Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Andriej Karpow - Rzeszów 2021


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 sty 2006, o 12:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
:oops: No to faktycznie nie zauwazylem kluczowego slowa. Ale, zeby sie obronic, dodam, ze zaden z nich nie jezdzil jako mlodziezowiec :).


           
Post 4 sty 2006, o 12:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale, zeby sie obronic, dodam, ze zaden z nich nie jezdzil jako mlodziezowiec


A kto z obcokrajowcow przed Karpovem jezdzil jako mlodziezowiec w ekstralidze? :twisted:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 sty 2006, o 12:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A kto z obcokrajowcow przed Karpovem jezdzil jako mlodziezowiec w ekstralidze? :twisted:


A jakie to ma znaczenie? :)


           
Post 4 sty 2006, o 12:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Takie samo jak fakt, ze wymienieni wczesniej zawodnicy ze wschodu
nie startowali jako mlodziezowcy. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 4 sty 2006, o 13:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Drabol napisał(a):
Mój kolega mieszkający na Ukrainie mowi ze Andrieja nazywa się Karambolem ;) Kosi równo bande w Rowne , raz wybił plecami deski i nic mu sie nie stało ;)

Ale pamiętajcie że chłopak jest po kontuzji, którewj nabawił się w słynnym wypadku z udziałem Siergieja Darkna.


Ja pisałem o tym w temacie o składzie.
7 wykluczeń, z czego większośc za upadki, bądź ich spowodowanie.
Przyczyną są nie tyle braki w technice jazdy, co w największym stopniu brawura i chęc zwyciężania "na siłe". Przez to leżał m.in w Rzeszowie.
Teraz niech wykazuje sie Jasiek i utemperuje nieco zapędy młodego ukraińca oraz potrenuje z nim starty.

Aha. A te upadki, po których zaraz wstaje jakby nigdy nic, to dadzą mu popalić jeszcze, ale za kilka lat.


           
Post 4 sty 2006, o 17:45
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2005, o 08:11
Skąd: ZE STALI
Posty: 130

Zobacz profil 
przyda nam sie taki zawodnik bo w następnym roku nie bedzie problemu z zakontraktowaniem 2 młodziezowców tylko jednego.
A moz nawet nie bo Krzysztof Szyszka w nastepnym roku bedzie na naszym rzeszowskim torze wymiatał. :) :) :)


           
Post 4 sty 2006, o 20:08
 Re: Jestem rozbity!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
CzarnyOlek, a kto zabrania Lesiowi i Szyszkom trenować, dalej się rozwijąć? Niech pokażą co potrafią, niech udowodnią, że są lepsi. Andriej na pewno nie będzie faworyzowany. Każdy ma równe szanse, więc nie wiem o co chodzi z tą "łatwizną".

No może Rzeszów nie jest tutaj najlepszym przykładem z tą "łatwizną". My jeszcze możemy liczyć właśnie na Lesia czy braci Szyszków.
Taki Wrocław zakontraktował już dwóch Duńczyków, Ostrów zakontraktował Szweda i Duńczyka. Obawiam się, że wkrótce w Polsce będzie się przygotowywać do egzaminu jedynie w Toruniu,Lesznie,Zielonej Górze i w Gorzowie. Reszta ośrodków będzie ściągać wyszkolonego zawodnika z zagranicy zamiast prowadzenia szkółki. Oto mi chodziło z tą łatwizną.
Przeciwko kontraktowaniu seniorów z zagranicy nie mam nic przeciwko ale niańczenie juniorów z innych krajów i wychowywanie nowych Rickardssonów,Pedersenów,Havelocków pozostawia pewien niesmak. Oczywiście może być duża satysfakcja jeżeli kiedyś w przyszłości taki importowany wychowanek osiągnie sukces na arenie międzynarodowej ale napewno większy byłby gdyby coś takiego dokonał Polak.

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 4 sty 2006, o 20:33
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
CzarnyOlek dobrze gada, polać mu :wink:


           
Post 4 sty 2006, o 21:15
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Pidi napisał(a):
Aha. A te upadki, po których zaraz wstaje jakby nigdy nic, to dadzą mu popalić jeszcze, ale za kilka lat.

Wszystko wychodzi na starość :wink: .

Ja jestem jakoś sceptycznie nastawiony do takich klientów ze wschodu. W nadchodzącym sezonie nie wróżę mu w naszej elidze powyżej przeciętnych wyników. Wszak jest rocznikiem 1987 i takie skoki dyspozycji to normalka. Jednak w tamtym sezonie działacze z Rownego wypowiadali się że jest w słabej formie, do tego ciągłe urazy i w końcu ten okropny wypadek w Togliatti. Ale jak to się mówi pożyjemy zobaczymy (czy jakoś tam), ale przynajmniej w tym sezonie, pewnie jak większość, nie spodziewam się olśnień.

_________________
Obrazek


           
Post 4 sty 2006, o 21:51
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Wg mnie Andriej to dobre posunięcie.
Ma czas się rozwinąć i zabłysnąć :wink:
Nie każdy od razu jest mistrzem, potrzeba czasu.

Jego waleczne serce to duży plusik.
Mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie pnął się w góre, aż w końcu walnie nam komplet.

Pozdrawiam

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 4 sty 2006, o 22:23
 Re: Jestem rozbity!
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
kezman napisał(a):
CzarnyOlek, a kto zabrania Lesiowi i Szyszkom trenować, dalej się rozwijąć? Niech pokażą co potrafią, niech udowodnią, że są lepsi. Andriej na pewno nie będzie faworyzowany. Każdy ma równe szanse, więc nie wiem o co chodzi z tą "łatwizną".

No może Rzeszów nie jest tutaj najlepszym przykładem z tą "łatwizną". My jeszcze możemy liczyć właśnie na Lesia czy braci Szyszków.
Taki Wrocław zakontraktował już dwóch Duńczyków, Ostrów zakontraktował Szweda i Duńczyka. Obawiam się, że wkrótce w Polsce będzie się przygotowywać do egzaminu jedynie w Toruniu,Lesznie,Zielonej Górze i w Gorzowie. Reszta ośrodków będzie ściągać wyszkolonego zawodnika z zagranicy zamiast prowadzenia szkółki. Oto mi chodziło z tą łatwizną.
Przeciwko kontraktowaniu seniorów z zagranicy nie mam nic przeciwko ale niańczenie juniorów z innych krajów i wychowywanie nowych Rickardssonów,Pedersenów,Havelocków pozostawia pewien niesmak. Oczywiście może być duża satysfakcja jeżeli kiedyś w przyszłości taki importowany wychowanek osiągnie sukces na arenie międzynarodowej ale napewno większy byłby gdyby coś takiego dokonał Polak.


Jako, ze zszedł przepis o tym, ze trzeba wyszkolic iluś tam bo inaczej sie nie bedzie mozna kontraktowac obco...wg. mnie koniecznie jest wprowadzenie np. do warunków Licencji, wychowanie przynajmniej dwóch zawodników w ciagu trzech lat, albo coś takiego....Bo inaczej bedzie jak pisze CzarnyOlek... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 4 sty 2006, o 23:08
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
zgadzam sie z kamilem taki wymog do licenci bylby dobry chociaz troche niedopracowany, trzeba by bylo troche nad nim popracowac , i wtedy moze nieogladalibysmy czegos takiego jak tearz u dunczykow czy anglikow (oprocz bardzodobrych zawodnikow w tych krajach niema prawie nic) aprzeciez te w krajach w ktorych niema juz limitu obcokrajowcow liga opiera sie w polowie na polakach


           
Post 4 sty 2006, o 23:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
ja wam mowiezle sie dzieje w panstwie polskim (czytaj lidze):P:D


Ostatnio edytowano 5 sty 2006, o 10:50 przez zapatista, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 sty 2006, o 23:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 sty 2006, o 23:42
Posty: 4

Zobacz profil 
Karpow może być 8 zawodnikiem!!!



Wszystkie zawody o DMP, DM I Ligi, DM II Ligi będą rozgrywane według jednakowych zasad. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą być zgłoszeni wyłącznie zawodnicy do lat 21. Drużyny mogą w składzie zgłosić zawodników z numerami 8 i 16, którzy będą zawodnikami rezerwowymi. Mogą to być tylko zawodnicy do lat 23. W tabeli biegów obowiązującej w sezonie 2005 zostanie dokonana zmiana polegająca na wprowadzeniu dodatkowego startu obowiązkowego dla zawodników z numerami 7 i 15
w miejsce jednego startu zawodników z numerami 6 i 14.


           
Post 4 sty 2006, o 23:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 sty 2006, o 23:42
Posty: 4

Zobacz profil 
Moim zdaniem to dobra decyzja działaczy


           
Post 5 sty 2006, o 14:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Bardzo dobry transfer ,bedziecie mieli z niego pozytek 8-)

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 5 sty 2006, o 14:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Miron napisał(a):
Karpow może być 8 zawodnikiem!!!



Wszystkie zawody o DMP, DM I Ligi, DM II Ligi będą rozgrywane według jednakowych zasad. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą być zgłoszeni wyłącznie zawodnicy do lat 21. Drużyny mogą w składzie zgłosić zawodników z numerami 8 i 16, którzy będą zawodnikami rezerwowymi. Mogą to być tylko zawodnicy do lat 23. W tabeli biegów obowiązującej w sezonie 2005 zostanie dokonana zmiana polegająca na wprowadzeniu dodatkowego startu obowiązkowego dla zawodników z numerami 7 i 15
w miejsce jednego startu zawodników z numerami 6 i 14.

to zes odkryl :roll: od kiedy to obowiazuje :lol:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 5 sty 2006, o 14:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 4 sty 2006, o 23:42
Posty: 4

Zobacz profil 
Marilyn napisał(a):
Miron napisał(a):
Karpow może być 8 zawodnikiem!!!



Wszystkie zawody o DMP, DM I Ligi, DM II Ligi będą rozgrywane według jednakowych zasad. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą być zgłoszeni wyłącznie zawodnicy do lat 21. Drużyny mogą w składzie zgłosić zawodników z numerami 8 i 16, którzy będą zawodnikami rezerwowymi. Mogą to być tylko zawodnicy do lat 23. W tabeli biegów obowiązującej w sezonie 2005 zostanie dokonana zmiana polegająca na wprowadzeniu dodatkowego startu obowiązkowego dla zawodników z numerami 7 i 15
w miejsce jednego startu zawodników z numerami 6 i 14.

to zes odkryl :roll: od kiedy to obowiazuje :lol:



Od tego sezonu!!!!


           
Post 5 sty 2006, o 15:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lut 2005, o 14:54
Posty: 1087

Zobacz profil 
Miron napisał(a):
Marilyn napisał(a):
Miron napisał(a):
Karpow może być 8 zawodnikiem!!!



Wszystkie zawody o DMP, DM I Ligi, DM II Ligi będą rozgrywane według jednakowych zasad. Z numerami startowymi 6 i 7 oraz 14 i 15 mogą być zgłoszeni wyłącznie zawodnicy do lat 21. Drużyny mogą w składzie zgłosić zawodników z numerami 8 i 16, którzy będą zawodnikami rezerwowymi. Mogą to być tylko zawodnicy do lat 23. W tabeli biegów obowiązującej w sezonie 2005 zostanie dokonana zmiana polegająca na wprowadzeniu dodatkowego startu obowiązkowego dla zawodników z numerami 7 i 15
w miejsce jednego startu zawodników z numerami 6 i 14.

to zes odkryl :roll: od kiedy to obowiazuje :lol:



Od tego sezonu!!!!

no to jak karpov moze jechac pod 8 to nie widze innej mozliwosci, jak tylko zdobycie DMP AD 2006! :banana:
PS. gdzie jest ta choinka, tez chce sie z niej urwac :peace: :lol: :lol: :lol:


           
Post 6 sty 2006, o 00:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2004, o 12:07
Skąd: Krosno
Posty: 90

Zobacz profil 
Andrej super zawodnik :) pamietam jak jechal u siebie na UK z nami w meczu naprawde mozna bylo podziwiac jak jezdzil z nie wyleczona kontuzja i to jaka :!:
udany kontrakt , jedno mnie tylko lekko zastanawia czy przeskok z UK na e lige Polska wyjdzie mu na dobre :!: znaczy sie wyjdzie napewno ale czy od pierwszego meczu bedzie jechal super :?:

pozdro

_________________
kibic z krosna

Tomasz Gollob jest najlepszy :!:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 415 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi