Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jasol Rzeszów - Stal Gorzów 55-35


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 kwi 2003, o 14:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Andrew2 napisał(a):

1. FLIS
2 ASZENBERG (raczej na pewno Szwed)
3 KLINBERG
4 RAJKOWSKI
5 PALUCH
6 ŚPIEWANEK
7 HLIB


Nie mogłem sie powstrzymac zeby nie zapytac :)) to RACZEJ czy NAPEWNO przyjedzie szwed :D


Wracajac jednak do tematu to uwazam ze nawet gdyby Gorzów sprowadził Zetterstroma i mecz sie odbyl(w co osobiscie nie wierze)Jasol nie miałbym problemów ze zdobyciem 2pkt!!!Gorzów moze jest mocny ale nie na tyle azeby namieszac Jasolowi w Rzeszowie(co innego w Gorzowie)!!Mysle ze gdy wreszcie mecz dojdzie do skutku i w Rzeszowie wszyscy zawodnicy bede sprawni do jazdy to powinnismy spokojnie wygrac acz jak juz kiedys mówilem nie za wysoko :)

Ps.Witam Cie JOWITA na forum Stali :))Miłego pisania postów :D


           
Post 9 kwi 2003, o 14:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Z "Zorro", Klingbergiem i tak Gorzów w Rzeszowie nie wygra. Stal skoro ma ambicje walczyc o awans to na swoim torze z nikim nie może przegrać. Tak jak pisałem wcześniej nie można mimo wszystko nikogo lekceważyć i dobrze że jedziemy w pełnym składzie

P.S. Jowita, witam i pozdrawiam !!! :D

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 9 kwi 2003, o 18:17
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Andrew2 napisał(a):

1. FLIS
2 ASZENBERG (raczej na pewno Szwed)
3 KLINBERG
4 RAJKOWSKI
5 PALUCH
6 ŚPIEWANEK
7 HLIB


Nie mogłem sie powstrzymac zeby nie zapytac :)) to RACZEJ czy NAPEWNO przyjedzie szwed :D


Wracajac jednak do tematu to uwazam ze nawet gdyby Gorzów sprowadził Zetterstroma i mecz sie odbyl(w co osobiscie nie wierze)Jasol nie miałbym problemów ze zdobyciem 2pkt!!!Gorzów moze jest mocny ale nie na tyle azeby namieszac Jasolowi w Rzeszowie(co innego w Gorzowie)!!Mysle ze gdy wreszcie mecz dojdzie do skutku i w Rzeszowie wszyscy zawodnicy bede sprawni do jazdy to powinnismy spokojnie wygrac acz jak juz kiedys mówilem nie za wysoko :)

Ps.Witam Cie JOWITA na forum Stali :))Miłego pisania postów :D



SPRAWNI DO JAZDY??? HMMM to jest forum zuzlowe a nie erotyczne!!! a tak apropos to na pewno znaczy 100 procent a raczej na pewno -50 procent- to takie krotkie wyjasnienia co do mojego słowniczka wyrazów obcych:-)


           
Post 10 kwi 2003, o 09:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Mam małą prosbe. Nie jestem z Rzeszowa, mógł by sie ktos wybrac
na tor i zobaczyc jaki jest jego stan, moze go odsniezali, bo jak nie to marne szanse na mecz w niedziele


           
Post 10 kwi 2003, o 09:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie wiem jak dzis bo jeszcze z domu nie wychodzilem...ale wczoraj tor byl przykryty kilku centymetrowym bialym puchem. Dzis ma byc temp.10 stopni wiec moze cos w tej sprawie bedzie zrobione...bo do niedzieli coraz mniej czasu.


           
Post 10 kwi 2003, o 11:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 kwi 2003, o 11:33
Posty: 4

Zobacz profil 
Witam!

Specjalnie wybieram się z Krakowa, żeby zobaczyć mój ukochany gorzowski klub, ale nie wiem, jak będzie z tą pogodą :(
Mam nadzieję, iż się rozpogodzi i zobaczymy niezły mecz.

Pozdrawiam wszystkich na tym forum!

P.S.

Jeszcze na torze w Rzeszowie nie byłem, a chciałbym go obejrzeć.


           
Post 10 kwi 2003, o 12:15
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
No i niestety zawodów z Gorzowem nie będzie- przełożone na 4 maja:-(

Pozostaje tylko poczekać parę dni i wybrać się na wycieczkę do Rybnika:-)


           
Post 10 kwi 2003, o 12:52
 A co do meczu stalowek
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 23:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
to moim skromnym zdaniem myślem i minie sie wydaje ze stal wygra tylko teraz jest pytanie ktura ... no poczywiscie nasza czyli Jasolek ale spoko nie bedzie tak łatwo jak co niekturym sie wydaje jak narazie to jak z okna patrze to na torze cisza i jeszcze sniezek leży wiec nie moze być hurra optymizmu bo jak do tej pory to nasi nie za bardzo sie jeszcze ojezdzili w tym sezonie niby łatwo i szczesliwe wygrali w warszawce ale o mały włos to by nie wygrali ale co to durzo mowic warszawa to beniaminek z 2 ligi a stal to spadkowicz z EkstraLigi a to jest róznica a co do meczu to moze byc róznie winarz moze i sie wyleczy ale nie wiadomo co bedzie w trakcie meczu i co bedzie bobik kaciuipka pojada miejmy nadzieje trojan jak dobrze pojdzie tez pojedzie wilczek mozliwe baranek mysle ze tez ale czy to wystarczy fliski i społka to nie warszawka i tez umieja jezdzic a puki co nasz tor jest łatwy dla kazdego nieraz był za trudny dla naszych zawodnikow pamietne mecze z zkztem wiec miejmy nadzieje ze nasi wygraja bo juz mam dosc 1 ligi i chce chodzic na ekstralige bo tam nasze miejsce !!!

pozdro dla all :roll:


           
Post 10 kwi 2003, o 14:31
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
andrew skad ma info?? przeciez patrze na pogode jest coraz lepiej jestem pewny ze zawodu w niedziele byly by i to na dobrym torze!!!!! chyba ze bedzie jeszcze sypac ale watpie POzdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 kwi 2003, o 14:35
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
To jest pewna informacja. Poczytaj na przykład http://www.sportowefakty.pl
Mecz został odwołany :(:(:(


           
Post 10 kwi 2003, o 15:48
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
W sumie dobrze, że mecz został już wcześniej odwołany, no bo po co ma Gorzów przyjeżdżać taki kawał drogi, a na stadionie dowiedzieć się, że tor nie nadaje się do jazdy i mecz został przełożony.


PS. Jaskółko i Sewer - ja też Was witam i serdecznie pozdrawiam !!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 10 kwi 2003, o 18:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Moim zdaniem decyzja o odwolaniu meczu jest prawidlowa. Tor po opadach sniegu musi byc bardzo rozmokniety i na pewno w niedziele nienadawalby sie do jazdy. Nastomiast uwazam, ze na srode organizatorom uda sie nawierzchnie przygotowac nalezycie i zobaczymy ciekawy pojedynek z Kolejarzem Rawicz.

Jeszcze przypominam niektorym, ze za pol godziny w TV Rzeszow program poswiecony najpiekniejszej dyscyplinie sportu :)

Pozdrawiam wszystkich sprawgnionych zuzla...
http://www.sportowefakty.pl

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 10 kwi 2003, o 20:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Elou

Zgadzam sie z Jowitą!!Przechodzilem sobie dzisiaj koło stadionu i patrze sniegu nie ma(juz sie cieszyłem ze moze dojdzie do skutku mecz z Gorzowem) ale jak podszedłem blizej to az mi szczena opadła :)tor wyglada jak 395metrowy basen :))wszedzie mokro!!Przeciwległa prosta to jedno wielkie jeziorko:D!!Bardzo watpie zeby to wyschło do niedzieli!!Chciałbym zeby wreszcie odbyla sie inauguracja ale mysle ze dobrze ze odwolali bo Gorzów nie bedzie musial jechac taki kawał drogi zeby sie przekonac na własne oczy ze tor sie nie nadaje do jazdy!!!

Ps.Andrew2 miejmy nadzieje ze nasi zawodnicy sa juz zdolni do jazdy i do srody sobie jeszcze "pojeżdżą" :D :wink:


           
Post 10 kwi 2003, o 20:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Szkoda, też dziś widziałem tor, co prawda tylko zza okna autobusu ale w słońcu był jeden blask, tzn. że wody na nim było co nie miara. Do niedzieli trudno faktycznei byłoby go przygotować, szkoda. Mam nadzieję że przed środą nie sypnie śniegiem i zawody z Rawiczem się odbędą

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 10 kwi 2003, o 20:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Mam nadzieję że przed środą nie sypnie śniegiem i zawody z Rawiczem się odbędą


Sniegiem raczej nie, bardziej obawialbym sie o deszcz. Niestety w prognozie pogody byla mowa o deszczu ktory ma padac w naszej czesci kraju. Licze jednak ze deszczowe chmury omina Rzeszow i mecz sie odbedzie. Dobra wiadomosc to informacja o temperaturze :wink: , w niedziele ma byc juz ok.16 stopni.

_________________
Obrazek


           
Post 10 kwi 2003, o 20:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
Zgadzam się z poprzednikami. Zawody w niedzielę nie miały raczej szans powodzenia. Tym bardziej, że według prognoz mają być w nocy i jutro.....opady deszczu :x . Pozostaje nam tylko czekać do środy na ligową inaugurację sezonu. Tylko emocji na pewno nie będzie tyle co na meczu ze Stalą Gorzów, ale zawodnicy będą mieli niezłe przetarcie przed ważniejszymi pojedynkami. 8-)


           
Post 10 kwi 2003, o 23:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Faktycznie sa zapowiadane przelotne opady deszczu, ale to raczej tylko jutro. Ogolnie rzecz biorac od soboty do srody pogoda ma byc bardzo dobra, a w sam dzien meczu 17`C i slonce (weatherunderground).

Domyslam sie, ze jesli mecz z Rawiczem tez mialby niedojsc do skutku to bedziemy o tym wiedziec juz wczesniej niz w srode, bo na pewno rawiczanie na darmo nie beda wybierac sie do Rz-wa.

Badzmy optymistami... I tak wogole to juz treaz trzeba sie skupiac nad waznym meczem w Rybniku. To moze byc jedno z kluczowych spotkan i wierzmy w naszych zawodnikow, a nie z gory zakladajmy przegrana na slasku.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 kwi 2003, o 23:02
 Dobry tor...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Chcialem zmienic swoje zdanie na temat przelozenia meczu.

Patrzac na tor jestem w 100 % pewny, ze bylby on na jutro idealnie przygotowany. Juz dzisiaj wygladal bardzo dobrze, a na jutro zapowiadana jest swietna pogoda, a nawet bez niej mecz by sie odbyl. Szkoda, ze decyzja zostala podjeta pochopnie... moim zdaniem powinna ona zapasc dopiero dzisiaj rano i jeden telefon do Gorzowa by wystarczyl.... tak to jest niestety.... Poczekamy sobie, a 4 maja Gorzow przyjedzie juz z zdrowym Klingbergiem i typowal tego meczu nie bede... A tak chetnie wybralbym sie nareszcie na stadion. NIektorzy juz jezdzili po 3 sparingi, jutro beda jechac 2 mecz ligowy.... U nas po jednym sparingu, w ktorym nie bylo trojki naszych liderow nie moge sie doczekac nastepnej konfrontacji.... Trzeba bedzie ogladnac cos w TV :| :| :|

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 13 kwi 2003, o 09:38
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a nie mowilem chcialo by sie powiedziec za zawody powinny byc bylem pewny ze tor wyschnie przez wystarczy jeden dzien slonca i tor nadaje sie do jazdy a jeszcze po przygotowaniu go???
przeciez jest w takim miejscu ze od godziny 12 praktycznie do wieczora cay czas swieci na niego słońce no ale trudno a w maju sypnie sniegiem i bedzie wtedy jazda... Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 kwi 2003, o 13:45
 


Taka ładna pogoda, słoneczko świeci, a meczu nie ma :(


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi