Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 75  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karol Baran - Stal Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Karol Baran powinien dostać szansę walki o skład?
Tak 87%  87%  [ 61 ]
Nie 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 70
Opcje      Szukaj
Post 1 sty 2006, o 15:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
madelaine napisał(a):
a również mam taką nadzieje bo nie wyobrazam sobie Stali bez Karola... Ma przecież ogromny talent tylko chęci brakuje, i zawziecia, ale to sie może zmienić ... :wink:


To już czas zacząć sobie wyobrażać.


           
Post 1 sty 2006, o 16:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Nawet jesli Karol zostanie wypożyczony do Krosna to nieuznam to za dobry krok.Krosno bedzie mu bardzo zalegało z pieniedzmi,ze "splaca go" moze w nastepnym roku.Lepiej niech podejmie walke o miejsce w składzie u nas.Jak powiedział trener Stachyra sam musi "podjąc rekawice"nikt mu ich nie poda.Papiery na dobrego zawodnika ma i niech sie nie zmarnuje startując w I-lidze,w klubie ktorego celem jest pozostanie.


           
Post 1 sty 2006, o 17:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
tomasz napisał(a):
Nawet jesli Karol zostanie wypożyczony do Krosna to nieuznam to za dobry krok.Krosno bedzie mu bardzo zalegało z pieniedzmi,ze "splaca go" moze w nastepnym roku.Lepiej niech podejmie walke o miejsce w składzie u nas.Jak powiedział trener Stachyra sam musi "podjąc rekawice"nikt mu ich nie poda.Papiery na dobrego zawodnika ma i niech sie nie zmarnuje startując w I-lidze,w klubie ktorego celem jest pozostanie.


Zgadzam sie, jaki dobry zawodnik rozwinął sie w Krośnie? :roll: To nie jest dobry krok, uważam , że Karol powinien zostać..no ale coż sam jest sobie winien...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 1 sty 2006, o 17:40
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Moim zdaniem ze strony zarządu powinna byc krótka piłka - zaoferowac warunki porównywalne do Tomka Rempały i Darka Sledzia (prezentuja oni zblizony poziom, wiec powinni miec podobne mozliwosci), zgodzi się - podpisac, nie zgodzi się - szerokiej drogi.


           
Post 2 sty 2006, o 00:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
panowie ile mozna dawac szansy cieniaowi oki jeden sezon moze komus nie wyjsc ale to nie zachowuje sie wtedy jak gwiazda i nie stawia sie warunkow jak holta:P ( no moze troche przesadziłem:P:) ale jak sie nie zdecyduje gdzie bedziejezdzic to niełdugo bedze dojezdzał do rovna:P


           
Post 2 sty 2006, o 12:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Myślę, że Karol czeka na dalsze ruchy transferowe klubu. Jeśli przyjdzie jeszcze jeden zawodnik - wtedy odejdzie, jeśli nie - zostanie na normalnych warunkach. Myślę też, że Tomek żałuje, że tak nie zrobił.


           
Post 2 sty 2006, o 13:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
W sumie to Karol ma bardzo dobrze bo nie musi sie bardzo przejmowac... bo nawet jesli nasi dzialacze sprowadza nowego zawodnika to Karol nawet 25 stycznia wiele klubow przyjmie z otwartymi ramionami... jest mlody,ambitny, kilka razy w tym sezonie (czesciej w poprzednim) pokazal sie z bardzo dobrej strony... I mysle ze moglby trafic do np.: Grudziadza...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 13:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Dr Kenny napisał(a):
Myślę też, że Tomek żałuje, że tak nie zrobił.

Nie wiemy, jak w nowych, ekstraligowych realiach odnajdzie się właśnie Rempała. Będzie zapewne walczyć o skład z Darkiem. Jeżeli stanie się tak jak było w tym sezonie, że Tomek punktował bardzo dobrze na początku sezonu, to nie jest na straconej pozycji. Poza tym Tomasz sprawdza się znakomicie w meczach o stawkę - "przed-poprzedni" (:P) (2004) sezon - Gorzów i Lublin, ten miniony (2005) - Finał z Ostrowem. Widać, że nie spala się psychicznie i jeżeli mopliki "zagrają", wynik będzie przyzwoity.
Ale to temat o Karolu. Uważam, że powinno się stawiać na swoich, ale należy też zachować jakąś przyzwoitość, i przestać w końcu patrzeć na talent czy potencjalne możliwości, tylko na podejście do sportu i przede wszystkim wyniki. Bo potencjalnie to ja miałem być przystojnym brunetem (:P). Karol to dorosły człowiek i głaskanie go po głowie jak dziecko jest nie na miejscu. Moja propozycja - podpisać z nim kontrakt i na roczną banicję np. do Krosna, Poznania lub Gniezna. Jak zgłosi się lepszy klub - to też ok. Po roku może nabierze troszkę pokory i uszanuje warunki, jakie miał tutaj.

_________________
Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 13:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Moja propozycja - podpisać z nim kontrakt i na roczną banicję np. do Krosna, Poznania lub Gniezna. Jak zgłosi się lepszy klub - to też ok. Po roku może nabierze troszkę pokory i uszanuje warunki, jakie miał tutaj.

Ale tylko pod jednym warunkiem. Jeśli przyszełby do nas jeszcze jeden mocny senior. W innym przypadku jesteśmy chyba na Karola skazani. Ale tylko jeśli przystałby na jakieś normalne warunki. Gdyby jednak stawiał jakieś sumy z nieba wzięte to można się rozglądnąc za zawodnikiem z zagranicy ,których zbliżonych poziomem do Barana jest wielu.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 2 sty 2006, o 16:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lip 2005, o 17:16
Posty: 9

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Wszystko ladnie pieknie, ale Karol jak na razie nie dostal zadnej propozycji, nawet od Krosna. A warunki, ktore zlozyl naszemu klubowi sa nieziemskie jak na jego ostatni sezon, kilka razy tanszy jest Kenio Bjerre :)

hehe Szyszka bedzie za niego jezdzil! Buhahaha! :lol:


           
Post 2 sty 2006, o 16:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 sty 2006, o 14:27
Posty: 7

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o Barana to mam tylko jedną opinię. Już czas najwyższy aby zmienił klub bo jesli stal ma teraz tak wysokie aspiracje to powinni podziękować Baranowi i poszukać innego zawodnika. Nie musi być rewelacyjny ale pewny w zdobyczach punktowych bo Baran raz pojedzie a raz nie. Na takich zawodników moim zdaniem nie ma miejsca w tej drużynie i to też dotyczy Rempały


           
Post 2 sty 2006, o 16:17
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
Karol zachowóje się jak szczeniak, rok temu najdużej ze wzystkich walczył o swuj kontrakt który jak przypuszczam najniższy nie był i jeżeli teraz ma odrobine sumienia ipotrafi spojżeć na siebie samokrytycznie, obiektywnie stwierdził by że pasuje brać w ciemno co jest w stali bo może sie obudzić z ręką w nocniku a jedyną propozycją jaką dostanie to coś w stylu KOLEJAŻA RAWICZ (patrząc przez pryzmat ostatniego sezonu)
PS coś mi sie wydaje że Karolek swe długi chce pokryć z kasy klubowaj czyli za podpis pod kontraktem i największym błędem była by zgoda nato bo jak mówi stare pożekadło apetyt rośnie w miarę jedzeni :?


           
Post 2 sty 2006, o 16:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Dr Kenny napisał(a):
Myślę też, że Tomek żałuje, że tak nie zrobił.

A ja nie wiem dlaczego Tomek mialby zalowac swojej decyzji. Jesli bedzie dobrze przygotowany do sezonu, mial szybkie motorki i bedzie pewny swoich umiejetnosci to dlaczego mialby nie jezdzic w ekstraligowej druzynie Stali Rzeszow?


           
Post 2 sty 2006, o 16:25
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 cze 2005, o 11:01
Posty: 64

Zobacz profil 
asser myślę ze masz trochę racji ale pamiętaj że po tłustych latach mogą przyjść hude i to niewiadomo kiedy jeszcze nie dawno gdyby nie Wilku, Siwy, Trojan, KUciapa, Rempała i też baran stali mogło by nie być bo nikt inny nie remontował by silników z własnej kasy jeśli nie wychowanek(rempała wiem że jest rodem z tarnowa ale jest swój bez komentarza)i ja jestem za żeby baran jeżdził ale na normalnych warunkach Pozatym zapomnijmy że on ma talent bo on ten talent sam w sobie niszczy jeżeli nie ten sezon to podzieli los micała


           
Post 2 sty 2006, o 21:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 14:16
Posty: 264

Zobacz profil 
Ja sądze że do Krosna nie przejdzie bo tam bieda nawet niewiadomo czy będą startować w tym sezonie więc pozostaje mu Rzeszów lu II liga

senatorprl napisał(a):
podzieli los micała

Co się z nim teraz dzieje??

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 23:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 gru 2005, o 19:14
Skąd: Korczyna City
Posty: 8

Zobacz profil 
kilersk8 napisał(a):
Pavlo napisał(a):
Na pewno Karola powitalibysmy w Krośnie z otwartymi ramionami. Tak jak piszecie u nas byłbym jednym z liderów, a w Lublinie już skład mają skompletowany i nie sądze by sie tam zalapal. No nie mowiac o jego sznasach an wystepy w skladzie Stali... jeszcze jak podpisze u was Tomek Chrzanowski :)


Co do Karola masz racje raczej w lublinie moglby teraz tylko podawac reczniki...ale niewiem co ci przyszlo ze Chrzanowki mialby u nas podpisac...o ile dobrze pamietam podpisal juz w Gdansku(jak sie myle to poprawcie mnie) 8-)
No a w krosnie napewno by Liderowal, ale kto wie moze zostanie w Stali i odrzyje--OBY



To prawda ze Chrzanek podpisal w Gdańsku, ale raczej niestety Gdańsk nie wystartuje i Chrzanek zawita do Bydzi albo do Rzeszowa :P
Big Sory za OT :D

Kamil napisał(a):
tomasz napisał(a):
Nawet jesli Karol zostanie wypożyczony do Krosna to nieuznam to za dobry krok.Krosno bedzie mu bardzo zalegało z pieniedzmi,ze "splaca go" moze w nastepnym roku.Lepiej niech podejmie walke o miejsce w składzie u nas.Jak powiedział trener Stachyra sam musi "podjąc rekawice"nikt mu ich nie poda.Papiery na dobrego zawodnika ma i niech sie nie zmarnuje startując w I-lidze,w klubie ktorego celem jest pozostanie.


Zgadzam sie, jaki dobry zawodnik rozwinął sie w Krośnie? :roll: To nie jest dobry krok, uważam , że Karol powinien zostać..no ale coż sam jest sobie winien...



Moze jacys specjalini zawodnicy sie nie roziwneli w Krosnie, ale nie dygej - sprawa jest prosta u nas mial by znaczniej wiecej startow niz u was, czyli lepsza, forma, lepsza jazda...
Na miejscu waszych dzialczy to bym go poslal na wypozyczenie do nas a do Grudziadza... a gdzie by az tam jezdzil :P Ale nie ebde sie mieszal do waszych dziala czy bo ja mam swoj klub :)


           
Post 3 sty 2006, o 00:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sty 2006, o 00:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 5

Zobacz profil 
według mnie Karol powinien zostac u nas i powinno mu sie stworzyc dobre warunki do dalszego rozwoju, jak by nie bylo to rowniez dzieki niemu jestesmy e-lidze, jestem pewnien ze Karol jeszcze nie raz nas pozytywnie zaskoczy trzymam za niego kciuki i nie wydaje mi sie zeby podzielil losy popularnego niegdys "Mańka" Micała

p.s własnie co słychac u Mańka wie ktos ?


           
Post 9 sty 2006, o 22:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
www.stal.rze.pl napisał(a):
Gdy w 2004 roku Karol Baran niespodziewanie stał się jednym z liderów drużyny z Rzeszowa, wszyscy liczyliśmy na dalszy rozwój i progresję wyników tego nieprzeciętnie utalentowanego żużlowca. Miała mu w tym pomóc m.in. "przygoda z ligą angielską". Niestety Karol w zeszłym sezonie wyraźnie spuścił z tonu i nie zachwycał ani w Polsce, ani na Wyspach, prezentując iście chimeryczną formę. Mimo to rzeszowscy działacze nie przekreślają go i wyciągają rękę do Barana, widząc dla niego miejsce w ekstraligowej kadrze zespołu. Dlaczego nie chce z niej skorzystać?

Baran ma na najbliższy sezon ważną umowę ze Stalą, jednak cały czas zwleka z ustaleniem warunków finansowych, niebardzo chętny jest także do uczestnictwa w przygotowaniach zespołu do rozgrywek... Daje tym samym do zrozumienia, iż nie pali się zbytnio do jazdy w barwach Marmy. Ale mimo, że półmetek przerwy zimowej za nami wciąż nie ma klubu, który poważnie myślałby o wypożyczeniu Karola. Brakuje propozycji zarówno z ekstra- jak i pierwszoligowych klubów.

Czy Karol Baran nie rozumie, że podpisanie umowy w Rzeszowie i solidne przygotowanie się z drużyną do sezonu może stworzyć przed nim szansę wypłynięcia na "głębsze wody", nauki od najlepszych w żużlowym światku i wybicia się ponad pierwszoligową przeciętnośc? Przecież jest to zawodnik, który może z powodzeniem walczyć nie tylko o miejsce w składzie Stali! Co tak naprawdę determinuje postępowanie młodego zawodnika, wie pewnie tylko on sam. Miejmy nadzieję, że podejmie właściwą decyzję, dzięki czemu nie zaprzepaści tego co do tej pory wypracował.

W sumie troche racji w tym artykule jest. Ale czy napewno Karol walczylby o miejsce w skladzie?
Cytat ze strony http://www.stal.rze.pl!!

_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 9 sty 2006, o 23:29 przez duscher, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 sty 2006, o 23:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2006, o 23:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 23

Zobacz profil 
Biorąc pod uwage fakt że Gdańsk na 99% wystartuje w Ekstralidze Karol może spokojnie sie tam załapać . Na rynku pozostali zawodnicy tacy jak Pietraszko czy Piszcz , a Baran chyba nie jest od nich gorszym żużlowcem . Przypuszczam , że kibice Gdańska przyjeli by go z pocałowaniem ręki - jak nie jego to kogo ??? :D :D


           
Post 9 sty 2006, o 23:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
speedway001 napisał(a):
Biorąc pod uwage fakt że Gdańsk na 99% wystartuje w Ekstralidze Karol może spokojnie sie tam załapać . Na rynku pozostali zawodnicy tacy jak Pietraszko czy Piszcz , a Baran chyba nie jest od nich gorszym żużlowcem . Przypuszczam , że kibice Gdańska przyjeli by go z pocałowaniem ręki - jak nie jego to kogo ??? :D :D

Oj, chyba od naszego Karola jest wielu nieco lepszych zawodników, którzy chcieliby pokazać się w polskiej ekstralidze, myśląc bardziej jako trampolinie do doświadczenia niż do pieniędzy. Mam na myśli oczywiście zawodników zagranicznych... co nie znaczy, że Karol nie może złożyć swojej własnej oferty startów w Gdańsku! :) Życzę Karolowi wszystkiego najlepszego, ale kolejny rok w Rzeszowie nie przyniósłby mu takich korzyści jak jazda w klubie, gdzie byłby zawodnikiem podstawowego składu. U nas na pierwszy skład większe szanse niż Karol ma Tomek Rempała. Z tej dwójki większy talent i potencjał ma niewątpliwie Karol, ale potrzeba mu conajmniej roku odpoczynku od Rzeszowa. I tutaj jak echo powtarza się: Krosno, Krosno!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 75  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi