Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 75  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karol Baran - Stal Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Karol Baran powinien dostać szansę walki o skład?
Tak 87%  87%  [ 61 ]
Nie 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 70
Opcje      Szukaj
Post 7 lut 2006, o 23:19
 


Z calym szacunkiem dla tych, ktorzy ta strone tworzyli, ale niestety po pierwszym wejsciu jakos nie za bardzo chce sie na nia powracac. Kolorystyka fatalnie dobrana...

Wiem, wiem, powiecie 'zrob lepiej' :P I chetnie bym sie podjal takie zadania, nawet za darmo, ale w wolnym czasie :P


           
Post 7 lut 2006, o 23:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
Trwa zgrupowanie, Rybka przyjechał na nie z Wrocka, Chrzanek z Torunia, Karpov jedzie z Ukariny...


A Tomek z Tarnowa :P


o tym juz nawet nie wspomniałem, bo by gadali ze co to za odległość :wink:

ahhh, całe szczescie, ze ów "gwiazdor" nie jest juz typowany i opłacany na jednego z liderów, lecz głeboką rezerwe...nie bedzie juz tych nerwów, czy sie wkoncu odrodzi czy nie, czy mu sie zechce czy nie i on chyba o tym zapomina, ze juz sie wokol niego nie bedzie kreciło...nie chce to nie pa krzyzyk na droge...my teraz zachwycajmy sie jazdą Duna, Ryska czy Macka i jego pojedynków z tuzami speedwaya....eh 9 Kwietnia nadejdź ! :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 lut 2006, o 23:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Z calym szacunkiem dla tych, ktorzy ta strone tworzyli, ale niestety po pierwszym wejsciu jakos nie za bardzo chce sie na nia powracac. Kolorystyka fatalnie dobrana...

Wiem, wiem, powiecie 'zrob lepiej' :P I chetnie bym sie podjal takie zadania, nawet za darmo, ale w wolnym czasie :P


A tak w ogóle kto jest Twórcą strony Karola? :wink:


           
Post 8 lut 2006, o 00:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
michal_m napisał(a):
Z calym szacunkiem dla tych, ktorzy ta strone tworzyli, ale niestety po pierwszym wejsciu jakos nie za bardzo chce sie na nia powracac. Kolorystyka fatalnie dobrana...

Wiem, wiem, powiecie 'zrob lepiej' :P I chetnie bym sie podjal takie zadania, nawet za darmo, ale w wolnym czasie :P


A tak w ogóle kto jest Twórcą strony Karola? :wink:

.......a jak myslisz?:>
Co do strony to jeszcze w tym tygodniu zmieni sie wyglad strony(czyt.bedzie przyjazna dla oka:))Wkrótce informacje na temat tegorocznych startów Karlosa
Pozdrawiam


           
Post 8 lut 2006, o 00:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Czy ktokolwiek na tym forum wie co zamierza robić Karol w tym sezonie? Bo aż żal patrzeć jak ten człowiek marnuje sobie karierę....
I proszę darujcie sobie wpisy o MCDonaldsie itp...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 8 lut 2006, o 10:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
To Barana nie ma na tym "zgrupowaniu"? Wydawało mi sie ze widzialem go na ktorejs fotce jak podpiera drabinki :lol:
Ale jesli piszecie ze nie ma...
..no coz nie trzeba go nawet atakowac bo i po co. I tak w sezonie byłby dopiero 3 w kolejnosci do wejscia do skladu po Sledziu i Rempale wiec o tym panu i tak mozna juz zapomniec.
Powodzenia w Wandzie!


           
Post 8 lut 2006, o 19:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
To Barana nie ma na tym "zgrupowaniu"? Wydawało mi sie ze widzialem go na ktorejs fotce jak podpiera drabinki

Jest na zgrupowaniu i Ci się nic niepomyliło. Karol trenuje pełną parą z drużyna . 8-)
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 lut 2006, o 20:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Czy ktokolwiek na tym forum wie co zamierza robić Karol w tym sezonie? ...



jest wywiad na ten temat w najnowszym TZ.


Karol jest jaki jest, ale wyluzowalibyscie. hipokryzja pełna para. rok temu Karol cacy w tym Karol be. natomiast Darek Sledz cacy, za 12 miesiecy bedzie znowu ktos inny cacy, a Sledz be itd.

czepiacie sie wszystkiego w stosunku do niego jakby pozostali byli swieci. nie bronie go, apeluje tylko o umiar.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 8 lut 2006, o 22:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Jest na zgrupowaniu i Ci się nic niepomyliło. Karol trenuje pełną parą z drużyna


Chciałes powiedziec, od dziś zaczął.... 8-) [/code]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 lut 2006, o 00:50
 


Cytuj:
czepiacie sie wszystkiego w stosunku do niego jakby pozostali byli swieci. nie bronie go, apeluje tylko o umiar.


daremny trud drogi Drozdzie ;) Ja bowiem apeluje o to od miesiecy i jak widac zadnych efektow to nie dalo...

Szczerze powiedziawszy i tak mnie to juz malo obchodzi. A czemu? Bo doszedlem do wniosku,ze tacy co niektorzy po prostu sa i zadna sila tego nie zmieni. Kiedys Karol byl wspanialy dla kazdego, teraz dla wiekszosci jest najwiekszym zlem naszej druzyny. To samo tyczylo sie Darka Sledzia, ktory byl przez wielu ludzi, ktorzy teraz go niemal ubostwiaja, oskarzany o sprzedawanie meczy. Obecnie znakomita wiekszosc nie wyobraza sobie skladu bez Rybki. Do czasu...

sorry za maly ot ;) juz sie nie powtorzy ;)

PS ktory to raz Karol 'zaczyna' te treningi ? Dziesiaty ? Bo czytajac wypowiedzi co niektorych ("przeciez on dopiero teraz zaczal") dochodze do wniosku, ze tak wlasnie jest :P A tak to w ogole widze, ze niektorym wylewanie 'zolci' jest potrzebne do szczescie...


           
Post 9 lut 2006, o 11:20
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Chciałes powiedziec, od dziś zaczął.... 8-) [/code]


A poza tym jak widac na zdjeciach jest otyly od jedzenia w McDonald's, w tamtym roku mial braki kondycyjne, bo upadal w Anglii (w Polsce co prawda nie, ale w Polsce nie trzeba kondycji), wiec teraz tez bedzie mial braki kondycyjne, ma osiemset roznych problemow na glowie i Bog wie, co jeszcze. Kamil, dajze spokoj. Moze i Karol idealny nie jest, ale kto jest idealny? Moze zanim bedziesz go krytykowal za to, jak on wykonuje swoj zawod spojrzysz na chwile na swoje oceny z polrocza i powiesz, ze Ty sie do swoich obowiazkow przylozyles lepiej? Zawsze latwo jest krytykowac innych, nie widzac wlasnych bledow.


           
Post 9 lut 2006, o 11:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Kamil napisał(a):
Chciałes powiedziec, od dziś zaczął.... 8-) [/code]


A poza tym jak widac na zdjeciach jest otyly od jedzenia w McDonald's, w tamtym roku mial braki kondycyjne, bo upadal w Anglii (w Polsce co prawda nie, ale w Polsce nie trzeba kondycji), wiec teraz tez bedzie mial braki kondycyjne, ma osiemset roznych problemow na glowie i Bog wie, co jeszcze. Kamil, dajze spokoj. Moze i Karol idealny nie jest, ale kto jest idealny? Moze zanim bedziesz go krytykowal za to, jak on wykonuje swoj zawod spojrzysz na chwile na swoje oceny z polrocza i powiesz, ze Ty sie do swoich obowiazkow przylozyles lepiej? Zawsze latwo jest krytykowac innych, nie widzac wlasnych bledow.


MaK niedlugo bedziemy obserwowac jak sie nasze chlopaki z KK przykladaja sie do nauki :D:D Matura idzie :D:D:D
Zrobimy porownanie :D:D:D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 9 lut 2006, o 11:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
MaK niedlugo bedziemy obserwowac jak sie nasze chlopaki z KK przykladaja sie do nauki :D:D Matura idzie :D:D:D
Zrobimy porownanie :D:D:D


Ale im bedzie latwiej osiagnac srednia w granicach 2,4 :D :P

Z nieoficjalnych zrodel ;) dowiedzialem sie, ze z ta nauka zle trafilem, bo Kamil nie mial najgorszych ocen. Jesli faktycznie tak, to z gory przepraszam.


           
Post 10 lut 2006, o 00:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sty 2006, o 00:52
Skąd: lublin
Posty: 3

Zobacz profil 
powinniście go gdzieś wypożyczyć.....chłopak na ekstraligę jest trochę za słaby ale niżej dałby radę....

ps.nie nie chcę Go w TŻ-ie...... 8-)


           
Post 10 lut 2006, o 21:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Cytuj:
Przegotowania i plany Karola Barana | 9 lutego 2006r.

Gdzie wyląduje Karol w przyszłym sezonie? Takie pytanie zadają sobie wszyscy kibice Marmy Rzeszów. Już w poniedziałek powinna wyjaśnić się sprawa przynależności klubowej Karola Barana. „Karlos” jest już po rozmowie z panią prezes Martą Półtorak. „Mam czas do namysłu do poniedziałku, otrzymałem też propozycje z innych klubów. Nie chciałbym jednak mówić nic więcej na ten temat. Przegotowuje się obecnie z zespołem do nowego sezonu. Mamy zajęcia na pływalni ,oraz w terenie ” - powiedział nam Karol Baran.


zrodlo
http://www.baran.czarnysport.pl/

_________________
Obrazek


           
Post 10 lut 2006, o 21:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Cytuj:
Przegotowuje się obecnie z zespołem do nowego sezonu. Mamy zajęcia na pływalni ,oraz w terenie ” - powiedział nam Karol Baran.
Zeby czasem nie wyparował
:lol: :lol:


           
Post 11 lut 2006, o 00:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
W poniedzialek wszystko sie wyjasni czy Baran zostaje czy dalej bedzie kombinowal.
Czasu jest naprawde malo i jezeli chce myslec o zalapaniu sie do skladu powinien wziac sie do roboty.Ja jestem przekonany ze zostanie w Stali.
Jesli tak bedzie to nie oszukujmy sie,na poczatku sezonu jest trzeci w kolejnoscie do miejsca w podstawowym skladzie.
1.D.Sledz
2.T.Rempala
3.K.Baran


           
Post 12 lut 2006, o 15:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
intertiamo napisał(a):
Cytuj:
..no coz nie trzeba go nawet atakowac bo i po co. I tak w sezonie byłby dopiero 3 w kolejnosci do wejscia do skladu po Sledziu i Rempale wiec o tym panu i tak mozna juz zapomniec.
Powodzenia w Wandzie!

Życzcie mu powodzenia w Krośnie 8-) , tu byłby mile widziany


A tam :P :)

Ja mam nadzieję, że Karol zostanie i będzie walczył o skład. Anglii już nie będzie miał na głowie, zostanie tylko nasza liga. Sezon jest długi, spotkań wiele. Walcz Karol o skład! :wink:


           
Post 13 lut 2006, o 19:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Wiadomo jest juz cos w sprawie Karola???

_________________
Obrazek


           
Post 13 lut 2006, o 20:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Thunderkiss napisał(a):
Wiadomo jest juz cos w sprawie Karola???

Decyzja zapanie jednak jutro,a nie dzisiaj jak sie zapowiadało.Obie strony nie mogły sie dzisiaj spotkać.Jutro poznamy przynaleznosc klubową "Karolosa"
pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 75  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 198 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi