Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marta Półtorak - Prezes sekcji żużlowej


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 sie 2007, o 10:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 maja 2007, o 15:20
Posty: 13

Zobacz profil 
Sirocco napisał(a):
jezeli p. Półtorak decyduje sie dalej działac w Stali to Nicki na 100% zostaje

I Kuciapa też... "Mezalians must go on!" :twisted:


           
Post 11 sie 2007, o 11:36
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Zwykły fart jak z Wattem, to ze Tomkowi nie wyszło złozyło sie na to kilka przyczyn...


Cos duzo ma fartow ta Marta. :lol: Taki Kawa, choc na zuzlu sie znal, farta nie mial - sciagneli Aspgrena - nie wypalil. Probowali sciagnac Stojanowskiego - nie wypalil.

Czy Watt byl takim fartem? Jego dotychczasowe wystepy w Anglii czy Szwecji wskazywaly na to, ze stac go na jazde na takim poziomie, na jakim jezdzi. Wiec to nie byl tak do konca strzal w ciemno. Owszem, wydawal sie strzalem w ciemno po kiepskich wystepach w Grudziadzu. Ale nie takim strzalem w ciemno jak np. Aspgren. Niewiadoma bylo na pewno jak Watt podejdzie do jazdy w Polsce i jak sie przygotuje, bo jak pokazuje chociazby przyklad Scotta Nichollsa, roznie z tym bywa.

Cytuj:
To, ze jest wynik nie równa sie temu czy klub jest profesjonalny czy nie człowieku!


Ale jest wyplacalnosc na czas, sa profesjonalni zawodnicy, jest profesjonalny stadion, jest rowniez profesjonalny wizerunek klubu (bo trudno zaprzeczyc, ze teraz taki wizerunek jest). Co wiec jest nie tak? Bo czesciej w skladzie jest Kuciapa niz Miesiac?

Cytuj:
tak i wyznacznikiem człowieka, jest wartosci, poszanowania..jest to ile ma kasy na koncie, a nie to jakim jest człowiekiem, jakie przedstawia wartości soba...tak aussie tak...alez ty masz kompleksy na punkcie tej kasy...


Nie widze kompleksow, widze natomiast problem (zreszta typowy dla Polakow) w kwestii poszanowania drugiego czlowieka. To co Marta osiagnela w swoim zyciu nie osiagnie prawdopodobnie zadna z tych osob, ktore ja tu tak zaciekle krytykuja. Poza tym, jest osoba o okolo 20 lat starsza od tych, co tu na nia tak najezdzaja i rowniez z tego wzgledu

Cytuj:
Pytam po raz kolejny, czy gdyby pracodawca zmusił cie do kontraktu seksualnego z misiem koala, to bys sie zgodził? ba nie miałbys wyboru tak? bo on ma kase i rzadzi tym co nie maja?


Na szczescie w Australii mamy normalnych pracodawcow, a ja praca dla Polaka sie tu w Australii nigdy nie splamilem, wiec nikt mi takiej propozycji nie zlozy. :D Ale gdyby... coz... popukalbym sie takiemu panu w glowe, podalbym go do sadu i w ramach odszkodowania dostalbym jeszcze wiecej kasy niz on by mi zaplacil (bo tu w Australii jest cos takiego normalne i nawet lapowek nie trzeba sedziom dawac). Proste. Kto placi wiecej, ten wygrywa. :lol: A co do nowej pracy? To nie Polska, gdzie nie ma pracy. Tu po prostu odchodzisz z jednej firmy, a na jej miejsce jest piec innych, ktore proponuja ci prace za podobna stawke (o ile nie wyzsza).

A co do wtracania sie prezeski do skladu... no coz, daje forse i ma prawo miec na to wplyw. I nikt jej tego prawa nie odbierze. Co innego, gdyby zmuszala Miesiaca, zeby np. dla dobra widowiska rozbil sie na bandzie. To juz by bylo nienormalne. Ale ze prezes wtraca sie - nie widze w tym naprawde nic zlego. Zwlaszcza, ze poziom Kuciapy i Miesiaca badz tez wczesniej Kuciapy i Rempaly byl bardzo podobny - raz jeden, raz drugi jedzie lepiej, a ich wynik jest jedna wielka niewiadoma. Tak samo, gdybym ja wylozyl na klub kase i byl prezesem, wtracalbym sie do ustalania skladu. Nie ze zmuszalbym kogos ze ma jechac ktos tam, a nie ktos tam. Ale na pewno bym podejmowal na ten temat dyskusje, gdybym sie nie zgadzal z decyzja coacha/trenera.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 sie 2007, o 11:41
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A co do wtracania sie prezeski do skladu... no coz, daje forse i ma prawo miec na to wplyw. I nikt jej tego prawa nie odbierze.
I własnie tu jest problem. Nam się to nie podoba, mamy do tego prawo? Nikt jej nie odbiera sukcesów które osiągnęła (bylo ich nie mało). Ale niech te dobre wyniki nie przesłaniają porazek i błędnych decyzji. Mozna na tym forum zaobserwowac dwie postawy: albo skrajne uwielbienie (niektórzy tak piszą jakby mieli zamiar się oświadczyć), albo wręcz nienawiść.
Ja nawołuję do neutralnej postawy. Chwalic za sukcesy, krytykowac (podajac przy tym argumenty!) za porazki. To jest chyba normalne?
Nie ma w niej nic co wybijałoby ją ponad prezesów innych klubów. Ot robi swoje, podejmuje dobre i czasem złe decyzje. Jak wszyscy. Ale tylko u nas co druga osoba jest skłonna wyznac jej miłość z tego powodu :lol:


           
Post 11 sie 2007, o 11:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
niektórzy tak piszą jakby mieli zamiar się oświadczyć


No nie ja chyba, w moim przypadku to niemozliwe. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 sie 2007, o 12:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):

Ale jest wyplacalnosc na czas


Dla zawodników pieniądze wypłacane na czas są najważniejszą rzeczą i jednocześnie jest to mocny argumentem za Martą i plus dla niej.
Wspominał o tym Messing, choćby w kontekście Lublina, gdzie płacono z dużym opóźnieniem. I pewnie fakt, że pensja jest wypłacana na bieżąco, jest jednym z powodów, że Szwed chce u nas zostać na przyszły sezon.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 11 sie 2007, o 13:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 sie 2007, o 11:41
Skąd: Rz
Posty: 2

Zobacz profil 
Przede wszystkim cześć.
Co prawda to pierwszy mój post, ale wpisy na forum śledze od jakiegoś czasu i stąd już na wstępie jedno zasadnicze pytanie: co Wy z tym romansem/mezaliansem między prezeską a Kuciapą? Ja rozumiem, że prywatnie można jeszcze żyć romantycznymi historyjkami z cyklu "Piekna i bestia", ale w publicznej dyskusji warto zejść na ziemię. No chyba że tego rodzaju insynuacje są tylko bezpodstawnymi złośliwościami, a to już domena ludzi maluczkich...
Tak czy siak, jak sobie zestawicie pełny obraz Marty P. i Macieja K. to chyba jednak zauważycie dzielącą ich przepaść. Rany, no gdzież jemu do niej??:) Inna sprawa że Maciuś posiada pewną cechę, którą do pewnego stopnia potrafiłby ująć kobietę - momentami bywa rozczulający. I jesli do tego dodać fakt, że jeszcze do nie tak dawna był liderem Stali, a teraz przypomina przegranego zbitego psa, to chyba da się zauwazyć źródło owej sympatii prezeski do jego osoby. Ot kobieca słabość.. ale u osoby pokroju Marty P. - wg. niektórych bezdusznego przedsiębiorcy - poczytuje to na plus.

Zresztą dużo by w tym czy innym temacie pisać, ale chyba nie mam aż takiej cieprliwości do tłumaczenia, jak niejaki "Jasiek". A propos czemu dorobił się miana Troll? Przecież sensownie gada? :)


           
Post 11 sie 2007, o 14:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Niech admini sami zadecydują, ale może warto stworzyć nowy temat specjalnie dla "Aborygena" Jaśka. "Dlaczego Australia wielkim krajem jest
Niemalże w każdym poście naszego ulubionego "Aborygena" padają stwierdzenia jak to w Australii jest super i poczucenia dla nas biednych Polaków.
Stworzy się taki temat, i Aborygen będzie sobie wklejał linki do wiadomości z Australii i linki do skandali w Polsce. :D

Co do prezes. Wybduje porządny stadion, zdobędzie kilka medali w DMP to wtedy będzie można się zachwycać. Póki co za wcześnie.


           
Post 11 sie 2007, o 15:49
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja to widze tak. Marta Poltorak jest naprawde dobra biznesswoman, wie jak wydac madrze kase, ale rowniez wie jak zarobic. Jestem przekonany, ze ona do naszego klubu nie doklada, gdyby sie jej to nie oplacalo, to by w Stal nie inwestowala. Za pomoca zuzla zrobila sobie ogromna reklame, pierwsza dama polskiego speedway'a itd.. Takze jezeli chodzi o strone zarzadzania klubem (finansowa) naprawde nikt nie powinien sie martwic, babka ma leb na karku. Natomiast jesli chodzi o ustalanie skladu i wtracanie sie do niego pani Prezes, to oczywiscie to juz miejsca nie powinno miec. I za to nalezy sie krytyka. Z drugiej strony jest rzecza normalna, ze ona rowniez ma swojego ulubionego zuzlowca (tu trafilo ewidentnie na Kuciape) i jako, ze jest sponsorem/prezesem wtraca swoje trzy grosze. Tak jest nie tylko u nas i nie tylko w zuzlu, kto powiedzial, ze swiat jest sprawiedliwy. Podsumowujac sponsor dobry i osoba odpowiednia do zarzadzania klubem. Mozna miec pewnosc, ze nie ma obietnic bez pokrycia finansowego.




Cytuj:
własnie tu jest problem. Nam się to nie podoba, mamy do tego prawo? Nikt jej nie odbiera sukcesów które osiągnęła (bylo ich nie mało)


o o o, to je to co chce powiedziec, sponsor i prezes dobry, ale za wtracanie sie do składu nalrazy sie krytyka.
Przykład chocby z Polski, z Groclinu Grodzisk, gdzie równiez sponsorem i prezesem jest nie jaki Drzymała, na meczu krzyknał do trenera zeby zmienił jednego zawodnika, ten mu odrzekł: Przepraszam ale to ja tutaj jestem trenerem i to ja decyduje kto gra.
I tyle w tym temacie. Rózróznij aussie sponsora, nawet prezesa od trenrea/menadzera.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 11 sie 2007, o 16:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):

o o o, to je to co chce powiedziec, sponsor i prezes dobry, ale za wtracanie sie do składu nalrazy sie krytyka.
Przykład chocby z Polski, z Groclinu Grodzisk, gdzie równiez sponsorem i prezesem jest nie jaki Drzymała, na meczu krzyknał do trenera zeby zmienił jednego zawodnika, ten mu odrzekł: Przepraszam ale to ja tutaj jestem trenerem i to ja decyduje kto gra.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tylko, że tego trenera nie ma już w Grodzisku, a Drzymała nadal twardą ręką trzyma klub. Ma kasę, może się bawić w football.
Podobna sytuacja jest u nas. Marta bawi się w żużel, wciąż się uczy, popełnia błędy, ale nawet jej oponenci przyznają, że idzie do przodu, nie stoi w miejscu, a już na pewno nie cofa się.
Jak wszędzie są plusy i minusy, a Marta uzbierała dotychczas więcej plusów.
Ja natomiast mam zastrzeżenia do pracy jej doradców.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 11 sie 2007, o 16:58
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Tylko, że tego trenera nie ma już w Grodzisku, a Drzymała nadal twardą ręką trzyma klub. Ma kasę, może się bawić w football

a dlaczego nie ma? bo osiagnał sukcesy :!: i sie lepszy po niego zgłosił 8-) Gdyby tak dac samemu Ziólkowskiemu i Wilkowi prowadzic to wszystko a sie nie wtracac, moze i u nas byłoby podobnie? 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 11 sie 2007, o 22:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
No widzisz Kamilku i to jest potwierdzenie tego, co wczesniej napisalem. Kto ma kase? Prezes. Kto rzadzi? Wciaz prezes, bo ma kase. Kto musial odejsc? Ten, kto kasy nie mial. I nic na sile. Jak sie trenerowi nie podobalo, zmienil pracodawce. Podobnie w przypadku Marty - jesli jakiemus trenerowi czy zawodnikowi nie podoba sie jej sposob rzadzenia, to najprostszym rozwiazaniem jest odejscie z klubu i znalezienie sobie innego pracodawcy.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 11 sie 2007, o 22:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Widzisz Jasiek:) To zależy... z kim się pracuje, jak również jakie relacje, oraz czy jest zapisany w umowie odp. zakres obowiązków (trenera) No ale, że Marta jest szefem, więc taki zapis w umowie między Nią a trenerem np. Trener ma wolną rękę, jeżeli chodzi o wystawianie zawodników na poszczególne mecze" na razie nie ma miejsca, co widać jak na dłoni:) Ale takie rzeczy, póki co, jeszcze nie u nas:(

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 12 sie 2007, o 00:12
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Tylko aussie, ten prezes chciał zeby trener został...wiec kula w płot hehe 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 12 sie 2007, o 01:18
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Widzisz Jasiek:) To zależy... z kim się pracuje, jak również jakie relacje, oraz czy jest zapisany w umowie odp. zakres obowiązków (trenera)


Choc tego nie wiem, to jestem pewien, ze przy zatrudnieniu trenera taki zakres obowiazkow jest opisany, poniewaz kazda umowa dotyczaca zatrudnienia o czyms takim traktuje.

Cytuj:
No ale, że Marta jest szefem, więc taki zapis w umowie między Nią a trenerem np. Trener ma wolną rękę, jeżeli chodzi o wystawianie zawodników na poszczególne mecze" na razie nie ma miejsca, co widać jak na dłoni:) Ale takie rzeczy, póki co, jeszcze nie u nas:(


A ja mam takie pytanie - pokazcie mi prezesa, ktory nie wtraca sie do tego, jak wyglada sklad druzyny. Kto sciagal gwiazdy kopanej do Chelsea - Abramowicz czy trener? Kto sciagal Gollobow do Tarnowa - prezes (a wlasciwie sponsor) czy trener?

Wyobraz sobie taka sytuacje - mamy managera sprzedazy i dyrektora firmy. To co proponujesz, wyglada tak, ze dyrektor firmy nie ma prawa wtracac sie do tego, jaka taktyke obiera manager sprzedazy i jakie kroki podejmuje. A tymczasem nie ma tak w zadnej firmie, bo dyrektor firmy jest zwyczajnie wyzej od managera. Tak samo tutaj - prezes jest wyzej od trenera, dlatego ma prawo wtracac sie do jego pracy, natomiast trener nie wtraca sie do pracy prezesa.

Cytuj:
Tylko aussie, ten prezes chciał zeby trener został...wiec kula w płot hehe


No coz... prezes chcial miec trenera, ktory byl dobry, ale jednoczesnie, aby go sluchal. Trener sie na to nie zgadzal, powstal konflikt interesow i odszedl. Prezes ze swojego stanowiska ustapic nie chcial, cos musialo zatem zostac poswiecone, zeby nie doprowadzic do rozlecenia sie atmosfery (tak jak np. w druzynie na sile zostal Miesiac zamiast pojsc gdzies do 1 ligi).

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 sie 2007, o 08:50
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Cytuj:
o o o, to je to co chce powiedziec, sponsor i prezes dobry, ale za wtracanie sie do składu nalrazy sie krytyka.


A gdzie Ty choć raz skrytykowałeś Półtorakową ? Do tej porty są same oszczerstwa, prawie że bluzgi i insynuacje, które nijak się mają do krytyki. Bardzo ładnie i prawie z polotem o krytyce pisze Micson, który jednak też od żenujących tekstów w strone prezesowej nie stroni. To wszystko składa się na to, że mimo iż tak chcecie skrytykować Półtorakową jedynie co robicie to próba jej obrażenia.

Także Wayne nie pisz farmazonów o tym, jak to o, to je to co chce powiedziec, sponsor i prezes dobry, ale za wtracanie sie do składu nalrazy sie krytyka bo jeśli naprawdę chciałeś uczynić taką rzecz, to przez te 1000 postów Ci się to nie udało :roll:

_________________
Mój cel ? IŚĆ PO PRĄD!

Obrazek


           
Post 12 sie 2007, o 10:55
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
No coz... prezes chcial miec trenera, ktory byl dobry, ale jednoczesnie, aby go sluchal. Trener sie na to nie zgadzal, powstal konflikt interesow i odszedl. Prezes ze swojego stanowiska ustapic nie chcial, cos musialo zatem zostac poswiecone, zeby nie doprowadzic do rozlecenia sie atmosfery (tak jak np. w druzynie na sile zostal Miesiac zamiast pojsc gdzies do 1 ligi).


leze poprostu leze, ja wspomniałem o sytuacji, a aussie wie jak to dokładnie było, chodz pierwszy raz o niej usłyszał odemnie i teraz mnie poucza jak to było.... wymiekam...aussie jest miszczem swiata.

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 12 sie 2007, o 12:39
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
I po co znow prywatne wycieczki pod moim adresem?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 sie 2007, o 15:23
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Jakie prywatne wycieczki...człowieku ja wspomniałem o sytuacji, o której do mojego postu nie miałes pojecia, a potem ty mnie pouczasz co do tej sytuacji...no człowieku, wiem ze czujesz sie najmadrzejszy, ale to juz przesadza, zaraz zaczniesz mnie pouczac na temat Manchesteru United chocby...<sciana>

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 17 sie 2007, o 21:37
 


zawsze mozna załozyc firme wypracowac zysk i zaiwestowac powiedzmy w Stal jakies kilka baniek, ciekawe jakby ktos włozył duzą forse w przedsiewziecie i paru typkow mowilo mu ze ma pztrzec z boku co sie robi z jego kasa


           
Post 19 sie 2007, o 19:37
 
Senior
Senior

Dołączył: 9 cze 2007, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 263

Zobacz profil 
no to mi podpadła pani marta z tymi biletami :evil: ulgowy w przedsprzedaży 18 a w dniu meczu 20. wiedziała ze przyjdzie masa ludzi, to podwyższyła ceny.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi