Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 wrz 2006, o 20:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 760

Zobacz profil 
Przedewszystkim chce bardzo goraco podziekowac Pani Marcie za to ze dzieki niej moglismy ogladac zuzel na najwyzszym poziomie ze pomimo braku awansu za pierwszym razem nie poddała sie tylko została na kolejny sezon co sie opłaciło trzeba było sie liczyc z tym ze wczesniej czy pozniej marma nie bedzie widziała sensu marketingowego w sponsorowaniu zuzla, a nie watpliwie sukces marketingowy osiagneła wczesniej poza budowlancami mało kto znał MPF a teraz cała Polska z cała pewnoscia bez jej milosci do tego sportu i wkładzie finasowym a takze zaangazowaniu nie był by mozliwy sukces Pani Marto dziekuje.


teraz jak ktos pisał wczesniej super pole do popisu dla wszytskich kibiców zrobmy jakas akcje zorganizowana i pomozmy marmie ona pomogła nam teraz czas na rewanz, nie stojmy z załozonymi rekoma

Irek: Pani Marta na PREZYDENTA !!!


           
Post 27 wrz 2006, o 20:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 19:12
Posty: 663

Zobacz profil 
<<< Pani MARTA NA PREZYDENTA !!!!! hehehe wspaniały pomysł !!!15 tys głosow juz ma !!! jak wygra nie bedziemy miec problemow z Kasa hehehehee !!! Nawet dobrze jest to przemyslane teraz zrezygnowała z Prezesa sekcji Żużlowej na rzecz Prezydenta Miasa Rzeszowa!!!! ja od dzis bede w pracy rozdałał ulotki o Tresci: Pani MARTA NA PREZYDENTA pare tysiecy wpadnie hehehehe ale smiej!!!>>>

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2006, o 20:34
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
pele napisał(a):
Szkoda. Wieeelka szkoda. Wiem, że napewno nie to było główną przyczyną jej rezygnacji ale te wpisy na forum, które się na nią tutaj ukazywały napewno w jakimś stopniu (choć pewnie niewielkim) wpłynęły na jej decyzję...:/ Nie będe teraz tego sprawdzał ale z tego co pamiętam to najbardziej najeżdżał na nią jakiś typek z Sajfutdinovem w avatarze.
Typek to mozesz do kolegow z przedszkola mowic.
Juz ja to widze ze pod wplywem moich postow Marma sie wycofuje ze sponsoringu :lol: Jestem morową smiercią rzeszowskiego zuzla! Aaaa! Bys sie człowieku powstrzymal od głupich komentarzy, bo widac nie rozumiesz powodow całej sytuacji. Kibice maja z nią najmniej wspolnego. To polityka, polityka i jeszcze raz polityka. Ale dalej sobie mysl ze prezesowa siedziala na forum zobaczyla moj wpis i innych osob i powiedziala "o nie dla takich ludzi nie bede robic dobrego zuzla" i poczekala tylko z decyzja do odpowiedniego momentu. Kiedy Poltorakowa popelniala błedy to o tym pisalem bo o tym trzeba pisac a nie zachowywac sie jak zakochani bez pamięci, nie zwracac uwagi na zadne błędy. Błedy byly, ale akurat w tej sytuacji w pełni prezesową popieram! Ona nie bedzie dawac na stadion z własnych pieniedzy. Nie ma ku temu powodu.


           
Post 27 wrz 2006, o 20:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
ramzes napisał(a):
<<< Pani MARTA NA PREZYDENTA !!!!! hehehe wspaniały pomysł !!!15 tys głosow juz ma !!! jak wygra nie bedziemy miec problemow z Kasa hehehehee !!! Nawet dobrze jest to przemyslane teraz zrezygnowała z Prezesa sekcji Żużlowej na rzecz Prezydenta Miasa Rzeszowa!!!! ja od dzis bede w pracy rozdałał ulotki o Tresci: Pani MARTA NA PREZYDENTA pare tysiecy wpadnie hehehehe ale smiej!!!>>>


Zapomniales ze 80 % z wiosek dojezdza i nie bede mogli glosowac na prezydenta miasta Rzeszowa :D


           
Post 27 wrz 2006, o 22:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Ale miasto Rzeszów przejmuje wioski do miasta Rzeszowa więc moze się uda 8-) .
Pani Marta robi bardzo dobrze wolę Stal Rzeszów w trzeciej lidze niż Folie Coś Tam w ekstraklasie! Powaga.
My nie jesteśmy przyzwyczajeni do nazwy naszego klubu bo od zawsze jakaś Warta, Van Puur czy Karta Elektronicznego Rabatu (KKER czy jak im tam było).
Inna sprawa to taka że już bardziej wypromować się Pani Marta nie może no po prostu nie jest w stanie a na zdobycie mistrza jej zwyczajnie nie stać no chyba że poprosi o wsparcie swojego 8-) zagranicznego sponsora :lol: , pamiętacie? :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2006, o 23:10
 


KAMELEON napisał(a):
My nie jesteśmy przyzwyczajeni do nazwy naszego klubu bo od zawsze jakaś Warta, Van Puur czy Karta Elektronicznego Rabatu (KKER czy jak im tam było)

dla mnie to bedzie zawsze STAL Rzeszów

dają kase, wiadomo wymagają tego czy tamtego, za darmo nie ma nic...


           
Post 27 wrz 2006, o 23:13
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Jakoś Krosno czy Tarnów nie musiały tego robić a u nas co sponsor to inna nazwa sekcji, klubu, stadionu czy jak to zwą. Dobrze że chociaż niektórzy pamiętają że to się wogóle Stal nazywa!

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2006, o 23:15
 


KAMELEON napisał(a):
Dobrze że chociaż niektórzy pamiętają że to się wogóle Stal nazywa!

no co niektórzy ;)


           
Post 27 wrz 2006, o 23:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
Jakoś Krosno czy Tarnów nie musiały tego robić a u nas co sponsor to inna nazwa sekcji, klubu, stadionu czy jak to zwą. Dobrze że chociaż niektórzy pamiętają że to się wogóle Stal nazywa!


A co Masz w avatarze? :P


           
Post 27 wrz 2006, o 23:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Prowokacje ale jakoś nikomu to nie przeszkadzało 8-) więc zachowam ją na pamiątke

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2006, o 23:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 760

Zobacz profil 
krosno - tos wymyslił przykład


           
Post 27 wrz 2006, o 23:23
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
zapatista napisał(a):
krosno - tos wymyslił przykład


No ja jeszcze pamiętam jak się drużyna nazywała Leżajsk 1525 Krosno .... dziś sam jestem dziadkiem ;)


           
Post 27 wrz 2006, o 23:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
No tak ale nie co roku inna nazwa i jeszcze (przepraszam urażonych) te ped.... kombinezony. :roll:
Pani Marto a co z zagranicznym sponsorem? Pomoże? :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 27 wrz 2006, o 23:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
KAMELEON napisał(a):
[..]jakaś Warta

Westa :wink: Białe "skóry" i nowe, lśniące GM-y ...

_________________
Obrazek


           
Post 28 wrz 2006, o 01:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 wrz 2006, o 16:01
Skąd: B IV
Posty: 10

Zobacz profil 
Odzywajcie sie teraz !!! przeeciwnicy Marmy ??? jaks niedawno cale forum przeciwko szefowej bylo hahha do ty wszytkich co co miesiac zminiaja zdanie wielki POZDRO z wilekim szydem dla was hahahha


           
Post 28 wrz 2006, o 03:10
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
micson napisał(a):
pele napisał(a):
Szkoda. Wieeelka szkoda. Wiem, że napewno nie to było główną przyczyną jej rezygnacji ale te wpisy na forum, które się na nią tutaj ukazywały napewno w jakimś stopniu (choć pewnie niewielkim) wpłynęły na jej decyzję...:/ Nie będe teraz tego sprawdzał ale z tego co pamiętam to najbardziej najeżdżał na nią jakiś typek z Sajfutdinovem w avatarze.
Typek to mozesz do kolegow z przedszkola mowic.
Juz ja to widze ze pod wplywem moich postow Marma sie wycofuje ze sponsoringu :lol: Jestem morową smiercią rzeszowskiego zuzla! Aaaa! Bys sie człowieku powstrzymal od głupich komentarzy, bo widac nie rozumiesz powodow całej sytuacji. Kibice maja z nią najmniej wspolnego. To polityka, polityka i jeszcze raz polityka. Ale dalej sobie mysl ze prezesowa siedziala na forum zobaczyla moj wpis i innych osob i powiedziala "o nie dla takich ludzi nie bede robic dobrego zuzla" i poczekala tylko z decyzja do odpowiedniego momentu. Kiedy Poltorakowa popelniala błedy to o tym pisalem bo o tym trzeba pisac a nie zachowywac sie jak zakochani bez pamięci, nie zwracac uwagi na zadne błędy. Błedy byly, ale akurat w tej sytuacji w pełni prezesową popieram! Ona nie bedzie dawac na stadion z własnych pieniedzy. Nie ma ku temu powodu.

Micson nie jestes sam... 8-) Przeze mnie tez nie bedzie zuzla w Rzeszowie... :?

KAMELEON napisał(a):
Pani Marta robi bardzo dobrze wolę Stal Rzeszów w trzeciej lidze niż Folie Coś Tam w ekstraklasie! Powaga.

Szacunek za to co napisales! Sam nie wiem co bym wybral... Jednak o czym my mowimy jak tu kazdy ma w dupie tradycje, historie bo lepiej sie sprzedac i ogladac Crumpa i Pedersena niz szanowas przeszlosc i wskazywac swoje przywiazanie do pewnych spraw :roll:

*seba* napisał(a):
dają kase, wiadomo wymagają tego czy tamtego, za darmo nie ma nic...

Wielu sponsorow daje kase i w nazwie ich nie ma... Zreszta takie "matolki" jak ja wiele nie wymagaja, otoz Stal Marma PF Rzeszów by wystarczylo...

W takim Tarnowie w nazwie RT nie bylo, a jakos kazdy kibic zuzlowy wie ze taka firma dawala kase na zuzel w Tarnowie, nie wspominam okresu macholejek i przekretow w/w firmy...

Jak sie chce to wszystko mozna...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 28 wrz 2006, o 07:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak sie chce to wszystko mozna...



no to chciej i zbuduj nowy stadion. Chciej i wychowaj kilku mlodych zawodnikow zeby jechac nimi w ekstralidze a nie bedzie trzeba Pedersenow czy Chrzanowskich... beda swoi i bedzie STAL Rzeszow i wszyscy beda zadowoleni skoro to takie proste - bo wystarczy chciec.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 28 wrz 2006, o 10:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 04:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Szacunek za to co napisales! Sam nie wiem co bym wybral... Jednak o czym my mowimy jak tu kazdy ma w dupie tradycje, historie bo lepiej sie sprzedac i ogladac Crumpa i Pedersena niz szanowas przeszlosc i wskazywac swoje przywiazanie do pewnych spraw :roll:

Nie zgodzę się z Tobą. Lepiej się sprzedać i oglądać Crumpa i Pedersena? Człowieku, co Ty mówisz? Bardzo bym chciała, żeby mój klub nazywał się ROW Rybnik. I dla mnie się tak nazywa. Podobnie jak we Wrocławiu Sparta. Siedząc pod wieżą i czując dumę widząc złote krążki na szyi moich ulubieńców, naprawdę byłoby mi jedno, co mają na plastronach. Ważne co mam w sercu. Swoją drogą... ROW, Falubaz, Apator... czy to nie sponsorzy? W kartach historii nie jest ważne czy masz w nazwie Polskie Folie, Radson Malma, Złomrex, czy WC Gulik, tylko ilość medali i osiągnięć. A niestety sport - ten sport - cholernie kosztuje. Kwestia członu w nazwie jest decyzją sponsora. Pani Półtorak tego zarządała. Ślak z RT nie potrzebował, choć wszyscy dokładnie wiedzieli kto ich sponsoruje. To się ceni...

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 28 wrz 2006, o 10:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Rekinica napisał(a):
Swoją drogą... ROW, Falubaz, Apator... czy to nie sponsorzy?


Świetna uwaga, przecież to jest ZKS- Zakładowy Klub Sportowy :!: Zmieniło się jedynie to, że przez te wszystkie lata piecze nad klubem miała WSK ( i to dzięki niej ten klub istniał!!!!)a teraz istnieje dzięki Marmie. I to powinno zamknąć usta wszystkim przywiązanym do tradycji i historii. A czy Marma nie tworzy obecnie historii naszego klubu ??!!


           
Post 28 wrz 2006, o 11:04
 
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 16:24
Posty: 43

Zobacz profil 
:cenzura: mozna dostac jak sie o tym wszystkim czyta!!!Jakbym dopadl teraz obojetnie jakiego(ktorego)radnego w swoje rece to bym go najprawdopodobniej pobil do ciezkich obrazen ciala.Nie tylko dlatego,ze tak postapili w sprawie zuzla,ale odkad pamietam,to oni zawsze :cenzura: maja jakies problemy w tych swoich glosowaniach .Biora kase a nic nie robia!Naprawde mnie to denerwuje i musi sie to skonczyc.Podejmuja zle decyzje dla Miasta,kloca sie non stop,robia łaske ze w ogole dojada na spotkanie do Ratusza.TO JEST WSTYD NA CALA POLSKE.Niech no tylko dopadne...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: mleko i 28 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi