Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andriej Karpow - Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 sty 2006, o 00:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
znaczy sie wyjdzie napewno ale czy od pierwszego meczu bedzie jechal super :?:


Ale on wcale nie musi jechać od pierwszego meczu super.


           
Post 6 sty 2006, o 00:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2004, o 12:07
Skąd: Krosno
Posty: 90

Zobacz profil 
chodzi mi o to czy on sie odnajdzie w e lidze wogole :?: pierwszy sezon moze byc dla niego bardzo trudny, wydaje mi sie ze dlugo nie bedzie mogl znalesc Fromy na e lige :!:
to tylko moje zdanie co nie zmienia faktu ze zycze jak jemu tak wam jak najlepjej :!:

pozdro

_________________
kibic z krosna

Tomasz Gollob jest najlepszy :!:


           
Post 6 sty 2006, o 00:37
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
Przemo napisał(a):
chodzi mi o to czy on sie odnajdzie w e lidze wogole :?: pierwszy sezon moze byc dla niego bardzo trudny, wydaje mi sie ze dlugo nie bedzie mogl znalesc Fromy na e lige :!:
to tylko moje zdanie co nie zmienia faktu ze zycze jak jemu tak wam jak najlepjej :!:

pozdro

ale on ma objezdzac sie w turniejch mlodziezowych z plastronem zurawia na piersi, ewentualnie w razie w byc pod 8.
Pozytek z niego bedzie, ale w przyszlosci, narazie para numer jeden Dawid i Pawel :)


           
Post 6 sty 2006, o 00:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
A mi sie wydaje ze i w tym sezonie zablysnie, nie mowiac juz o turniejach indywidualnych bow nich wierze ze Andrej dojdzie do finalu IMEJ i tam cos zwojuje to i w elidze napewno przynajmiej raz zablysie i godnie bedzie zmienial nasza mlodziez! LIcze na jego genailny wystep w Toruniu 8 pkt i nasze zwyciestwo. A Andrej oczywsice objedzie pare Zabik Miedziak :twisted:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 6 sty 2006, o 00:44
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
A mi sie wydaje ze i w tym sezonie zablysnie, nie mowiac juz o turniejach indywidualnych bow nich wierze ze Andrej dojdzie do finalu IMEJ i tam cos zwojuje to i w elidze napewno przynajmiej raz zablysie i godnie bedzie zmienial nasza mlodziez! LIcze na jego genailny wystep w Toruniu 8 pkt i nasze zwyciestwo. A Andrej oczywsice objedzie pare Zabik Miedziak :twisted:

piles Mario dzisiaj??
NIe robmy z Karpia Sledzia(ktorego stac na 8 pkt. w Toruniu).


           
Post 6 sty 2006, o 00:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
widze ze niektórym tu fantazja dopisuje jasne zdobedzie 8 pkt w torunie w tarnowie 10 ale w czewie to jush komplecik tak sie rozpedzi ze wjezdzajac doparku maszyn wjedzie odrazu do mistostw swiata juniorów tylko przy tym wjezdzie tzreba uwazac zeby nie zachaczył o dach stajni bo jelsi faktycznie bedzie co z niego w co watpie to zeby nie zachowywał sie jak p***** gwiazda karolek


           
Post 6 sty 2006, o 00:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
fans napisał(a):
duscher napisał(a):
A mi sie wydaje ze i w tym sezonie zablysnie, nie mowiac juz o turniejach indywidualnych bow nich wierze ze Andrej dojdzie do finalu IMEJ i tam cos zwojuje to i w elidze napewno przynajmiej raz zablysie i godnie bedzie zmienial nasza mlodziez! LIcze na jego genailny wystep w Toruniu 8 pkt i nasze zwyciestwo. A Andrej oczywsice objedzie pare Zabik Miedziak :twisted:

piles Mario dzisiaj??
NIe robmy z Karpia Sledzia(ktorego stac na 8 pkt. w Toruniu).

Cytuj:

widze ze niektórym tu fantazja dopisuje jasne zdobedzie 8 pkt w torunie w tarnowie 10 ale w czewie to jush komplecik tak sie rozpedzi ze wjezdzajac doparku maszyn wjedzie odrazu do mistostw swiata juniorów tylko przy tym wjezdzie tzreba uwazac zeby nie zachaczył o dach stajni bo jelsi faktycznie bedzie co z niego w co watpie to zeby nie zachowywał sie jak p***** gwiazda karolek

A wy co? Proroki? Tylko powiedizalem swoje zdanie, zuzel jest neiprzewidywalny i nawet Ślączka moze wygrac z Rickim tak jak Karpow moze wygrac z Zabikeim i Miedziakiem, wierze w Andrzeja i mysle ze stac go na 8 pkt. w jakims meczu moze nie w Toruniu moze nie w buczy ale gdzies moze powalczyc, chociazby dlatego ze te wszystkie pkt. zrobi an defektach :wink: Andrej Karpow IMEJ 2006,IMŚJ 2007!! DMP 2008!!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 6 sty 2006, o 13:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Cytuj:
Żużlowcy z miasta Czerwonogród: Andrij Karpow, Maksim Jurijczak i Andrij Kobrin rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Już od trzech dni trenują na motocyklach motocrossowych po trasach na brzegu rzeki Zachodni Bug.


Źródło: Speedway Czervonograd

Karpow zaczyna treningi na motorkach :)

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 6 sty 2006, o 13:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Koniara napisał(a):
Cytuj:
Żużlowcy z miasta Czerwonogród: Andrij Karpow, Maksim Jurijczak i Andrij Kobrin rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Już od trzech dni trenują na motocyklach motocrossowych po trasach na brzegu rzeki Zachodni Bug.


Źródło: Speedway Czervonograd

Karpow zaczyna treningi na motorkach :)


A tutaj kilka fotek :)

http://www.speedway.chervonograd.com/mo ... le&sid=200


           
Post 6 sty 2006, o 13:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Spasiba!!

Widać, że młody rwie się do jazdy. Dobrze, dobrze.

On skorzysta ze współpracy z naszym klubem, a nasz klub (mam nadzieję) będzie miał z niego pociechę.

Andriej! Slawa Bohu! Na pohybel Tarnovi! :twisted:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 8 sty 2006, o 12:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 sty 2006, o 12:37
Skąd: TARNÓW
Posty: 9

Zobacz profil 
Cytuj:
Andriej! Slawa Bohu! Na pohybel Tarnovi!


Boże widzisz i nie grzmisz ? jakiej Tarnovi co to wogole jest Tarnovia .W Tarnowie tylko Unia ZKS


           
Post 8 sty 2006, o 12:50
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Prostak napisał(a):
Boże widzisz i nie grzmisz ? jakiej Tarnovi co to wogole jest Tarnovia .W Tarnowie tylko Unia ZKS


Juz chyba wiem, skad ten nick :lol:


           
Post 8 sty 2006, o 12:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 sty 2006, o 12:37
Skąd: TARNÓW
Posty: 9

Zobacz profil 
wiec skąd ten nick ?


           
Post 8 sty 2006, o 12:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
-Z prostactwa!


           
Post 8 sty 2006, o 13:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 sty 2006, o 12:37
Skąd: TARNÓW
Posty: 9

Zobacz profil 
Widze ze w szkole nie byłeś zbyt mocny z polskiego (albo nie jestes jeszcze na tym etapie chłonięcia wiedzy ) . :wink:


           
Post 8 sty 2006, o 13:02
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
Prostak napisał(a):
wiec skąd ten nick ?

To pewnie jakaś bojówka tarnowska, z którą po meczu będziemy robić ustawki,a może przed... mniej ich na mecz przyjdzie.. hmm zastanowie się.
Cytuj:
Na pohybel Tarnovi!

To znaczy, ze Wam, jak i reszcie Polski, już niedługo będzie równo dupska kopał, bo jedździć to Andriej umie.

-.-'


           
Post 8 sty 2006, o 13:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 sty 2006, o 12:37
Skąd: TARNÓW
Posty: 9

Zobacz profil 
Do niczego nie dojdzie poniewarz jedziecie bez prawdziwych stalowców a co to za fradia znowu was rozgonic w 6 :lol:

Andrej pozyjemy zobaczymy z tego co mi wiadmo to zawodnik majacy wielka skłonośc do ostrej jazdy jak i uleganie kontuzja.


           
Post 8 sty 2006, o 13:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Widze ze w szkole nie byłeś zbyt mocny z polskiego (albo nie jestes jeszcze na tym etapie chłonięcia wiedzy ) .


Cytuj:
poniewarz


Ty za to byłeś asem :D więc od blackmanna się odstosunkuj :D

pozdr.


           
Post 8 sty 2006, o 15:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Prostaku (sorry, ale taki masz nick), jako ze obraziles blackmanna (w dodatku bez powodu, z czego pewnie sobie nawet nie zdajesz sprawy), ktorego bardzo lubie, to i ja ci raz jeszcze chetnie odpowiem.

Prostak napisał(a):
Do niczego nie dojdzie poniewarz jedziecie bez prawdziwych stalowców

O twoim "poniewarz" pisal ci juz kezman, ja ci dorzuce jeszcze fakt jazdy Kuciapy i Miesiaca, a takze byc moze Barana, ktorzy bynajmniej nie sa Stalowcami. Oczywiscie Wy w skladzie macie wielu "swoich", zeby wspomniec o Kolodzieju, Zielinskim/Dziku i Burzy, ktory w kilku meczach pewnie pojedzie. Roznica wrecz gigantyczna.

Cytuj:
a co to za fradia znowu was rozgonic w 6 :lol:

A co to jest fradia? Poza tym nie badz taki twardy, podskocz do mnie jeden na jeden. Frajde bedziesz mial wieksza.

Cytuj:
jak i uleganie kontuzja.

A tu po raz kolejny blysnales swoja niepodwazalnie olbrzymia wiedza z zakresu jezyka polskiego.

Nie kozacz tak. Nie napinaj sie, bo to niezdrowe, a tu jednak jestes w mniejszosci.


           
Post 8 sty 2006, o 17:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
zostawcie chłopaka z tarnowi zeby nie poskarzył na was pani w szkole:P:P:P ale hasłem poniewarz gosciu mnie rozwalił :D :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 146 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi