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
O ile ja dobrze pamietam to Baran calkiem skutecznie jezdzil wlasnie
w fazie finalowej play-off, gdy jego punkty byly naprawde potrzebne,
a przebudzil sie jakos na dwie lub trzy kolejki przed koncem sezonu
zasadniczego.


Tak, dokładnie dwa pojedynki z Rybnikiem były przyzwoite. Poza tym, bardzo ważne zdanie napisał K 2. Karol podpisał umowę bez możliwości zmiany warunków finansowych przed sezonem 2006, nawet, w przypadku awansu do ekstraligi. Także wszelkie dyskusje o "aneksach" możecie włożyć między bajki.


           
Post 26 sty 2006, o 02:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
O ile ja dobrze pamietam to Baran calkiem skutecznie jezdzil wlasnie
w fazie finalowej play-off, gdy jego punkty byly naprawde potrzebne,
a przebudzil sie jakos na dwie lub trzy kolejki przed koncem sezonu
zasadniczego.


Tak, dokładnie dwa pojedynki z Rybnikiem były przyzwoite. Poza tym, bardzo ważne zdanie napisał K 2. Karol podpisał umowę bez możliwości zmiany warunków finansowych przed sezonem 2006, nawet, w przypadku awansu do ekstraligi. Także wszelkie dyskusje o "aneksach" możecie włożyć między bajki.


to w koncu musie podpisywac ten aneks czy nie???

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 26 sty 2006, o 07:33
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Wystepy Karola w meczach play-off (to w odpowiedzi Diamondowi)

Lublin - Rzeszow 42-48, K.Baran 10+2 (3,2,1*,3,1*)
Rzeszow - Lublin 62-28, K.Baran 11+1 (3,3,3,2*)
Rzeszow - Rybnik 57-33, K.Baran 13+1 (2*,3,3,2,3)
Rybnik - Rzeszow 44-46, K.Baran 10+1 (3,1,1,3,2*)
Ostrow - Rzeszow 47-43, K.Baran 3+2 (1,0,1*,1*)
Rzeszow - Ostrow 57-32, K.Baran 6+1 (3,w,2,1*)

Poza meczem w Ostrowie nie mozna miec zadnych zastrzezen. Na
meczu z Ostrowem zdobyl 6 punktow i bonus praktycznie w 3 startach.
Tak wiec w fazie play-off jechal juz na swoim poziomie.

A do slabej jazdy Karola na wyjazdach chyba kazdy sie zdazyl
przyzwyczaic, bo on nigdy tam nie blyszczal. Ale moim zdaniem
za wczesnie spisujecie go na straty.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 sty 2006, o 11:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Diamond, z tym brakiem mozliwosci to chyba jednak przesadziles. Smiem twierdzic, ze to od dobrej woli klubu zalezy, czy Karol otrzyma lepsze warunki... A jest to jednak Ekstraliga i klub liczac na skuteczniejsza jazde po prostu musi mu zaproponowac przynajmniej odrobine lepsze warunki.


           
Post 27 sty 2006, o 02:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Diamond, z tym brakiem mozliwosci to chyba jednak przesadziles. Smiem twierdzic, ze to od dobrej woli klubu zalezy, czy Karol otrzyma lepsze warunki... A jest to jednak Ekstraliga i klub liczac na skuteczniejsza jazde po prostu musi mu zaproponowac przynajmniej odrobine lepsze warunki.


zgdzam sie w zupelnosci.przygotowanie motocykla to zawodow w elidze jest drozsze o 40%.wiec trzeba miec wiecej kasy na starcie sezonu

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 27 sty 2006, o 19:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2005, o 16:24
Skąd: Krosno
Posty: 14

Zobacz profil 
Mam nadzieje ze Karol podpisze w Krosnie. Ma szanse na skład w stali ale w krosnie był by Bardzo dobrze punktującym zawodnikiem koło 10 by robił w meczu a srednia mysle zeby osiągnoł ok 2 punkty


           
Post 27 sty 2006, o 20:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
A ja bym Karola tak łatwo nie przekreślał, wiele już pomyj na niego wylano na tym forum a mnie tak na dobrą sprawę to jest rybka czy on trenuje czy nie, czy razem z klubowymi kolegami czy indywidualnie, jeśli potem w sezonie będzie jechał to nie będzie pretensji a jeśli nie to sam się skreśli. Proste jak budowa cepa. Dodatkowo wcale nie jestem taki pewien postawy Darka i Tomka Rempały, to w koncu jest e-liga, zresztą sezon sezonowi nie równy, a jeszcze znając nasze wybitne zdolności do łapania kontuzji (tfu tfu odpukać) to ja bym sie mocno zastanowił czy Barana tak łatwo wypuszczać do innego klubu.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 30 sty 2006, o 01:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
michal_m napisał(a):
tjaaa...Chlopcze, ostatnio zbyt czesto odrywasz sie od rzeczywistosci. Zejdz na ziemie poki czas!

I tu wlasnie doskonale widac Twoj brak argumentow na czyjes argumenty. Zamiast odpowiedziec to Ty wymyslasz cokolwiek innego. A chlopcze to sobie mow do swojego synka jak go kiedys bedziesz mial.

michal_m napisał(a):
Od miesiecy bowiem twierdze, ze jesli ktos czuje potrzebe wyladowywania zlosci na zawodnikach, to niech to robi, ale na poziomie. A rozwodzenie sie na temat tego, co karol robi w czasie przerw miedzy meczami, tudziez treningami i naigrywanie sie z niego przy kazdej nadazajacej sie okazji jest mocno niesmaczen

W moich powyzszych postach nie znajdziesz jakis pierdol wyssanych z palca, pisze to co wiem i co widzialem. Owszem moglbym pojechac na ostro, ale jednak zachowuje spokoj i poziom.

Cytuj:
Lubie jego styl jazdy, jego zadziornosc, ale przede wszystkim stoje na strazy zdrowego rozsadku A co niektorzy dawno juz go pogubili...

Takze lubie jego styl jazdy - nigdy nie powiedzialem, ze jest on zly i ze Karol sie nie nadaje do zuzla, a wrecz przeciwnie. Ale wlasnie zachowuje zdrowy rozsadek i oceniam to co sie dzieje, a nie jestem slepo zapatrzony w niego.
Cytuj:
Na pewno nie zawodzil tez caly seon. Koncowke mial co najmniej udana...

Udana, w sumie w porownaniu z wiekszoscia sezonu to tak, ale doskonale wiesz co Karol robil w rozmowach kontraktowych rok i dwa lata temu, jakie warunki stawial i jeszcze "straszonko" innymi klubami. Co najmniej jak lider. Ale mial pecha, bo podpisal w tamtym sezonie kontrakt na dwa lata bez mozliwosci negocjacji warunkow finansowych. Tym samym w tegorocznym sezonie - jezeli sie zdecyduje na jazde w Rzeszowie - bedzie startowal na warunkach z sezonu 2005, czyli I-ligowych.


K2 a ja na Twoim miejscu - trochę bym odpuścił, przeszkadza Ci Karol w MacDonaldzie?? przeszkadza Ci jego świeca?? mi nie i z tego co widzę większej ilości osób piszących w tym temacie, też nie. A Twoje zadanie jakie zauważyłem ogranicza się do wytykania Karolowi niedoskonałości..... Krytykować każdy potrafi. Czep sie siebie!!
Pozdrawiam
P.S. z drugiej strony patrząc nie dziwiłbym się Karolowi jakby popie****ił to wszystko!!
U NAPALOMA BLANKA, NIKT NIE DOGONI BARANKA!!!!!!!!
Bye bye

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 31 sty 2006, o 02:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Chyba nikt o tym jeszcze nie pisał.

Karol Baran ma swoją strone - http://www.baran.czarnysport.pl

pozdr.


           
Post 31 sty 2006, o 02:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Dodam tylko,że strona jest oficjalna strona Karola i powiedzmy że narazie jest w fazie testów. Za niedługo powinien sie poprawić jej wygląd, no i powinno byc na niej więcej informacji niż do tej pory.

Pozdriawiam i zachecam do zaglądania :wink:

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 7 lut 2006, o 22:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Trwa zgrupowanie, Rybka przyjechał na nie z Wrocka, Chrzanek z Torunia, Karpov jedzie z Ukariny...a Kalolkowi sie nadal trenowac nie chce....
i co wielcy obrońcy, to kolejna plotka, ze Baran jest olewatorem...kolejny raz jakis zwykły kibic sobie bez powodu rozswiewa złe informacje o naszym gwiazdorze....

Kolejny przykład dany na tacy...ale pewnie to plotka/ nie nasza sprawa/ treningi te sa nie wazne...wybierzcie sobie co chcecie daje wam oprócz przykładu równiez na tacy usprawiedliwenie :?

Ps. no a Baranek pewnie pojawi sie znowu na trenigu za x dni i po 20 minutach bedzie lezał ze zmeczenia, a poźniej jak nim bedzie rzucało na torze, bedzie zaliczał gleby...to znowu bedzie dziura w torze, trudne warunki...trudny Angielski tor...nie pewnie znowu bedzie nie możnosc spasowania sprzetu :roll: :lol: brak słow...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 lut 2006, o 22:57
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Trwa zgrupowanie, Rybka przyjechał na nie z Wrocka, Chrzanek z Torunia, Karpov jedzie z Ukariny...


A Tomek z Tarnowa :P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 75  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi