Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andriej Karpow - Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 3 sty 2006, o 22:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Mój kolega mieszkający na Ukrainie mowi ze Andrieja nazywa się Karambolem ;) Kosi równo bande w Rowne , raz wybił plecami deski i nic mu sie nie stało ;)

Ale pamiętajcie że chłopak jest po kontuzji, którewj nabawił się w słynnym wypadku z udziałem Siergieja Darkna.

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 3 sty 2006, o 22:59
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 14:16
Posty: 264

Zobacz profil 
Moim zdaniem dobrze ze podpisaliśmy z Andrejem kontrakt to bardzo dobry zawodnik moim zdaniem bedzie się starała a ja mam do niego zaufanie bo byłem na sparingu z Toruniem i widziałem jak jezdzi był tak bieg żektoś go na bande wywiózł i on sobie poradził i "po bandzie pojechał". Jeśli się nie myle to był też upadek ale chłopak wstał i munic się nie stało a więc mocno chłopak tylko jest znak zapytania ponieważ miał ten wypadek z Sergiejem Darkinem i z półkom i niewiadomo jaką formą bedzie dysponował


           
Post 3 sty 2006, o 23:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Drabol napisał(a):
Mój kolega mieszkający na Ukrainie mowi ze Andrieja nazywa się Karambolem ;) Kosi równo bande w Rowne , raz wybił plecami deski i nic mu sie nie stało ;)

Również o tym słyszałem, no to mamy 2 zabijaków a Unia jednego :lol:
Nie będę sie na jego temat wypowiadał bo praktycznie nic o nim nie wiem, napisze coś w późniejszym terminie, no to 2 obco już mamy :lol:
Pozdro dla Andrieja. Rzeszów = ukraina :?:hmmm :wink: :P W tym sezonie jeszcze Paweł będzie chodził jak żyleta zbaczycie :)

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 3 sty 2006, o 23:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Nie wiem co nie ktorym sie nie podba i nie pasuje z zakontraktowaniu Ukrainca? Przeciez nic nie tracimy... Nie sprawdzi sie chlopak, nie spodoba to wiecej zaproszony nie zostanie... Przeciez nikt nie mowi, ze bedzie odrazu w skladzie...

No co ty, Damon, nie wiesz? Przecież to obcokrajowiec, więc skoro obcokrajowiec, to musi od razu robić komplety! :lol: Ty się na żużlu nie znasz! :lol: :lol: :lol:

A tak na poważne, to coś mi się wydaje, że ktoś tu zapomniał, że rynek został uwolniony i w meczu może jechać więcej, niż jeden obcokrajowiec. Na pewno każdy chętniej widziałby Lindbaecka, ale narzekanie na Karpowa za wczasu jest conajmniej dziwne z kilku powodów powodów:
1. Zawodnik jest utalentowany i może się rozwinąć, czyli za rok z powodzeniem zająć miejsce podstawowego juniora w składzie, bo Miesiąc i Stachyra będą już seniorami.
2. Nie znam szczegółów kontraktowych, ale przypuszczam, że został sprowadzony za naprawdę niewielkie środki w porównianiu z naszymi krajowymi juniorami podobnego poziomu, pewnie nie ma też zagwarantowanej ilości biegów, w których wystąpi - ryzyko strat pieniężnych jest praktycznie zerowe.
3. W przypadku (tfu, tfu :)) kontuzji może zastąpić Pawła lub Dawida.
4. Jeśli chcemy się liczyć w rozgrywkach juniorskich, to będzie wartościowym zawodnikiem. Nie zamykam drogi dla Lesia i braci Szyszków, bo przecież jeździć będą lepsi.
5. Ważne jest, aby Dawid i Paweł czuli ryzyko utraty miejsca w składzie na rzecz innego zawodnika. Bo kogo teraz mają się bać, Lesia? Nie chodzi mi o to, by wywierać nadmierną presję, ale pamiętamy przykład ubiegłoroczny, czyli Karola Barana. Był praktycznie niezastąpiony - niestety nie dlatego, że jeździł tak dobrze, tylko dlatego, że nie było nikogo, kto gwarantowałby conajmniej jeden punkt w meczu (kontuzje Tronaja). No i nie musiał obwiać się, że ktoś wygryzie go ze składu, więc nie musiał przykładać się do treningów.

Na zakontraktowaniu Andrieja nie możemy stracić, mogą być same zyski! Niekoniecznie w perspektywie roku 2006, ale na pewno w latach 2007-08 (jak daleko odbiegamy w przyszłośc :)). Przypuszczalnie Andriej będzie w składzie pod numerem ósmym, gdyby do składu doszedł jeden senior zagraniczny, jako rezerwowy w przypadku niedyspozycji któregoś z seniorów. No a pozatym Ukrainiec to swój! :mrgreen:


           
Post 3 sty 2006, o 23:15
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Dobre posunięcie działaczy :!:
Chłopak jest szalenie ambitny, każdy kto był na sparingu z Apatorem to widział że Karpow nie odpuszczał nawet liderom naszej drużyny.
Zreszta jeśli mam być szczery wole takiego Karpowa czy innego "ruska" od młodych Niemców czy Czechów.
Zawodnicy za wschodniej granicy mają "ikre" do speedwaya braki sprzętowe które tam czesto wystepuja nadrabiaja ogromna wola walki, co niekiedy odnośi dobry skutek.
Popatrzmy np. na Gavurowa zawodnik bliżej nie znany w Rybniku wypłynoł na szerokie wody jego średnia w zakonczonym sezonie to 2,300.
Zresztą wiekszośc zawodników ze wschodu startujący w Polskich ligach sprawdziło sie miała bardzo dobre wystepy, Darkin, nieodżałowani Mardanszin czy Rif Saitgarjejew który był nawet liderem teamu z Ostrowa.

Dla mnie nie ulega watpliwości że taki Karpov poparty bardzo dobrym sprzętem bedzie śmigał aż miło.Wrocław na pozycje młodzieżowców zakontraktował Filipa Sitera z Czech czy Nicolai Klindt z Danii a Włókniarz Niemca Hafenbrocka czy oni reprezentuja wyższy poziom niż Karpov szczerze w to wątpię.


           
Post 3 sty 2006, o 23:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Nie bylo takiego "Ruskiego" co by sie sprawdzil w ekstralidze od czasu,
gdy ja utworzono i z poczatku omal nie padlem ze smiechu jak
przeczytalem o tym, ze go zakontraktowano. Powod? Geneza jego
zakontraktowania do zludzenia przypomina mi sytuacje z Niklasem
Aspgrenem. Jest tylko jedna roznica - Niklas mial jezdzic regularnie,
a ten ma byc w rezerwie na wypadek, gdyby cos sie stalo i wlasciwie
to chyba tak bardziej do testowania. I slowa Damona:

Cytuj:
Nie wiem co nie ktorym sie nie podba i nie pasuje z
zakontraktowaniu Ukrainca? Przeciez nic nie tracimy... Nie sprawdzi sie
chlopak, nie spodoba to wiecej zaproszony nie zostanie... Przeciez nikt
nie mowi, ze bedzie odrazu w skladzie...


Sa najlepszym podsumowaniem tego wszystkiego. Przeciez ten mlody
Ukrainiec nie wzial na pewno nic za podpis i jezdzi prawdopodobnie
za tansze pieniadze niz najslabszy krajowy zawodnik.

Nobi, ale zaklad pozostaje. :twisted: Moim zdaniem to bedzie kompletny
bugger i trzymam sie tego.

Poza tym, cieszcie sie, bo wreszcie w skladzie jest prawdziwy Ukrainiec. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 sty 2006, o 23:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Nobi, ale zaklad pozostaje. :twisted: Moim zdaniem to bedzie kompletny
bugger trzymam sie tego.


W takim razie szykuj juz dużą koperte zeby sie zmiescila do Niej moja wygrana w zakladzie :) Adres podam jak bedzie trzeba :)

P.S
A co do Karpova...Szczerze na poczatku mialem mieszane uczucia co do tego zawodnika ale jak sobie przeanalizowałem jego wyniki w sezonie ubieglym i przypomnialem jego sylwetke na torze w Rzeszowie jestem zadowolony z ruchu transferowego naszych dzaialczy:] Wiadomo ze nie bedzie robił kompletow ale jest to zawodnik ktory został zakontraktowany z myślą i przyszłosci.Mysle ze nie jeden z nas bedzie bil brawo temu utalentowanemu Ukraincowi :mrgreen:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 sty 2006, o 00:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):

i tego sie obawiam, wiekszosc nie moze zrozumiec, ze warto zakontraktowac nawet przecietnego juniora zagranicznego, bo w razie jakies niedyspozycji ktorego z naszych juniorow lezymy, wg mnie i tak lezymy. a w trakcie sezonu nie bedzie mozna podpisywac nowych kontraktow. ja tego nie rozumie, regulamin stwarza takie pole manewru - a my NIE, jakbysmy mieli juniorow na miare Tarnowa w mijajacym sezonie


Damon napisał(a):
Dej se spokoj... Juz wole ogladac Rempale w skladzie niz jakis czechow czy szwabow... :roll: Dwoch obcych nam wystarczy w zupelnosci... :roll:


Damon napisał(a):
Ja tam jestem za gora dwoma obcokrajowcami... :roll: Wole mimo wszystko ogladac slabszych Polakow, ale Polakow... :roll:


Damon napisał(a):
Nie wiem co nie ktorym sie nie podba i nie pasuje z zakontraktowaniu Ukrainca? Przeciez nic nie tracimy... Nie sprawdzi sie chlopak, nie spodoba to wiecej zaproszony nie zostanie... Przeciez nikt nie mowi, ze bedzie odrazu w skladzie...

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 sty 2006, o 00:27
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
a czy moze ktos wie na jakie warunki zostal podpisany kontrakt (chodzi mi w szczegulnosci o sume za podpisanie kontraktu, ilosc kasy za zdobyty pkt, i moze ilosc meczy w ktorych ma wystapic)


           
Post 4 sty 2006, o 00:36
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Nie bylo takiego "Ruskiego" co by sie sprawdzil w ekstralidze od czasu,
gdy ja utworzono i z poczatku omal nie padlem ze smiechu jak
przeczytalem o tym, ze go zakontraktowano. Powod? Geneza jego
zakontraktowania do zludzenia przypomina mi sytuacje z Niklasem
Aspgrenem.

Skreślasz zawodnika tylko dla tego że jest z ...Ukrainy bo na to wyglada.
Porównujesz Karpova do Aspgrena :shock:
Karpov w przeciwiństwie do Szweda startował juz w Polskiej lidze i to z dobrym skutkiem, w swoim kraju mimo bardzo młodego wieku jest juz jednym z najlepszych zawodników,nie widziałeś go nawet na torze jak walczy (ubiegłoroczny sparing z Apatorem) a juz postawiłes na nim krzyżyk,zresztą wiekszośc twoich wpisów jest z przekory na "nie", wszystko co Polskie (ruskie) nie australijskie jest be.


           
Post 4 sty 2006, o 00:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
To może i ja coś dorzuce do tego tematu. Moim zdaniem dobry transfer ponieważ jak można sie domyślić za podpis pewnie nie dostał pieniędzy a jak dostał to był to minimalny wydatek więc Stal niczym nie ryzykuje a może się okazać bardzo przydatny jako junior.Tylko z tego co pamietam jest po bardzo groźnej kontuzji ( złamanie kręgosłupa?) i nie wiem jak to wpłynie na jego jazde. Dodatkowym plusem może być większe rywalizacja w klubie o miejsce w składzie pomiędzy Karpowem Stachyrą i Miesiącem co powinno wyjść wszystkim na dobre.

Ps to już koniec wzmocnień czy jeszcze coś szykujecie? :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 sty 2006, o 00:39
 


Cytuj:
Ps to już koniec wzmocnień czy jeszcze coś szykujecie?


Prezesowa na pewno bedzie sie starala kogos sciagnac, pytanie tylko - czy cos z tego wyjdzie ? ;)


           
Post 4 sty 2006, o 01:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
mikel napisał(a):

Ps to już koniec wzmocnień czy jeszcze coś szykujecie? :wink:

Jak wszyscy trabia i pisza :arrow: To jeszcze nie koniec!!
Tylko ciekawi mnie czym nas tou jescze mozna zaskoczyc...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 4 sty 2006, o 01:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Tommy napisał(a):
Drabol napisał(a):
Mój kolega mieszkający na Ukrainie mowi ze Andrieja nazywa się Karambolem ;) Kosi równo bande w Rowne , raz wybił plecami deski i nic mu sie nie stało ;)

Również o tym słyszałem, no to mamy 2 zabijaków a Unia jednego :lol:
Nie będę sie na jego temat wypowiadał bo praktycznie nic o nim nie wiem, napisze coś w późniejszym terminie, no to 2 obco już mamy :lol:
Pozdro dla Andrieja. Rzeszów = ukraina :?:hmmm :wink: :P W tym sezonie jeszcze Paweł będzie chodził jak żyleta zbaczycie :)


Wiedziałem że mam tylko musiałem znaleść i wygrzebałem ;) Zdjęcie chwilunie po tym wypadku...

Obrazek

Ładny terminator ;)

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 4 sty 2006, o 01:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
dla mnie rewelacja.zakontraktowanie takiego jezdzca to strzal w dziesiatke.
w tym roku sie objezdzi a za rok bedzie podstawowym juniorem stali!!!


           
Post 4 sty 2006, o 02:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
Nicki_Pedersen napisał(a):

i tego sie obawiam, wiekszosc nie moze zrozumiec, ze warto zakontraktowac nawet przecietnego juniora zagranicznego, bo w razie jakies niedyspozycji ktorego z naszych juniorow lezymy, wg mnie i tak lezymy. a w trakcie sezonu nie bedzie mozna podpisywac nowych kontraktow. ja tego nie rozumie, regulamin stwarza takie pole manewru - a my NIE, jakbysmy mieli juniorow na miare Tarnowa w mijajacym sezonie


Damon napisał(a):
Dej se spokoj... Juz wole ogladac Rempale w skladzie niz jakis czechow czy szwabow... :roll: Dwoch obcych nam wystarczy w zupelnosci... :roll:


Damon napisał(a):
Ja tam jestem za gora dwoma obcokrajowcami... :roll: Wole mimo wszystko ogladac slabszych Polakow, ale Polakow... :roll:


Damon napisał(a):
Nie wiem co nie ktorym sie nie podba i nie pasuje z zakontraktowaniu Ukrainca? Przeciez nic nie tracimy... Nie sprawdzi sie chlopak, nie spodoba to wiecej zaproszony nie zostanie... Przeciez nikt nie mowi, ze bedzie odrazu w skladzie...

Zejdz ze mnie!

Stalo sie jak sie stalo i musze sie z tym pogodzic... Ja regulaminu nie wymyslilem... Trzeba sie dostosowac do tego co jest i tyle... Nie mam ja jak i inni majacy podobne zdanie do mojego inneg wyjscia... Zbyt bardzo kocham zuzel bym mial przestac przez takie cos na niego chodzic...

Poza tym jak pisalem jestem za dwoma obcokrajowcami w skladzie, a to nasz drugi... :roll: Wiec nie wiem o co Ci wlasciwie chodzi... Co za typ...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 4 sty 2006, o 02:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Nicki_Pedersen napisał(a):
Nicki_Pedersen napisał(a):

i tego sie obawiam, wiekszosc nie moze zrozumiec, ze warto zakontraktowac nawet przecietnego juniora zagranicznego, bo w razie jakies niedyspozycji ktorego z naszych juniorow lezymy, wg mnie i tak lezymy. a w trakcie sezonu nie bedzie mozna podpisywac nowych kontraktow. ja tego nie rozumie, regulamin stwarza takie pole manewru - a my NIE, jakbysmy mieli juniorow na miare Tarnowa w mijajacym sezonie


Damon napisał(a):
Dej se spokoj... Juz wole ogladac Rempale w skladzie niz jakis czechow czy szwabow... :roll: Dwoch obcych nam wystarczy w zupelnosci... :roll:


Damon napisał(a):
Ja tam jestem za gora dwoma obcokrajowcami... :roll: Wole mimo wszystko ogladac slabszych Polakow, ale Polakow... :roll:


Damon napisał(a):
Nie wiem co nie ktorym sie nie podba i nie pasuje z zakontraktowaniu Ukrainca? Przeciez nic nie tracimy... Nie sprawdzi sie chlopak, nie spodoba to wiecej zaproszony nie zostanie... Przeciez nikt nie mowi, ze bedzie odrazu w skladzie...

Zejdz ze mnie!

Stalo sie jak sie stalo i musze sie z tym pogodzic... Ja regulaminu nie wymyslilem... Trzeba sie dostosowac do tego co jest i tyle... Nie mam ja jak i inni majacy podobne zdanie do mojego inneg wyjscia... Zbyt bardzo kocham zuzel bym mial przestac przez takie cos na niego chodzic...

Poza tym jak pisalem jestem za dwoma obcokrajowcami w skladzie, a to nasz drugi... :roll: Wiec nie wiem o co Ci wlasciwie chodzi... Co za typ...


Nie zejde z Ciebie bo Cie polubilem :D

p.s. o cholerka to brzmi juz dwuznacznie , uupsss

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 4 sty 2006, o 02:48
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Jasiek - nie są to Mistrzowie Świata, ale nasuwają mi się na szybko takie dwa nazwiska: Saitgariejew i Mardanszin. Choć osobiście nie twierdzę, że z Karpowa od razu na 100% będzie jakiś super rider, to z drugiej strony myślę, że nie popełniono żadnego błędu podpisując z nim tą umowę, bo kto wie???


           
Post 4 sty 2006, o 11:18
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Blackmann, ja do Twojego wykazu dodalbym bardzo dobre wystepy Darkina (pomijajac ten w Stali) i Gafurowa. Jasiek co prawda pisal o Ruskach, ale dotyczylo to Ukrainca, wiec przypuszczam, ze chodzilo mu o obywateli bylego ZSRR, wiec dorzuce tu Igora Marko. To naprawde byli (lub jeszcze sa) niezli pierwszoligowi zawodnicy


           
Post 4 sty 2006, o 11:48
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Panowie, nie przeczytaliscie uwaznie mojego wpisu. Napisalem:

Cytuj:
Nie bylo takiego "Ruskiego" co by sie sprawdzil w ekstralidze
od czasu, gdy ja utworzono


Ekstralige utworzono w 2000 roku i od tego czasu nie bylo tam nikogo
z bylego ZSRR, ktory by sie sprawdzil. Dlatego nie odnioslem sie
do Saitgariejewa, Mardanszina, Gafurowa czy Darkina.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 188 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi