Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 258  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Treningi Stali Rzeszów


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 mar 2006, o 10:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
http://www.pogoda.info/ & http://meteo.icm.edu.pl :arrow: polecam ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 mar 2006, o 10:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Rekinica napisał(a):
http://www.pogoda.info/ & http://meteo.icm.edu.pl :arrow: polecam ;)


prosze nam nie podawac takich pesymistycznych linkow :D:D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 20 mar 2006, o 10:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
witam
jakim srodkiem transportu nasi wybieraja sie do Wloch? Czy swoimi busami, a moze samolotem?
pozdrawiam

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 20 mar 2006, o 11:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Szczerze watpie, zeby lecieli samolotem. Wlochy to nie Kanada. Mozna tam dojechac. A przy dobrych wiatrach pod koniec tygodnia moze sie uda zobaczyc naszych chlopcow w akcji w Rzeszowie :twisted:


           
Post 20 mar 2006, o 11:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
no w sumie... tak zastanawialem sie, bo widzialem bus Pawla, a przeca mieli jehac z samego rana :P
Chrzanos tez pojechal??

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 20 mar 2006, o 13:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Mechanicy wszystkich krajów łączcie się!! - Kuciapa wyjeżdża na tor! :twisted:


           
Post 20 mar 2006, o 13:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Mechanicy wszystkich krajów łączcie się!! - Kuciapa wyjeżdża na tor!


Oraz ortopedzi i chirurdzy - Rafał Tojanowski STRIKES BACK!!!

_________________
www.facebook.com/004band


Ostatnio edytowano 20 mar 2006, o 15:13 przez Seevy, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 mar 2006, o 14:25
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Szkoda ze Ryba nie jedzie, no ale on moze ma lepsze warunki we Wrocławiu. Pewnie tam wyjada na tor na dniach.

Rekinica napisał(a):
http://www.pogoda.info/
Ta strona jest skandaliczna :D Sa Police, Goleniow, TARNOW a nie ma Rzeszowa :lol: :lol:


           
Post 20 mar 2006, o 19:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Szkoda ze Ryba nie jedzie, no ale on moze ma lepsze warunki we Wrocławiu. Pewnie tam wyjada na tor na dniach.

Rekinica napisał(a):
http://www.pogoda.info/
Ta strona jest skandaliczna :D Sa Police, Goleniow, TARNOW a nie ma Rzeszowa :lol: :lol:


Link fatalny, Rzeszów wykreślony z mapy, a za to jest Przemyśl... nigdy nie lubiłam tej strony.
Co do Wrocławia to nie byłabym taka pewna, ponoć mają trenować i sparingować w Gnieźnie, bo u siebie nie mają za dobrych warunków do jazdy.
Z kolei co do wyjazdu do Lonigo, to dobrze, że jednak się zdecydowali, a Baran... hmmm on chyba sam nie wie czego chce, więc może lepiej, że w zamian za niego pojechał ktoś inny, np. Trojan (niech chłopina w końcu ma szansę poćwiczyć przed sezonem... na motorze, a nie na sprzęcie rehabilitacyjnym :) ). Dobre i te dwa dni, jeśli pogoda się utrzyma, albo nieco poprawi (czyt. słoneczko zaszczyci nas większą ilością promieni) to tor będzie szybciej sechł. Wczoraj będąc na stadionie wyraźnie dało się zauważyć, że lód na pierwszym wirażu odpuszcza, tylko na prostych są spore kałuże i dlatego... słoneczko nasze kochane, zaświeć żesz mocniej i dłużej hehe :) Może jeszcze ciut wiatru i traningi pora będzie zacząć :)

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 20 mar 2006, o 21:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Ta strona jest skandaliczna :D Sa Police, Goleniow, TARNOW a nie ma Rzeszowa :lol: :lol:

No widzisz. ;) Nie ma Rzeszowa, co też mnie zdziwiło. Ale jest Rybnik, gdzie pogoda z tej strony w 80% się sprawdza. Podobnie jak na meteo.icm.edu.pl

Pzdr. ;)

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 mar 2006, o 21:42
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Mechanicy wszystkich krajów łączcie się!! - Kuciapa wyjeżdża na tor! :twisted:


Wszystkie McDonaldy swiata laczcie sie- Baran Big Mac'i bedzie prubowal :twisted:

Sam sie Shark puzniej dziwujesz czemu na Karolka wszyscy narzekaja... A ty sam to co robisz :roll: Szkoda mi takich ludzi jak ty zazdrosc cie zjada ze Maciek jest profesionalista a Karol nie. Zamiast siedziec na dupie to mogl by dolozyc te pareset zlotych (czy moze klub za to placi) i sobie potrenowac troche we Wloszech, no ale po co :|


           
Post 20 mar 2006, o 22:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 24 kwi 2005, o 21:00
Skąd: Wrocław / Denmark
Posty: 956

Zobacz profil 
Koniara napisał(a):
Co do Wrocławia to nie byłabym taka pewna, ponoć mają trenować i sparingować w Gnieźnie, bo u siebie nie mają za dobrych warunków do jazdy.


Treningi będą prawdopodobnie pod koniec tygodnia, może weekend. Wyjazd do Gniezna to tylko czterech zawodników (Hampel,Gapiński,Świderski,Jamroży), jak aura pozwoli oczywiście - jutro 7:30. A reszta trenować będzie już na Olimpijskim.

pzdr.Drabol

_________________
Sparta Wrocław & Team Danmark


           
Post 21 mar 2006, o 11:16
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Trzymajcie kciuki za pogode, a moze jutrzejszy dzien zaczniemy w cudowny sposob... :)

Uprzedzajac pytania - do Wloch pojechali tylko Maciek i Pawel.

PS. Strofuja mnie na gg, wiec dodaje, ze Trojan tez pojechal... Na mysli jednak mialem zawodnikow, ktorzy reprezentuja w tym sezonie rzeszowski klub.


           
Post 21 mar 2006, o 12:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
western napisał(a):
SHARK napisał(a):
Mechanicy wszystkich krajów łączcie się!! - Kuciapa wyjeżdża na tor! :twisted:


Wszystkie McDonaldy swiata laczcie sie- Baran Big Mac'i bedzie prubowal :twisted:

Sam sie Shark puzniej dziwujesz czemu na Karolka wszyscy narzekaja... A ty sam to co robisz :roll: Szkoda mi takich ludzi jak ty zazdrosc cie zjada ze Maciek jest profesionalista a Karol nie. Zamiast siedziec na dupie to mogl by dolozyc te pareset zlotych (czy moze klub za to placi) i sobie potrenowac troche we Wloszech, no ale po co :|


dajcie spokoj z tymi kłotniami. kazdy robi co uwaza za sluszne. Kuciapa w wieku Karola tez nie blyszczal profesjonalizmem i daleko mu do tego bylo. Karol przynajmniej podjal wyzwanie i nie potraficie tego uszanowac. szarpnal sie chlopak jak nikt inny do tej pory w tym klubie, a tu ciagle wyszydzanie. zaczyna mnie to z lekka denerwowac.
akurat trafil, ze w Stali przbylo kilku dobrych zawodnikow i ma problem. zyczmy mu jak najlepiej. a Mc donaldy sam lubie. zawsze otwarty i w 2 minuty zarcie. czasem to sie przydaje w niebagatelny sposob.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 21 mar 2006, o 12:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jan Malak napisał(a):
Do Włoch pojechał także Tomek Rempała

A takze, o ile sie nie myle to Rafal Trojanowski i Marcin Rempala.

Cytuj:
Dla wszystkich spragnionych zapachy spalanego metanolu i warkotu silników żużlowych mam dobrą informację jutro o godzinie 7 30 tor wyjadą pierwszy raz w tym sezonie żużlowcy.

!!!!! :):):):)
Dzieki za taka swietna wiadomosc, nawet ten zimny pierwszy Dzien Wiosny jakis taki od razu mily sie zrobil ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 mar 2006, o 12:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
no swietnie :) w koncu, moznaby rzec. mam nadzieje, ze jutrzejszy trening bedzie ostatnim o tak wczesnej porze :P co bym mogl sobie przybyc normalnie nan :P

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 21 mar 2006, o 12:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Marilyn napisał(a):
no swietnie :) w koncu, moznaby rzec. mam nadzieje, ze jutrzejszy trening bedzie ostatnim o tak wczesnej porze :P co bym mogl sobie przybyc normalnie nan :P


no ja też niestety od pół godziny będę już w pracy, więc pozostaje mi tylko wsłuchiwać się w warkot motorów, jako, że pracuję w Rynku, a do stadionu niedaleko, ba nieraz nawet na Baranówce słychać było ryk silników hehe :) Super wiadomość!!! Tylko, że Maćka chyba trafi jak się dowie, że chlopaki trenowali na Hetmańskiej, podczas gdy on wydał kasę na wyjazd do Lonigo :) hehe

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 21 mar 2006, o 12:40
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Marilyn napisał(a):
no swietnie :) w koncu, moznaby rzec. mam nadzieje, ze jutrzejszy trening bedzie ostatnim o tak wczesnej porze :P co bym mogl sobie przybyc normalnie nan :P

Nie ma co narzekac na pore, tylko trzeba sie cieszyc, ze po pol roku zobaczysz speedway na zywo. Dla mnie moga byc nawet o 3 w nocy - i tak przyjde :D Taka pora jest spowodowana mrozami, a konkretnie tym, ze tor o takiej godzinie spokojnie nadaje sie do jazdy. Pozniej juz jest tylko jedno wielkie bajorko ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 mar 2006, o 12:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
no ja też niestety od pół godziny będę już w pracy, więc pozostaje mi tylko wsłuchiwać się w warkot motorów, jako, że pracuję w Rynku, a do stadionu niedaleko, ba nieraz nawet na Baranówce słychać było ryk silników hehe


No to jedziemy, że tak powiem, na jednym koniu :lol:
Z tą subtelną różnicą, że do Miłocina żadną miarą dźwięki z Hetmańskiej nie docierają... Niby nie metropolia, a jednak...

Oby tylko Wiosna Nam Panująca nie chciała chłopakom treningu przełożyć... W razie czego - do Hamar! Tam opady niestraszne. Może lofowisko już zwinęli!

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 21 mar 2006, o 13:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 4

Zobacz profil 
No to jutro ide na labe,obecność na pierwszym treningu obowiązkowa. Kto bedzie jutro jeździł?? :?: mam nadzieje że pogoda dopisze i nie sypnie śniegiem


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 258  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: speedway54 i 28 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi