Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andriej Karpow - Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 sty 2006, o 18:42
 hahaha !!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 cze 2005, o 22:29
Posty: 16

Zobacz profil 
DesertFox napisał(a):
Andriejowi blizej jest na pewno do Rzeszowa niz np. do Torunia.
Co ma piernik do wiatraka jak będzie chciał jeżdzić to i tak przyjedzie nawet do Gdańska przecież to jego praca i zarbianie pieniędzy. A pozatym ten wynik Barana to było dawno. Olał on wszystko nawet treningi w zeszłym sezonie. Zrobił się poprostu ... myśli że jak jeździ w lidze angielskiej z gwiazdami to już umie jeżdzić , a to własnie błąd dlatego tak źle wypadł w Rzeszowie. Moim zdaniem nie ma co tu szukać .


           
Post 3 sty 2006, o 18:51
 


Cytuj:
Co ma piernik do wiatraka jak będzie chciał jeżdzić to i tak przyjedzie nawet do Gdańska przecież to jego praca i zarbianie pieniędzy.


powiedz to Kylmakorpiemu, Frankowowi itd.

A co do Barana - chyba za duzo o jego zeszlorocznej sytuacji nie wiesz...


           
Post 3 sty 2006, o 18:57
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
A może ten ukrainiec będzie jeździł z rezerwy??? Może byc dobrym wzmocnieniem.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 3 sty 2006, o 19:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
raczej nie! pod rezerwe musi byc ktos mocniejszy
dla mnie Andrzej :D zapisal sie w pamieci tym, ze jezdzil naprawde twardo i nie odpuszczal, szczerze to nawet przeklinalem na niego bojac sie o naszych riderow :)
mysle ze nie po to Karpov byl "kupowany" aby teraz siedziec na lawie i czekac rok, w takiej sytuacji bedzie wskakiwal do sklady albo za Pawla albo Dejwida, dzieki czemu nabierze doswiadczenia ekstraligowego

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 3 sty 2006, o 19:09
 Re: hahaha !!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Sebastian_92 napisał(a):
DesertFox napisał(a):
Andriejowi blizej jest na pewno do Rzeszowa niz np. do Torunia.
Co ma piernik do wiatraka jak będzie chciał jeżdzić to i tak przyjedzie nawet do Gdańska przecież to jego praca i zarbianie pieniędzy. A pozatym ten wynik Barana to było dawno. Olał on wszystko nawet treningi w zeszłym sezonie. Zrobił się poprostu ... myśli że jak jeździ w lidze angielskiej z gwiazdami to już umie jeżdzić , a to własnie błąd dlatego tak źle wypadł w Rzeszowie. Moim zdaniem nie ma co tu szukać .



Mysle ze ma i to sporo...
Nie jest to chyba przypadek ze np. mlodzi Rybniczanie jezdza na lige do Czech a w rewanzu Knedle przyjezdzaja do nich na sparingi. Dla Karpowa na pewno wygodniej jest dotrzec do lezacego o 80 kilosow od granicy Rzeszowa niz nad wspomniany Baltyk. Praca powiadasz... A co jesli nie zrobi zadnego punktu? Przeciez on nawet nie ma gwarancji ze pojedzie w 3 biegach w meczu ! Mysle ze chlopak sie cieszy, ze ktokolwiek z eligi chcial go pozyskac, bo to dla niego spora szansa. A dalekie wojaze beda mozliwe, gdy pozyska sponsorow, ktorzy zapewnia mu lepsze zaplecze logistyczne.


           
Post 3 sty 2006, o 19:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 mar 2005, o 23:36
Skąd: Rzeszów/Gdańsk
Posty: 48

Zobacz profil 
Z tego co mi sie ostatnio obilo o uszy zatrudnienie Andrieja moze miec jeszcze jeden powod, poza tym najbardziej oczywistym - czyli wzmocnieniem rywalizacji wsrod juniorow. Otoz Miesiac ma co prawda podpisany kontrakt ale podobno nie moga dogadac finansowych szczegolow co do startow Pawla w tym roku. Slyszalem wrecz (mam nadzieje ze to juz przesada) ze Miesiac dostal wolna reke w szukaniu klubu ktory spelni jego ponoc wygorowane zyczenia. Mysle wiec ze transfer Andrieja ma rowniez miec na celu sprowadzenie Miesiaca na ziemie, a jest tez gwarantem, ze w sytuacji jego odejscia mamy jakies zastepstwo. Osobiscie kibicuje Miesiacowi i licze na rozwoj jego talentu, wiec mam nadzieje ze wszystko zostanie dogadane.

_________________
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie...


           
Post 3 sty 2006, o 19:55
 


nie zapominajcie też jaka jest różnica między 2 ligą a extraligą...

Jędrek radził sobie dobrze w 2, co nie znaczy że sobie poradzi w extra...

wiem ze to młody zawodnik itd. itp. ale to jest tylko moje skromne zdanie :wink:


           
Post 3 sty 2006, o 20:10
 Jestem rozbity!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2005, o 19:02
Posty: 457

Zobacz profil 
:x Ciężko powiedzieć czy zakup Karpowa jest dobrym posunięciem.Mi się wydaje że Miesiąc i Stachyra by wystarczyli,ale pewnie po kilku lepszych występach Karpow będzie noszony nan rekach.Na pewno nie na moich.

_________________
Obrazek


           
Post 3 sty 2006, o 20:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Karpov :?: :?: :?: :?: :?: to jest ten szachista??? :idea: :idea: :idea: :idea:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 sty 2006, o 20:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Marzy mi się informacja:
Nowy zawodnik w Stali: Jan Nowak 18 letni Rzeszowianin od dawna uważany za wielki talent zdal dzisiaj licencję żużlową bijąc przy okazji rekord toru Stali Rzeszów :lol: :lol:
No może przesadzilem z tym rekordem... :D
W każdym bądź razie żal mi, że to nie Leś, nie Szyszka, nie Nowak, nie Kowalski będzie nadzieją Rzeszowian na najbliższe sezony ale obcokrajowiec.

Troszkę idziemy na latwiznę z Andrijem. Podobnie jak inne kluby. Nie zdziwię się jak wkrótce zniknie zapis o obowiązku posiadania dwóch juniorów w skladzie, lub zostanie po drodze zredukowany do 1 juniora. Bo to nie ma sensu żeby polskie kluby inwestowaly w mlodych Szwedów, Duńczyków czy Anglików którzy raczej nie zmienią obywatelstwa na polskie.

Pomijając te czarne wizje cieszę się, że to akurat Andrij będzie zawodnikiem Stali. Nasi wschodni sąsiedzi są: tani w utrzymaniu ale co najważniejsze bardzo angażują się w to co robią niczym Polacy pracujący na zachodzie za godziwsze pieniądze. Myślę, że będziemy mieli pociechę z tego zawodnika. Może nie w przyszlym roku ale w 2007 raczej tak. Już w tamtym roku slyszalem wiele pochlebnych opinii o tym zawodniku. Marzy mi się żebyśmy mieli za kilka lat takiego Mardanszina czy Saitgareiejwa których darzylem dużą sympatią.

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 3 sty 2006, o 20:20
 Re: Jestem rozbity!
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Krynio napisał(a):
:x Ciężko powiedzieć czy zakup Karpowa jest dobrym posunięciem.Mi się wydaje że Miesiąc i Stachyra by wystarczyli,ale pewnie po kilku lepszych występach Karpow będzie noszony nan rekach.Na pewno nie na moich.


A bierzesz pod uwagę to, że w przyszłym sezonie Miesiąc i Stachyra nie będą już juniorami? :| Wiadomo, że obaj są lepsi w chwili obecnej od Andrieja, ale ten ma się uczyć, startować w MDMP i innych turniejach, nabierać doświadczenia tak, aby za rok być podstawowym juniorem. Jak wiadomo żużel to sport kontaktowy, o kontuzje nie jest ciężko, zawsze będzie jeden młodzieżowiec w zapasie.

Zakskakuje mnie u niektórych osób patrzenie tylko na chwilę obecną, w ogóle niektórych nie intresuje przyszłość, a co tam, za rok nie będzie juniorów to "pojedziemy" po zarządzie, aby kogoś ściągneli, przecież bez juniora ani rusz! Powinniśmy się naprawdę cieszyć, że obecni ludzie, którzy pracują w klubie już teraz myślą o latach następnych. Tylko przyklasnąć. A nóż Karpow będzie śmigał, nie ryzykujemy niczym. Kosmicznych strat finansowych nie będzie.

CzarnyOlek, a kto zabrania Lesiowi i Szyszkom trenować, dalej się rozwijąć? Niech pokażą co potrafią, niech udowodnią, że są lepsi. Andriej na pewno nie będzie faworyzowany. Każdy ma równe szanse, więc nie wiem o co chodzi z tą "łatwizną".

pozdr.


           
Post 3 sty 2006, o 20:26
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Skoro nóż będzie śmigał, to co z widelcem???? :)

Nie podchodźmy tak bezkrytycznie w stosunku do władz, które dbając o interes przyszłości kupują już teraz młodzieżowca, bo a nuż okaże się chłopak drugim Rempałą czy innym Hlibem.
Polecę ojcem Rydzykiem, ale... siać, siać, siać :) Czyli- uczyć sobie młodziaków samemu, a nie kupować na Wschodzie, bo "tanio" i "żadne ryzyko".
A jeśli zabraknie, a sponsor taki dobry, jak go chwalimy, to zrobi to, co zrobiono w Tarnowie.

_________________
K&P


Ostatnio edytowano 3 sty 2006, o 20:28 przez Kaśka, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 sty 2006, o 20:28
 Re: Jestem rozbity!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
kezman napisał(a):

CzarnyOlek, a kto zabrania Lesiowi i Szyszkom trenować, dalej się rozwijąć? Niech pokażą co potrafią, niech udowodnią, że są lepsi. Andriej na pewno nie będzie faworyzowany. Każdy ma równe szanse, więc nie wiem o co chodzi z tą "łatwizną".

pozdr.


piekna mysl. godna uwagi i podkreslenia, wiec dlaczego stosujemy ja wybiroczo? do Lesia tak, do Wilka rok temu nie? nie na temat , ale tak mi sie skojarzylo.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 sty 2006, o 21:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Cytuj:
No i w końcu od niepamiętnych czasów zawodnik Stali ma szanse zaistnieć w brązowym kasku!


chyba ktos zapomnial, ze w 2004 roku Miesiacowi w wygraniu tregoz turnieju przeszkodzil tylko i wylacznie pech.

Ale fak faktem, ze transfer Ukrainca to bardzo dobre posuniecie naszych dzialaczy. Ja osobiscie mam nadzieje, ze Karpow rowniez w lidze dostanie niejedna szanse, bo jezdzic to on potrafi i na pewno nie stoi na straconej pozycji w rywalizacji z innymi 'mlodzikami'
Akurat w BK Karpow nie wystąpi bo nie moze. Obcokrajowcy moga jeździc tylko w lidze, MDMP, MPPK, MMPPK.
W kaskach i IMP nie mogą.


           
Post 3 sty 2006, o 21:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
micson napisał(a):
michal_m napisał(a):
Cytuj:
No i w końcu od niepamiętnych czasów zawodnik Stali ma szanse zaistnieć w brązowym kasku!


chyba ktos zapomnial, ze w 2004 roku Miesiacowi w wygraniu tregoz turnieju przeszkodzil tylko i wylacznie pech.

Ale fak faktem, ze transfer Ukrainca to bardzo dobre posuniecie naszych dzialaczy. Ja osobiscie mam nadzieje, ze Karpow rowniez w lidze dostanie niejedna szanse, bo jezdzic to on potrafi i na pewno nie stoi na straconej pozycji w rywalizacji z innymi 'mlodzikami'
Akurat w BK Karpow nie wystąpi bo nie moze. Obcokrajowcy moga jeździc tylko w lidze, MDMP, MPPK, MMPPK.
W kaskach i IMP nie mogą.


Jaki to obcokrajowiec? toż to przeciez, nasz jedyny zawodnik krajowy! :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 sty 2006, o 21:31
 co ma piernik do witraka
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 gru 2005, o 10:41
Posty: 10

Zobacz profil 
Co ma piernik do wiatraka ??????? bardzo dużo :] bo wiatrak można zpierniczyć a piernik z wiatraczyć :];] ale czego nażekamy jeżli ten chłopak pokazał co potrafi w sparingu jest mistrzem ukrainy to jednak czymś zachwycił i zrobił wrażenie na Janeczku skoro popisał kontakt nie chce mi się wierzyć że dostał za to jakąś oszałamiającą kasę :]:] poprostu podpisał kontrakt może znajdzie mu się jakiś sponsor bedzie miał sprzęt a jak ma talent do jazdy to zawsze się przyda :]:] bo kto słytszał rok temu o Renacie Gafurowie ????? a chłopak naprawdę ma talent do jazdy :]:] co pokazał w meczach w I lidze


           
Post 3 sty 2006, o 21:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Jaki to obcokrajowiec? toż to przeciez, nasz jedyny zawodnik krajowy! :D


To baaaaa. Andrij je naszo rodak.


           
Post 3 sty 2006, o 21:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Cytuj:
To baaaaa. Andrij je naszo rodak.


no to proste Andrij 1005 Ukrainiec 8-) :lol: :lol: :lol:

A żeby było na temat no dobrze że sie dowiedziałem wczesniej niz dziś bo jakbym sie dowiedział dziś to ładnego zonka bym zaliczył. Ale przez noc troche emocje opadły :twisted: . Coz można powiedziec dobra decyzja działaczy, niby taki mistrz świata :wink: ale zwiekszy i to bardzo rywalizacje wsród juniorki Naszej. jestem tego zdania co Seweryn ,że Dawid powinnien mocno przysiasc bo Karpow moze niejest od niego lepszy ale przede wszystkim walczeniejszy a to czasem jest kluczem do miejsca w składzie :wink: zobaczymy jak potoczy sie jego kariera narazie niech rozjeżdza się w MDMP no i pod8

Pozdrawiam

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 3 sty 2006, o 22:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie wiem co nie ktorym sie nie podba i nie pasuje z zakontraktowaniu Ukrainca? Przeciez nic nie tracimy... Nie sprawdzi sie chlopak, nie spodoba to wiecej zaproszony nie zostanie... Przeciez nikt nie mowi, ze bedzie odrazu w skladzie...

Mam takie pytanie czy on bedzie trenowal u siebie czy trafi pod reke Jaska Stachyry i bedzie na treningi przynajmniej co jakis czas dojezdzal?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 3 sty 2006, o 22:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 14:54
Posty: 1087

Zobacz profil 
micson napisał(a):
michal_m napisał(a):
Cytuj:
No i w końcu od niepamiętnych czasów zawodnik Stali ma szanse zaistnieć w brązowym kasku!


chyba ktos zapomnial, ze w 2004 roku Miesiacowi w wygraniu tregoz turnieju przeszkodzil tylko i wylacznie pech.

Ale fak faktem, ze transfer Ukrainca to bardzo dobre posuniecie naszych dzialaczy. Ja osobiscie mam nadzieje, ze Karpow rowniez w lidze dostanie niejedna szanse, bo jezdzic to on potrafi i na pewno nie stoi na straconej pozycji w rywalizacji z innymi 'mlodzikami'
Akurat w BK Karpow nie wystąpi bo nie moze. Obcokrajowcy moga jeździc tylko w lidze, MDMP, MPPK, MMPPK.
W kaskach i IMP nie mogą.

Nie wiem, moge się mylić, ale wydawało mi się, że nie mogą startować tylko w IMP i "Złotej" edycji kasku , bo ta ma być przepustką do eliminacji GP czy coś takiego. Jesli sie myle, to zwracam z góry honor


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer i 130 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi