Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 75  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Karol Baran - Stal Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Karol Baran powinien dostać szansę walki o skład?
Tak 87%  87%  [ 61 ]
Nie 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 70
Opcje      Szukaj
Post 31 gru 2005, o 12:43
 Karol Baran - Stal Rzeszów 2021
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Poprzedni temat o Karolu zaginął w niewyjasnionych okolicznosciach. Szukałem, szukalem i nie znalazłem wiec albo jestem slepy albo tematu po prostu nie ma. Jesli to pierwsze to sorry za ten temat mozna usunąć :D

Wiec na początek malo przyjemna wypowiedz trenera Stachyry:
Janusz Stachyra podczas konferencji powiedzial a nie napisał(a):
Cały czas liczymy na Karola Barana, który może w końcu zrozumie, że jest tu dla niego miejsce tylko musi podnieść rękawice, bo mu jej nikomu nie będzie podkładać, żużel to sport dla twardych ludzi.

Co na to jego wierni obrońcy? Skoro juz trener wali prawdę prosto z mostu to "chyba" cos w tym musi byc.


           
Post 31 gru 2005, o 12:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
No teraz będzie miał okazje udowodnić swoją wartość, jeżeli zdecyduje się jeżdzić u nas to będzie musiał walczyć o miejsce w składzie, a jeśli mu to nie będzie odpowiadało to do Krosna nie ma daleko :D


           
Post 31 gru 2005, o 13:16
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 sie 2005, o 07:56
Posty: 275

Zobacz profil 
Karolek zostanie u nas i bedzie wartościowym zawodnikiem 8-) i tego można być niemal pewnym bo gdzie mu bedzie lepiej jak nie w STALI :twisted: tylko 0 innych lig ONLY ExtraLiga a do 8 pkt bedzie zbirał przynajmniej u siebie. Może on być zawodnikiem typu M. Robacki ale nic przekonamy sie już niebawem jak CARLOS bedzie sie spisywał :wink:
:arrow: Sejf OLEEE :peace:

_________________
JOINT & SPORT to nie rozłączna para


           
Post 31 gru 2005, o 13:16
 


A o czym tutaj dyskutowac? Ptaszki cwierkaja, ze Karol 'troszke' zadluzyl sie po tym sezonie, wiec zapewne probuje ja odzyskac podspiujac ciekawy kontrakt ;) Marma, co oczywiste, na takie warunki nie przystanie i teraz wszystko zalezy od samego zawodnika :) Ja nie dziwie sie tutaj ani zawodnikow, ani zarzadowi...


           
Post 31 gru 2005, o 13:23
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
No to ciekawe kiedy Karol wyzwoli się ze szponów hazardu!? Oby jak najszybciej, czego Mu z całego serca życzę!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 31 gru 2005, o 13:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Baran skończył się przez swoją małomiasteckową gwiazdorską mentalność i nic tego nie zmieni trener, zarząd czy on sam.

_________________
1960-1961-0000


           
Post 31 gru 2005, o 15:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Osobiście wątpię, aby Karol został na sezon 2006 w Rzeszowie. Przydałby mu sie odpoczynek od Stali, tak jak to zrobili wcześniej Siwy i Maciek. Już teraz Karol nie mieści się do składu, a w perspektywie wzmocnienia składu kimś jeszcze, całkiem schodzi na drugi plan. Dlatego szkoda, by zmarnował sezon i swój talent siedząc na ławce rezerwowych - przykładowo w Krośnie byłby w podstawowym składzie i szlifowałby umiejętności. Do Anglii raczej go nie wezmą, dlatego ważne jest, by miał możliwość częstych startów w Polsce.


           
Post 31 gru 2005, o 15:52
 a ja stawiam ja CARLOSA
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 gru 2005, o 10:41
Posty: 10

Zobacz profil 
Powiem tak papiery na jazdę to on ma i to nalepsze w stali tylko szkoda ze z tym w parz nie idą hęci bo tych najbardzie brakuje CARLOSOWI więc życzę ci Karolku kochany abyś wzią sią za sibie i nie udawał gwiazdy bo do tego ci jeszcze bardzo daleko i powiem tak 3mam mocno kciuki abyś olał wszystkie spory z qmplami z Teamu i pokazał na co cię stać a napewno wtedy będziesz gwiazdą wielkiego formatu bo moim zdaniej jesteś najlepiej utalentowanym żużlowcem w rzeszowie od ostatnich 20 lat nawet Maciek niee miał takiego talentu ale nadrabał to swoją wolą walki i ty jakbyś wzioł się i miał wole wali w 50% taką jak maciek to będziesz Gwiazdą wielkiego formatu


           
Post 31 gru 2005, o 16:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2005, o 22:55
Skąd: Rzeszów B4
Posty: 55

Zobacz profil 
Karol jest potrzebny w Stali. Przy obecnym składzie będzie rywalizował o miejsce z Tomkiem. Jeśli odejdzie, a nikt nie dojdzie, to w razie kontuzji nie mamy zmiennika.


           
Post 31 gru 2005, o 17:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Postawmy sprawę inaczej. Gdzie mógłby odejść Karol Baran. W Ekstralidze tylko Gdańsk mógłby myśleć o Karolu. Pewnie nie jest on obiektem westchnień tamtejszych działaczy i jeżeli przystąpią do rozgrywek raczej mają innych zawodników na liście. W I lidze tylko Krosno nie ma skompletowanego składu ... a II Liga to chyba w rozwoju mu nie pomoże.
Myślę, iż najlepszym wyjściem dla Karola byłoby powalczenie o miejsce w składzie Stali. Na dzień dzisiejszy jest potrzebny bo ktoś z trójki: T.Rempała, D.Śledź i K.Baran może mieć słaby sezon lub kontuzję i to nie koniecznie musi być Karol. Rezerwa musi być.
Jeżeli dojdzie ktoś znaczący do składu to temat Barana w Stali się komplikuje. Ale takich dobrych jeźdźców zostało bardzo mało.

Ja mimo wszystko chciałbym zobaczyć Karola w najbliższym sezonie w plastronie z Żurawiem. Za rok do seniorów przejdą Stachyra i Miesiąc to jak sobie wyobrażacie powrót do Rzeszowa Karola??? Jeżeli dzisiaj go pożegnamy to pewnie będzie jak z Rafałem Wilkiem w Gnieźnie (tyle że Gniezno było w Ekstralidze).

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 31 gru 2005, o 17:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
W I lidze tylko Krosno nie ma skompletowanego składu ... a II Liga to chyba w rozwoju mu nie pomoże.

Fakt, Krosno ma jak na razie 2 juniorów i jednego seniora, i przeprowadzka Karola do Krosna byłaby dla obu stron optymalnym rozwiązaniem, Karol byłby podstawowym zawodnikiem 1 składu (5,6 biegów w każdym meczu), Krosno zyskałoby niezłego seniora. Ale to tylko opcja.
CzarnyOlek napisał(a):
Gdzie mógłby odejść Karol Baran.

A może właśnie Gniezno ? Tam też potrzeba zawodników, mimo że liczebnie jest ich wystarczająco, to jednak do poziomu 1 ligi większości z nich daleko. A nie powiecie mi, że taki Linette czy Związko jest lepszy od Karola. Myślę, że w razie takiej możliwości Gniezno nie pogardziłoby Karolem.
Tak czy inaczej, paradoksalnie na przeprowadzce Karol może tylko zyskać ...

_________________
Obrazek


           
Post 31 gru 2005, o 17:29
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Ja na miejscu działaczy Karolka bym zostawił. W przypadku kontuzji (tfu, tfu :wink: ) i niezakontraktowania kolejnego zawodnika, kto wskakuje do składu? Leś albo K 2 :P .
Tak więc mimo, że za Karolem specjalnie nie przepadam - zostać musi. Kadra musi być jak najszersza.


           
Post 31 gru 2005, o 17:31
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Wszystko ladnie pieknie, ale Karol jak na razie nie dostal zadnej propozycji, nawet od Krosna. A warunki, ktore zlozyl naszemu klubowi sa nieziemskie jak na jego ostatni sezon, kilka razy tanszy jest Kenio Bjerre :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 gru 2005, o 17:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Wszystko ladnie pieknie, ale Karol jak na razie nie dostal zadnej propozycji, nawet od Krosna. A warunki, ktore zlozyl naszemu klubowi sa nieziemskie jak na jego ostatni sezon, kilka razy tanszy jest Kenio Bjerre :)

no to Karol aut, sorki ale jak dla mnie sam zainteresowany nie powinien zgrywac gwiazdora, tym bardziej ze Liga jest odblokowana dla obcokrajowcow i to Karolowi przede wszystkim powinno zalezec na jezdzie w naszym klubie tym bardziej ze bedziemy wystepowac w exstralidze, po kiepskim sezonie skladanie astronomicznych sum w wykonaniu Karola jest troche nie na miejscu... Troche pokory


Ostatnio edytowano 31 gru 2005, o 18:05 przez fans, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 31 gru 2005, o 18:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja mimo wszystko mam nadzieję, że się dogadają, jakoś nie pasuje mi Stal bez naszej gwiazdki :wink:


           
Post 31 gru 2005, o 18:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Czyli wielka OWCA zrozumieła że już nie będzie czekało miejsce pewne w składzie. Albo walczy o miejsce w składzie albo w Krośnie lub Lublinie napewno go przygarnął. SZEROKIEJ DROGI !!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 31 gru 2005, o 19:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 gru 2005, o 19:14
Skąd: Korczyna City
Posty: 8

Zobacz profil 
Na pewno Karola powitalibysmy w Krośnie z otwartymi ramionami. Tak jak piszecie u nas byłbym jednym z liderów, a w Lublinie już skład mają skompletowany i nie sądze by sie tam zalapal. No nie mowiac o jego sznasach an wystepy w skladzie Stali... jeszcze jak podpisze u was Tomek Chrzanowski :)


           
Post 1 sty 2006, o 03:54
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Karol mial slaby zeszly sezon, ale chyba co niektorzy z Was za wczesnie spisuja go
na straty. Przychylam sie do opinii, ze jazda "na obczyznie" dobrze mu zrobi, zwlaszcza
ze o miejsce w skladzie Rzeszowa bedzie trudno.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 1 sty 2006, o 13:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
Pavlo napisał(a):
Na pewno Karola powitalibysmy w Krośnie z otwartymi ramionami. Tak jak piszecie u nas byłbym jednym z liderów, a w Lublinie już skład mają skompletowany i nie sądze by sie tam zalapal. No nie mowiac o jego sznasach an wystepy w skladzie Stali... jeszcze jak podpisze u was Tomek Chrzanowski :)


Co do Karola masz racje raczej w lublinie moglby teraz tylko podawac reczniki...ale niewiem co ci przyszlo ze Chrzanowki mialby u nas podpisac...o ile dobrze pamietam podpisal juz w Gdansku(jak sie myle to poprawcie mnie) 8-)
No a w krosnie napewno by Liderowal, ale kto wie moze zostanie w Stali i odrzyje--OBY

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 1 sty 2006, o 15:29
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lis 2005, o 23:29
Posty: 41

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Ja mimo wszystko mam nadzieję, że się dogadają, jakoś nie pasuje mi Stal bez naszej gwiazdki :wink:


Ja również mam taką nadzieje bo nie wyobrazam sobie Stali bez Karola... Ma przecież ogromny talent tylko chęci brakuje, i zawziecia, ale to sie może zmienić ... :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1487 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 75  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Mat krk i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi