Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 22 kwi 2007, o 09:21
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2007, o 09:59
Skąd: Polska
Posty: 300

Zobacz profil 
Cytuj:
Dlatego nie myśleliśmy o wypożyczeniach Świderskiego, Słabonia czy innych zawodników.


Jednak myślę że Świderski przydał by się w naszej ekipie

_________________
Obrazek


           
Post 22 kwi 2007, o 09:29
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 gru 2005, o 14:09
Posty: 137

Zobacz profil 
Moze i tak ale odbylobysie to mimo wszystko kosztem Pawla.


           
Post 22 kwi 2007, o 09:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Panowie, Świderski przeszedł na zasadzie wypożyczenia do Zielonej Góry :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2007, o 10:08
 
Senior
Senior

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:10
Skąd: rzeszow
Posty: 285

Zobacz profil 
z forum tarnowskiego nt. P.Marty Póltorak:
Cytuj:
Ad1. Trener Jankowski jest w Polsce i nie tylko uznanym zawodnikiem.
Jako trener gdzie sie sprawdzil bo nie przypominam sobie jakis jego osiagniec.Mlodzi rusza do przodu Very Happy ale niech bedzie.
Ad2. Trenner nic nie musi Very Happy Mam troszke inne zdanie.Moze sie podzielic z
z kibicami swoimi decyzjami.Nie jest to jakas tajemnica.
Ad3.Rozumiem ze za cale zamieszanie odpowiedzialny jest Wardzala Question
A reszta osob przebywajacych w parkingu co robila Question
Mysle o osobach ktorzy pojechali do Bydzi za pieniadze klubowe.
Ad4.Masz racje bledow nie popelnia ten co nic nie robi Very Happy
Tylko ze to nie pierwsze bledy w tym sezonie.
Ps. Sorry za ot.
Naprawde zazdroszcze Rzeszowowi p.Poltorakowej.
Na pewno by nie bylo w klubie tylu zbednych ludzi.
Na pewno zawodnicy by nie mieli nic do gadania(Holta ubiegly rok)
Na pewno w parkingu byli by kompetentni ludzie.

_________________
winnie the pooh


           
Post 24 lip 2007, o 10:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
hmmm i co jest dziwnego w tym poscie? prawda i tyle 8-)


           
Post 24 lip 2007, o 13:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 09:54
Posty: 47

Zobacz profil 
ale niektorzy rzeszowianie nie moga tego dostrzec tylko maja same pretensje do p. Marty


           
Post 24 lip 2007, o 18:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Chyba odwrotnie... tarnowianie nie znają wszystkich szczegółów to ją wychwalają...

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2007, o 19:16
 
Junior
Junior

Dołączył: 5 kwi 2006, o 12:50
Skąd: wszędzie gdzie dobry SPORT
Posty: 147

Zobacz profil 
Morgel napisał(a):
Chyba odwrotnie... tarnowianie nie znają wszystkich szczegółów to ją wychwalają...


Ty też nie znasz jak mniemam i ja również nie znam. Piszemy, co widzimy, słyszymy, itp. A jaka prawda to juz inna sprawa.

Pozdrawiam

_________________
http://www.sportowefakty.pl


           
Post 24 lip 2007, o 19:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Taaa tarnow ma niby złych działaczy, ale potrafią młodzieży załatwić starty zagraniczne. Potrafili kupić Gollobów, Rickardssonow czy Holtów. I ich zatrzymać mimo kłopotów finansowych (poprzedni sezon!). Ciekaw jestem jak długo Nicki czekałby u nas w razie zaległości.


           
Post 24 lip 2007, o 19:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
nassau napisał(a):
Piszemy, co widzimy, słyszymy, itp.

To w zupełności wystarczy.

Nie uściśliłem poprzedniego swojego wpisu. Pod słowem szczegóły miałem na myśli to co każdy z nas w Rzeszowie wie, natomiast w Tarnowie niekoniecznie. Kibic z Tarnowa, który tak wychwalał p. Martę mógł nie uwzględnić takich rzeczy jak kontrowersje z Rempała itp. rzeczy, które dla nas kibiców Stali są widoczne, bo to nasz klub i wiemy dokładnie co się w nim dzieje. Kibic z innego miasta widzi zarysy, my widzimy całość czyli te szczegóły.

A idealnych działaczy i tak nie ma... więc każdy może narzekać i chcieć kogo innego...

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2007, o 21:32
 
Junior
Junior

Dołączył: 5 kwi 2006, o 12:50
Skąd: wszędzie gdzie dobry SPORT
Posty: 147

Zobacz profil 
Morgel napisał(a):
nassau napisał(a):
Piszemy, co widzimy, słyszymy, itp.

rzeczy, które dla nas kibiców Stali są widoczne, bo to nasz klub i wiemy dokładnie co się w nim dzieje. Kibic z innego miasta widzi zarysy, my widzimy całość czyli te szczegóły.


Ja tam nie wiem czy wiem dokładnie, co sie dzieje w klubie, miom że powiedzmy jakiś tam z nim kontakt mam. Taki klub to biznes (niekoniecznie opłacalny finansowo) i dla 95% ludzi przychodzących na mecze liczy się wynik, a nie to co sie dzieje w klubie. Póki jest komplet lub w okolicach kompletu publiczności, to zdanie tych 5% lata bossom koło d... i prawidłowo:D

Pozdrawiam

_________________
http://www.sportowefakty.pl


           
Post 24 lip 2007, o 22:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
nassau napisał(a):
Póki jest komplet lub w okolicach kompletu publiczności, to zdanie tych 5% lata bossom koło d... i prawidłowo:D

Hmm no nie wiem czy tak lata... a zeszłoroczna sytuacja z transparentem?

_________________
Obrazek


           
Post 25 lip 2007, o 09:33
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2007, o 08:47
Posty: 199

Zobacz profil 
Morgel napisał(a):
Piszemy, co widzimy, słyszymy, itp.
Nie uściśliłem poprzedniego swojego wpisu. Pod słowem szczegóły miałem na myśli to co każdy z nas w Rzeszowie wie, natomiast w Tarnowie niekoniecznie. Kibic z Tarnowa, który tak wychwalał p. Martę mógł nie uwzględnić takich rzeczy jak kontrowersje z Rempała itp. rzeczy, które dla nas kibiców Stali są widoczne, bo to nasz klub i wiemy dokładnie co się w nim dzieje. Kibic z innego miasta widzi zarysy, my widzimy całość czyli te szczegóły.


Piszemy bo jesteśmy zawistni/zazdrośni/nierozgarnięci?

Gdyby nie ta straszna Pani Prezes byłoby nam tak świetnie w 1 lidze rozgrywając pasjonujące mecze z Lublinem i Rybnikiem. Jest popularna w kraju i budzi sympatię, a nie kilku "kibiców" na forum. Do tego chce współuczestniczyć w projekcie nowego stadionu który może podźwignąć sport w mieście. Ładuje swoje pieniądze w sport dzięki czemu możemy pasjonowac sie takimi meczami jak w niedziele. Ale to wszystko blednie przy Tomku Rempale, który zawsze będzie sie kładł cieniem na Pani Prezes która jest skompromitowana i powinna odejść.

Choć osobiście jestem zwolennikiem odsunięcia Kuciapy od składu, to jednak w zadnym wypadku nie kieruje swojej niechęci na osobe P. Półtorak która zrobiła dla sportu żużlowego w tym mieście tyle, że kibice powinni być dumni z tego jak na nią i kierowaną przez Nia sekcje spogladaja kibice z innych miast. Co jest ważniejsze - obraz zespołu czy jeden średniej klasy zawodnik? Każdy sponsor ma swoje często niezrozumiałe zachowania ale jest sponsorem który wykłąda pieniadze.

I nawet niech nikt nie próbuje wypisywać bzdur i idiotyzmów typu "stal to kibice" "stal to my" bo dla 90 % interesujących sie żużlem STAL to P.Prezes, zawodnicy i 10 tys świetnie bawiących sie na zawodach kibiców anie grupka beznadziejnych forumowiczów którym wiecznie coś się nie podoba. A jak się nie podoba to nikt nie każe być kibicem w Rzeszowie, wolna droga do Tarnowa, tam podburzajcie kibiców p-ko P. Półtorak. Ciekawe jakbyście się czuli na jej miejscu gdzie z własnej nieprzymuszonej woli poświęca swój czas i majątek na sekcje a Wy tutaj czepiacie się jakichś bezsensownych drobnostek. Choć niechciałbym tego, ale czasem myślę że dobrze by zrobiła przenosząc sie do miasta gdzie Ją ludzie by docenili poza ten ciemnogród, ciekawe czy wtedy bylibyście zadowoleni na derbach z Krosnem. Chyba ze sami byście sponsorowali Pedersena?

P.S. Na niedzielnym meczu siedział za mną pewien jegomość który cały cza skrzyczał jacy to szmaciarze, wszystko beznadziejne, gwizdał na Kuciape (po 14 wyścigu wychwalał go w niebogłosy) dopiero gdy wygrali mecz zaczął bić brawo i krzyczeć jacy świetni zawodnicy. Pasowałby tutaj.


           
Post 25 lip 2007, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2006, o 18:48
Skąd: Rzeszów
Posty: 962

Zobacz profil 
Miałem nie odpowiadać, ale się skusiłem, nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale cóż.

Huseyn napisał(a):
Gdyby nie ta straszna Pani Prezes byłoby nam tak świetnie w 1 lidze rozgrywając pasjonujące mecze z Lublinem i Rybnikiem.

Temat wałkowany setki razy... fani żużla i tak by na mecze chodzili.
Poza tym ja i większość osób, które lekko bądź mocniej krytykuję bardzo szanuje wkład p. Marty w rozwój sekcji. Więcej pisał nie będę bo o tym dyskutowano już wiele razy, a i tak do jednego wniosku wszystkim się dojść nie udało. I teraz też by się nie udało. Każdy pewne sprawy widzi inaczej.

Huseyn napisał(a):
10 tys świetnie bawiących sie na zawodach kibiców anie grupka beznadziejnych forumowiczów którym wiecznie coś się nie podoba.

Tak się składa, że ludzie z tej grupki "beznadziejnych forumowiczów" robią co tylko się da, żeby włączyć do zabawy te 10 tys. Nawet wtedy gdy na tablicy wyników nie jest po naszej myśli.

_________________
Obrazek


           
Post 25 lip 2007, o 12:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Widzisz, cala sztuka polega na tym, ze ta grupka forumowiczow przyjdzie na zawody zawsze i o nia walczyc nie trzeba. Trzeba za to walczyc o tych, co nie zawsze przyjda, aby ich przyciagnac na stadion. To sie Marcie znakomicie udaje juz kolejny sezon. I uwierz mi - lepiej, zeby ta grupka forumowiczow przestala przychodzic na stadion niz zeby znow chodzilo po 2 - 3 tysiace na mecze jak za czasow Jasolu.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 lip 2007, o 14:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 paź 2004, o 00:04
Skąd: B4
Posty: 66

Zobacz profil 
Huseyn :arrow:

100% poparcia Huseyn podpisuje sia pod tym obiema rękami

Damian: Polecam lekturę zwaną Regulaminem, szczególny nacisk kładąc na punkty 2.7 i 2.13


           
Post 25 lip 2007, o 16:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Powtorze sie kolejny raz: wybudujcie pomnik 8-) Wielka ciape chca wyburzyc, a zeby zbyt łyso nie bylo w centrum miasta to jak znalazl.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 lip 2007, o 16:20
 
Junior
Junior

Dołączył: 22 lip 2005, o 10:01
Skąd: z kątowni
Posty: 144

Zobacz profil 
jeżeli mam wybierać: to wolę pomnik i ekstralige niż I lub II ligę z Rempałami w składzie, trzaskającymi samymi kompletami, zer :twisted:

_________________
tylko STAL RZESZÓW


           
Post 28 lip 2007, o 14:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 maja 2007, o 15:20
Posty: 13

Zobacz profil 
Póki co, to pani prezes ulubiony kuciapszczak same zera wozi.
I Szkot Nichols w ciasnym kevlarze udaje, że walczy oraz coraz cieńszy Dobrucki pikuje w dół ligowych statystyk.
Pani prezes odejdzie i w klubie zostaną: emeryt Kuciapa oraz Leś, Lampart i Szostek.
I co? Zacznie się wielki lament tych co dziś pieją z zachwytu, jaką to mamy wspaniałą, oddaną drużynę.


           
Post 28 lip 2007, o 16:19
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 kwi 2007, o 10:26
Posty: 271

Zobacz profil 
marmagedon napisał(a):
Póki co, to pani prezes ulubiony kuciapszczak same zera wozi.

Zaloze się ze darłes ryja jak Kuciapszczak jechał w 14 biegu z Lesznem..

Cytuj:
I Szkot Nichols w ciasnym kevlarze udaje, że walczy oraz coraz cieńszy Dobrucki pikuje w dół ligowych statystyk.

Dzieki nim ogladasz kawał dobrego żużla, a nie siedząc i dłubiac słonecznik nazekasz na brak mijanek...
Cytuj:
Pani prezes odejdzie i w klubie zostaną: emeryt Kuciapa oraz Leś, Lampart i Szostek.I co? Zacznie się wielki lament tych co dziś pieją z zachwytu, jaką to mamy wspaniałą, oddaną drużynę.

Czy Ty nie jesteś czasem z Tarnowa?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 176 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi