Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jasol Rzeszów - Stal Gorzów 55-35


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 kwi 2003, o 14:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Tak, owszem, może i jest ładna pogoda, ale zawodnicy w ogóle nie jeździli w tym tygodniu po torze. Moim zdaniem słuszna jest decyzja o przełozeniu spotkania.


           
Post 13 kwi 2003, o 14:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Nie wiem co ta decyzja chciaeli nasi działacze osiagnąc.
Mecz spokojnie mozna by było objechac.
Słonce swieci, kibice na pewno by w licznym gronie zjawili sie
na stadion, ale nasi działacze sa jasnowidzami


           
Post 13 kwi 2003, o 16:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
siemanko!!!
Teraz w dniu niedoszłych zawodów wszyscy mądrzy :))Panowie i Panie działacze i sedzia musieli podjac taka decyzje!!Kto z nich(z nas) wiedział ze w niedziele bedzie taka pogoda!!w srode był jeszcze snieg na torze a w czwartek zamiast toru jeziorko a wiec naprawde nie dziwie sie sedziemu ze podjał taka decyzje!!Oczywiscie bede głosy czego nie podjął jej w dniu zawodów!!Odpowiedz jest taka ze działacze Gorzowscy prosili aby decyzja zapadła wczesniej i zeby nie musieli jechac kilkuset kilomtrów po to zeby na miejscu dowiedziec o przełozeniu :)Pewnie jakby ta decyzja została przełozona na dzisiaj to zawody by sie odbyły ale trudno!!!Poczekajmy do srody ;-) na zuzel a do zobaczenia w czwartek ;-)


           
Post 13 kwi 2003, o 18:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
siemanko!!!
Teraz w dniu niedoszłych zawodów wszyscy mądrzy :))Panowie i Panie działacze i sedzia musieli podjac taka decyzje!!Kto z nich(z nas) wiedział ze w niedziele bedzie taka pogoda!!w srode był jeszcze snieg na torze a w czwartek zamiast toru jeziorko a wiec naprawde nie dziwie sie sedziemu ze podjał taka decyzje!!


Sędziemu? Ty uważasz, że tę decyzję podjął jakiś sędzia? Że pofatygowałby się tu w środku tygodnia? Ja sądzę, że nie...


           
Post 13 kwi 2003, o 19:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie wazne czy ta decyzje podjal sedzia czy ktos inny...decyzja zapadla i nic juz ja nie zmieni...a co do przelozenia to ja uwazam ze zbyt pochopnie to zrobiono...mozna bylo owa decyzje podjac np. w sobote wieczorem i wtedy powiadomic Gorzow czy mecz sie odbedzie czy tez nie.


           
Post 13 kwi 2003, o 19:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Hehe no wiec moze inaczej ;)

Dzisiaj emocji nie bylo, ale to tylko lepiej, bo wszystko przed nami.

Ja mysle, ze mecz z druzyna Stali Gorzow bedzie wyrownany i juz sie tego spotkania nie moge doczekac.

W srode mecz z Rawiczem, wiec wszyscy na stadion ;)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 kwi 2003, o 20:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
kenny01 napisał(a):
Sędziemu? Ty uważasz, że tę decyzję podjął jakiś sędzia? Że pofatygowałby się tu w środku tygodnia? Ja sądzę, że nie...


Tak uwazam!! ;-)Taka decyzje moze podjac tylko sedzia!!Działacze nie moga sobie odwołac meczu kiedy chcą!!Mecz został odwołany i nie ma co tego zostrząsac bo i tak to nic nie pomoze!!Po prostu trzeba poczekac do srody i przyjsc na stadion :D


           
Post 13 kwi 2003, o 20:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2002, o 13:02
Skąd: Rzeszów
Posty: 41

Zobacz profil 
Byłam dziś na stadionie i miałam możliwość przejścia się wzduż całego toru żużlowego. Owszem dziś nadawałby się on do jazdy po niewielkim, wcześniejszym przygotowaniu. Ale uważam, że decyzja o odwołaniu tego spotkania (przez sędziego czy jakąkolwiek inną, kompetentną osobę) była na tamten czas uzasadniona. Sami wiecie w jakim stanie był tor jeszcze we czwartek. Być może decyzję można było podjąć wczoraj wieczorem, ale to już jest gdybanie. W zasadzie wszystkie zawody I-ligowe oprócz pojedynku pomiędzy Kolejarzem a Unią zostały odwołane, więc nie jesteśmy aż tak bardzo "do tyłu". W środę odbędzie się mecz w którym wygramy i sprawa się nieco wyklaruje. Poza tym w nadchodzącym tygodniu napewno odbędą się jeszcze treningi, jeden przed środą, a następny przed spotkaniem w Rybniku. Chłopaki się więc rozjeżdżą i powinno być ok! :) Oczywiście sama nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona co do wygranej naszej drużyny w mieście rekinów, ale bądźmy chociaż dobrej myśli ;)


           
Post 13 kwi 2003, o 21:17
 spokojnie
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
co się odwlecze to nie .........
wygrywamy w środe z rawiczem
następnie w rybniku
i z gorzowem - jestesmy w ekstralidze:)

_________________
joo


           
Post 17 kwi 2003, o 02:57
 <;-P
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Ewcia napisał(a):
Byłam dziś na stadionie i miałam możliwość przejścia się wzduż całego toru żużlowego.


:) :D :mrgreen: Cóż za niezwykły zbieg okoliczności, bo ja... <sporo przemilczę> i tyle mam do powiedzenia 8-) co do zwiedzania :tuptup: toru i... :wink:


Nieco wcześniej (27.04) zapowiada się rywalizacja z Gnieznem na naszym torze - oby nawierzchnia była w możliwie dobrym stanie i obyło się bez niepotrzebnych upadków - również jadąć przeciw klubowi z Gorzowa. Będę trzymał kciuki za naszych zawodników oraz organizatorów zawodów. :roll:


           
Post 22 kwi 2003, o 21:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jak podało Radio Zachód, władze gorzowskiego klubu zakontraktowały trzeciego obcokrajowca. Jest nim Szwed Daniel Nermark. Ma on zastąpić kontuzjowanego Niklasa Klingberga

Info za http://www.przegladzuzlowy.pl


           
Post 23 kwi 2003, o 13:47
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Ciekawe, jak ten Daniel pojedzie u nas????

Koleś Hlib zaczyna się rozjeźdżać - w poniedziałek zdobył aż 13 pkt. !!!

Coś mi się wydaje, że może namieszać :P

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 1 maja 2003, o 11:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jeździmy meczyk już w niedzielę, pogoda wg Onetu i TVN ma być idealna!! Padać ma tylko w sobotę, ale od niedzieli słoneczko pełną gębą 8-) . Liczę na komplet publiczności na stadionie, ja będę na pewno :wink:
Przewidywane składy:
1. Flis
2. Nermark
3. Zetterstroem
4. Rajkowski
5. Paluch
6. Śpiewanek
7. Hlib
8. Brzozowski

9. Winiarz
10. Baran
11. Wilk
12. Brhel
13. Kuciapa
14. Micał
15. Miesiąc
16. Golonka


           
Post 1 maja 2003, o 11:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hehe Michal slyszalem po meczu z Rawiczem, ze w tym sezonie juz Cie nie bedzie na stadionie :wink: hehe wiem wiem pisales to pod wplywem impulsu :mrgreen: Ja w to nie wierzylem :)

A co do meczu to wygrmy - to jest pewne... :wink:


Ostatnio edytowano 1 maja 2003, o 14:54 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 1 maja 2003, o 12:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Mysle ze Stal pokona Stal, Gorzowianie przegrali u siebie z Rybnikiem nie sa wiec tacy mocni jak to moglo sie wydawac. Wygrana w okolicach 51-39 albo wyzej takie jest moje zdanie. Rafal Wilk mial troche czasu zeby popracowac nad swoim sprzetem, mysle tez, ze bedzie chcial udowodnic, ze jest dobrym zawodnikiem i postara sie o lepsza zdobycz punktowa. Karol u siebie raczej nie zawodzi, nasza 3 liderow czyli Kuciapa, Brhel i Winiarz powinni wygrywac swoje wyscigi :wink: , zostaja juniorzy i tu jstem ciekaw postawy Mariana Micala, ktory zdobyl 3 punkty w Rybniku - okaze sie czy jego forma zwyszkuje czy tez mial poprostu szczescie 8-) . Wie ktos moze jaki tor zostanie przygotowany na te zawody? :wink: Oby nie beton bo chce ogladac walke na torze :D

_________________
Obrazek


           
Post 1 maja 2003, o 12:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Mój typ na mecz z Gorzowem to 53:37, tak jak napisał iSkier nasza trójka pewniaków powinna zrobić swoje, Wilk powinien sie zrehabilitować za początkowe mecze, Karol u siebie powinien pojechac, zresztą liczę że i na wyjazdach będzie skuteczniejszy niż w meczu z Rybnikiem. Nasi młodzieżowcy to jak zwykle jedna wielka niewiadoma, występ Micała w Rybniku traktuję jako miły "wypadek przy pracy", dopiero jak w następnych meczach pojedzie podobnie mozna będzie powiedzieć że jest lepiej, na razie wyszedł mu jeden mecz.
Cytuj:
Wie ktos moze jaki tor zostanie przygotowany na te zawody? Oby nie beton bo chce ogladac walke na torze


Na pewno przygotują tor rzeszowski :mrgreen:, a tak serio to najlepiej jak zrobią lekko przyczepny bo nasi na takim czują się najlepiej.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 1 maja 2003, o 13:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Ja typuje nawet wyżej niz Sewer. Na swoim torze to jak nic 58-32 dla nas.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 1 maja 2003, o 22:56
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
Ja typuje 52:38. Tak jak mówicie- Bob, Maciek i Siwy nie powinni stracić wielu punktów. Gorzej z juniorami- tu jestesmy słabsi, Hlib ostatnio rewelacja no ale to za mało. Nermark nieźle z Rybnikiem, ciekawe co pokaże na naszym "lotnisku". Miejmy nadzieje że tym razem pogoda nie zawiedzie i nie będzie takiego błota jak w ostatnim pamiętnym meczu z Gorzowem w sezonie '99... [/list]


           
Post 2 maja 2003, o 09:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ojj widze ze sami optymisci...zebysmy sie koledzy nieprzejehali....typuje 47:43, ale zeby bylo po waszemu...

_________________
Obrazek


           
Post 2 maja 2003, o 14:16
 Mecz juz za 2 dni...
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Mecz Bedzie wyrownany ale Stal Rzeszow rozstrzygnie go na swoja korzysc.
Gorzow zaliczyl ostatnio mala wpadke po przegranym meczu na wlasnym torze z RKM RYBNIK.Oby mecz w Rzeszowie byl kontynuacja zlych wystepow Gorzowian... :) :D :D

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jjgarcia i 202 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi