Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jasol Rzeszów - Stal Gorzów 55-35


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 kwi 2003, o 17:37
 Jasol Rzeszów - Stal Gorzów 55-35
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Żeby nam się nie nudziło to zakładam już wątek dotyczący naszego meczu ze Stalą Gorzów. Dziś Stal okrutnie męczyła się z Lublinem i gdyby nie kontuzja Richardsona to pewnie beniaminek pokonałby spadkowicza z ekstraligi. Jak dla mnie jesteśmy zdecydowanymi faworytami tego meczu.
Przewidywane składy:
Jasol:
9.Brhel
10.Winiarz
11.Trojanowski
12.Baran
13.Kuciapa
14.Micał
15.Miesiąc
16.Wilk

Stal:
1.Flis
2.Rajkowski
3.Zetterstroem
4.Klingberg
5.Paluch
6.Śpiewanek
7.Hlib
8.Aszenberg


Ostatnio edytowano 26 kwi 2003, o 16:44 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 6 kwi 2003, o 17:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Mysle ze wlasnie w takim skladzie powinnismy przystapic do tego spotkania. Wydaje mi sie ze nie powinnismy miec problemow z wygraniem tego meczu, ja obstawiam wynik 52:38. Za tydzien Trojan powinien byc juz w pelni zdrowy a Winiarz klopoty z nadgarstkiem tez bedzie mial za soba :) . Ciekawy jestem jak poradza sobie tym meczu nasi juniorzy, moze ktorys z nich pokaze, ze potrafi jezdzic na swoim torze. Od czwartku ma nastapic poprawa pogody, mysle ze tym razem bedzie ona laskawa i mecz dojdzie do skutku w niedziele :wink: . Przydaloby sie troche slonca, na pewno dobra pogoda sciagnelaby wiecej kibicow, 8-10 tysiecy i inauguracja jak zloto :D .

_________________
Obrazek


           
Post 6 kwi 2003, o 17:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Wydaje mi się , ze nasz skład będzie trochę inny-szczeóly wkrótce:-)))


           
Post 6 kwi 2003, o 18:18
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Napewno nie mozna podchodzic do tego meczu tak jak do meczu z Rawiczem...Gorzow napewno bedzie sie chcial pokazac w Rzeszowie z jak najlepszej strony...maja dwoch dobrych, rowno punktujacych obcokrajowcow i mloda, zdolna mlodziez z Hlibem na czele. Jednak mimo to Stal jest faworytem...napewno wystapimy w najmocniejszym skladzie z Bobem na czele. A co do kibicow...to mysle ze jak bedzie sloneczna pogoda to przyjdzie na stadion pare dobrych tysiecy...


           
Post 6 kwi 2003, o 18:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Elou @LL!!!

Gorzów napewno przyjedzie do Rzeszowa po 2pkt ale bardzo watpie zeby z nimi wyjechał!!Dlaczego...?Dlatego bo jak juz wspomniał Michał gdyby nie kontuzja Richardsona to zapewne Gorzów by przegrał z Lublinem na własnym obiekcie!!Zawodnicy Jasolu oczywiscie nie powinni lekcewazyc rywali poniewaz dwóch dobrych obcokrajowców + mlodziez i mecz zycia jednego z zawodników Gorzowa :D moze przesadzic o przegranej Jasolu!!!
Jednak nie powinnismy sie obawiac Gorzowskiej Stali przynajmniej u siebie!!Co do składów:Winiarz powinien juz wykurowac reke do takiego stopnia aby powalczyc o punkty!!Trojan i Wilk sa jak na razie mocnymi punktami a o Brhelu i Ciapku juz nie wspomne :)te 6pkt Karola w 1 meczu mogło by siem powiekszyc w meczu z Gorzowem o jeszcze jakies 3-4 i by było dobrze :))Co do naszej młodziez niestety uwazam ze nie ma ona zbyt wielkich szans z młodzikami z Gorzowa ale Miesiąc juz sprawiał niespodzianki i moze tym razem tez sprawi!!Mój typ na dzien dzisiejszy to pewne acz nie wysokie zwyciestwo Jasolu 51:39


           
Post 6 kwi 2003, o 19:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja stawiam sprawe prosto. Z Brhelem i Winiarzem , nawet bez mlodziezowcow powinnismy to spotkanie wygrac. Powinnismy co nie znaczy ze wygramy. Ale stawiam na 52:38 dla STALI - oczywiscie tej z nad Wisloka ;)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 6 kwi 2003, o 19:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Derby Stali na pewno będą ciekawe i nie można lekceważyć przeciwnika. Nie można wystawić krajowego składu, bo to mogłoby się źle skończyć! Z Brhelem i pełnym składem na pewno wygramy :wink:
Odstawiam 60-30 dla Stali. Naszej Stali :D


           
Post 6 kwi 2003, o 19:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Derby Stali na pewno będą ciekawe i nie można lekceważyć przeciwnika. Nie można wystawić krajowego składu, bo to mogłoby się źle skończyć! Z Brhelem i pełnym składem na pewno wygramy :wink:
Odstawiam 60-30 dla Stali. Naszej Stali :D


Nie rozumiem twojego rozumowania!!Z jednej strony mówisz ze nie mozna lekcewazyc i zeby jechac z Brhelem a z drugiej obstawiasz wynik 60-30!!Nie czaje!!Jakbysmy mieli wygrac to w takim stosunku to i bez Brhela bysmy sobie poradzili!!

Ps.Piszcie spójne wypowiedzi a nie jak kolega Lirasz w jadnej czesci mówi zeby nie lekcewazyc a w drugiej podaje wynik 60-30

Z powazaniem jAskółka :spiew:


           
Post 6 kwi 2003, o 19:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Cytuj:
Wydaje mi się , ze nasz skład będzie trochę inny-szczeóly wkrótce:-)))

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie innego składu na mecz z Gorzowem. Jedynie inne ustawienie. Ja rozumiem, że na Rawicz się nie wzywa Brhela, bo szkoda kasy, ale z Gorzowem lepiej nie ryzykować. A jeżeli nie chodzi o Brhela, to ja już innej zamiany nie widzę... 'Ywentualnie' wśród mlodzieżowców.
Ale skład poznamy już we wtorek, więc zagadka szybko się rozwiąże :D.

_________________
K&P


           
Post 6 kwi 2003, o 20:17
 Witam
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 19:54
Skąd: Gorzow Wlkp.
Posty: 14

Zobacz profil 
Hej!!!

Witam wszystkich kibicow Stali Rzeszow :D:D:D

Widze ze jakos trafilem na wasze forum :) Widze rowniez ze wszyscy kibice Stali Rz. sa pewni wygranej swoich zuzlowcow i to ile..60:30 58:32 :D no szkoda ze mnie nie bedzie prawdopodobnie. Ale zobaczymy jak bedzie. Ja wierze ze Stal G. powalczy o wyniczek i zrobi niespodzianke:D:D:D A jesli chodzi o Lublin z Richardssonem czy pozniej bez. To Gorzow nawet z Richardssonem do konca by wygral. Gdyby nie ta guma Flisa to byloby w tym biegu 5:1 dla naszej Staleczki. Richardsson nic ciekawe nie prezentowal. Zobaczymy co bedzie w Rzeszowie.

Nasz sklad to:
1.Magnus "Zorro" Zetterstroem
2.Michal Rajkowski
3.Robert "Roberto" Flis
4.Niklas Klingberg
5.Piotr "Bolo" Paluch
6.Jakub Spiewanek
7.Pawel Hlib
8.Kamil Brzozowski

Taki sklad przewiduje :D:D:D

_________________
Obrazek


           
Post 6 kwi 2003, o 20:55
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ale nie wiadomo co bedzie powody 2 winiarz jak szybko sie wykuruje po lekkiej kontuzji i jak nasz lider(jak narazie:P) trojan bedzie jezdzil jak spisza sie obydwaj na 5 czyli beda prezentowac taki poziom trojan jak z w-wa a winiarz jak rok temu to nie powinno byc problemu wiekszego...
jesli dajmy jeden zawiedzie powinno byc cos w stylu 50:40 52:38 a jesli oby dwaj(najmniej prawdopodobne) to mecz na styku tak to widze Bob i Ciapek mocne punkty Baran swoja robi czyli 6-8 mlodzi niestety za dzuo im bym nie dal 0 moze 1 pkt i wilczek 6-8 bo Ci mlodzi moga sie na naszym lotnisku czuc swietnie wkoncu tor podobno najlepszy do nauki jazdy:P ale wierze ze bedzie super Bob to podstawa tego meczu musi wkoncu ktos ich zagraniczncyh robic:) heh zart Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 kwi 2003, o 21:26
 LP
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Mecz ze Stalą Gorzów powinien być ciekawym widowiskiem, zakończonym jednak naszym zwycięstwem. Jednak mnie co innego martwi. Pogoda. Jeżeli nie nadejdzie szybkie ocieplenie, to mecz zostanie przełożony. Według pogody w TV, ocieplenia nie będzie, a więc zapowiada się to wesoło :( Przypuszczam, że na premiere ligi w Rzeszowie (oojętne, czy to będzie mecz z Rawiczem 16 IV, czy wcześniej z Gorzowem) to i tak przyjdzie sporo kibiców. Wiadomo, że w tym roku poza meczem z Masarną, nie było żadnych meczów sparingowych, a więc kibice są spragnieni żużla. Tym bardziej, że Stal wygrała pierwszy mecz z Warszawą.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 kwi 2003, o 21:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Moim zdaniem na mecz z Gorzowem powinniśmy wystawić najmocniejszy skład gdyż po pierwsze nie można lekceważyć lidera tabeli :wink: po drugie lepiej dmuchać na zimne ( szkoda głupio tracić punkty na własnym torze ) no i wreszcie po trzecie nie wiem jak tam w Gorzowie ale jak na dzień dzisiejszy to nie wiem kiedy tor będzie się nadawał do jazdy. Wierzę w to że na zawody uda się go przygotować ale czy uda się przeprowadzić choćby jeden trening :? . Jest to początek sezonu zawodnicy nie są jeszcze aż tak wjeżdżeni w tor ( szczególnie młodzi ) i tych treningów przed meczem potrzebują. Myślę że wynik będzie w granicach 52-55 : 38-35 oczywiście jeżeli pojedziemy w najmocniejszym zestawieniu. Może to i lepiej że dzisiejszy mecz został przesuniety na 16.IV :wink: bo mecz z Gorzowem powinien być piękną inauguracją ligowego sezonu przy ul. Hetmańskiej. :mrgreen:

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 kwi 2003, o 21:37 przez WilmeN, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 6 kwi 2003, o 21:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Jesli Trojan wyzdrowieje a Siwy wyleczy rękę to bedzie gdzies tak 57:33 dla nas.


           
Post 6 kwi 2003, o 21:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja typuje 52:38

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 kwi 2003, o 21:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Cytuj:
Według pogody w TV, ocieplenia nie będzie

Skoro według TV, to ja już się nie martwię ;).

Co do moich typów na wynik... Ktoś tu rzucał 60:30. Moim zdaniem to lekka przesada. Mecz, mimo że z Brhelem, skończy się na wyniku 49:41, moim zdaniem.

_________________
K&P


           
Post 6 kwi 2003, o 21:36
 Re: Witam
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Staleczkaaa napisał(a):
Gdyby nie ta guma Flisa to byloby w tym biegu 5:1 dla naszej Staleczki.


IMHO pisanie ze gdyby nie cos tam to by bylo cos tam innego nie ma sensu, kazdy moze napisac np. gdyby nasi juniorzy mieli lepszy sprzet to zdobywaliby po 12 punktow itp.

_________________
Obrazek


           
Post 6 kwi 2003, o 22:48
 helo
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 19:54
Skąd: Gorzow Wlkp.
Posty: 14

Zobacz profil 
Hej!!

Iskier nie odrozniasz dwoch rzeczy :D:D:D tej o ktorej ja mowie i tej o ktorej ty :D:D:D Pozdrawiam..

_________________
Obrazek


           
Post 6 kwi 2003, o 22:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Masz racje nie odrozniam...( :?: )

_________________
Obrazek


           
Post 7 kwi 2003, o 17:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Jakbym wczoraj zagral w totka to moglbym byc milonerem.

_________________
Leave Me Alone


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi